Ztrpčuje vám život celulitida? Máme řešení

Nemůžete si dovolit utrácet za drahé masáže? Anebo nemáte čas o sebe pravidelně pečovat? Vyzkoušejte legíny proti celulitidě. Tento unikátní kousek dámského šatníku krásně vyhladí vaši kůži.

* Zabojujte s celulitidou snadno a rychle. Zdroj: Shutterstock.

Účinné a úsporné řešení

Mnoho z nás prožívá podobný příběh. Při pohledu do přísného zrcadla – nejčastěji ve zkušební kabince, kde umělé světlo celou situaci ještě dramatizuje – si znovu uvědomíme nevzhlednou celulitidu. Nejčastěji nás trápí na stehnech, zadečku a bříšku.

Okamžitě si slíbíme, že změníme svůj životní styl. Dá to trochu přemáhání, ale nakonec přece jen začneme zdravěji jíst, pít víc vody a cvičit. Jenže vytoužený efekt v podobě krásně hladké a pevné kůže bez hrbolků se nedostavuje.

Účinným pomocníkem v boji proti celulitidě jsou přístrojové nebo manuální lymfodrenážní masáže. Jejich hlavní nevýhoda však spočívá v poměrně vysoké ceně a také v tom, že si na pravidelné masáže musíme udělat čas. Ale existuje ještě jedno účinné řešení, které doporučují zdravotníci. Legíny proti celulitidě si dokáží poradit s pomerančovou kůží a zároveň šetří náš čas i peněženku. Oblékneme je během několika vteřin a nosit je můžeme po celý den. Kromě toho se jedná o jednorázovou investici. 

Legíny proti celulitidě jsou výhodnou investicí. Zdroj: Solucel.cz.Legíny proti celulitidě jsou výhodnou investicí. Zdroj: Solucel.cz.

Jak legíny fungují?

Legíny jsou vyrobeny z jemného mikrovlákna, jehož působením (tzv. mikromasáží) dochází k prokrvování pokožky a následně k rozpouštění nežádoucích projevů celulitidy. Legíny jsou vhodné pro běžné nošení, například do práce. Můžete v nich dokonce i spát. 

Nejlépe uděláte, když si je obléknete na cvičení. Při běhu, chůzi, jízdě na kole nebo rotopedu, aerobiku a tanci prokrvíte a posílíte svaly problémových partií.

Diskrétní kousek vašeho šatníku

Legíny proti celulitidě jsou oblíbeným kouskem šatníku mnoha žen, protože jsou jemné, hladké a perfektně přilnou k tělu. Pohodlně je obléknete pod většinu svého oblečení, jako jsou klasické legíny, šaty, sukně a kraťasy. 

Z jakých modelů legín proti celulitidě si můžete vybrat? 

Jaký model legín proti celulitidě byste si vybrala? Zdroj: Solucel.cz.Jaký model legín proti celulitidě byste si vybrala? Zdroj: Solucel.cz.
  • Caroline jsou nadkolenní legíny s vysokým pasem, které modelují hýždě, stehna a břicho.
  • Charlotte s nízkým pasem pomáhají odstranit celulitidu v oblasti hýždí a stehen.
  • Podkolenní legíny s vysokým pasem, Natalia, působí na kolena, stehna, hýždě a břicho. 
  • Podkolenní legíny, Maria, s nízkým pasem se zaměřují na kolena, hýždě a stehna.
  • Pokud však máte potíže s pomerančovou kůží na všech problémových partiích, oblékněte na sebe dlouhé legíny s vysokým pasem a názvem Anna.

Začněte svůj účinný boj s celulitidou ještě dnes!
Všechny modely si můžete objednat ve specializovaném internetovém obchodě Solucel.

Přečtěte si také

7 tipů jak se zbavit stresu a pořádně si odpočinout

  • 18.02.20
  • komerční sdělení
7 tipů jak se zbavit stresu a pořádně si odpočinout

Doba se neustále zrychluje. Často se za celý den nestíháme ani zastavit. Přitom stačí změnit pár návyků a objevit díky nim krásu pomalejšího tempa, relaxaci a prožitek přítomného okamžiku.