Zapojte děti do přípravy mléka. Procvičí si jemnou motoriku a naučí se pomáhat

Pro děti chceme to nejlepší. Batolecí mléka Hami se vyznačují kvalitním složením a lahodnou chutí, díky které je milují i mlsné děti. Plus pro každou mámu je jejich snadná příprava. Přizvěte k ní i vaše batolátko.

Zapojte děti do přípravy mléka. Procvičí si jemnou motoriku a naučí se pomáhat Na batolecím mléku Hami si pochutnají i mlsné děti. Zdroj: Profimedia

Hami batolecí mléko: snadná příprava, rychlé rozpuštění a mléko bez hrudek

Pro maminky je při výběru mléka podstatné také to, aby se mléko dobře a rychle připravovalo. Málokterá by měla čas a nervy na cezení hrudek přes sítko nebo dlouhé čekání na dokonalé rozpuštění mléčného prášku. Když má dítko hlad, každá minuta čekání se zdá být nekonečná.

S batolecími mléky Hami vás nic takového rozhodně nečeká. Jeho výrobci totiž dbají na to, aby se prášek dobře rozpouštěl a při přípravě netvořil hrudky nebo velké množství pěny. Při vývoji receptur je věnována pozornost i testování přípravy mléka s důrazem na nejvhodnější postup přípravy. Voňavý mléčný prášek batolecích mlék Hami se rozpustí během chvilky pouhým protřepáním v lahvičce nebo hrnečku.

Příprava mléka může být zábavaPříprava mléka může být zábava

Užijte si společné chvíle při přípravě mléka

Příprava batolecího mléka Hami je tak jednoduchá, že k ní můžete bez obav přizvat i děti. Když vám podají svou oblíbenou vysterilizovanou lahvičku či hrneček, vy vlijete odpovídající množství převařené vody – kolik jí potřebujete si přečtete na obale mléka. Nezapomeňte si pohlídat správnou teplotu vody, příliš studená, ale i moc horká voda mohou způsobit tvorbu hrudek v mléce.

Za dozoru vašeho batolátka vsypete potřebný počet odměrek plných mléčného prášku batolecího mléka Hami. Cvičte počty: jedna, dva, tři a je hotovo. Lahvičku nebo hrnek dobře uzavřete. Nyní dostává úkol váš malý asistent, nechte ho lehce kývat lahvičkou nebo hrnečkem ze strany na stranu a nebo je krátce protřepat. Nejen, že dítko může být u přípravy jídla a dokonce s ní mamince pomoci, ale navíc tak cvičí jemnou motoriku.

Hrudky v mléce? S Hami 12+ ani 24+ nehrozí

Batolecí mléka Hami pro děti od ukončeného 12. měsíce a 24. měsíce se jistě stanou oblíbenou součástí jídelníčku vašeho batolete – ať už ráno k snídani nebo jako součást večerního rituálu před spaním. Uvidíte, že se vaše děťátko bude o „ňamku“ za krátko hlásit samo. Lahodná chuť ale rozhodně není jedinou jejich výhodou. Batolecí mléka Hami přináší i potřebné živiny, jsou obohacena o důležité vitamíny a minerální látky (například vitamin D, vápník a železo) a obsahují navíc prebiotickou vlákninu GOS/FOS. Jejich složení je přesně pro malá bříška batolat.

Zapojte se do soutěže. Rozdáváme 10 batolecích mlék Hami od ukončeného 12. měsíce »

Kojení je pro dítě to nejlepší. Batolecí mléko má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.

Témata článku

Přečtěte si také