A najednou jsem maminkou

Rodičovství

Aneb první 3 měsíce s mýma dvojkama. Praskla voda, já porodila a najednou jsem jen tak ležela na porodním boxu, děti nikde, bříško nikde, a já si uvědomila, že jsem maminkou a už jsou to skoro 4 měsíce, co jí jsem a jsem ta nejšťastnější žena na světě.

moje dvě krásky
3 komentářů

spinkáme v kočárku

chrupky

Chtěla bych vám vyprávět příběh o tom, jak jsem se najednou ocitla v roli maminky dvou krásných princezničekj které jsou teď pro mě vším a které na světě nejvíce miluji.

Už jsem měla po porodu a jen tak jsem ležela na posteli, byl to opravdu zvláštní, bříško najednou nikde, miminka nikde, protože byla maličká a já tam ležela najednou naprosto a úplně sama, bylo to tak hrozné a přitom jsem byla tak šťastná, že mám vše za sebou a najednou přišla ta věta. ♥ JÁ JSEM MAMINKOU ♥, neuvěřitelné jak to znělo. Když jsem si to pořád nemohla připustit, že jsem maminka a když mě převážely na 6nedělku, a konečně přišla ta hodina, kdy jsem mohla jít za svými holčičkami, tak jsem se najednou bála, co když nebudu dobrá maminka, co když budu špatná a pak když jsem uviděla ty dva malinké uzlíčky, jak tam spinkají, najednou jsem se rozplakala, jak je ten svět dokonalý a stvořil něco tak nadherného, a najednou jsem byla tak pyšná, jak na sebe, tak na holky, že jsem to všechny tři zvládly, no první chování, kojení, první dotek těch malinkatých tvorečků, myslím že vám ani nemusím říkat, co to pro mě bylo a jak jsem se cítila a v ten moment jsem si řekla, jaábudu přece skvělá máma.

No tedy, po 10 dnech jsme se s beruškami konečně shledaly doma a ony měly svoji první noc v postýlce, první maminčino koupání bez sester a vše to najednou bylo jen a jen na mě, bylo to tak zvláštní, teď už musím vstávat, když budou v noci plakat, už musím přebalovat, a to vše je jen na mně, bylo to vše tak jiné, tak zvláštní, najednou tu byly dva malincí tvorečkové, kteří mě potřebovali, pro které jsem byla ta nejduležitější, nádherný pocit.

Najednou šel den za dnem a moje princezny rostly čím dál tím víc rychle a najednou se něco stalo, moje starší jen ležela a nic, spala ani nejedla, neplakala, jen spala, co mám dělat? Najednou ležela vedle mě a umírala mi v náručí, hrozné, okamžitě jsme jeli k doktorovi a tam nám oznámili, že jedeme tak tak, že má už 200 tepů a oznámili mi, že moje dcerka je hodně chudokrevná, samozřejmě jsem se zhroutila a najednou měla jen jedno miminko doma. Co teď? Najednou bylo vše jen jednou a já byla jen myšlenkami u maličké v nemocnici, peklo no, prostě děs, druhý den jsem si měla zavolat, jak je malá na tom, s netrpělivostí jsem čekala na 10. hodinu, najednou to bylo tu a já brala mobil útokem a když mě pan doktor oznámil, že si pro ni můžeme dojet, že je v pořádku, tak jsem se málem složila, byla jsem tak šťastná, už je budu mít obě u sebe, no ale pak mi doktor oznámil, že musí jít i ta druhá, ale to už jsem byla klidnější, když už jsem věděla o co přesně jde, no takže nás bylo doma zase o jednu méně a jak holky dále rostly, začal první smích, pohledy očima, hlasitý smích a nalezení toho, že máme ručičky, jelikož ale nám už jsou pomalu 4 měsíce a stále nepaseme koníky, začaly jsme tedy cvičit Vojtovku, je to pro mě peklo vždy plaču s holkama, když cvičíme, ale beru to tak, že je to pro jejich dobro, aby v budoucnu vůbec chodily.

Teď, když se na ně podívám, jak už jsou veliké, je to hrozné, jak to všechno tak rychle letí, ani se nanaději a půjdou do školky. Zatím je to vše, naše první 3 měsíce uplynuly jako voda a my se řítime dále, ať už nám život připravil jakoukoliv překážku, tak my ji společně zvládneme. Tímto deníčkem vám moje dvě princezničky slibuji, že vám budu dobrou maminkou nebo se o to budu aspoň snažit, budu vám vždy tou největší oporou, kamarádkou, ale opravdu hlavně matkou, miluji vás holčičky moje jako nikoho na světě ♥ a děkuji že jste.

A vám děkuji, že jse můj deníček dočetli až do konce.

Hodnotilo 10 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Janysek61
Stálice 51 příspěvků 11.06.11 10:15

gratuluji k holčičkám a věř,že to poletí čím dál rychleji,není to tak dlouho co jsem chovala Martínka v peřince a ono už mu je 10 a pomalu se z něj stává puberťák.Tak ať se vám všem třem daří

 
panibobina
Kecalka 165 příspěvků 11.06.11 11:45

taky moc gratuluji k holčičkám :srdce: jj letí to strašně,není to dlouho co se narodila naše Viktorka a už má 9 měsíců a když se podíváme na fotky,tak si říkáme,že to ani není možný,jak to letí

 
chica.p.
Kelišová 5813 příspěvků 11.06.11 11:53

Krásné holčičky,hezký deníček a přeji hodně zdravíčka a ať se vám jen a jen daří :hug:

 
Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 12.06.11 17:50

Barunko :mavam: Krásný deníček, krásné holčičky, a veř, že opravdu jsi tou nejlepší mámou jakou jim můžeš být :hug: :hug: :hug: :hug:

 
Barunka maminka
Kelišová 6129 příspěvků 12.06.11 22:09

děkuji všem :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama