Otestujte s námi nové lehce stravitelné HiPP 2 BIO kozí mléko

To nejlepší, co můžeme miminkům poskytnout, je mateřské mléko. Přesto není vždy úplně možné ho miminku dopřát. Jednou z možností pro nekojené děti může být kojenecká výživa z kozího mléka, která se u nás těší stále větší oblibě.

Koza vedle mléka HiPP. Novinka od HiPP, schválená přírodou. Zdroj: Redakce.

Co budete testovat?

Kozí mléko je svým složením blíž mateřskému mléku než mléko kravské. Obsahuje mnoho cenných látek a je přirozeně lehce stravitelné. Vyzkoušejte proto novinku HiPP 2 BIO kozí mléko z lehce stravitelného A2 kozího mléka. 

Hledáme 30 maminek s dětmi ve věku od 6 do 12 měsíců, které chtějí vyzkoušet úplnou novinku HiPP 2 BIO kozí mléko.

Koho hledáme a jak testovat?

Do testování se můžete přihlásit v termínu od 9. 5. do 15. 5. 2022. Testování je určeno maminkám s dětmi staršími 6 měsíců, které nejsou kojeny. Pokud se chcete do testování zapojit, odpovězte nám do komentáře pod tímto článkem na otázku: Proč byste chtěli vyzkoušet právě nové pokračovací mléko HiPP 2 BIO kozí mléko?

Námi zvolené testerky budou informovány soukromou zprávou, že byly do testování vybrány a bude s nimi domluven další postup. Každá testerka dostane 1 balení HiPP 2 BIO kozí mléko.

Pokud vás vybereme, po vyzkoušení popište svou zkušenost do článku s recenzemi.
Svoji recenzi přidejte nejpozději do 14 dní od obdržení balíčku.

Miminko, ležící.Pro spokojenost bříška. Zdroj: Canva

HiPP 2 BIO kozí mléko: Lehce stravitelné kozí mléko pro spokojená bříška

Pokračovací kojenecké mléko HiPP z kozího mléka je prémiová výživa vhodná pro miminka od ukončeného 6. měsíce. Je obzvláště lehce stravitelné a šetrné k dětskému bříšku díky kombinaci pečlivě vybraného A2 kozího mléka a jemných bio surovin. Díky tomu může být vhodnou alternativou pro děti, které bez zdravotního důvodu citlivě reagují na běžné kojenecké mléko. Obsahuje všechny důležité vitamíny a živiny, které děti potřebují pro zdravý růst v jednotlivých vývojových fázích a představuje citlivý přechod od kojení ke krmení z lahvičky.

1. Pro spokojené bříško a správný vývoj

 • Lehce stravitelné A2 kozí mléko s přirozeně vysokým podílem bílkoviny A2 β-kasein.
 • Galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy. Laktóza je hlavní sacharid mateřského mléka. GOS jsou tak přirozeně obsaženy v mateřském mléce.
 • Omega-3 mastná kyselina DHA při denním příjmu 100 mg přispívá normálnímu vývoji zraku.
 • Vitamín A, C, železo a zinek pro podporu imunity (1).
 • Má lahodnou mléčnou chuť a vůni díky čistotě chovu a speciální technologii zpracování.
 • BIO špičková kvalita HiPP.

(1) Jako všechna pokračovací mléka obsahuje vitamíny A, C, železo a zinek přispívající k normální funkci imunity.

2. To nejlepší z přírody. To nejlepší pro přírodu.

 • Vyrobeno s maximální péčí v harmonii s přírodou v rámci BIO zemědělství a ohleduplného zacházení s hospodářskými zvířaty.
 • Vyrobeno v CO2 neutrálním závodě v Německu.
 • Kozí mléko pochází od spolupracujících EU farmářů, kteří dodržují přísné podmínky ekologického zemědělství. Kozy jsou na těchto farmách chovány ve vhodných podmínkách. Pasou se většinu roku volně na přírodních loukách, které jsou obdělávány bez použití minerálních hnojiv či syntetických postřiků.

To vše zaručuje nejlepší BIO kvalitu výživného a zdravého mléka HiPP.

BIO HiPP kozí mléko.Novinka od HiPP! BIO kozí mléko pro vaše miminka. Zdroj: Redakce.

Co máte udělat teď?

1. Jste naše testerka? Pak stačí do komentáře pod tento článek napsat odpověď na výše uvedenou otázku.

2. Nejste ještě naše testerka (nevidíte možnost přidání komentáře)? Zaregistrujte se, a až vám přijde soukromá zpráva, že jste byla schválena, tak postupujte podle bodu 1.

Důležité upozornění: Výlučné kojení je v prvních šesti měsících pro vaše dítě nejlepší. HiPP 2 BIO kozí mléko není vhodné jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života, je určené pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce a má být součástí smíšené stravy. Není vhodné jako jediný zdroj výživy. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla šesti měsíců by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálních potřebách kojence.

Kontraindikace: Obsahuje bílkoviny podobné bílkovinám kravského mléka, a proto by nemělo být používáno v případě alergie nebo při podezření na alergii na bílkoviny kravského mléka. Podobně jako mateřské mléko obsahuje sacharidy, které jsou důležitou součástí výživy. Častý nebo trvalý kontakt zubů se sacharidy může způsobit vznik zubního kazu. Proto nenechávejte vaše dítě pít z láhve po dlouhou dobu a naučte ho co nejdříve pít z hrnečku. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému životnímu stylu vašeho dítěte. BIO Pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku.

Autor:

Tereza v eMiminu pracuje na pozici account manažera. V rámci toho se stará klienty a dohlíží na to, aby všechny kampaně běžely včas a v pořádku. Čas od času vytvoří soutěž, článek a nebo ochotně testuje v rámci redakce. více

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Přečtěte si také

Velikost písma:
včera v 22:09

S kozím mlékem mám již zkušenosti od jiných značek, ale vůbec jsem netušila, že jej vyrábí i Hipp. Ráda jej tedy porovnám s dalšími dvěma vyzkoušenými značkami.

 • Nahlásit
včera v 21:51

Ráda bych otestovala toto mléko protože mě zaujalo svým složením.

 • Nahlásit
90
včera v 18:33

Můj mladší syn Lukášek bude mít za chvíli deset měsíců. Donedávna byl kojen, ale s růstem zubů, kousáním maminky, posléze bojkotem prsa a převodem na odsávání jsem mléko přišla a nyní zatím marně hledáme adekvátní náhradu. Ráda bych vyzkoušela i kozí mléko, zejména kvůli jeho lepší stravitelnosti a složení bližšímu mm v porovnání s mlekem kravským. Oba kluci (mám ještě Kubu 2,5 roku) mají citlivá bříška a trpí na průjmy bez zjištěné příčiny. Ráda bych tedy testovala, třeba by nám sedlo, zatím žádnou zkušenost nemáme :)

 • Nahlásit
61
včera v 12:59

Rády bychom s devítiměsíční dcerou otestovaly toto kozí mléko, které se mi svým složením moc líbí.

 • Nahlásit
14.5.22 21:30

Hipp 2 kozí mléko

Moc rády bysme s Anežkou otestovaly Hipp 2 kozí mléko, protože máme nyní 6 měsíců a právě zkoušíme dvojkové mlíčka, které bude pro nás nejlepší :)

 • Nahlásit
11
14.5.22 16:51

Jana

Mléko HiPP bylo vždy naše nejoblíbenější a dávala jsme ho oboum dětem. I teď u třetího chci s tímto malíčkem pokračovat buď až přestanu kojit nebo pokud to nepůjde tak hned. 🙂

 • Nahlásit
14.5.22 16:13

Rada bych otestovalo toto nové mlíčko pro dceru 8 měsíců, jelikož jsme ještě neměli možnost vyzkoušet kozí mléko a zajímalo zda by chutnalo tak dobře jako je i jeho složení.

 • Nahlásit
184
14.5.22 15:15

Otestovala bych s dcerkou, zaujalo me slozeni mleka, mleko ktere momentalne ma neni uplne idealni ublinkava po nem

 • Nahlásit
111
14.5.22 12:29

Otestovala bych ho kvuli jeho snadnejsimu traveni

 • Nahlásit
101
14.5.22 07:49

Hipp kojenecké mléko

Ráda bych otestovala s dcerou, líbí se mi složení mléka, hipp kojenecké mléko již chvíli kupuji kozí jsem ještě nevyzkoušela, jsem na něj zvědavá.

 • Nahlásit
299
14.5.22 07:47

Ráda bych toto mlíčko vyzkoušela protože ho vůbec neznám a se složením vypadá skvěle 🤩

 • Nahlásit
11
13.5.22 16:08

Mléko bych s dcerou ráda vyzkoušela je jí 7 měsíců, kozí mléko je zdravé a německá kvalita je TOP, mlíčka HiPP používáme a jsou super

 • Nahlásit
1912
13.5.22 14:26

Chtěla bych vyzkouset, jestli bude dceři vyhovovat. Zatím jsem zkusila babylove, které začala pít. Ale také hlavně z důvodu, protože jsem přestala dceru kojit. Má 9 měsíců.

 • Nahlásit
68
13.5.22 12:59

Líbí se mi složení mléka, německá kvalita je všeobecně známá. Jsem zvědavá na chuť a vůni.

 • Nahlásit
23
13.5.22 12:55

O zdravotním hledisku kozího mléka ale slýchám neustále, moc rádi proto vyzkoušíme.

 • Nahlásit
2
13.5.22 12:49

Radi by sme toto mliečko vyškúšali, pretože Hipp poznáme a takmer každé mliečko nám od tejto značky sadlo. :)

 • Nahlásit
13.5.22 12:32

WoooW kozí mléko vypadá hodně zajímavě a my bychom jej rádi otestovali!

 • Nahlásit
62
13.5.22 11:02

Je nám 11 měsíců a kozí mléko jsme ještě nevyzkoušeno. Mám trochu obavu ze smardu z kozla…

 • Nahlásit
140
13.5.22 09:37

Super, jsem ráda, že bude toto mléko už i u nás, moc ráda bych ho s dcerou vyzkoušela, za tím jí dávám kozí mléko jiné značky.

 • Nahlásit
4
13.5.22 08:47

Testování

Máme 12 měsíčního syna, který je krmen pouze umělými mleky a prikrmy. Protože nás často trápí bříško, krmime syna pouze kozim mlékem díky jeho stravitelnosti. Rádi bychom Hipp kozi mléko vyzkoušeli :-)

 • Nahlásit
1817
13.5.22 07:33

Kamarádka má 8m holčičku a mají problémy s mlékem, moc ráda by vyzkoušela, ale zatím není členkou emimina, tak zkouší prostřednictvím mě :)

 • Nahlásit
955
13.5.22 00:57

Rádi bychom vyzkoušeli bio kozí mléko, protože to kravské nám nedělá moc dobře, a navíc to neznám :)

 • Nahlásit
7
12.5.22 23:08

Sama kozí mléko nemusím, ale vím, že je velmi zdravé a zkusit se má vše. Pokud to miminku samozřejmě neublíží

 • Nahlásit
12.5.22 22:59

Jeste jsme nemeli kozi mleko

 • Nahlásit
22
12.5.22 22:38

Tak to je pecka.. Kozí mléko, malé dávám kozí sýry. A výrobky z kozího mléka, jelikož z kravskeho mléka zvracela a i tak jí nějak úplně nesedí. Takže Hipp kozí mě úplně potěšilo, že vyrábí. :D

 • Nahlásit
10
12.5.22 21:54

Petra Trnavský

Naše malá je nedonošená a narodila se o 2 měsíce dříve. Nemohla mít moje mléko a v nemocnici dostala Nutrilon ADC, jenže ten dlouho nechtěla, zkoušeli jsme potom kozí mléko od Goldim pak Kendamil a nejdéle vydržela u Kendamil, ale po půl roce ho už přestává chtít a nechci se vracet ke kravskému, že by naděj byl Hipp? To by nás velmi potešilo.

 • Nahlásit
12.5.22 20:58

Syn by ho asi potřeboval a mamka by si ho zasloužila :-) mám doma trochu otesánka, který je defakto plně kojen a mamka občas taky někam už potebuje skočit a moc by se ji hodila možnost dát něco kvalitního, když zrovna není schopná odstříkat své.-) a toto vypadá opravdu dobře!

 • Nahlásit
106
12.5.22 20:51

Moje dcerka nikdy nebyla kojená, je jí něco přes dva roky, od narození máme problémy s výživou..ublinkávání, odmítání, zvracení a nyní zácpy:-( je to neskutečný boj…říkám si, že třeba změna druhu mlíčka by nám mohla pomoci..osobně kozí mléko miluju, tak by to mohlo i vyjít..:-)

 • Nahlásit
190
12.5.22 20:41

Značku Hipp doma miluji ❤️. Mám od nich UM, vlhcene ubrousky, prikrmy, kosmetiku,.. a tato novinka mě velice zaujala ☺️ Kozi mlicko je hodně zdravé a bylo by fajn jej vyzkoušet na “vlastní kůži” ☺️

 • Nahlásit
2
12.5.22 14:27

Testování

Moc rádi bychom vyzkoušeli s dcerkou. HiPP používáme kasičky a příkrmy a tato novinka nás zaujala stejně jako celá německá značka svojí kvalitou
Takže novinka Bio kozí mléko by bylo velice zajímavým mlékem s mnoha bonusy. Každá z nás chceme pro své maličké to nejlepší 👑 :srdce:

 • Nahlásit
22
12.5.22 12:02

HiPP

Rádi bychom vyzkoušeli mléko, jelikož máme teď vynechat na nějakou dobu laktózu tak bych aspoň věděla co kupovat.

 • Nahlásit
108
12.5.22 09:53

Kvuli obtizim s briskem

 • Nahlásit
126
12.5.22 09:44

Kvuli slozeni a i proto, ze kozi mleko je vhodnejsi pri zazivacich potizich miminek

 • Nahlásit
17
12.5.22 07:45

Se znackou Hipp jsem moc spokojena-od vlhcenych ubrousku az po prvni prikrmy. Takze bych rada i vyzkousela kozi mlicko, na ktere jsem zatim slysela jen a jen same chvaly :srdce: Dcerce bude pristi tyden 6 mesicu :)

 • Nahlásit
2429
11.5.22 22:46

Kdyz jsem byla mala byla mi zjistena alergie na kravske mleko a museli jsme si domu poridit kozu a zadnou ujmu jsem nemela.Ted mam 6m chlapecka a klidne bych mu to take doprala.

 • Nahlásit
1839
11.5.22 21:50

Kozí mléko si kupují pro sebe miluji ho a jsem nadšená z myšlenky že bych ho mohla dopřát své 9 měsíční holčičce. Před měsícem jsme přestali s kojením a tohle zni jako výborná náhrada.

 • Nahlásit
3799
11.5.22 18:11

U nas mleka tecou plnym proudem. Tohle by bylo prijemnou chutovou zmenou.

 • Nahlásit
58
11.5.22 18:10

Kozi mleko od Hipp vypada jako trefa do cerneho. Jiz jsme meli moznost ochutnat jedno kozi mleko, ale bohuzel moc neoslovilo. Hipp ma mleka velmi dobre, a chtela bych se presvedcit, ze i tohle bude ve stejne kategorii.

 • Nahlásit
70
11.5.22 18:08

Tohle mlicko je pro mne uplna novinka, ani jsem nevedela ze takove je. A jsem strasne zvedava jak chutna a jak by chutnalo i malemu.

 • Nahlásit
90
11.5.22 13:00

Chtěla bych testovat, protože kupujeme „klasická“ mlíčka, ale toto zní zajímavě. Bojím se ho jen tak na zkoušku koupit, protože stojí dost peněz a malý je mlsoun, kdyby ho nechtěl, bylo by mi líto, že jsem utratila za něco, co nevyužije. Proto také kupuji vyzkoušené, aby fakt pil. Už jsem experimentovala, ale dopadlo to vyhozením peněz, tak neexperimentuji.

 • Nahlásit
329
11.5.22 12:30

Tak to jsem úplně nadšená, že Hipp má takové mléko :dance: Rádi bychom vyzkoušeli, protože je lehce stravitelné a podobá se mateřskému. Tak uvidíme, jestli bude hlavně chutnat :kytka:

 • Nahlásit
111
11.5.22 11:57

Zaujala me mlecna chut a kozi mleko jsme nikdy nezkusili, ale rada bych kvuli citlivemu brisku zkusila

 • Nahlásit
123
11.5.22 11:50

Vyzkouset nove mleko bych chtela protoze ma kvalitni slozeni a udajne se kozi mleko lepe travi

 • Nahlásit
582
11.5.22 09:05

Hipp používáme. Už od problémů prvního synka. Třetí (za chvíli rok, ovšem stále velký ‘mléčňák’) na tom s bříškem nebyl o moc lépe. Hipp mu sedí taky. Ovšem tohle vypadá jako úžasná varianta.

 • Nahlásit
48
11.5.22 07:02

Rádi bychom kozí mléko vyzkoušeli, protože je lehce stravitelné a podobá se mateřskému.

 • Nahlásit
19
11.5.22 06:24

Protože Hipp dceři moc chutnala a chtěla bych vědět jestli by jí to chutnalo i s kozím mlékem :srdce:

 • Nahlásit
179
11.5.22 00:16

Protože u nás UM teče proudem! :D

 • Nahlásit
202
10.5.22 22:27

Protoze UM s kozim mlekem jsme nikdy nezkouseli

 • Nahlásit
36
10.5.22 21:44

Syn ma velmi rad mlecne vyrobky z ovciho nebo koziho syra. Kozi UM vsak nikdy nemel, takze by me zajimalo, jak by mu chutnalo

 • Nahlásit
46
10.5.22 21:31

HiPP kozí mlíčko bychom rádi vyzkoušeli, jelikož s kozím mlékem nemáme dosud žádnou zkušenost.

 • Nahlásit