Víte, jak si poradit s vaginální suchostí? Vsaďte na prémiové lubrikační gely

Asi každá z nás někdy zažila pocit svědění a svíravého pocitu v intimních oblastech. O příjemných hrátkách si v takových chvílích můžete nechat jen zdát. Co když se ale tyto problémy dají řešit pomocí lubrikačního gelu?

Víte, jak si poradit s vaginální suchostí? Vsaďte na prémiové lubrikační gely Zdroj: Sexshopik.cz.

Co je vlastně lubrikační gel a jak vybrat nejlepší?

Lubrikant je tekutina, která pomáhá se snížením napětí při tření. Existují různé osobní lubrikanty, ale jejich myšlenka je vždy stejná: pomoci lidem s vaginální suchostí a se zvlhčením intimních míst, aby si mohli užít intimní chvilky v pohodě a bez bolesti. Například lubrikanty Pjur svým složením pomáhají s přírodním zvlhčením vaginální sliznice i s úlevou od vaginální suchosti.

Ani při výběru lubrikantu nesmíte zapomínat na kvalitu složení. Značka Pjur nabízí výrobky na silikonové bázi bez škodlivých konzervantů. Obohaceny jsou o přírodní a přírodně identické substance, které prospívají i citlivým sliznicím a hodí se pro všechny typy pokožky. Gel se absorbuje ve vrchních vrstvách sliznice a poskytuje jemnou a rovnoměrnou lubrikaci.

Vyzkoušejte prémiovou řadu lubrikantů Pjur med. Její součástí je také sérum pro muže, které snižuje příliš velkou citlivost, i věci pro intimní péči a hygienu.

Jaký je rozdíl mezi silikonovými a gely na vodní bázi?

Silikonové gely od Pjuru jsou vhodné pro vysoce citlivou kůži, kterou po použití zanechávají hebkou. Sliznice ho neabsorbují, protože molekuly silikonu jsou větší než póry v kůži, takže zůstávají na povrchu vagíny. Poskytují dlouhotrvající a jemnou lubrikaci díky své prodyšnosti. Neobsahují žádné konzervanty a jsou kompatibilní se všemi typy pokožky. Stejně jako lubrikanty na vodní bázi jsou i ty silikonové vhodné pro každodenní použití.

Gel Premium glide je vhodný pro extra citlivou pokožku, Pjur med SOFT zase obsahuje jojobový olej, který pečuje a zjemňuje suchou kůži a po použití na ní zanechává hedvábně jemný pocit.

Většinu silikonových lubrikantů nemůžete použít spolu s erotickými hračkami, to však u silikonových gelů značky Pjur neplatí. Nemusíte se tak bát je použít ani se svou nejoblíbenější pomůckou.

Pjur Woman Aloe – extra podpora pro ženské tělo

Lubrikační gel na vodní bázi s obsahem přírodních výtažků z aloe vera pečuje o pokožku, zvlhčuje ji a zvyšuje její elasticitu. Pjur Woman Aloe má ideální pH a neobsahuje konzervanty, parafíny, parfemace a ani příchutě. Díky tomu je skvělý pro každodenní použití.

Pjur med Premium. Zdroj: Sexshopik.cz.Pjur med Premium. Zdroj: Sexshopik.cz.

Pjur med Premium – klinicky testovaný gel

Při výrobě tohoto lubrikačního gelu Pjur používá silikon nejvyšší kvality. Nenaleznete v něm žádné konzervanty. Pjur med Premium je určený primárně pro suchou a vysoce citlivou sliznici. Hodí se tak dokonce i pro osoby s alergiemi. Pjur med Premium je vhodný i při použití s erotickými pomůckami i s latexovými kondomy. Stejně jako ostatní lubrikační gely je i tento ideální pro boj s vaginální suchostí.

V roce 2011 v německém institutu Dermatest získal 5 hvězdiček se slovním hodnocením „velmi dobře“, a získal tak značku kvality „klinicky testováno“.

Pjur med Natural. Zdroj: Sexshopik.cz.Pjur med Natural. Zdroj: Sexshopik.cz.

Pjur med Natural – lubrikační gel na vodní bázi

Tento příjemný gel byl vyvinut pro suchou pokožku. Přírodní formule na bázi čistého rostlinného glycerinu poskytuje dostatečnou vlhkost a dlouhotrvající účinek.

Pjur med Natural je vhodný zejména pro citlivé sliznice. Chrání a zklidňuje pokožku, neucpává póry, krásně se vstřebá a zanechává vláčný a jemný povlak.

Stejně jako ostatní lubrikanty z řady Pjur Med se hodí pro každodenní použití jak při samotném pohlavním styku, tak i pro použití s erotickými pomůckami nebo s latexovými kondomy.

Podívejte se, jak se vyrábí lubrikační gel »

Témata článku

Přečtěte si také