Vyzrajte na chladný podzim: Nezbytnosti pro malé princezny a raubíře

Studené září dětem často nadělí rýmu a kašel. To, že je léto za námi, ale ještě neznamená, že podzim strávíte zavření doma. Vybrali jsme pro vás vychytávky, které děti udrží pěkně v teple na hřišti i na podzimní procházce. A žádné otravné nachlazení nebude mít šanci.

Hop do kaluže


Děti milují skákání do kaluží a pokud mezi sebou zrovna nezápasí, skočí do ní omylem. Před mokrými nožičkami je ochrání holinky. Sáhněte po takových, které mají navíc i tkaničky na utáhnutí. Voda se tak nedostane tam, kam nemá.

Bundy do (ne)pohody


Místo nepohodlných pláštěnek raději dětem oblékněte nepromokavou bundu. Oblíbené jsou softshellové materiály, které zahřejí a ochrání před malým deštěm i větrem. Využijete je na kolo, na brusle i na procházku. Vícevrstvé materiály jsou velmi prodyšné a hodí se do jakéhokoliv podzimního počasí.

Pozor na ouška


Studený vítr dokáže být pěkně nebezpečný. Dětská ouška ochrání pořádná čepice. Vybírat můžete mezi roztomilými s bambulkami, dinosaury i Angy Birds. Jednobarevné čepice zkombinujete s každým oblečením. Potisky si děti jednoduše oblíbí a neztratí je z očí ani ve škole a ve školce.

Prevence především


Energii a vitamíny dodají dětské doplňky stravy, které si děti zamiluji kvůli sladké chuti. Často chutnají jako bonbóny. Kdy jindy se věnovat prevenci nachlazení než v chladnějším období? Ke koupi jsou zvířátka, žvýkací tabletky i vitamíny s omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami bez nepříjemné rybí chuti i zápachu.

Sáhnete raději po funkčních materiálech, nebo je pro vás přednější design? Napište nám do komentářů!

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...