Nechce svačit? Tak připravte takovou dobrotu, kterou zbaští s radostí

Žádné dítě nebaví pořád dokola svačit rohlík se šunkou a jablko. Při přípravě jídla proto buďte kreativní. Váš potomek toho víc sní, pochutná si a ještě doplní energii, vitamíny a další živiny. Velká svačinková bichle vám poradí spoustu úžasných receptů. Vyhrajte ji u nás na Instagramu.

Každý den jiná dobrota

175 receptů, které jsou rozdělené dle sezóny, tolik inspirace přináší Velká svačinková bichle. A protože je určená hlavně pro rodiče školáků, začíná zářím a končí se školním rokem. To však není všechno. Kniha obsahuje také 15 speciálních receptů pro sváteční dny.

S knihou upečete mrkvový koláč a cuketový nákyp, připravíte zdravé pomazánky, usmažíte slané placičky z quinoy a spoustu dalšího. Zaručeně si pochutnají děti i dospělí.

Co na bichli říkají maminky z redakce?

Redaktorka Marťa má doma školáka, takže dobře ví, že vymýšlet každý den jinou svačinu, je náročný úkol. „Svačinková bichle nabízí velké množství zajímavých a hlavně jednoduchých receptů. Je to skvělá inspirace pro maminky, které už nevědí, jak zpříjemnit dětem každodenní svačinky. Kuba byl nadšený.“

Naše Hanka se inspirovala nejen na dobroty pro syna Šimona, ale ještě mnohem víc „E-kniha obsahuje hodně rychlovek, kterými neurazíte na snídani nebo na večeři. Třeba vafle jsou skvělou snídaní, kterou děti určitě docení. Spousta dobrot, salátů nebo pomazánek překvapí i vaše hosty. “

„Receptů je v bichli opravdu hodně, takže si každý vybere, na jakou sváču má zrovna chuť,“ pochvaluje si Terka, maminka dvou princezen.

Do knížky můžete nahlédnout díky možnosti stažení 60 stran zcela zdarma. Nebo vyhrajte na Instagramu eMimina poukaz na celou eknihu Velká svačinková bichle a inspirujte se jí, zvlášť teď, když máte děti celé dny doma.

Článek vznikl ve spolupráci s blogkuchtime.cz.

Autor:

Jana napsala knihu Mámou s humorem. Věnuje se také vlastnímu blogu. Píše sice pro řadu online magazínů, její srdcovou záležitostí ale zůstává eMimino. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...