VIDEO: Zázračný způsob, jak utišit plačící miminko

Stále pláče a vy už nevíte, co s ním? Podívejte se na návod amerického pediatra, který kňourající miminko uklidní během několika sekund.

Doktor Robert Hamilton je americký pediatr z Kalifornie. Jeho video, jak uklidnit plačící miminko, obletělo celý svět a nasbíralo za tři roky přes 27 milionů zhlédnutí.

Není divu. Spousta maminek si zoufá, když jejich miminko pláče i po přebalení a nakrmení. Tento způsob uchopení však dokáže ukonejšit dítě během pár sekund, jak uvidíte ve videu.

Jak uklidnit dítě podle doktora Hamiltona?

Chytněte miminko přes hrudník, aby bylo nakloněné do 45° (ani na stojáka, ani naležato na bříšku). Opatrně mu překřižte ručičky. Pak svou rukou chytněte miminko mezi nožkami a jemně potřásejte jeho zadečkem. Střídejte pohyb potřásání s pohupováním celého tělíčka, jemně nahoru a dolů.

Co fungovalo ostatním maminkám?

Téma Poslední příspěvek Reakcí

Přebalené a nakojené miminko pořád pláče

15.9.14 21:49
23

Proč mi miminko pořád pláče? :(

21.8.13 10:57
52

Kojení, prdíky, kolika nebo co to může být? :(

7.7.12 14:13
11

Pod videem na Youtube bohužel nelze přidat komentáře, a tak nevíme, jestli zklidňující pohoupání opravdu utiší kojence. Napište nám do komentáře, jestli návod z videa fungoval… a co pomáhá vašim dětem. :)

Autor:

Monika na eMiminu začala pracovat jako administrátorka v roce 2011. Web se nakonec stal nedílnou součástí jejího života. Stále ji baví zlepšovat eMimino po textové a uživatelské stránce. více

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Témata článku

Přečtěte si také