4 Tet, aneb, kdo lístek koupí, neprohloupí

Ostatní

V Jaroměřicích nad Rokytnou se jako každý rok, sjíždějí milovníci hudby, aby si poslechli, to na co mají chuť a náladu. Letos jsem i já nelenila a sotva jsem se dověděla, že zde bude vystupovat i 4Tet vyslala jsem dědečka aby mi zakoupil lístek a již měsíc předem si zamluvila hlídaní.

Nastal vytoužený den a vydali jsme se tedy autem ve složení dědeček, babička, moje sestra a bratr na koncert. Očekávala jsem mnoho, ale nakonec byla všechna moje očekávání daleko za skutečností.

Začínal JIří Korn sám, a tím sám myslím doslova a dopísmene, bez pleybeku i mikrofonu rozezněl svým hlasem celý zámecký park, kde se koncert konal, ano čtete dobře, a slyšeli i ti v zadních řadách. Celé vystoupení nebylo dlouhé, ale velice vtipné.

Pak už konečně nastoupil 4Tet v celé sestavě, a to se teprve děly věci. Ohňostroj vtipů a gagů, prokládaný písničkami, vyslechli jsme si písničku v naprosté tmě i s diskotékovým osvětlením. Aktéři mezi sebou laškovali s anglickou grácií. Některé písně byly předvedeny s netradičními rekvizitami, jako jsou například taková ta dvojkolová vozítka na elektrický pohon. Nebo s kostými lva a gazely, pro písničku známou z kresleného filmu Lví král. Nemá cenu zde úplně vše rozepisovat, protože veškerá má slova, jsou bez očitého prožitku celkém k ničemu, ale za názvem článku si určitě stojím. Zkrátka a dobře, opravdu jsem se velice bavila a nebyla jsem sama.

Takže pokud k Vám 4Tet zavítá a budete mít čas, chuť a náladu a tedy také pokud máte styl jejich hudby rádi. Určitě si zajistěte hlídání a vyražte si s partnerem, manželem, či kamarádkou a myslím, že se nebudete nudit ani Vy.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Hanka1
Extra třída :D 10944 příspěvků 25.08.07 22:36

Souhlasim, na 4Tetu jsem byla v divadle Kalich a bylo to super. Navic asi pul roku potom na tom samem predstaveni co byla s nama, byla i podruhe tchyne a pry to bylo jine - jejich vtipky a srandicky byly neopakovatelne. Asi si ted pustim jejich CD :-)))

 
Jirina
Extra třída :D 13084 příspěvků 27.08.07 07:53

Ahoj,

článek mě zaujal, s manželem bychom na 4tet taky rádi vyrazili, jen se nějak nemůžeme dopátrat, kdy bude hrát někde v Praze. Poradíte nějaké odkazy, kde to zjistím, či program?

Díky moc
Jiřina

 
Majčus
Kecalka 356 příspěvků 30.08.07 14:27

Jiřko, zkus si dát do googlu heslo 4 Tet, jejich internetové stránky jsou sice ještě ve výstavbě, ale jistě tam někde objevíš, kde a kdy je nejbližší koncert. Měj se hezky. A pak napiš jestli se zadařilo:D

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama