Vyhrajte s Oral-B Apple iPad!

Děti a zubní kartáčky, mnohdy nemilosrdní nepřátelé. Přitom se potkávají jen pár minut denně. Ukažte svým prckům, že čištění zubů může být i zábava. Podívejte se, jak na to a vyhrajte iPad!

Slyšeli jste už o aplikaci Disney Magic Timer? Zdroj: Oral-B.Slyšeli jste už o aplikaci Disney Magic Timer? Zdroj: Oral-B.

Ideální péče o zoubky nejmenších

Pořiďte svým dětem elektrický kartáček Oral-B, který jim pomůže čistit si zoubky déle a pečlivěji. Nadchne je také aplikace Disney Magic Timer, se kterou to bude zábava. Kartáčky Oral-B jsou navrženy speciálně pro děti. Mají extra měkká vlákna a čistí lépe než kartáčky manuální. Vyzkoušejte i jiné produkty z řady Oral-B pro děti.

Motivy hrdinů od Disneyho upoutají pozornost. Zdroj: Oral-B.Motivy hrdinů od Disneyho upoutají pozornost. Zdroj: Oral-B.

O co soutěžíme?

Máte možnost vyhrát jednu z 5 hlavních cen — Apple iPad.

Když si pospíšíte, prvních 100 z vás navíc získá krásný dárek, kterým je kreativní sešit Disney.

Jak soutěžit?

Kupte v naší prodejně nebo na e-shopu produkty Oral-B pro děti. Účtenku nebo fakturu pošlete na e-mail soutez@detske-kartacky.cz.

Čisté zoubky a zábavný iPad získáte jen s Oral-B. Zdroj: Oral-B.Čisté zoubky a zábavný iPad získáte jen s Oral-B. Zdroj: Oral-B.

Soutěž probíhá v prodejnách DM drogerie od 27.6. do 24.7. 2019.

Témata článku

Přečtěte si také

Zdraví škodlivá matrace: Není to náhodou i ta vaše?

  • 13.03.20
  • komerční sdělení

Není to příjemné vědět, ale je to tak. Už po pár měsících používání matrace sdílíte lůžko s kolonií roztočů. A i když je po technické stránce stále vyhovující, s hygienickými nároky už je to horší....