7 měsíců s Denískem

Rodičovství

Denísku, čas tak rychle běží a tobě už je 7 měsíců. Dnem tvého porodu jsem dostala titul MÁMA. Trvalo mi pár týdnů, než jsem si uvědomila, že teď jsem opravdu maminka.


4 komentářů


1 komentář


1 komentář

Byla jsem tak štastná, že mám to malinké uplakané miminko, které můžu dnem i nocí utěšovat, aby ti bylo dobře. Užívám si každou minutu s tebou a i přesto si někdy vyčítám, co bych mohla udělat lépe, aby ses necítil sám a to tě mám vedle sebe a hraješ si :)

Moje oblíbená činnost je koukat na tebe, jak dýcháš, usmíváš se ze spaní, jak se otáčíš na bříško a já tě hlídám, aby se ti něco nestalo. Jsem ti hned po ruce, začneš kňourat a já vím, že potřebuješ přetočit zpět. S tatínkem na tebe neustále koukáme a máme chut tě probudit a láskou umačkat, jak si roztomilý.

Je mi tak strašně líto, že se nedá čas zastavit. Vím, každé období je krásné, ale miminko jsi jen jednou a z toho už si vyrostl :) Připadá mi, že to bylo včera, když jsem celá uřícená z práce volala tatínkovi, MÁME DVĚ ČÁRKY NA TESTÍKU. Ten den 7.2.2012 byl tím největším zázrakem na světě!

Čím jsi starší, tím se chci se všema bavit o porodu, o tom, jak moc jsme štastný za to, že tě máme. Tak moc jsi nás změnil, hlavně tatínka. Skoro ve 40 letech si mu otevřel srdce a naplnil ho láskou a touhou po tobě! Koukám na vás, jak si hrajete. Ty jsi štastný, tatínek je štastný, uspává tě, koupe se s tebou a děláte samé rošťárny :)

Bojím se, aby mi něco neuteklo. Ty nejkrásnější okamžiky, tvé poprvé.. A už mi ani není líto, že tvůj první úsměv byl na tatínka, že tvé první slovo není Táta ani Máma, ale Ne ne né :), pak Ee eé. I přesto jsi řekl TÁTA jako 3. slůvko a já byla tak štastná a vždy všechno opláču a teď si jen počkám na slovo MÁMA a radostí tě rozmačkám :)

Je mi jedno, co si říkají lidi, že tě rozmazluju, protože tě nenechávám brečet a dělám pro tebe vše, co ti na očích vidím! Jsi mé první miminko, můj malej Denísek a já sem tvá Maminka, která tě nikdy neopustí, která bude vždy stát po tvém boku v dobrém i zlém. Jsi osobnost, vím, že budeš čestný kluk. S tatínkem tě naučíme vše, co zvládneme a budeme a jsme na tebe pyšní.

Víš, kolem sebe máme hodně dětiček ve tvém věku a maminky se předbíhají a chlubí, co jejich děti už dělají. Já jsem cítila trošku závist (né ve zlém), pak jsem si řekla a proč vlastně? Proč bych měla pospíchat, chci si užít chlapečka, který se učí lézt, který běhá v chodítku. I tak mi vlastně teď, když to píšu, došlo, že jsem urychlila tvůj vývoj v tom, že už sám běháš díky chodítku. Je mi to docela líto. A vlastně i to, že si sám držíš lahvičku, když papáš. Jéé proč já tě to vlastně učím, když mě nebudeš postupně tolik potřebovat. :)

Miluju to, když ti řeknu Denísku udělej hají a ty si na mě opřeš hlavičku a necháš se hladit, miluju každý den s tebou, milujem tě celého. Ta láska je tak velká, že nejde ani popsat. Bojím se času, který nejde zastavit, bojím se toho, že brzy budeš zase o krok dál a ani nemrknu a ty půjdeš do školky, do školy a už se se mnou nebudeš chtít mazlit. Tak moc si přeju být pro tebe mámou, kamarádkou, které se budeš moc svěřovat a budeš mě milovat jako já tebe.

Chci, aby si byl na nás, na rodiče pyšný, jako my na tebe. Vím, že ty chyby jednoho dne příjdou, ale věřím tomu, protože si náš, že se s tím poperem! :)

Jsem tebou posedlá, píšu ti deníček doma do sešitu, co jsme každý den dělali, máš asi 4000 fotek a videí, máš tu velkou bednu, do které ti dávám oblečení, prví boty, vše první prostě, aby si měl nádherné vzpomínky na to, jaký si byl kouzlený miminko :) Když spinkáš, jsem na internetu a koukám na hračky, co bych ti koupila. Máš toho tolik a vím, že budu mít problém, říct ne, to ti nekoupím. Rozdala bych se pro tebe!

Není to správné, ale já pořád věřím v to, že budeš jako já nebo táta, já měla hodně hraček, hodně věcí, ale vážila jsem si toho. Mám je dodnes na půdě a nejsou rozbité. Chci tě naučit vážit si věcí, vážit si lidí, pomáhat starším a nemocným. Jéé já vím, už mluvím páté přes deváté, ale je toho tolik, co bych chtěla. :)

Denísku, tvých prvních 7 měsíců je našich nejšťastnějších, neúžasnějších 7 měsíců v našem životě!
Tak moc tě milujem a oba tě budem střežit ve dne i v noci! Jsi náš chlapeček!

Děkuju těm, co to dočetli až do konce :) Vím, že to asi nebude moc dávat smysl, ale já si nemohla pomoct. Musí to ze mě ven nebo bych ho v té postýlce snad láskou umačkala :D

Hodnotilo 8 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Elusa2
Závislačka 2520 příspěvků 11.05.13 00:33

Krasnoucky denicek!!! :hug: :D Plny lasky, obavy, prani…Denisek ma stesti, protoze ma milujici rodice :srdce: :kytka:

 
Maya456
Povídálka 24 příspěvků 11.05.13 08:40

Deníček mi mluví z duše. Přesně tohle se mi honí v hlavě při pohledu na tu naší půlroční cácorku :hug:

 
Mayali
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 11.05.13 10:01

Krásný deníček :kytka:

 
Andy.0
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 11.05.13 11:33

Ahojky, mateřská láska je to nejkrásnější a nejsilnější na světě, při čtení tvých řádků jsem si představila mě a mého chlapečka, kterého budu za pár týdnů mít v náruči a budu to cítit stejně jako ty.. až jsem si musela slzy z tváří otřít.. Jsi skvělá máma, proto Ti přeji, aby Vám Denísek přinášel samou radost a rostl ve zdraví.. :hug:

 
mamkyjáryk
Závislačka 3521 příspěvků 11.05.13 12:31

Nadherný deníček, cítím to samé ale už mám 13ti mesičního bobíka.. Hrozne to utíká. :hug:

 
Terezka s Denískem
Závislačka 3580 příspěvků 11.05.13 13:55

Děkuju holky :hug: :hug: musela sem to napsat jsme z něj úplně poroděný :hug: také přeji vám i miminkům hodně zdravíčka a lásky :hug: :hug:

 
Fiba
Stálice 89 příspěvků 11.05.13 13:58

Nádherný deníček! Taky mi u něj slza ukápla :). Přeji moc štěstíčka a zdravíčka, ať malý hezky roste :kytka:

 
aknit
Kecalka 144 příspěvků 11.05.13 17:17

Milá maminko Terezko, já se v tom tvém vyznání úplně vidím. Mockrát mi bylo řečeno nebo spíš tak nějak naznačeno, že dceru rozmazluju, že jen pípne a já jí hned beru do ruky. Že prý každé mimino musí brečet. To jsou jen řeči, slušně řečeno. My víme co děláme. Dnes je dceři 10 let. Mockrát jsem zapochybovala o tom, zda jsem to dělala správně. Skutečně jsem jí v jistém smyslu rozmazlila, ale už dnes je na ní vidět, že jednou bude vyrovaný člověk a bude schopná tu lásku co jsem do ní vložila já a její tatínek rozdávat dál. Nenech si do ničeho mluvit, nenech se namluvit že už by měl dělat to nebo ono, kdy má začít chodit do školky apod. Je to jen na tobě a ty víš, co je pro svého syna nejlepší. Hodně štěstí a zdravíčka přeji celé vaši rodině.

 
Ninocka.1  11.05.13 20:57

Mooc krasny :) Ani se ti nedivim, Denisek je opravdu sladky chlapecek :) :srdce:

 
TSMoruga
Závislačka 3159 příspěvků 11.05.13 23:07

Tady mi někdo píše z duše :srdce: :*
Přeji mnoho krásných zážitků, štěstí, ZDRAVÍ a lásky :mavam: :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama