Život vzhůru nohama – budoucnost je otevřená

Život je jedno velké překvapení. Jeden den si užíváte svobodu a lehkomyslnost mládí a druhý, abyste už pomýšleli na rodinu. S FLEXI pojištěním budou změny mnohem jednodušší.

Flexi - pojištění pro celou rodinu. Flexi - pojištění pro celou rodinu.

Ještě před pár lety jsem byl jasnej prototyp pařmena v obýváku, k životu mi stačil hrnek kafe, krabka cigaret a nabušený comp. Bylo mi fuk, co se děje kolem mě, byl jsem jen já a můj virtuální svět. Jenže pak mě kámoši vytáhli na silvestr v horách s partou koček. Tam byla ONA. Naďa. Naprosto dokonalá. Přes ranní bolehlav jsem si jasně vybavoval, že miluje kolo. Jestli jí chci ještě někdy vidět, musím na to kolo s ní. Jenže já kolo nenáviděl. Nenáviděl jsem pohyb. Ale miloval Naďu, tak jsem jel.

Kolo? Dejme tomu… Kopce? Hnus, ale dá se to přežít… Vysokohorská padesátikilometrová túra? Myslel jsem, že umřu. Naštěstí jsem to přežil. A protože mě endorfinové opojení nepřešlo, vyrazil jsem hned druhý den uzavřít životní pojistku FLEXI (vlastně OTEVŘÍT – tenkrát jsem ještě nechápal, jak to poradce myslel) s pojištěním rizikových rekreačních sportů a úrazů. Ale zpátky k Nadě. Tahle holka mi změnila život – co změnila, převrátila ho vzhůru nohama.

Flexi - pojištění pro celou rodinu.Flexi - pojištění pro celou rodinu.

Zažili jsme spolu dva divoký roky, o dovolených v létě lezli po horách, v zimě lyžovali. Když jsme slaňovali v Nepálu, urvalo se s Naďou lano, naštěstí vyvázla jen se zlomenou nohou. Uvědomil jsem si, jak moc pro mě tahle holka znamená a že s ní chci být do konce života. Vzali jsme se. Už to nebylo jenom JÁ. Bylo to MY. Přestal jsem myslet jen sám na sebe a pochopil význam slova OTEVŘENÝ – po svatbě jsem Naďu přidal na svoji, tedy už naši, pojistku, a tak jsme byli proti nepřízni osudu a našim vylomeninám na horách pojištěni oba.

Před výpravou do Tater nebyla Naďa ve své kůži, žaludek měla jako na vodě a pořád jen spala. Místo na Slovensko zamířila k doktorovi. Ukázalo se, že budeme tři. Byt 1 + 1 už nám nemohl stačit. Dalších 8 měsíců to byl fičák. Hledání nového bydlení, hypotéka, změna parametrů pojistky, aby v případě nouze zabezpečila závazky i prcka, nákupy a zase nákupy. Když přišel den D, byl jsem u toho a fakt děkoval, že jsem chlap. Míša vykoukl na svět a oba jsme si oddechli. Jen na pár minut. Pak se totiž na svět drala Anička. Jo, život je plný změn.

Jsme čtyři. Děti bereme všude s sebou, začínají se učit lyžovat a ještě ani pořádně nemluví. A protože se jim ani úrazy nevyhýbají, jsme už na jedné smlouvě pojištění všichni. S rodinou se rozhodně nenudím, na comp se dostanu leda, abych překontroloval stav účtu a pojistky. Jsem zvědavej, co nám život zase přinese, už vím, že budoucnost je otevřená.

Také už víte, že je život plný změn? S FLEXI pojištěním budou změny mnohem jednodušší. Více informací získáte na www.pojistovnacs.cz.

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Váš příspěvek

Odesílám...