Žena roku 2020: Která z nominovaných žen nad 40 let si získá váš hlas?

Již brzy se dozvíme, které slečny a dámy se stanou Ženou roku 2020. A můžete o tom rozhodnout i vy! Postupně vám představujeme jednotlivé kategorie letošního ročníku. Závěrečnou kategorií jsou ženy nad 40 let.

Žena roku 2020: Která z nominovaných žen nad 40 let si získá váš hlas? Která z nominovaných nad 40 let se stane Ženou roku 2020? Zdroj: Profimedia.cz.

Žena roku a kategorie nad 40 let

Do konce srpna máte ještě možnost ovlivnit výsledky sedmého ročníku soutěžní ankety Žena roku. Do semifinále postoupilo celkem dvacet osm nominovaných žen a dívek. Hlasovat pro ně můžete v kategoriích: do 30 let, do 40 let, nad 40 let a Dobré srdce. V kategorii do 40 let naleznete příběhy žen – maminek, úspěšných podnikatelek a pracovnic v pomáhajících profesích, které svým osudem inspirují i své okolí.

Nezapomeňte také hlasovat pro maminky ve Volbě čtenářek eMimina – speciální minianketě, kterou jsme s časopisem Žena a život připravili »

Letošní nominované v kategorii nad 40 let

Dagmar Popová
Dagmar je autorkou inspirativní knihy Moje cesta životem i mimo život pozemský.

Michaela Šimčíková
Michaela si prošla domácím násilím a dalšími hrůzami. Vždy se ale opět postavila na vlastní nohy.

Ivana Jablonská
Ivana se rozhodla předávat své zkušenosti trojnásobné matky již dospělých synů dál a zužitkovat je. Před šesti lety se tak stala pěstounkou na přechodnou dobu.

Petra Jandourková
Petra se stará o postiženého syna Eduarda, který trpí vzácným Westovým syndromem, tedy častokrát se opakujícími epileptickými záchvaty. Kromě toho vede rodinnou firmu Amoené v Příboře.

Andrea Vřešťálová
Andrea založila anglickou školku FlowerGarten a areál Lhotka, kde pořádá dětské tábory, školky v přírodě, jógové víkendy a celou řadu dalších akcí.

Marcela Munzarová
Marcela je v Česku jedinou ženou působící v nanoprůmyslu. Na jaře ohromila svět svým unikátním materiálem AntiMicrobe Web R, který umí odfiltrovat viry a bakterie s účinností vyšší než 99,9 %. Polapila tak koronavirus.

Eva Cikrytová
Přes deset let pomáhá ženám a rodinám najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Vede blog Jíme Jinak, kde sdílí zdravé recepty a články.

Více se o letošních nominovaných ženách, pro které můžete do konce srpna hlasovat, dozvíte na stránkách Ženy roku 2020.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...