8 týdnů Marečka pohledem tatínka (14.7.03)

Rodičovství

To nám to utíká?týdny, centimetry i kila, hodinu staré hodnoty jsou: 59cm, 5,13kg, to je vážení a měření hned po koupání. Potom při Cestománii (Vanuatu) ho Peťulka nakojila a když ho uložila do postýlky a začala cvičit na dece v obýváku, začal křičet?

Šel jsem ho třikrát utišit, neúspěšně. Tak musela Peťulka utišit chováním a zdá se (už asi 5 minut), že úspěšně. No ale jinak je to opravdu čím dál lepší, každá půlhodina spánku je znát. S nadsázkou se dá říct, že už usínám jen vsedě a ne ve stoje. Je to všechno úplně jiné, než když jsme byli sami dva, měli jsme na všechno více času, myslím nejen na práci, ale i na povídání. Dřív jsme si šli třeba lehnout na zahradu na deku a povídali si a opalovali se, to teď, když.jsme tři, už nejde. I když mám dovolenou.

Po víkendu jsme dnes skoro celý den uklízeli, což by jsme jinak stihli za půl dne, a až večer jsme se dostali na zahradu trochu ji zalít, vytrhat plevel a zkontrolovat jak zrají meruňky (letos jich je asi 30 ? kusů) a broskve (asi 20kg), černé jeřabiny, švestky, červenají papriky a brzy začnou rajčata. Zdá se, že jsme dobří zahradníci. Trávník ale čeká na posekání, letos snad teprve popáté nebo pošesté, protože byla sucha. Bohužel mi z těch veder asi uschnul jeden jinan před domem, jehož sazenici mi dal pan ředitel Větvička z botanické zahrady. Víc než zahradě se ale o víkendech věnujeme stavebním pracím. Poslední víkend nám kamarád taťky Pepy Standa dláždil chodbu a halu. Takže nás čeká spárování, které jsme minulý víkend dokončili v garáži a dolní kuchyni.

Tak to by mohlo stačit o životě rodiny, domu a zahrady. Nejvíc ze všeho se věnujeme Marečkovi samozřejmě. Hlavně Peťulka, která pro péči o Marečka nemá čas na nic jiného. I když díky babičkám, které k nám jezdí, a díky tomu, že už ví jak na to, se dostane i k nějaké té práci (krom péče o Marečka, praní, žehlení, které musí dělat stále). Už máme tedy docela zaběhané rituály, jako koupání okolo 21,00 hodin, přes den pobyt v postýlce v kuchyni, usínání v sedačce v autě nebo jízdou v kočárku, pro dobré spaní večerní projížďka v kočárku apod. Ta projížďka byla vlastně jen jednou, ale tu noc pak spal 22,00-04,00, což už je skvělé a tak to plánujeme praktikovat i nadále. Dnes se osvědčilo uspání pochováním v náručí (už to funguje asi půl hodiny), ale každý večer je to trochu jiné.

Dobrou noc.
Zdenda

P.S.1 Když píšu tyhle řádky do deníčků emimina, píšu to jako deníček do emimina, ale někdy i jako deníček náš, takže když se čtenářkám emimina zdá něco divné, tak je to tím. Snažím se to ale všechno psát přiměřeně.
P.S. 2 Dnes 14.7.03 jsme sestře Karolínce poslali SMS k svátku a dnes v duchu blahopřáli i Karlovi Gottovi k narozkám a Francii k výročí revoluce.

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.05 06:44

anime rape [extreme.x24HR.com] rape stories [extreme.prout.be] ulrika jonsson rape [extreme.x24HR.com] ulrika johnson rape [rapid.myserver­.org] :,-(ism [extreme.x24HR.com] free rape pics [rapid.myserver­.org] rape movies [extreme.prout.be] ass rape [iservice.eu.com] rape movie [iservice.eu.com] free rape videos [extreme.prout.be]

Vložit nový komentář