S Anetkou v bříšku - 25 t.t.

Těhotenství

Ahojky, zase se na chvilku utápím do deníčku Anetky a napíšeme aspoň pár řádečku o tom jak jsme pokročili s Anetkou.

Dnes už jsem 24+4 t.t., kdy mi Anetka začla růst v bříšku. Tento týden musím říct, že mě docela pobolívalo bříško, hlavně při spaní. Anetka už se v bříšku hemží opravdu hodně a nejraději mi okopkává močový měchýř. Musím říct, že za poslední týden mé využití WC stoupla o 300%.

Také jsem musela začít přijímat vápník v tabletách, protože mi upadla půlka stoličky, a já jelikož mám alergii na laktósu tak mohu jedině v tabletkách. Žádné mléčné výrobky bohužel nesnesu. Snad se to upraví a já nebudu na konci těhu jako pizizubka :D

1.6.2010 nás čeká 3D/4D UTZ tak už se strašně moc moc těšíme až naší princeznu zase uvidíme. A taky na fotečky a DVD, snad bude spolupracovat :), v ten den také máme poradnu , tak uvidíme jak jsme na tom s čípkem. Pan doktor nás minule strašil, že se nám začíná zkracovat, tak snad to bude všechno v pořádku. Také se dozvíme jak to vypadá s mým zánětem v děloze, kvůli kterému beru už třetí měsíc antibiotika, snad už to bude všechno dobré.

Příště vám v deníčku ukážu fotky naší princezny z UTZ tak držte palečky at se nám to všechno povede :)

Měj te se pěkně ***

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
EEEDIT
Kecalka 337 příspěvků 27.05.10 11:12

Krásně holky rostete.Přeji kontrolu a vše okolo v pořádku a pohodové těhulkování.Edit.

 
luciash
Kecalka 358 příspěvků 27.05.10 11:56

Jé my máme asi termín tak nastejno a i bříško máš tak velké jak já a to jsem myslela, že jen mi tak narostlo…Přeju příjemný zbytek těhulkování, už se nám to krátí :dance:

 
petullle
Generální žvanilka 20507 příspěvků 27.05.10 13:09

edit jak ty se máš? :hug:

 
EEEDIT
Kecalka 337 příspěvků 27.05.10 19:06

Už je to lepší.Na konci července se znovu pokusíme o miminko :-)Dnes mi manžel koupil běžící trenažer a zítra mi ho přivezou, tak jsem nadšená.Budu chodit a chodit a snad něco zhubnu.Dala jsem se po šestinedělí do cvičení a přehnala sem to.Hla sem si s krční páteří, takže ted musím chodit na rehabky a masáže.Taže chození ted pro mě je nejideálnější druh pohybu.A co Ty jak se daří kočí?Jinak gratuluji novomanželko :kytka:

 
petullle
Generální žvanilka 20507 příspěvků 27.05.10 20:26

jee editko to jsem moc moc ráda, že se máš dobře a že tě manžílek tak moc pěkně opečovává :hug: budu držet pěstičky a brzičko budeš mít v bříšku další miminečko :hug:

my rosteme do šířky :mrgreen: zatím jsme v pořádku až na pár neduhů ale už se moc těšíme na anetku :hug: stím cvičením to moc nepřeháněj vždyt budeš jak vyžlátko a pro mimi to není moc dobré :huban:

jinak děkuji pomalu si zvykám, že jsem vdaná paní :oops: :-P

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama