TEST: Vyzkoušely jsme nový tyčový vysavač, který nyní můžete vyhrát

S kolegyní Kristínou jsme vyzkoušely nový tyčový vysavač Well Q8 od Electrolux. Jak se nám s ním vysávalo a jak můžete novinku vyhrát?

S kolegyní jsme testovaly nový tyčový vysavač Well Q8 od Electrolux. Zdroj: Redakce S kolegyní jsme testovaly nový tyčový vysavač Well Q8 od Electrolux. Zdroj: Redakce

Eliška: Čistý domov bez smítka prachu

Úvodem recenze bych chtěla říct, že ráda luxuji a už jsem vyzkoušela hodně vysavačů. Jsem totiž citlivá na prach. Potřebuji mít čistý domov a podlahu bez smítka, jinak mám příznaky podobné alergikovi, kterému se do bytu vplížila kočka. Přítel se mi směje, že se ze mě stal „vysávácí maniak“. S výčitkami to ale nepřehání, kdo by se zlobil, že je doma naklizeno. :)

Novinka Well Q8 od Electrolux mě upřímně nadchla. Vysavač je díky svému ergonomickému tvaru lehce uchopitelný a dobře se s ním manipuluje. Benefitem je, že krásně vysaje i pod gaučem nebo postelí. Tím, že je polohovatelný a lehoučký se s ním skvěle dostanu i do výšek.

Nejen alergici určitě ocení možnost vyčistit postel nebo gauč. To jde krásně pomocí speciální hubice BedPro UV+, která je součástí modelu.

S výdrží baterie až 55 minut zvládnete vysát opravdu velkou plochu. Zdroj: RedakceS výdrží baterie až 55 minut zvládnete vysát opravdu velkou plochu. Zdroj: Redakce

4 funkce, díky kterým je vysávání zážitek

Speciální hubice BedPro UV+

Pro dokonale čistý gauč a postel. Vyčistíte s ní prach i nečistoty, se kterými by si běžné hubice neporadily. Odměnou vám bude čistý a zdravý domov.

Čištění s funkcí BrushRollClean®

Díky praktické funkci BrushRollClean® jedním sešlápnutím vyčistíte kartáč v hubici. Stačí stisknout tlačítko a z kartáče se odstraní všechny namotané vlasy a vlákna. Funkce je automatická a je tak možné kartáč vyčistit, i když je vysavač vypnutý.

Pětistupňový systém filtrování

Pětistupňový systém filtrování přes materiál E10 odstraňuje až 99,99 % mikročástic menších než 1 µm. Po úklidu tak doma získáte nejen dokonale čisté, ale i zdravější prostředí.

Axiální cyklonová technologie

Tato technologie zajistí plný výkon po celou dobu úklidu, dokonce i tehdy, když je zásobník plný.

Kristínka: Vysaje i ta nejmenší místa

Co se týká funkčnosti, nemám Well Q8 co vytknout. Velmi lehce se s ním manipuluje, není těžký a jeho výkon je dostačující. Jako velké plus vnímám, že se dá odpojit jeho středová část a připojit nástavec, se kterým vysaji i ta nejmenší místa.

V balení jsou k dispozici dvě hlavice. Využila jsem zejména tu největší, která se vejde skoro všude. Navíc na nepořádek pěkně posvítí. :-) Nabíjení trvá 4 až 5 hodin. Vysavač je potřebné častěji čistit, protože se rychleji naplní. Kartáč v hubici naštěstí nemusíte čistit rukou, ale jen zmáčknutím tlačítka.

Jako bonus vnímám krásný design – nevadilo by mi mít vysavač vystavený v malém bytě prakticky stále.

Veškeré příslušenství vysavače Well Q8 najdete přímo na samotném vysavači. Zdroj: RedakceVeškeré příslušenství vysavače Well Q8 najdete přímo na samotném vysavači. Zdroj: Redakce

Závěrečné hodnocení redakce

Obě jsme se shodly, že je vysavač skvělým pomocníkem v domácnosti a zvládne velmi rychle a pohodlně všestranný úklid. Příjemným benefitem je výdrž baterie a design vysavače.

Zkuste štěstí a soutěžte

Nejen vysavač Well Q8, ale i nižší řady Well Q7 a Well Q6 nabízí možnosti rozmanitého příslušenství, které přijde vhod alergikům, ale třeba i majitelům domácích mazlíčků. Stačí, když si vyberete model, který vám bude vyhovovat nebo zkusíte štěstí a zasoutěžíte si o tuto skvělou novinku.

Chtěli byste získat svůj vlastní tyčový vysavač Well Q8? Připravili jsme pro vás soutěž, která běží do 30. března »

Autor:

Eliška zbožňuje společnost a čerpá energii z okolního světa. Ráda píše, čte, poslouchá desky a chodí na výlety do přírody. V eMiminu zastává pozici Account managera. Stará se o klienty, věnuje se obchodu a píše články. více

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Přečtěte si také