Zastavte komáry! Už žádné štípání ani škrábání

O čem všichni mluví

Nespornou výhodou zimy je, že nás nekoušou komáři a nechytíme v trávě klíště. Jenže, kdo by se zlobil, když je venku tak krásně. Ochraňte sebe a své děti před hmyzem a užijte si léto.

Janča: Dceru nechci stříkat chemií 1 / 3

Klíšťata i komáři jsou nepříjemnou součástí léta. Jenže používání repelentních přípravků, které jsou plné chemie, taky není dobré. Proto jsme celá rodina vyzkoušela KomárStop, který je přírodní a hezky voní. Ať už jsme šli do parku, trávili čas na zahradě na chalupě, nebo vyrazili na procházku do lesa… domů jsme se vrátili bez klíšťat i štípanců.

A tak se tenhle sprej stal součástí naší stálé výbavy na výlety i pro všední dny. Jeden jsem dcerce pořídila také k babičce a další do školky.

Využijte jako čtenáři eMimina speciální akci, zadejte slevový kód emKomarstop na stránkách Herbamedicus a získejte repelent namísto za 175 Kč za 135 Kč.

Zuzi: Komáři si vás najdou v Praze i v Asii 2 / 3

Letos jsem si stihla zaletět na jih, kde vládnou tropické podmínky. Teplý indický oceán, kokosová voda kdykoliv po ruce a příjemných třicet stupňů. Jenže, jakmile se setmělo, vzlétly od vody směrem k nejmenšímu odhalenému kousku pokožky desítky komárů.

Celou dovolenou jsem se tam neustále zahalovala, stříkala místními repelenty a hlavně škrábala. Repelenty, které jsem používala měly být čistě přírodní, ale v pozadí vůně citronely se nacházela jasná chemie. Do ruky se mi dostal odpuzovač hmyzu KomárStop od švýcarské firmy Herbamedicus, který je na rozdíl od asijských repelentů přírodní a neobsahuje jedovaté DEET. Když ho na sebe nastříkám, překryji sice použitý parfém citronovou vůní, ale štípající hmyz se mi vyhýbá obloukem. A to je pro mě v létě nejdůležitější.

Využijte jako čtenáři eMimina speciální akci, zadejte slevový kód emKomarstop na stránkách Herbamedicus a získejte repelent namísto za 175 Kč za 135 Kč.

Karin: Vyskúšali sme doma na deťoch 3 / 3

Dlho som hľadala repelent, ktorý bude účinný ale jemný. Mám citlivú a veľmi suchú pokožku, ktorú klasický chemický repelent extrémne dráždi a štípe, tým pádom sa komárom nevyhnem. Známa mi doporučila Komár STOP, ktorý je 100% prírodný a na báze alkoholu. Bála som sa, že lieh bude štípať viac než dosť ale naopak.

Repelent je veľmi príjemný a chladivý a tá vôňa! Perfektná. Oproti klasickému repelentu nedráždi dýchacie cesty a ani pleť. Vyskúšali sme doma na deťoch aj na dospelých a každý bol chránený. Mínusom je, že účinok za 2 hodinky u nás vypršal a museli sme repelent znovu aplikovať.

Využijte jako čtenáři eMimina speciální akci, zadejte slevový kód emKomarstop na stránkách Herbamedicus a získejte repelent namísto za 175 Kč za 135 Kč.

Článek vznikl ve spolupráci s Herbamedicus.

Váš příspěvek
Pennya
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 13.07.19 12:18
V DM

V Dm jsem zakoupila asi něco podobného. Je to také čistě přírodní, obsahuje jen Olej eukalyptu citronového. Vhodné pro děti od 1 roku píší.
Voní pěkně, nezpůsobuje podráždění, je to prostě vodička, žádný aerosol nebo sprej pod tlakem. Takže fajn, že se nemusíte bát nechat to v rozpáleném autě. Účinek je asi menší než u těch chemických deet sprejů. Bylo potřeba se štříknout častěji a stejně si ty mrchy našly nepotřené místečko. Není to tak že bych jim s tímto sprejem smrděla na metr daleko. Je potřeba být namazán všude, a stejně se občas našel komár co zřejmě neměl čich..ale aspoň něco..50ml za 49 kč. 100ml za 89..

Vložit nový komentář