VIDEO: Zázračný způsob, jak utišit plačící miminko

Péče o miminko

Stále pláče a vy už nevíte, co s ním? Podívejte se na návod amerického pediatra, který kňourající miminko uklidní během několika sekund.

Doktor Robert Hamilton je americký pediatr z Kalifornie. Jeho video, jak uklidnit plačící miminko, obletělo celý svět a nasbíralo za tři roky přes 27 milionů zhlédnutí.

Není divu! Spousta maminek si zoufá, když jejich miminko pláče i po přebalení a nakrmení. Tento způsob uchopení však dokáže ukonejšit dítě během pár sekund, jak uvidíte ve videu.

Jak uklidnit dítě podle doktora Hamiltona?

Chytněte miminko přes hrudník, aby bylo nakloněné do 45° (ani na stojáka, ani naležato na bříšku). Opatrně mu překřižte ručičky. Pak svou rukou chytněte miminko mezi nožkami a jemně potřásejte jeho zadečkem. Střídejte pohyb potřásání s pohupováním celého tělíčka, jemně nahoru a dolů.

Pod videem na Youtube bohužel nelze přidat komentáře, a tak nevíme, jestli zklidňující pohoupání opravdu utiší kojence. Napište nám do komentáře, jestli návod z videa fungoval… a co pomáhá vašim dětem. :)

Témata článku

Váš příspěvek
emo.law
Kecalka 204 příspěvků 27.07.18 11:58

Takže prostě chytit pod krkem :)

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 26.07.18 23:08

No nevím,jestli ten úchop pod bradou je úplně nejlepší. Mne to přijde, že na tom krku,kde mu končí prsty to zlehka přiškrcuje. Ale nejsem pediatr, třeba se pletu.

Vložit nový komentář