Výběr kvalitních dětských zimních bot vám ušetří i pár vrásek

  • Komerční sdělení
  • 11.11.19

Zima pomalu, ale jistě klepe na dveře, a proto je nejvyšší čas myslet na zimní obutí vašeho dítěte. Dětská nožka roste rychlostí blesku, a tak se každoročnímu nákupu sezónní obuvi nevyhnete.

Zima je pro děti oblíbeným ročním obdobím

Proto je důležité, aby neprochladly a byly v teple a suchu.
Hřejivé, pohodlné a kvalitní boty jsou pro děti v zimě naprostý základ. Objevte novou dětskou kolekci Deichmann a potěšte své ratolesti hřejivou stylovou obuví!

Na co se zaměřit při výběru?

Nejdůležitější je samozřejmě výběr správné velikosti a tvaru botiček, které by měly respektovat anatomii dětského chodidla.
Na zimu určitě pořiďte zateplenou obuv. Výstelku většinou tvoří umělý kožíšek nebo hřejivá podšívka skrytá uvnitř.

Dalším kritériem pro výběr zimní obuvi pro dítě

Prodyšnost a nepromokavost. Tyto vlastnosti zabezpečí, aby dětská nožka nevlhla. Díky nepromokavým materiálům se skrz obuv nedostane voda ani sníh a prodyšnost zajistí odpaření potu do vnějšího prostředí.

S nepřízní počasí si poradí TEX membrána

V aktuální kolekci Deichmann najdete množství dětských botiček s ochrannou TEX membránou, která udržuje optimální prostředí pro dětské chodidlo i během zhoršených klimatických podmínek.

Funkční vrstva membrány se nachází pod svrškem a snižuje pronikání vody do vnitřku obuvi. Póry v membráně jsou současně dostatečně velké na to, aby propustily ven tělesnou vlhkost, díky čemuž vytváří uvnitř boty příznivé klima. Pro správnou funkci membrány se doporučuje obuv pravidelně impregnovat a chránit ji před nečistotami.

Když si zatím neví rady se zavazováním

Vybrat si můžete z obuvi na suchý zip i na šněrování. U nejmenších přijde vhod spíše suchý zip, školáci už si s tkaničkami poradí sami.
Kromě funkční dětské zimní obuvi najdete v kolekci Deichmann i hřejivé módní modely, při kterých zaplesá především srdce malých parádnic.

Potěšte svou malou princeznu rozkošnými zimními botičkami s umělou kožešinou. Dívčí kolekce hraje veselými barvami, roztomilými detaily i motivy oblíbených dětských
pohádkových hrdinů. Uvidíte, že vaše holčička nebude chtít nové botičky vůbec zout.

Široký výběr velikostí

V dětské kolekci Deichmann najdete modely pro menší děti a školáky od velikosti 18 až do velikosti 35, pro dospívající kluky a dívky jsou dostupné velikosti od 36 do 41.

Ke stálé nabídce dětské obuvi Deichmann patří i kožené modely
Elefanten a široký výběr značkové obuvi, kterou ocení hlavně větší děti.

Aktuální kolekci dětských zimních bot naleznete na stránkách DEICHMANN »

Témata článku