Přihlaste se do velkého testování a ochutnejte novinku od Penamu – Ranní chlebík s vitamínem D, chia, červenou quinou a dýňovými semínky. Dodá energii celé rodině, potřebnou vlákninu a navíc si skvěle pochutnáte.
Co testujeme?
Testujeme 50 Ranních chlebíků s vitamínem D od Penamu.
Pro dobrou snídani
Jak nejlépe začít den, než vydatnou a hlavně zdravou snídaní? V Ranním chlebíku od Penamu najdete chia a dýňová semínka, červenou quinou a vitamín D.
Proč je pro nás vitamín D nezbytný?
Vitamín D ovlivňuje zpracování vápníku v našem těle. Pomáhá nám tak udržovat zdravé kosti, zuby a další části našeho těla jako jsou svaly, srdce a mozek. Běžně si ho tělo dokáže vytvořit samo díky slunečnímu záření, tomu je ale většina populace vystavena příliš málo. Kromě toho je vitamín D nepostradatelný pro správnou funkci imunitního systému. Nejvíc je potřeba ho doplňovat v zimních měsících, při jarních a podzimních únavách a při zvýšeném náporu na imunitu (chřipková sezóna, při nachlazení, apod.). Doplňování vitamínu D může pomoct i jako prevence proti onemocnění covid-19.*
Jak testovat?
V době od 2. do 8. 4. 2021 stačí napsat do komentářů, jakou snídani byste s Ranním chlebíkem s vitamínem D vykouzlili. Den po skončení z přihlášených vybereme 50 testerek. Každá z nich od nás obdrží jedno balení Ranního chlebíku s vitamínem D.
Po vyzkoušení musí každá testerka přidat svoje hodnocení do článku s recenzemi, a to nejpozději 14 dní od obdržení chleba.
Co máte udělat teď?
1. Jste naše testerka? Pak stačí do komentáře pod tento článek napsat odpověď na soutěžní otázku.
2. Nejste ještě naše testerka (nevidíte možnost přidání komentáře)? Zaregistrujte se, a až vám přijde soukromá zpráva, že jste byla schválena, tak postupujte podle bodu 1.
Inspirujte se recepty na zdravou svačinku »
*Trovas, G., Tournis, S. Vitamin D and COVID-19. Hormones 20, 207–208 (2021). https://doi.org/…-020-00231-9
