Začíná Vánoční kolotoč eMimino.cz, připojíte se?

Přihlaste se od 1. listopadu do nejoblíbenější akce na eMimino.cz. Ve Vánočním kolotoči si uživatelky anonymně posílají dárečky. Letos už podeváté.

Začíná Vánoční kolotoč eMimino.cz, připojíte se?

Chcete anonymně potěšit jednu maminku z eMimino? A těšili byste se na vánoční překvapení - jen a jen pro vás? Pokud ano, nenechte si ujít Vánoční kolotoč na eMimino.cz!

Jak to celé funguje?

Vánoční kolotoč je každoroční akce pro stálé uživatelky eMimino.cz. Maminky si mezi sebou posílají dárečky. Uživatelka A posílá uživatelce B, B posílá C atd. Vy tedy zajišťujete dáreček jako anonymní „Ježíšek“, zatímco vám dorazí balíček z jiného koutu republiky.

Jak se do kolotoče zapojit? Stačí se přihlásit do diskuse Vánoční kolotoč 2017 je tady!, a to do 12. listopadu. Po 13. listopadu přistane ve vašem mailu formulář, kde vyplníte svou adresu. V pondělí 27. listopadu pak náhodně propojíme adresy všech přihlášených a vy v mailu najdete adresu maminky, které nadělujete.

Přihlaste se v této diskusi

Téma Poslední příspěvek Reakcí

Vánoční kolotoč 2017 je tady!

3.12.18 15:05
4778

Máte tedy necelý měsíc na poslání přání a malého dárku. Je potřeba, aby balíček dorazil do Štědrého dne a přiřazená maminka tak měla překvapení pod vánoční stromeček.

Kompletní pravidla a přihlášení v diskusi Vánoční kolotoč 2017 je tady!

A co vy, jdete do toho s námi? Kolikátý rok se účastníte? :)

Autor:

Monika na eMiminu začala pracovat jako administrátorka v roce 2011. Web se nakonec stal nedílnou součástí jejího života. Stále ji baví zlepšovat eMimino po textové a uživatelské stránce. více

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
13701
1.11.17 11:18

@Hanka1

Negativní zkušenost nás mrzí. Do třetice to ale už snad vyjde!

Těšíme se!

Josefina

  • Zmínit
  • Nahlásit
13701
1.11.17 11:17

@smutná máma Dobrý den,

přihlásit se můžete pouze v diskusi. Proto jsem Váš příspěvek pod článkem smazala.

Těšíme se, až to společně roztočíme! :kytka:

Josefina

  • Zmínit
  • Nahlásit
18496
1.11.17 09:12

Tak já mám furt dilema, ze rok 2014 i 2015 se na mne někdo vyprdl, loni jsem to ani nezkousela, tak ze by letos do třetice se zadarilo? :think:

  • Zmínit
  • Nahlásit