Absolutní nenávist

Jak jsem strávila pár let tím, že jsem někoho nenáviděla. Sice mi to zabralo hodně času, ale získala jsem tím skvělou figuru.

Absolutní nenávist

Když jsem se s ním setkala poprvé, byl to největší proutník na světě. Vyspal se snad s každou, která byla trochu hezká. Byl mladý, ženatý, měl dvě malé děti a buď balil ženy na to, jaký je skvělý otec (což mu ostatně nikdo nemohl nikdy rozporovat), nebo na to, že uměl skvěle mluvit. Ale opravdu skvěle, získával tím nejen vyšší a vyšší pozice ve firmě, ale právě hlavně ženy. Měl cit co přesně říct, vycítil, co ta která žena chce slyšet, a řekl jí to, vždy to znělo tak věrohodně. Každá mu uvěřila, že je krásná, nejkrásnější. Něco o tom vím, byla jsem také jeho milenkou.

Všechno začalo, když jsme spolu začali pracovat ve stejné firmě. Po jednom večírku jsme skončili na hotelu a bylo to úžasný. Většinou se s každou vyspal jednou nebo dvakrát, měl možná i nějaké dlouhodobější milenecké vztahy. A já najednou taky zjistila, že se vídáme pravidelně. Dozvěděla jsem se, že měl poměr skoro se všemi ženami ve firmě, ale nerozhodilo mne to, cítila jsem se s ním skvěle, to on prostě uměl.

Ale cítila jsem se s ním skvěle jen v tu chvíli, kdy jsme byli spolu. Byl samozřejmě dobrý v posteli a věděl to o sobě. Pak se mi třeba měsíc neozval, nenapsal mi ani zprávu, až po měsíci mi napsal, kdy se zase uvidíme – to znamená vyspíme se spolu a zase měsíc nic. Ty večery s ním byly perfektní, ale ta rána, když jsem zjistila, že mu na mně nezáleží, byla mizerná, stejně jako celý ten měsíc čekání. Tak to šlo prvního půl roku.

Ještě jsem zapomněla dodat, že já měla také svého manžela. I tak jsem se celý měsíc těšila na setkání s ním, cítila jsem se ním jako princezna, i když jsem věděla, že kromě své manželky má i další milenky. Pak se rozvedl a měl ještě více milenek, já se s ním stále stýkala, on mi tvrdil, že jsem nejlepší v posteli v jeho životě. Ale beztak to říkal každé. Žárlila jsem, ač jsem neměla právo, na další jeho milenky, protože je bral na dovolené, na hory, do lázní. Mě by taky vzal, ale já nemohla, já měla doma manžela.

Byla jsem jeho jediná zadaná. On si pak na Facebook vystavil fotky a já se mohla užárlit. Byl volný a já zadaná. Začala jsem ho nenávidět. Za to, že se má skvěle, může, co chce, je bohatý a má spoustu milenek, za to, že je tak bezcitný k ženám, že mu je jedno, jaké jsou.

Rozhodla jsem se, že to tak nenechám. Že mu dám lekci. Že ho zničím. Ta pomsta měla být v tom, že ho dostanu na kolena a pak ho opustím. Začala jsem pro něj dělat všechno, cokoliv v sexu chtěl… a nic jsem po něm nechtěla. Přijela jsem k němu, dala mu, co chtěl, a beze slova odjela. Téměř jsem se s ním nebavila, jen jsme si užívali. Vymýšlela jsem pro něj sexuální hrátky, byla jsem vždy pečlivě nachystaná, nalíčená, v krásných šatech. Jen kvůli němu jsem začala intenzivně cvičit a vypadat skvěle. Kupovala jsem si pokaždé nové šaty, celý předchozí den jsem se připravovala. Sledovala jsem pornovidea, abych se všechno naučila, a neostýchala jsem se nic z toho dělat. Vídali jsme se zhruba jednou za měsíc, protože já bydlela 200 km od něj. Byl ze mě celý paf, tohle s holkama na jednu noc nezažiješ. Takto jsme se vídali asi další 2 roky.

Tímto jsem se postupně propracovala k tomu, že jsem byla jeho jedinou milenkou. Ostatní nechtěl, protože nebyly dost dobré. Mezitím jsem přesvědčila manžela, abychom se přestěhovali do Prahy, kde bydlí. Mohl se mnou všechno, na co se ostatní jen stydí pomyslet, a nikdy jsem mu nic nevyčítala. Nikdy jsem po něm nic nechtěla. Znala jsem se s jeho dětmi. Vydrželo nám to asi třičtvrtě roku.

Pak jsem otěhotněla… se svým manželem. Byla jsem šťastná a zařekla jsem se, že už toho nechám. Přál mi těhotenství, ale dost ho vzalo, že jsem s ním už odmítla spát, a celou dobu mě zval na obědy a snažil se se mnou neztratit kontakt, abychom pak mohli navázat, kde jsme skončili. Říkala jsem si, že snad už je ta pomsta hotová, když ho opouští jeho jediná milenka v době, kdy to absolutně nečekal. Když opadly těhotenské a kojící hormony, já opět pocítila něco mezi nenávistí a osudovou přitažlivostí. Po porodu jsme se rok vůbec nekontaktovali a začali se znova stýkat, když bylo dítěti asi rok a půl.

A bylo to lepší než předtím. Trochu možná tím, že jsme starší, trochu tím, že byl více zakázaný. On si totiž mezitím našel přítelkyni a požádal ji o ruku. Bylo to vzrušující, že on podvádí svou mladou a krásnou přítelkyni s matkou od dítěte. Navíc jsem starší než ona. Dělali jsme spolu opět další nezapomenutelné věci, mluvili jsme ještě méně, opět jsem po něm nic nechtěla. Byla jsem opět jeho jedinou milenkou, nemohl na mě zapomenout. Hodně zkrotnul za těch 6 let, co jsme si spolu začali. Našel si krásnou a milou partnerku, která dokáže přijmout chlapa i s pověstí proutníka a se dvěma dětmi a k tomu má mě – milenku, nejlepší, co poznal. Ten se ale má, ale já ho furt nesnáším a potřebuji se mu pomstít, chci, aby taky trpěl. Všechno mu tak lehce prochází, celý život má jak z pohádky – má moc šikovné děti, exmanželku, která mu vychází vstříc, krásnou přítelkyni, skvělou práci.

Když měl asi měsíc do svatby, začala jsem se s ním schválně vídat víc. Byla jsem ve skvělé kondici, fakt mi to slušelo a dost jsem se snažila, posilovala jsem intenzivně například svaly pánevního dna atd. Uvařila jsem mu svíčkovou, divil se, že umím vařit. Začala jsem víc mluvit, on zjistil, co jsem zač, co mám ráda, co dělám za sport, co dělám za práci, co čtu. Zjistil, že má toho se mnou hodně společného. Strávil se mnou celou noc před svatbou a dost přemýšlel o tom, jestli je lepší si vzít krásnou o 15 let mladší kočku anebo někoho, s kým si rozumí. Vyčítal si, že se o mě jako o člověka nezačal zajímat dřív. Jasně, že si ji vzal, ale doufám, že jsem mu tu svatbu trochu znepříjemnila.

Za rok a půl se rozváděli, děti neměli. Stále jsem byla jeho jediná milenka. Zrovna, když se nejvíc hádali, tak jsem zjistila, že jsem podruhé těhotná. To byl na tom asi nejhůř, sice ho asi víc vzal ten rozvod, než že jsem se s ním přestala opět pod vlivem těhotenských hormonů stýkat. Ale bylo mi příjemné ho konečně vidět aspoň trochu na dně. Tentokrát jsem s ním začala opět spát ještě na konci těhotenství. On byl dlouho nešťastný a sám, občas sbalil nějakou ženu, ale musí to být těžké žít s rozvedeným člověkem, který má už svůj zaběhnutý životní styl, který nebude měnit. Kdo by se taky chtěl měnit po čtyřicítce? No prostě žádná s ním nevydržela dlouho. A já si pořád jela svou – byla jsem jeho milenka a nic jsem po něm nechtěla. Teď, když nikoho neměl, tak se mi občas s něčím svěřil a já pochopila, že ani sám neví, co bude dělat.

Za ten rok měl dalších pár krátkých nevydařených vztahů, jelikož měl vysoké nároky a sám je takový, že je s ním k nevydržení. Jednou jsem s ním zase mohla být celou noc a on mi řekl, že lituje, že promarnil ten čas, že měl být se mnou, že je to osud, aby byl se mnou. Řekl, že ví, že miluju svého manžela, ale kdybych chtěla, tak by mě chtěl i se dvěma mýma dětma. Teda v tu chvíli jsem to vůbec nečekala, jinak bych ho nějak hnusně odmítla. Nic jsem neměla připraveného. Takže se asi stalo přesně to, co jsem chtěla, a já jsem to nějak prošvihla. Po tolika letech čekání.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
29160
3.7.18 00:39

Radši bych byla obtloustlá věrnice než toto :poblion: Můžeš být ráda, že jsi něco nechytla a že dítě je fakt manželovo. Absolutně nechápu takový „vztah“. Chlap s malými dětmi, co zahýbá, by mě nevzrušil ani kdyby dělal v posteli kdovíco.

 • Zmínit
 • Nahlásit
3.7.18 01:09

@Russet Jsem ráda,že nejsem jediná, komu se navalilo.

 • Zmínit
 • Nahlásit
19322
3.7.18 02:17

Hm, dobrý… Další slípka, co všanc štěstí svých dětí pro uspokojení sobeckého malicherného plánu. Beztak je to vymyšlené, takto moudrý snad nikdo nemůže být.

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
3.7.18 03:04

Přesně vím, proč jsi cítila, to co jsi cítila. .. Chtěla sis ho tak trochu ochočit a štvalo tě, že to nejde :D něco podobného jsem také zažila, ale vzdala jsem to po půl roce. Časem dojdeš k názoru, že i kdyby tě chtěl dříve se vším všudy - vztah, stejně by jsi s ním nevydržela, štval by tě, žárlila bys na něj a byla bys v neustálé nejistotě a nervech. On je typ člověka, co nebude nikdy spokojený a vždy bude uhánět sukně.. ve finále skončí nešťastný … Možná jsi mu měla dát ještě poslední ránu třeba tím, že jsi mu mohla říct, že by k tobě nebyl „kompatibilní“ a že je lepší pouze jako kamarád :D

 • Nahlásit
431
3.7.18 05:11

Fuj… Jestli to není jen výplod fantazie, tak nesmírně lituji tvého manžela a děti. Jsi nechutná :potlesk:

 • Zmínit
 • Nahlásit
5019
3.7.18 05:42

:poblion: nic vic k tomu rict nelze. Podle me je to vymyslene…A vubec se mi to teda nelibi. Jako denicek o dvou nevernych hovadech?? Jak Harlequin.

 • Zmínit
 • Nahlásit
868
3.7.18 06:12

Jestliže že je tohle vše pravda,tak největší hadr jseš ty. :poblion:

 • Zmínit
 • Nahlásit
2946
3.7.18 06:19

Jak nepisi komenty k denickum tak zde si taky myslim,ze je to vymyslene…co by autorka z toho zivota mela, kdyby tak skutecne zila? :nevim:

 • Zmínit
 • Nahlásit
7026
3.7.18 06:32

Tohle musi byt vymyslene :roll: jakoze se cely den pred tim finti, kupuje si nove saty a vsechno kolem, spi u nej a manzel by nic nepoznal jo? To by byl zajimavej vztah s manzelem teda… :think: proste blbost ;)

 • Zmínit
 • Nahlásit
738
3.7.18 06:34

Doufám, že je to vymyšlené. Jinak, chudáci celá tvá rodina. Maminka k*rva a ještě si to obhajuje jako pomstu… :roll:

 • Zmínit
 • Nahlásit
15532
3.7.18 06:50

Docetla jsem do půlky a pak se mi chtělo :poblion: naštěstí podle mne jen bujná ujetá fantazie

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
3.7.18 06:58

LOOOOL! Rozumím tomu správně, že ses ho snažila vytrestat tím, žes mu asi osm let v posteli dělala, co mu na očích vidíš? Tos ho teda vytrestala. Jak praví klasik: „Voni jsou hlava, pane vachmajstr!“

 • Nahlásit
3.7.18 07:15

Je krásný co všechno si udělala pro svého milence :poblion: a to přestěhování? No to je koruna :poblion: fakt chudák manžel.. A ty nejsi žádná mstitelka ale normální k*rva

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
3.7.18 07:17

To je pomsta jak řemen, skákat X let v posteli jak si panáček pískne. Proč sakra me mají všichni rádi? Taky by se mi občas hodila zábavička do postele :lol: :lol: :lol:

 • Nahlásit
12969
3.7.18 07:17

Timhle se chlubis? 8o 8o 8o Pokud se to neodehralo jen ve tve hlave, tak jsi opravdu kráča :zed:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1886
3.7.18 07:28

Docela koukam na komentare.....
Nevera = :poblion:
Chudaci deti?
Taky jsem mela takovy nazory, nez jsem zjistila jak to funguje. O spouste paru jsem si myslela jak jsou spokojeny. Reklama na stastnou rodinku. Pak vam jejich deti reknou ze rodice se doma porad hadaji, nebo ze tatka zase nespal doma. A pak zjistite, ze tatinek si udrzuje uz roky milenku (vdanou). Ve spouste rodin probehla debata o sexu ve 3-4lidech a nekolik paru to i realizovalo. Kdo myslite, ze jezdi do tech swingers klubu, kterych je v CR spousta? Myslite, ze nevera se tyka jednoho cloveka z tisice? Omyl! Nevera je vsude kolem, jen nas nikdy nenapadlo, ze by to tak mohlo byt.
Nezastavam se autorky, taky se mi nelibi, ze podvadela manzela. Ale chci vam jen napsat, ze je to v dnesni dobe dost bezna vec. Znam jednoho co ma doma manzelku a male deti a uz 3roky udrzuje v praci vztah s kolegyni a aby toho nemel malo, tak nadbihal jeste jine. Doba je uz takova. Neni to domena jen muzu, zeny uz jsou stejne. Nejhorsi je, kdyz o nekom znate pravdu a jeho manzelka o nem mluvi jak o nejuzasnejsim chlapovy na svete a ze by ji v zivote nepodvedl.
Znovu pisu, ze nerikam ze je to spravne, ale je to realita dnesni doby :roll:

 • Zmínit
 • Nahlásit
910
3.7.18 07:43

Pokud to není vyplod fantazie (začaly prázdniny…), pak musi byt autorka buď totálně zvracena (jakože spát timto způsobem s někým,koho nenávidím?!) nebo zamilovaná (sorry jako). Ale me to spíš pobavilo,protoze jedinej,kdo je tímto způsobem života potrestán,je ve finále autorka. Celkem vtipné,že ji to ještě nedošlo :lol:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1259
3.7.18 07:48

A mě se deníček líbil i kdyby byl pravdivý :palec: život je nevyzpytatelný a proč hned někoho odsuzovat

 • Zmínit
 • Nahlásit
19344
3.7.18 07:57

8o 8o tak tohle mi hlava nebere.....

 • Zmínit
 • Nahlásit
731
3.7.18 08:17

Myslím že je to vymyšlené…Každopádně deník se mi líbí :mrgreen: Jako knihu, bych si to i třeba na chalupě přečetla, proč ne… :lol:

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
3.7.18 08:29

Ja rovnou rikam, ze na tohle bych koule nemela, ale nadruhou stranu, proc ne? Manzela jiste miluje stejne jako miluje svoje deti a ze udrzuje milenecky vztah s jednim clovekem tak je hned k*rva??? 8o jak pravi klasik, dobre provedena nevera je korenim manzelstvi ;) radeji anonym abych nebyla taky hned za ku… :roll: :mavam:

 • Nahlásit
Doe_Jane
3.7.18 08:41

:poblion: kdybych měla napsat co si o tobě myslím, tak bych dostala ban

 • Nahlásit
36476
3.7.18 08:53

a to je vitezstvi? delat ze sebe onuci?
Byt nejlepsi milenka pro kurevnika?
Hm, mam ocividne jiny pohled na to cele.

 • Zmínit
 • Nahlásit
6536
3.7.18 09:11

Ten chlap musí být v posteli fakt třída, evidentně se mu povedlo vyš*kat ti mozek z hlavy.

 • Zmínit
 • Nahlásit
8056
3.7.18 09:16

Mě to pobavilo. Je to tak absurdní, že by to snad mohla být i pravda. Určitě super návod, jak být „dokonalá“ :lol:
Když si představím, jak by se všechna tato energie a vytrvalost dala využít jinde, přijde mi škoda ji plácat na někoho kdo si to nezaslouží.
Omlouváš si to jako „pomstu“ skutečnost je určitě jinde… chtíč, snaha něco si dokázat? Proč?
Držím palec, ať se manžel nikdy nic nedozví a tobě přeji abys nalezla jasnou mysl a uvědomila si, kam je dobré dávat energii ;)

 • Zmínit
 • Nahlásit
9890
3.7.18 09:17

No milenku ku..vníkovi bych fakt dělat nechtěla. Bych si připadala,jako když spím s celým městem a jeho okolím. A promiň,ty seš nechtěla mstít,nemůžeš bez něj být. Ať už je to závislost na sexu s ním,nebo láska…a promiň,spát s takovým ve vysokém stupni těhotenství,buď ráda,že jsi dítě v pořádku donosila.. :poblion:

 • Zmínit
 • Nahlásit
3.7.18 09:33

Taky na tzv. nevere nevidim nic spatneho. My s pritelem mame dohodu. Oba muzem, jen si to musime rict. Uprimne me staci ta moznost a v zivote jsem ji nevyuzila. On ma obcas nejakou milenku. A kdyz ma milenku tak je pozornejsi vuci me a snazi se mi to vynahradit. Je vdecny ze muze mit milenku. Takze pro me to ma vyhody a pro nej je to namahave. Btw. milenku musim znat a schvalit. A je i spousta manzelstvi kde to funguje podobne a ti lide jsou spolu stastni a miluji se. Proste zpestreni vztahu. A s kym by ti chlapi meli byt neverni kdyby nebyly i takove zeny. Ja autorku neodsuzuju. A co se tyce toho jak tu nekdo rozebiral lasku a nenavist, to jsou jen 2 strany jedne mince.

 • Zmínit
 • Nahlásit
35461
3.7.18 09:49

:mrgreen: :lol: Neee, prosím, že to není pravda a jedná se o prázdninový sloh? Tobě doma paroháč hlídá piškoty, on střídá baby jak na běžícím páse, ty ho nenávidíš… kdybys to zakončila tím, že jste se sestěhovali všichni dohromady a jste nejšťastnější na světě, tak bych se aspoň zasmála, takto to ani k smíchu není.

 • Zmínit
 • Nahlásit
4049
3.7.18 09:57

Možná je to celé jen o tom, že zakladatelka byla dlouho do někoho zamilovaná, on ji nechtěl a bavil se s jinýma milenkama, a tak si vyfantazírovala tento příběh. A celá pomsta spočívala v tom, že to zveřejnila na emiminu :lol:

 • Zmínit
 • Nahlásit
5646
3.7.18 10:45

Vymyšlená historka,jak z červené knihovny :lol: :roll:

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
3.7.18 11:26

Tak si nechala plakat svoje děcko, když si se koukala na porno? :palec: :palec: Borka…

 • Nahlásit
 • Upravit
251
3.7.18 11:33

@Nifredil.nif a co dělá, když mu ji „schválíš“? Zavolá jí a křičí do telefonu „jupí, mamka mi tě dovolila!“ :lol: ? Trošku kandualismus, no nevadí.

Autorkou deníčku, gratuluji, myslím, že jsi plně využila svůj potenciál. Někdo maká na budování své firmy, někdo studuje, někdo se naplno věnuje dětem, zkrátka důležité podle mě je, aby nezahálel. Každý bohužel nedokáže všechno, takže je naprosto v pořádku, že ses vypracovala na šlapku. Cikánky u Plzně prý také splní vše, co jejich zákazník chce. Asi holt nějaký slušný oddíl, když ty píšeš, kolik je za tím dřiny a odříkání. Lepší než nic, no. Holt mozek třeba budeš mít až v příštím životě :mrgreen:

 • Zmínit
 • Nahlásit
2946
3.7.18 11:48

@Darvulia omlouvam se,ze spamim diskuzi,ale co to mas za profilovy obrazek?
se jej vzdy az leknu 8o

Nic ve zlem,ale je fakt desivy :lol: :kytka:

 • Zmínit
 • Nahlásit
29160
3.7.18 11:53

@1mila2
Milá zlatá - o swingers a nevěru jiných se nezajímám, tak nemám přehled jako ty. Ale nechápu smysl uveřejnění tohoto deníčku. Pokud je smyšlený, je to podvod. Jestli skutečný, tak potěš koště. To tu fakt musí viset všechno?

 • Zmínit
 • Nahlásit
29160
3.7.18 11:55

@Nifredil.nif
Když se nebojíš, že ti domů přinese dáreček, tak se domlouvej s mužíkem jak chceš. Ale pro většinu lidí je sex s více lidmi nemyslitelný, pokud jsou v tom city.

 • Zmínit
 • Nahlásit
3198
3.7.18 12:04

:mrgreen: Jako pokud je to pravda, tak se mi chce ublinknout, tomu říkám pomsta, skákat 8 let jak frajer píská a pak se nechat zboucnout manželem, kterého od prvopočátku podvádím.. Každopádně, zakladatelko sepiš to jako velkou knihu, celých těch 8 let, protože 50 odstínů po česku, třeba i někdo natočí dle toho film a tvá pomsta bude završena tím, že budeš milionářka :lol: Knížku si ráda přečtu večer u vína :lol:

 • Zmínit
 • Nahlásit
2351
3.7.18 12:33

No…to jsi mu to nandala :roll:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1302
3.7.18 13:48

Hlavne me dostalo, ze s nim spala i jako tehotna, nebala se nemoci, kdyz to stridal jak fusekle a manzel doma byl co??? Vim, ze zivot muze nalozit cloveku ruzne, takze nesoudim, ale doufam, ze tohle je jen autorcina bujna fantazie. A 8 let? Vzdyt podle vseho to jeste neskoncilo.

 • Zmínit
 • Nahlásit
50
3.7.18 14:04

Tak lituju těch pár minut, které jsem strávila nad touhle slátaninou. :poblion: Jestli je to ale pravda, tak jen doufám, že karma funguje a paní se všechno vrátí i s úroky. :cert:

 • Zmínit
 • Nahlásit
4697
3.7.18 14:12

nejdřív to vypadalo na subminku, pak na dominu a ke konci jen na obyčejnou k-rvu :nevim:

 • Zmínit
 • Nahlásit
17059
3.7.18 14:32

Proč? :zed: Tvoje pohnutky opravdu nepochopím…

 • Zmínit
 • Nahlásit
2642
3.7.18 15:15

Tak tímhle bych se snad absolutně nechlubila. Chudák tvůj manžel a děti. Asi neví copak je maminka za povetrnici. A dělat psí kusy kvůli takovému ku.revnikovi? Ty snad holka nemáš žádnou důstojnost.

 • Zmínit
 • Nahlásit
251
3.7.18 16:03

@Kralikcek lesní čarodějnice :)

 • Zmínit
 • Nahlásit
120
3.7.18 16:36

Super full servis! Ten chudák si to snad ani nezaslouží :lol:

 • Zmínit
 • Nahlásit
4624
3.7.18 17:02

Mne se tedy taky nelibi, ze jsi riskovala manželovo zdraví a nakonec jako tresnicku na dortu zdraví druhého potomka. Jsi pr.ase…
At si kazdej dela co chce, ale neohrožuje tim dalsi lidi :poblion:

 • Zmínit
 • Nahlásit
8635
3.7.18 17:24

Jako komentáře nepíšu......ale tady chci pokračování :lol:
Jako letní lechtivý čtení ideální.....doufám, že autorka (autor) nezůstane u této prvotiny a bude nás informovat o vydání své knihy. Fantazie na to má dost. :lol:

 • Zmínit
 • Nahlásit
leisa
3.7.18 17:56

Bože můj, tohle je výplod dospělé ženské ??? Jestli je to pravda a ne výplod fantazie, pak si říkám, že nějaká ta redukce lidské populace je víc než potřebná :poblion:

 • Nahlásit
30569
3.7.18 18:13

Kdyby to měla být jen z poloviny pravda,tak nechápu jednu věc,jak dokáže ženská seno nic dvěma dětmi stíhat jak manžela,milence,porno,super sexy postavu a ještě dojíždění přes půl republiky :think:

No nic já se jdu raději věnovat dětem než nějakému cunakovi :mrgreen:

 • Zmínit
 • Nahlásit
9989
3.7.18 18:43

Mela si prestat pri prvnim tehotenstvi..
Ten zbytek co se udal, na me pusobi jakoze se to pouze domnivas.. Tihle chlapi jsou totiz neprustrelni.

 • Zmínit
 • Nahlásit
14890
3.7.18 19:31

Padesát odstínů zvrácenosti.. :poblion:

 • Zmínit
 • Nahlásit