Konec podzimní nudy: Zkraťte si čekání na Ježíška v BRuNO family parku

Víte, jaký je rozdíl mezi slovy zábavní a zábavný? V případě BruNO family parku v Brně rozhodně žádný! Vydejte se spolu s námi do zábavního parku, kde se vyřádí nejen děti, ale i celý zbytek rodiny. Nudit se tam nebudete.

bruno family park, holčička v bazénu plném barevných míčků V BRuNO family parku se nudit rozhodně nebudete. Zdroj: BRuNO family park

Někdy se prostě vyplatí zajet do Brna. Tam totiž nuda fakt nehrozí… část této moravské metropole s názvem Slatina je místem, kde se zaručeně pobavíte. Vezměte děti, babičky i dědečky a vyrazte si užít parádní den. Čím se v parku zabavíte? A kde se najíte?

Na co se můžete v BruNO family parku těšit?

Klimatizovaná vnitřní část zábavního centra BRuNO family parku je otevřena pro všechny děti a rodiče celoročně. Rozprostírá se na ploše 4 000 m2 a obsahuje více než 40 jedinečných atrakcí, ze kterých si děti odnesou skvělé zážitky. Skákací polštář, tenké střevo, kloaka, pavoučí komín… a mnohem více. No fakt! Tohle všechno jsou názvy atrakcí, na kterých se vaše děti doslova vyblbnou (tomu už se ani nedá říkat vydovádí).

Co všechno na vás čeká v BruNO family parku prozkoumejte na internetových stránkách, kde si atrakce můžete navíc vyfiltrovat podle věku. Díky tomu víte, kam určitě zajít, co nevynechat a co naopak počká, až děti povyrostou…

V letní sezóně jsou k dispozici i venkovní atrakce, ale o těch se zrovna nyní – pár dní před začátkem adventu – asi bavit nemusíme.

Holčička ve žluté nafukovací lodičce.Některé z atrakcí jsou pouze sezónní, jiné si můžete užít po celý rok. Zdroj: BRuNO family park

Narozeniny v zábavním parku? V BRuNO žádný problém

Tohle by mohl být splněný sen vašeho dítěte. Perfektní oslava narozenin, při které je středem pozornosti, ale perfektně se baví i jeho pozvaní kamarádi.

V BRuNO family parku připraví vše od A do Z za vás:

  • nachystají narozeninový dort,
  • připraví občerstvení,
  • vyzdobí salonek,
  • sestaví zábavní program pro děti.

V nabídce je celkem 6 tematicky zaměřených narozeninových salonků s dostatečnou kapacitou. Na děti bude čekat 40 jedinečných atrakcí, na kterých se během celého dne mohou vyřádit. Na vás je jen vybrat jeden z narozeninových balíčků, objednat termín oslavy jednoduše pomocí formuláře a narozeninová oslava pro vaše nejmenší může začít.

Tak co myslíte? Bude to oslava s tématem Superhrdinové, Ledové království, Pirátské putování za pokladem, nebo vyberete ještě něco jiného?

děti na dětské oslavě v BRuNO family parku, děti sedící u dlouhého stolu, dětská pártyUdělejte v BRuNO dětskou oslavu pro svého drobečka. Zdroj: BRuNO family park

Žádné dítě není příliš malé na návštěvu BRuNo family parku

Součástí zábavního BRuNO family parku je také herna pro nejmenší děti. Prostor Mláďata nabízí moderní a zábavné místo pro odpočinek a trávení volného času s malými dětmi do 4 let. Na vaše děti čeká mnoho atrakcí a vy si můžete pochutnat na kávě a zákusku v kavárničce.

Prostoru Mláďat dominuje kuličkový bazén s fontánou na kuličky, kterou děti přímo milují. Dále zde naleznete mechanickou hrací stěnu, která je vhodná zejména pro zvídavé nezbedy stejně jako soft LEGO. Pokud máte doma malého opraváře, je pro něj připravena malá dřevěná dílnička a dřevěné autíčko. A jestli si raději hraje na vaření, je mu k dispozici celá kuchyňka a tržiště k tomu.

Mámy z redakce eMimina jsou velkými fanynkami BRuNO parku

Nejedna z nás už výlet do BRuNA vyzkoušela se svými ratolestmi. Ať už máme chlapečky, nebo holčičky, batolátka, nebo školáky, vždy se všichni skvěle baví a na den v BRuNO family parku ještě dlouho vzpomínají!

My jsme BRuNO navštívili za krásného počasí, takže jsme byli rádi, že můžeme také ven. Tady nás zaujal Vodní svět, tedy potůčky, na kterých si děti pohrají s pumpami, šrouby, stavidly a mlýnskými koly. Zábava tak jde ruku v ruce s osvěžením, proto při letní návštěvě doporučuji s sebou plavky a ručník.
U nás nejvíce zabodovaly loďky, které se pohání rukama. Obsluha tady dává pozor, aby se dětem nic nestalo a pomáhá menším nastoupit a vystoupit. A kdo by se nechtěl projet na autodromu, že? Pravda, že naši kluci byli ještě docela malí a pedály pro ně byly daleko. Dlouho jsme ovšem strávili v uzavřeném prostoru s míčky, které tu projížděli trubkovými tunely, co si děti samy mohou postavit – mají na sobě magnety a drží na stěně.
BRuNO family park venkovní část parku, vodní atrakceSynka naší redaktorky Ivy zaujaly hlavně vodní atrakce ve venkovní části parku. Zdroj: Archiv redaktorky Ivy

Jídlem ke spokojeným tatínkům

Kupodivu ani tátové nejsou proti dní stráveném v BRuNO family parku. Zdá se vám to divné? To máte tak – dítě, které je zabavené, nezlobí a také poté dobře spinká. K tomu plná bříška všech členů rodiny a rodinná idylka je na světě. V BRuNO family parku se totiž navíc skvěle najíte.

Co když vás přepadne hlad?

  • Restaurace Hnízdo nabízí rozmanitý výběr jídel z kvalitních surovin, kde si na své přijdou skutečně všichni. K dispozici je navíc dětský koutek. Restaurace má samostatný vstup, je přístupná i pro hosty, kteří nevyužijí herní centrum BRuNO. V pracovním týdnu podávají v obědovém čase menu ve třech variantách plus business menu, jehož součástí je také káva.
  • Zobka je moderní rychlé občerstvení nacházející se přímo u plochy zábavního parku. Otevřeno je dle aktuální provozní doby dětského herního centra. Nabízí kvalitní pokrmy z domácí produkce. Všechny pokrmy jsou připravovány s důrazem na čerstvost a kvalitu surovin.
  • Kavárna v prostoru Mláďata nabízí klasický kavárenský sortiment. Aneb máte chuť na něco dobrého? Kávička a sladkost to jistí.

Veškeré informace včetně ceníku naleznete na internetových stránkách www.brunofamilypark.cz

Článek vznikl ve spolupráci s BruNO famil park.

Autor:

Petra vystudovala český jazyk a výtvarnou výchovu na pedáku – nikdy ale neučila. Dlouho žila studentským životem, studovala, žila ve Francii, poté v Anglii. Říká o sobě, že vždy byla písmenkový typ – hodně čte a čím dál tím víc i píše. Velmi ji baví i jazyky cizí, zejména francouzština. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...