Podzimní soutěž: Vyhrajte jeden z 90 dětských batůžků plných cereálních kaší Hami

Chodíte s dětmi často na výlet? Tak to se vám bude líbit podzimní soutěž, kterou si pro vás připravilo Hami a Ababu. Zapojte se do ní v prodejnách Tesco, Kaufland nebo DM a vyhrajte batůžek plný dětských cereálních kaší.

Podzimní soutěž: Vyhrajte jeden z 90 dětských batůžků plných cereálních kaší Hami Na svačinku i nasbírané přírodní poklady na výletech. Zdroj: Ababu.

Bohatá snídaně a pak hurá na výlet!

Mléčné a nemléčné kaše od Hami skvěle chutnají a díky obsahujícím živinám jsou zdrojem energie ideálním hlavně před cestou. A aby si váš chlapeček nebo holčička měli na výletě kam dát svačinu, pitíčko a také nalezené kamínky a kaštany, je třeba mít po ruce batůžek. Proto se výhry, které si pro vás HamiAbabu připravili, tak skvěle doplňují.

O co se přesně soutěží?

Soutěží se celkem o 90 dětských batůžků Ababu naplněných Hami cereálními kašemi. V batůžcích najdete:

  • Hami mléčná kaše 225 g
  • Hami mléčná kaše 210 g
  • Hamo nemléčná kaše 170 a 180 g
Poznejte nové cereální kaše Hami to dobré z obilovin bez přidaného cukru. Zdroj: Klub maminek.Poznejte nové cereální kaše Hami to dobré z obilovin bez přidaného cukru. Zdroj: Klub maminek.

Kde a kdy se soutěží?

Kaufland – od 12. října do 9. listopadu
V prodejnách Kaufland můžete vyhrát jeden ze 30 batůžků s motivem Lišky, Medvídka a Jezevce.

DM – od 29. října do 30. listopadu
V drogeriích DM můžete vyhrát jeden ze 30 batůžků s motivem Kočky.

Feedo – od 26. října do 22. listopadu
V prodejnách Feedo můžete vyhrát jeden ze 30 batůžků s motivem Lišky a Myšky.

Benu – od 9. října do 22. listopadu
V prodejnách Benu můžete vyhrát jeden ze 30 batůžků s motivem Lišky.

Jak se do soutěže zapojit?

1. Ve vybraných prodejnách a v daném období kupte jakékoli 2 Hami kaše a uschovejte si účtenku.
2. Vyplňte registrační formulář na www.klubmaminek.cz/soutez.
3. Staňte se jedním z vítězů soutěže s HAMI a Ababu.

Ababu batůžek – ideální na výlety i do školky. Zdroj: Ababu.Ababu batůžek – ideální na výlety i do školky. Zdroj: Ababu.

Spojení dvou českých značek

Ababu, to je nová česká značka Jitky Čechové s ručně šitými hračkami pro miminka a děti a látkami s natištěným střihem. Pořídit zde můžete různá roztomilá hryzátka, muchláčky a kamarády pro snadnější usínání. A také heboučké batůžky z bambusového froté ideální na výlety pro předškolní děti. K dostání jsou v šesti variantách: Myška, Jezevec, Zajíček, Kočička, Liška a Medvídek. Délku provázku u nich můžete snadno regulovat uzlíkem uvnitř batůžku, ten tak může s dítětem několik let doslova růst.

Značka Hami je tradiční českou značkou, která vyrábí kojenecká mléka, masozeleninové i ovocné příkrmy a přesnídávky, sušenky, nápoje a čaje. A také kaše a cereálie. Kaše od Hami jsou tvořené pečlivě vybranými a kontrolovanými obilovinami a ovocem a neobsahují přidaný cukr (1). Jsou ideálním zdrojem energie, vlákniny a důležitých vitamínů, například železa, zinku, vápníku a vitamínu D.

Napište nám, kam se plánujete s dětmi podívat během dalšího výletu.

(1) Obsahují přirozeně se vyskytující cukry. 
Obilný příkrm pro kojence a malé děti, kaše mají být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.

Přečtěte si také