Reklama

VIDEO: Zázračný způsob, jak utišit plačící miminko

Péče o miminko

Stále pláče a vy už nevíte, co s ním? Podívejte se na návod amerického pediatra, který kňourající miminko uklidní během několika sekund.

Doktor Robert Hamilton je americký pediatr z Kalifornie. Jeho video, jak uklidnit plačící miminko, obletělo celý svět a nasbíralo za tři roky přes 27 milionů zhlédnutí.

Není divu! Spousta maminek si zoufá, když jejich miminko pláče i po přebalení a nakrmení. Tento způsob uchopení však dokáže ukonejšit dítě během pár sekund, jak uvidíte ve videu.

Jak uklidnit dítě podle doktora Hamiltona?

Chytněte miminko přes hrudník, aby bylo nakloněné do 45° (ani na stojáka, ani naležato na bříšku). Opatrně mu překřižte ručičky. Pak svou rukou chytněte miminko mezi nožkami a jemně potřásejte jeho zadečkem. Střídejte pohyb potřásání s pohupováním celého tělíčka, jemně nahoru a dolů.

Pod videem na Youtube bohužel nelze přidat komentáře, a tak nevíme, jestli zklidňující pohoupání opravdu utiší kojence. Napište nám do komentáře, jestli návod z videa fungoval… a co pomáhá vašim dětem. :)


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek
 
emo.law
Kecalka 193 příspěvků 27.07.18 11:58

Takže prostě chytit pod krkem :)

 
Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 26.07.18 23:08

No nevím,jestli ten úchop pod bradou je úplně nejlepší. Mne to přijde, že na tom krku,kde mu končí prsty to zlehka přiškrcuje. Ale nejsem pediatr, třeba se pletu.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama