Adámek, Nika a kamarádi- tentokrát od Zuzky a Filípka

Rodičovství

Ahoj všichni! Zdravím Vás v novém týdnu...Tak jsem si myslela, jak hezky stihnu deníček napsat o víkendu, ale měli jsme ho docela napráskaný, takže deníček se píše hned zrána v práci: ))U nás není v podstatě nic nového, ale zkusím najít aspoň pár zajímavostí: )))

Jak se žije bez tatínka

…nebojte, u nás se nic nestalo, jen manža (jéé, to je legrační- skoro rok po svatbě a já si na to oslovení ještě pořád nezvykla:- ))) je pracovně přes týden pryč, tak ho máme doma jen o víkendu. V podstatě mi to nevadí, protože by stejně domů chodil jen se najíst a vyspat, takže z mého pohledu je to v klidu: -))Filípek už si celkem zvykl, že taťka je doma jen o víkendech, takže je spíš překvapený, když se doma objeví v průběhu týdne:- )))My s Fijkem si přes týden užíváme našeho programu a víkendy pak doslova visí na Jirkovi a mě nějak nepotřebuje…: -)))

Jak nás děti přestávají potřebovat

…taky jste si toho všimly, že ty naše děti nějak moc rychle vyrostly? Mám pocit, že už mám doma hotovou osobnost, která se nedá moc vychovávat- spíš různě směrovat a doporučovat…Prostě nemám doma dítě, ale parťáka: -)) možná je to tím, že jsme přes týden sami a že Filip tak trochu přebral roli té hlavy rodiny:- )))Holky, co jste s dětmi samy, máte to podobně, nebo to tak cítíte všechny- bez taťky i s ním? Hlášky typu :„sem ti říkal, že mám pravdu“, Neboj, to bude dobrý, Teď mluvím já!" a tak jsou u nás na denním pořádku…:- )))

Jak neproflákat víkend:-)

Většinou se snažím mít o víkendu nějaký program, ale tentokrát se nám toho nasbíralo trošku víc: -))
V sobotu jsme jeli Mikuláškým parním vláčkem z Ostravy do Štramberka- na nádraží nás čekal Mikuláš- každé z dětí dostalo balíček želatinových bonbonů (ať žijí sponzoři: -)))a šlo se na náměstí, kde byla minidiskotéka- úžasný pocit- vidět Jirku (zarytého netanečníka) , jak tančí s Filípkem a hordou dalších prcků:- )))Mamka mezitím popíjela svařáček :- )))(mimochodem, prodávali ho přímo v keramických hrníččcích- super nápad, přivezla jsem si domů 4: -))) Pak jsme šli do místního kulturáku na pohádku o Kašpárkovi a loupežnících. Filípkovi se moc líbila, Jirkovi taky- hezky se u ní prospal: -)))Usnout v divadle- hotový kulturní barbar: -)))
Po pohádce už jsme pomalu šli zpět na vláček- jen mě mrzelo, že jsme nestihli cestu Peklem- putování s čerty na Trúbě se soutěží…ale zdrželi jsme se na obědě, takže pak nestíhačka…Domů jsme dorazili v 7, Filip zkouknul večerníček český i polský (když skončí český, vždycky řve:”ještě na Poláka”: -)), přečetla jsem mu pohádku a usnul… To neznám- spící dítě o půl 8 večer:- )))
V přišla má praštěná sestra, že budem péct cukroví, takže jsme do 11 pekly vanilkové rohlíčky- pak už jsem sotva stála na nohách…: -))

V neděli ráno se ti moji chlapi vytratili, že mi jdou koupit dárek k narozeninám- od Filípka jsem dostala velkou žvýkačku:”Maminko, to máš ode mě dárek k narozeninám, máš radost?” to víte, že jsem měla- akorát mi teď z té žvýkačky ujídá: -)) Odpoledne jsme vyrazili na pohádku O Budulínkovi- taky moc hezká, Filip byl nadšený hlavně z lišky: -))No a večer jsme se stavili ještě za prababi pro mikulášský dárek- dostal knížku o vláčcích, od našich vláček na baterky- tak máme převláčkováno: -))Od nás dostal k Mikuláši knížky o medvídkovi Pú- jedna je i s promítačkou, ale moc ji nedoporučuju koupit- za 6 stovek ty obrázky nic moc: -))

A co dál?

Dneska je prcek ve školce- taky tam mají mikulášskou besídku a odpoledne tam budeme péct perníčky. Večer pak jdem na tu vernisáž, jak už jsem psala…Jen doufám, že jim do školky nepřijdou čerti a když, tak že je nebudou moc strašit- v sobotu tam těch čertů bylo nějak moc a Filip se jich docela dost bál…Takže, jestli můžu radit- čerty nedoporučuju..

Jinak se mějte sluníčkově, užívejte sněhu- pokud u vás ještě nějaký zůstal a posíláme pusu dětem…

Zuzka a Filípek (za 45 dní 3 roky- to to letíííí: -))

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 05.12.05 09:07

Ahojda!
Tak že by se mi povedlo jednou být první???

Zuzi, my jsme na večer čerta pozvali, uvidíme, jak to bude probíhat. Zatím Mojda vypadá statečně, jen se pořád ptá, jestli ho nedáme :).

Mějte se hezky, jdu rychle něco dělat. To dopolko hrozně rychle uteče a kolem půl 12 už zase šupajdíme do školky.
 Ivča

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 05.12.05 09:19

Kopíruji z předchozího deníčku:
Re: Nika,Adámek a kamarádi - ŠULÁNCI SE HLÁSÍ aneb NIKA MÁ 34M (Hodnocení: 1)
Od: HanaZana - Neděle, 04.12. 2005 - 20:46:25
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Dotaz na Ivču:
Prosím tě,máš ty tatrankový kuličky v lednici?Já je před pár lety matlala,moc mě chutnaly,ale cukroví muselo být v lednici,jinak se matlalo......

Hanka

[ Odpovědět ]

Re: Nika,Adámek a kamarádi - ŠULÁNCI SE HLÁSÍ aneb NIKA MÁ 34M (Hodnocení: 1)
Od: Ivik - Neděle, 04.12. 2005 - 23:38:12
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Hani, chtěj do studena, máš pravdu. Jak je „vystavím“ na stůl do mísnosti, za chvíli změknou a matlají se, i když se snažím je co nejvíc oplácat oříškama nebo kokosem, aby ten povrch byl „suchej“. Trochu jsi mě dotazem uklidnila, že nedělám nic blbě, ale prostě to takový je :).

TAky mám dotaz: Jak se líbí Áje na bříšku? Tom tam chce být skoro pořád, až skoro nevím, jestli může a jestli je to dobře. Na zádech huláká :), na břichu je naprosto spokojenej.

Ivča

 
PetraK2
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 05.12.05 10:37

Ahoj,

Zuzko přeji vše nej k narozeninám. Je od těch Tvých kluků moc hezké, že Ti dali takový dáreček … hlavně tedy Filípek.

Adámek mi taky připadá už ne jako dítě, ale jako „parťák“ - ostatně moc hezký a výstižný výraz. Slyším pořád: „To už vím, jo tos mi už říkala“ … apod.

Srazík byl moc fajn, Adámek tam chudák nejdřív stál jak socha, ale pak se uklidnil a začal si hrát. Nakonec se mu nechtělo ani domů. Celou neděli jsem poslouchala: „Kde je Ondrášek? A Verunka? A ten druhej Adámek?“ Doufám, že i ostatním maminkám a dětičkám se to líbilo, za mě musím říct, že jsem Vás moc ráda zase viděla!

Čerta a Mikuláše domů jsem zavrhla, bojím se, že by to Adámek nerozdýchal. Když se vyděsí, je schopen se i pozvracet, a to opravdu nechci.

Zuzko, užili jste si moc hezký víkend. Škoda, že alespoň podobný program nebyl někde tady u nás v okolí. Fakt závidím.

Chodba je vymalovaná, uklízela jsem ještě když už přijela tchýně a spol. Holt se nedá nic dělat, srazík mi byl přednější než naklizený byt před tchýní. A to je ok, ne? Adámek byl z toho všeho tak paf, že po obědě ani neusnul a večer vytuhl až těsně před 9.

Pokusím se večer stáhnout fotky z neděle a vložím je do galerky.

Nakonec bohužel něco smutného. Teď jsem se dočetla na seznamu.cz, že utonul 5 letý chlapec v bazénu v Černolicích u Prahy. Chodil prý po krytu a on se pod ním probořil. Fuj, nezvádla jsem to a rozbrečela jsem se. Je to strašný! Prosím ty z Vás, které mají bazén či jezdí na návštěvy tam, kde bazén mají, hlídejte děti jak ostříži. Před rokem se kousek od Říčan utopili dvojčata, taky v bazénku, na návštěvě u babičky… Je dokázáno, že při návštěvách se stává více úrazů, neboť nejsme v tu chvíli tak ostražití. Já mám z těchto hrůz mráz na zádech už dlouho, takže jsme místo zapuštěného bazénu zvolili nadzemní, vždycky důsledně uklízím schůdky a na zimu ho upouštíme tak, že by se v něm neutopil ani kos. Je mi z toho doslava šoufl, neumím se představit, že by Adámek najednou nebyl!!! … A už dost, co?! Končím s chmurama, hlavu vzhůru, život jde dál. Ale je to hustý, že?

Zas jdu pracovat,
ahoj, PetraK a Adámek

 
PetraK2
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 05.12.05 10:40

Pardon:

Samozřejmě mělo být: utopila dvojčata a ne utopili dvojčata a stejně tak mám chybu - neumím se představit (to vážně umím), ale mělo být neumím si představit.

Tak sorry.
PetraK

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 05.12.05 13:20

Ahojky Petro,

ta dvojčata od Říčan byla z našeho příbuzenstva…holkám jsem o tom tenkrát psala. Hrozný, člověk si to vůbec nedovede představit. S tím se člověk nemůže vyrovnat.

Jasně, že srazík je přednější než naklizený byt před tchýní. Plně schvaluji. Už se těším, že se zase někdy potkáme.

Jdu přebalit Beru, teď tlačila.....už počtvrté za den!!!!

Zatím papa VABE

 
katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 05.12.05 13:51

Ahoj holky,

ze vseho nejdriv moc pozdravuju Martu a moc a moc drzim palce, aby bylo vse brzo v poradku a Honzik byl fit. Nas postihlo neco podobneho loni take pred vanoci, jsou to hrozny nervy. Nakonec z toho byla jen oskliva viroza a tak doufam, ze to u vas bude take tak.

Velke slecne Klarce prejeme dodatecne vsechno nej nej k tretiim narozeninam, at je na ni mladsi segra hodna a rodice at maji porozumeni pro tve lumparnicky.

Katko ta zprava o utonulem chlapeckovi je strasna. Je to bohuzel docela caste a s pribyvajicim poctem bazenu se bojim, ze bude jeste castejsi, to je hrozny. Na Novem Zelandu to doslo tak daleko, ze tam ted maji docela striktni predpisy, bazeny musi byt oploceny, vstup z domu i z venku musi byt uzamykatelny. Presto je tam nehod stale take hodne.

My jsme nakonec srazik vypustili, ja jsem to avizovala Suldovi uz v sobotu vecer. Jednak zrovna snezilo a ja doufala, ze bude dost snehu na radovanky, coz nebylo, ale taky jsem najednou pocitila dost urgentni potrebu si Tomaska uzit a mit ho jen sama pro sebe. Od navratu z te sluzebky jsme totiz na sebe vlastne nemeli cas a ja jsem potrebovala mit jeden den placani se doma, hrani si s Tomaskem a uzivani si domova. Ale doufam, ze se srazik vyvedl a na ten pristi uz prijdeme, slibuju :)).

Sobota byla moc prima, jak uz psala Sulda, dopoledne jsme se pridali a sli na Michala, coz bylo moc prima. Deticky byli nadsene, Tomasek se na zaver prodral davem a vysplhal na podium, tam mu Michal potrasl pravici a nasmeroval ho zase pekne dolu. Jenze na ceste zpatky ho zastihl prichod Mikulase. Tomasek na nej nevericne ziral, zacal couvat a rucickou machal NE NE, no docela legrace. To uz jsem se tam ale prodrala taky a vysvobodila ho :))

Odpoledne jsme byli take v Toulcove dvore, bylo to tam moc hezky, hrala muzika, prijel Martin na bilem koni, deti si mohly malovat, delat ozdobicky atd. Ale predavani darku nebylo organizacne zvladnute a ja jsem docela litovala, ze jsme tam darek nechali. Ale Tomasek uz byl tak nateseni, ze se nedalo couvnout. Radost ale byla velika, dostal modelinu v kelimkach a zasterku a ovoce a sladkosti a radost byla velika, modelovali jsme v nedeli nekolikrat. Jo taky mi vymodelovat zrmrzlinu a kdyz jsem ji samozrejme jako chtela lizat, tak me vysvetlil, at to nejim, ze smrdi a koukal pri tom na me jak na blbecka :)).

Vzpominam na Kristynu, uz se dockala a ma Luku zase doma, to musi byt rada!!

Jeste jsem chtela asi milion veci, ale musim bezet, tak treba pozdeji.

Pa pa, Katka a Tomasek

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 05.12.05 15:06

Zuzi,

JEN TO NEJ… KE TVYM DNESNIM NAROZENINAM … TY JSI VLASTNE TAKOVA MALA CERTICE NAROZENA NA DEN, KDY CERTI CHODI, VID?:-))) Pred 2lety se takhle narodila holcicka memu kamaradovi:-)

Tak si to paradne uzij a at ti vse vychazi a kluci te moc nezlobi!

Papa

Sulanek a Nika

PS: Denicek super, napisu pozdeji!

 
katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 05.12.05 15:13

Ahoj Zuzko,

Tak to mi zase neco malem uniklo - VSECHNO NEJ NEJ K NAROZENINAM, at te ti tvoji kluci moc nezlobi :)).

Napsala jsi hezky denicek, Filda je pekny ukecanek. S tou hlavou rodiny ti ani nejak nevim, nemohu to srovnat. Kazdopadne u nas jsou hlasky typu TO JE PRACE S TEBOU, MAMI JED POMALU, MAMI JED OPATRNE, MAMI POZOR ATD. na dennim poradku, takze ono je to asi normalni :))

Tak si to dnes krasne uzij,
Pa pa, Katka a Tomasek

 
katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 05.12.05 15:18

Ahoj,

To jsem jeste ja. Taky jsem do prispevku zapomnela napsat, jak jsou Adamek s Nikou veliky, Tomasek je vedle nich jak trpaslik. A moc jim to i Simunkovi sluselo. A take jsem po dlouhe dobe videla Berunku a mohla jsem na ni oci nechat, je nadherna, okata, jeste hezci nez na fotkach!! Nevim nevim Veroniko, za par let ji asi budete muset zamykat :))))

Jo a jeste jsem se chtela na neco zeptat. Tomaska znova ockovali na TBC, protoze na to prvni ockovani nemel zadnou reakci. No a ted tam ma straslivej bolak, stezuje si, ze ho to boli a vypada to dost hrozne. Ja vim, ze je to normalni, ale pamatujete si jeste, jak to dlouho trvalo? To ockovani mel uz asi pred 2 mesici, ale teprve tak posledni 2 tydny se tam dela bolak. Je to cervene, vystouple a vypada to, ze je v tom hnis, fuj fuj. Uz jsem je s babi poslala na kontrolu, ale jeste me napadlo, ze si to treba pamatujete jak to meli vase deticky.

pa pa Katka a Tomasek

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 05.12.05 15:30

Katko,

ta ta reakce je spravna … teda Nika mela taky takovou … asi po 2-3M se udelal bolak a ten hnisal … pry se ma nechat prasknout ale kdyz to trvalo moc dlouho (asi 14dni), tak jsem tomu pomohla a vymackla to, vydensifikovala a mely jsme klid! Uz jste s tou reakci byli na kontrole? Myslim, ze tohle radi uvidi, fakt!

Jo a Nika vazne Adamka dorostla, zirafa jedna mala … pamatuji si, ze nekdy na zacatku zari byla Nika o 1-2 cm vetsi nez Tomasek, ale ted je ten rozdil urco jeste vetsi! Ovsem na Adamka od PetryK nema, to je dlouhan k pohledani a velky fesak. Az bude chvilka, hodim krasne fotky do galerky … ale mam uzaverku, tak to bude chvili trvaaaat!

Papa

Sulanek a Nika

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 05.12.05 16:02

Ahojky Katko,

když očkovali Berunku, tak jí to taky zhnisalo, ale vysloveně jsem nemačkala ten bolák. Samo to prasklo a při koupání jsem mačkala na kůži kolem, spíš jsem jen vytvářela tlak kolem a samo to v teplé vodě vyteklo…hnus jeden bílej :-)

papa VABE

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 05.12.05 16:07

Ahojky kočky a dětičky,

ZUZKO, moc hezký deníček…na takové hlášky my si ještě chvíli počkáme. Víkend jste měli super, jen co je pravda.

Já dnes měla jít na gyndu, ale ještě, že jsem tam volala ráno, jestli ordinují. Neordinují a dělají nějaké stavební práce. Máma akorát jela hlídat Jaromíra, tak se tu stavila a měla hlídat. Tak jsme místo toho šli ven… …a POZOR, MÁME VÁNOČNÍ STROMEČEK!!!!!!!!!­!!! Letos jsem chtěla stromeček zasazený v květináči, abychom ho pak mohli mrsknout na chatu. Tak jsme vybrali, i viděli jsme ho rozdělaný a byl OK. No teď se zdá, jak je rozbalený, že je troško dost šejdrem…ale co, to nevadí a na chatě ho za:,–(íme už pořádně. Pak jsem si nadávala, že jsem ho zrovna já musela odtáhnout, byl pěkně těžký. Ještě,že se mnou byla máma. Kočár, Adámek..ještě jsme kupovali nějaké větve…ještě teď mě bolí ruce. Kdybych tam radši poslala Toma.....je to hned za barákem, ale už jsem ho chtěla mít doma.......a tak si říkám, že ho třeba už i ozdobíme, abychom si ho pořádně užili. No jo, blázni na to jsme veliký.

Tak zatím papa a ještě vše nej … Zuzce k narozeninám­mmmmmmmmmmm

papa VABE

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 05.12.05 16:08

Jo a ještě jsme koupili větvičky, aby nám vykvetly…sice den po, ale vzhledem k tomu, že je nesl Adámek a ten s nimi skoro zametal.....myslím, že do výkvětu nevydrží :-)))))))))

papa VABE

 
katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 05.12.05 16:17

Holky diky za rady, ja tusila, ze je to normalka, ale je mi ho lito, on vubec neni na bolest cimprlich, ale ted si fakt docela stezuje, ze ho to boli. Tak ja budu vyckavat a utesovat, vsak ono to preboli :))

K.

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 05.12.05 17:09

Ahojky,

jen v rychlosti, musíme jít nakoupit. Karolínka měla dneska dopoledne teplotu, jen 37,3, ale i tak mě to vytočilo. Kašle stále, opět začala rýma (byla 2 dny bez). Navíc jsem večer zjistila, že digitální teploměr měří špatně (asi o 1 °C míň, než má), máme jenom pomalou klasiku, tak musím zaběhnout koupit rychloběžku.

Navím mě je už pár dní nic moc, bolí mě v krku, večer zvýšená teplota, bolí klouby hlava, asi je to nějaká slabá chřipka. Ale asi vážně slabá, nic hrozného. Jen tak pro srandu mě napadlo, že podobnou chřipku jsem měla, když jsem byla těhotná s Karolínkou. Ale je to velice nepravděpodobné, i když časování by bylo přesné. Nebudu si to malovat, bylo by to docela rychle a pokud ne, tak bych byla zbytečně zklamaná. A manža taky, přeci jenom si určitě sliboval, že snažení bude trvat déle. :-)))))))))

Mějte se krásně.

Jana a Karolínka

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 05.12.05 17:24

Ahojky,

tak Kája baští, možná ještě stihnu napsat komentář.

Zuzko, díky za deníček, krásně jste si užili víkend, to musel být Filípek nadšený. Hlášky jsou úžasné, Kája mě taky občas komanduje, hlavně, když řídím.
U nás žádný Mikuláš a čerti nebudou, ale příští rok si toho užije až až.

Katko, tak my jsme žádnou takovou reakci jako Ty popisuješ neměli, rozhodně to nehnisalo, ale jizvičku má. Asi bychom to měli nechat zkontrolovat, jestli má dost protilátek, zkusím to zorganizovat teď o Vánocích.

Veru, gratulujeme ke stromečku, my míváme živý, ale já jsem neekologicky přesvědčená, že každý les nutně potřebuje prořezat a pokud se to dělá s rozmyslem, tak to lesu pomůže a neuškodí. Strýc to dělá každý rok pouze na Vánoce, tak rozhodně výčitky vůči přírodě nemám.

Šuldo, díky moc za zprávy o Honzíkovi od Marty, snad už je líp a budou doma. Moc bych jim to přála.

Holky mějte se krásně, možná ještě během večera dám pár foteček do galerky, včera jsme byli u moře, bylo hezky a fotečky jsou docela povedené.

Jana a Karolínka

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 05.12.05 22:44

Cauky kocky,

cely den litam jako hadr na kosteti, navic mame uzaverku a ja teprve pred chvili uspala Niku, takze mi zacina nocni … a rano jedu do DC, super bomba!
V tom shonu jsem ani nestihla informovat o Honzikovi a Marta pravidelne informovala, takze prepisuju vse, co jsem dneska obdrzela:

‚Vypada to mnohem lip, bez teplot, 3.kapacka, uz ma roupy, uvidime co vizita…‘

A po vizite prislo toto: ‚No tak dnes domu urco ne, jeste EEG…‘

A k veceru toto: ‚Nemocnicni Mikulas dost hruza, Honzik ale nadsenej - ja becela. Radi uz jak cerna ruka … vysledky vyteru jeste nejsou, tak nic nevim. Peknyho Mikulase vsem! M+H‘

Tak myslim ze zpravy vice nez optimisticke po vcerejsku, jdu drzet palce nadale at jsou doma na to tata!

Papa, jdu makat

Sulda a spici princezna Nika

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 05.12.05 23:35

Šuldo,

to jsem ráda, že je Honzíkovi lépe a snad to nebude nic vážného. Pozdravuj Martu, moc na ně myslíme.

A Ty se neupracuj. Já jdu žehlit, Pavel to zabalil, tak si něco pustím, ještě musím promyslet, co.

Jana a Karolínka

 
BaM
Kecalka 370 příspěvků 06.12.05 08:48

Ahoj holčiny!

Hlásím se zase po hoooodně dlouhé době. Nějak jsem teď ani číst nestíhala. Minulý deníček jsem prolítla jen hodně rychle…abych pravdu řekla, hledala jsem co Monča a nějak jsem ještě nic neobjevila. Měla termín někdy koncem minulého týdne, ne?
Děkuju moc za přání k svátku! My to ani nijak neslavili…nebyl čas ))) Minulý týden jsem měla v práci závěrku, ve čtvrtek měla Anežka ve školce „Desítku")))))…teď už si to tedy pamatuje, že to není desítka, ale besídka…no a v pátek večer hned po práci jsme vyráželi do Rožnova pod Radhoštěm na svatbu kamarádů. Je to tedy pěkný kus cesty…no, dorazili jsme tam kolem půlnoci. Anežka se na svatbě pěkně vyřádila. Měli jak obřad, tak hostinu i ubytování v jednom hotelu a tak bylo fajn, že jsme se nemuseli nikam přesouvat. Byl tam sice jen jeden pětiletý chlapeček, ale celkem si vystačili. Hrála cimbálovka a bylo to moc fajn. Jen mě zase přepadaly chmury z toho našeho bidla. Filípek byl sice o kousek vyšší než Anežka, ale taky půjde příští rok už do školy! Tak jsme doma Anežku přeměřili a má 104!!!!
Doufám, že se to nějak zabrzdí…jinak můžeme dát dohromady emiminovský basketbalový tým! U kluka by to tolik nevadilo, ale dvoumetrová holčička… No uvidíme ))))))
Včera jsme udělali „jako" čerty… Martin šel ven a zabouchal na okno. No a my jim šly s Anežkou otevřít a na dveřích jsme našly balíček.:-))) Anežka pak celý večer říkala, že jsme je propásly a měla u toho tak kráááásný výraz. Něco mezi radostí z nadílky od Mikuláše a stachem že se ještě vrátí )) Byla táááák slaďoučká. Domů jsme čerty brát nechtěli. Taky jsem měla strach, aby z toho nebyla celá paf. Ve školce to stačilo! Tam byl ohromný čert…prostě dvoumetrový chlap, začerněný s velikou chlupatou parukou…no bafnout na mě někde, tak se asi po… Naštěstí tam jen chodil a nijak nestrašil… Měl v ruce sukovici a na ní měl pověšené dudlíky, které mu děti odevzdaly. To bylo hezký.

Teď se chystáme na tříletou prohlídku, tak jsem zvědavá, jak Anežka zvládne návštěvu u pana doktora. V Praze jsme měli doktorku a když jsme taky panu doktorovi nesli kartu, tak byl docela řev. Jsem zvědavá, jestli si na něj zvykne, nebo jestli budeme muset hledat doktorku.

To je tedy od nás asi tak vše. Moc zdravím marody…doufám že Honzík už je v pohodě a že už frčí domů!

Mějte se moc a moc hezky a jestli bude někdy po Vánocích zase nějaký srazík, moc rádi bychom taky přijeli!

PA Blanka+Anežka

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 06.12.05 10:31

Ahojda!
Mám jen minutu… Tak k tomu bazénu. Je to hrozný. Vždy, když se něco takovýho stane, mamka esemeskuje jak o život, ať hlídám Mojdu a kočárek!!! (aby ho tam Mojda „nezaparkoval“, když Tom spí za barákem) a pak celou noc nespí. Je to hrozné. My ho máme teď napůl vypuštěný, ale ono by stačilo, kdyby Mojda zalít do té ledové vody, zápal plic by z toho nejspíš byl. On je sice vůči bazénu ostražitý, ale bjím se spíš toho, že jak je kolem nachumeleno, mohla by mu skloznout noha, takže teď má zákaz se pohybovat i poblíž. No, hned jak našetříme další penízky, první investice bude do zastřešení. Mělo by to být takové to půlkulaté, takže po tom se chodit nedá (takže snad nehrozí ani proboření), pak snad budu mít klid. Nejhorší totiž bude, až začne chodit Tomík. VYjde to zrovna na léto a to bude hlídání!!!
Tak už žádné další smutné zprávy!
 Ivča

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 06.12.05 11:20

Ahojky,

dodatečně přejeme všechno nejlepší k narozeninám Zuzce a k svátku Barunce. Evi, ozvi se někdy, ať víme, co je u Vás nového.

U nás stav marodů docela dobrý, mě je líp, Kája pořád kašle a trošku rýmuje, ale to bude v pohodě.

Bohužel oznamuji, že na nějakou dobu asi bude náš deníček bez těhulek, neb dnes ráno přišla MS, ale říkala jsem, že by to byl zázrak. Leda, že by někdo nečekaně překvapil. :-)))))))))

Jdeme k řezníkovi pro maso a pak snad konečně upéct nějaké perníčky.

Jana a Karolínka

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 06.12.05 11:37

Tak dneska rano dalsi info, radsi pisu temer za tepla:-) Jsem v DC a chce se mi silene spat, pomoooooc!

‚Porad este nemame vysledky vyteru, ted mu jeste brali krevni obraz, crp, je bez teploty a nudi se, lita po chodbe a mame toho plny zuby…‘

Tak ted uz mi to prijde jako zbytecne protahovani, co myslite holky? No snad je v nemocnici nebudou trapit dlouho, ach jo!

Sulda

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 06.12.05 11:40

Jani,

nesmutni, neva, nevyslo tento mesic, vyjde nejaky jiny … ted by ti stejne pri cestovani nemuselo byt nejlepe, tak at se mimik zahnizdi radsi v klidku, no ne?

Budeme drzet palecky a nemoci se zbavte kosmickou rychlosti!!!

Sulanek a Nika

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 06.12.05 11:41

drzim palce, at je pusti brzy domu, dokazu si predstavit, ze je to na hlavu. My tam byli den a noc, a fakt jsem byla rada, ze frcime pryc
Sulanku moc ji pozdravuj

market

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 06.12.05 11:44

Taky si myslím, že by to protahovat nemuseli. Tedy podle výsledků výtěru. Odpoledne očekáváme zprávu, že už jedou domů. :-))))))))))

Jana a Karolínka

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 06.12.05 11:46

Já nesmutním, ale vždycky je taková maličká naděje a člověk si říká, co kdyby. Ale bylo mi celý měsíc docela pod psa, tak budu ráda, až se všechno urovná. Musím se dostat do pohody, doufám, že se mi to doma podaří.

Jana

 
KatkaN
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 06.12.05 11:56

Super že už je Honzíkovi lépe!!! Moc jsem na ně vzpomínala.

Situace u nás nic moc, opět kašlem a nudlíme, já jsem zavalená prací, nic nestíhám a mám depku :o(((. Takže si jdu vybíjet negativní emoce na balíkách…

Katka

PS. VŠECHNY NEMOCE PRYČ!!!, ATˇ JSTE VŠICHNI ZDRAVÍ A V POHO. OZVU SE AŽ BUDE LÍP.

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 06.12.05 12:15

Chi, dej tem balikum co proto!!!!:-))) A tu depku do nich zabal at tahne nekam do haje!!!

Pusinku unudlankum

Sulda

 
Zuziky
Neúnavná pisatelka 16498 příspěvků 06.12.05 12:53

Ahojky!

Tak jak dopadl Mikulas? My vcera vypadli rano o pul 7 z domu a vratili se az o pul 8 vecer: -)))Pekli jsme ve skolce pernicky a pak byli na te vystave- atm bylo naaaadhernejch veci:-)uz mam zamluvene nejake drobnosti domu, tak budem mit hezke Vanoce…

Jinak mam nejakou depku- asi z toho pocasi- bleee, taky je u vas tak hnusne?:-!(((

Snad brzy pusti Honzika a Martu domu, jinak ostatnim: vsechny bacily pryc…

Mejte se krasne a zatim papa, Zuzka a Filipek

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 06.12.05 13:17

Ahoj holky!

Čert mě kupodivu neodnesl, tak vám musím aspoň v rychlosti napsat, co u nás nového! No zkrátka a jasně - nic!!! :-( Už jsem z toho mírně v depresi! Teda vlastně bych ani nebyla (vždyť termín dle MS mám až 10.12. a s tím dle UTZ 24.11 to bylo asi nějaké přehnané!), ale doktor mě furt deptá!!! Pokaždé když jdu k němu do poradny, tak mě vždycky vystresuje - že to porodnicky vůbec nevypadá, že se ani trochu porodní cesty nepřipravují, jsem úplně zavřená a mám se víc hýbat! Tím mě už fakt docela točí, protože na baráku toho člověk zrovna moc nenaodpočívá a pořád tady něco makám, s malým dítětem člověk taky zrovna nepolehává (pořád chodíme na procházky a bobovat), ale abych ho potěšila, tak jsem začala pro jistotu běhat do schodů. Opravdu běhat! A je mi to houby platné! K tomu si někdy nahoře vy:,–(ím na záda Lukyho, aby to mělo větší efekt, ale skutek utek! Zkouším všechno možné - od masáže bradavek, přes sex, červený svařák a teplou vanu až po včerejší zoufalý pokus s pitím ricínového koktejlu! :-) Potom by měl nastat pořádný průjem a díky práci střev by mělo dojít ke kontrakcím! No můj organismus snese hodně a ani to s ním nehlo! Takže žádný průjem nenastal! Kupodivu mě ale o půl třetí probudily docela silné kontrakce!!! Tomu jsem nemohla pomalu ani uvěřit! No doufala jsem doufala, že už to fakt začalo. Už jsem předtím nějaké poslíčky měla (to mi sice doktor taky nevěřil), ale byly podstatně slabší, tak jsem myslela, že už je to fakt ono. No intervaly byly hodně různé 20min,10,8,6,­5,4,10, 20 a ještě pár a po dvou hoďkách jsem usla a ráno zas nic!!! Tak jsem se těšila, že to bude 6.12., když má Luky přesně 33 m. a ta šestka pro nás bude šťastná, ale už to vidím, že mě zas budou zítra v poradně stresovat. On ten můj doktor totiž stále jaksi preferuje císař, když už mám jeden za sebou. Takže když byl Prcek dlouho hlavičkou nahoru, tak mě už připravoval, že budu rodit císařem. Teď mi už zase říkal, že když jsem tak zavřená, tak bude lepší císař. Prý mám přijít 12.12. v osm ráno na monitor, abychom se pak případně mohli domluvit, kdy nastoupím k výkonu!!! Ale já nechciiiiii! Nechci rodit znovu císařem, nemám na to moc dobré vzpomínky! Musím za každou cenu porodit do té doby! Ale asi to moc neovlivním! :-(
Jinak už mám doma všechno nachystané a pořád manželovi říkám co kde a jak má udělat, kdybych náhodou odjela do porodnice! :-) Luky se už na miminko taky těší a nabádá ho, ať už jde ven! :-)
A jak jsme zvládli Mikuláše? V pátek jsme byli u nás ve městě na rozvěcení betlému, ale bylo to dost ubohé. Taky tam přijel Mikuláš, ale neměl žádné vystoupení ani u sebe čerta nebo anděla, jen rozdal pár bonbonů a byl konec. V sobotu jsme byli tady nedaleko v Plumlově na rozsvěcení vánočního stromu, vánoční výstavě a Mikulášské nadílce a tam to bylo super. Jela jsem sama s Lukym a myslela, že jedem na půl hoďky domů a tomu se tam náramně líbilo a jeli jsme až za 2 hodiny. Byl tam živý betlém, dělali projíždky na koních (já ještě ani nezaregistrovala koně a Luky už chtěl na projížďku - jel dokonce 2×), velbloudovi, poníkovi, byla tam i koza (na té se nejezdilo :-), Mikuláš (v perfektním převleku) přijel s andělem v kočáře taženém kladrubáky (každé dítko pak dostalo poukaz na projížďku kočárem), pak dorazili taky čerti, vystupovaly a zpívaly tam děti, Mikuláš rozdával nadílku, no zkrátka se to moc vydařilo!!!! Luky si nejdřív pro žádnou nadílku jít nechtěl (nejdřív si vyžádal opékaného buřta, pak brambůrky a nakonec cukrovou vatu), ale nakonec se rozhodl, že si tam přece jen zajde. Dokonce jsme opakovali básničku, ale nějak ji pak nezvládl přednést! :-)
Včera jsme byli na Mikulášské besídce v naší školce! Tam to bylo slabší. Byly to převlečený děcka tak z devítky a tak to nebylo ono. Ale Lukymu to už s těma čertama stačilo, takže jsme večer už ani žádného nezvali. Balíček jsem dala Lukáškovi za balkónové okno v herně, zaťukala a schovala se. Pak jsme Lukymu řekli, že ho asi propásl, ale i tak byl spokojený. Tak se nám to docela vydařilo.
Všem oslavencům přejeme všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčky, lásky a taky dárků!
No a marodům zas brzké uzdravení! Hlavně pak Honzíkovi od Marty! Jak jsem zaregistrovala, tak jsou dokonce v nemocnici, tak jim přejem rychlé propuštění do domácího léčení a ať je Honzík brzo fit!
Tak končím a doufám, že příště se ozvu se zprávami z „akce“! :-)
Ahoj
Monča a Luky (33 m.) a Prcek 39+3tt

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 06.12.05 13:35

Hele Moni,
ja se chystala psat ti SMS zda jsi jeste v celku … a ty klido napises ze jako mimi ven ani zanic:-))) Vim, ze uz to chces mit za sebou a tak asi zacnu kouzlit, chces???:-)))
Neboj, mimik vyleze … a budeme na tebe moc myslet a drzet palecky, at to vyjde prirozene …no a pokud ne, neva, hlavne ze bude mimi v poradku … holt se narodi pod stromecek i kdyz o malinkato drive.

Papa

Sulda

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 06.12.05 13:42

Šulánku - kouzli!!! Prosím prosím, začni fakt kouzlit! :-)))
Já už jsem rozhodlá požádat kamarádku, aby mi poslala nějakou energii prostřednictvím Reiky! Nikdy dřív jsem na něco podobného nevěřila, ale jak mě tak strašil s tím, že je to konec pánevní, tak jsem ji poprosila a ono se pak mimi začalo nějak moc mlet a na to mi kamoška volala, jestli jsem něco necítila a já že jo a na příští kontrole bylo mimi hlavičkou dole! Tak snad mi tentokrát taky pomůže! No jo, chytám se všeho! :-) čau
 M.

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 06.12.05 14:37

Moni,

ok, zacinam kouzlit a ono to vyjde, uvidis … a REIKY si dej poslat, tim nic rozhodne nezkazis. Mam taky kamaradky, ktere se tim zabyvaji a zkousely to na mne, sice asi nic moc, ale to je jedno … kdyz se zadari a clovek si veri, tak se to povest musi!!!!:-)))
Tipuji, ze 10.12. se drobek rozhodne vykouknout at se deje co se deje!!! I kdyz mne se libi datum 12.12. … ale ne na cisare!!!!

Drzime palecky!!!

Sulda a Nika

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 06.12.05 14:40

A jeste jedna vesela!!!! Slibila jsem Marte, ze zakouzlim a odpo je pusti domu … a JE TO TADY!!!! HIP, HIP, HURAAAAAA!!!!

‚VSECHNO MAME V PORADKU A ODPOL FRCIME DOMU! M+H‘

Tak to je uzasne, jsem rada, ze to snad byla jenom virozka, ale vydesila nam slusne, co? UF!!!!!

Jdu zase makat, jsem tady vice nez je zdravo:-)))

Sulanek a Nika

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 06.12.05 14:44

MILA MONI, SPECIAL PRO TEBE!

CARY MARY FUK, AT MALY PRCEK SE VYKLUBE A UDELA KUK!!!!!!!!!
PRCKU, NENECH SE PREMLOUVAT, ZA CHVILI BUDE CHODIT JEZISEK, FAKT SE VYPLATI VYLEZT!

SULDA carodejnice:-)

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 06.12.05 14:44

posel dobrych zprav :))))))))))

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 06.12.05 14:50

supeeeeeeeeer,jsem moc ráda.
nestíhám psát,klárka nějak prudí a večer je na počítači mates.
pa pa a nemoci,koukjte dát pokoj

hanka a cácorky

 
BaM
Kecalka 370 příspěvků 06.12.05 15:57

Ahoj Moni!

Já myslela, že když jsem tu tak dlouho nebyla, že už to budete mít za sebou a ono nic…?!?!? Však on si mimísek sám řekne, až bude ta správná doba! A souhlas se Šulánkem…10.12. je moc hezké datum. Taky jsem si přála aby se Anežka narodila buď 10.12. nebo 12.12. a ono to jaksi nevyšlo… Do 17. ale rozhodně nečekej, jo :-))))))To už je pak před Vánoci docela kvapík :-))))))

KAždopádně ať je to kdy je to, hlavně ať je to v pohodě! Držím moc palečky!

Pa Blanka

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 06.12.05 15:59

Tak supeeeeeeeeee­rrrrrrrrrrr, že je Honzík doma. Gratulujeme. Uf. To je úleva.

MONI, vydrž, budeme na Tebe moc a moc myslet a ono se to rozrodí. Třeba 9.12. by bylo super datum. Adámek by měl následovníka :-)))
Stejně Tě obdivuju, já nemohla těsně před porodem skoro nic. Ty se hýbeš jedna radost.!!!

Kočky, Beru zase zlobí s jídlem. Buď to bylo tím, že tu byla tchýně, ale dopo svačinka banán sjogurtem neprošla, obídek brambor.kaše s masíčkem taky ne…teď? Nacpala jsem do ní ten banán od dopoledne a něco snědla…to je taková bestie s tím jídlem. A s jakou láskou jí to připravuju!!! Vykašlu se na ní s vařením a dostane ty průmyslový blivajzky. Mrňka malá.

Tak zatím papa, musela jsem si ulevit.

papa vABE

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 06.12.05 19:47

Ahojky kočky,

prosím vás, rodičovský příspěvek se posílá měsíčně v daném měsíci?…teda za prosinec mi to přijde v prosinci? Teď resp. na výpisu za listopad - mi přišly 3 najednou za srpen, září a říjen a myslím si, že mi jeden dluží, tak si to chci ujasnit.

Díky moc.

Jednak jsem nějak natlakovaná…ani nevím čím…ale jo, byla tu dnes tchýně, tak jsem z toho mimo…Kluci šli do hospůdky…teda Adámek jen na půl hoďky a pak zase zpátky, Beru spí, tak jsem ráda, že mám chvíli klidu. Budu sice žehlit, ale to mi nevadí. Pustím si Ordinaci…

Tak papa VABE

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 06.12.05 21:30

Ahojky,

jsem moc ráda, že Marta s Honzíkem je doma a Honzík je podle všeho v pořádku. Tak ať už zůstanou zdraví.

Moni, já bych na Reiky a všechno ostatní věřila. Uvidíš, že se mimčo rozhodne a třeba Tě dneska v noci překvapí. Jen k těm datům. Můj kamarád vždycky tvrdil, že jeho rodiče dopředu věděli, že budeme mít špatnou paměť na jména, proto má svátek 11.11. a narozeniny 12.12..

Veru, je taky možné, že víc rodičáků už nedostaneš, protože je dávají pouze 3 měsíce zpět. Ale myslím, že je vyplácí zpětně, to znamená listopadový v prosinci atd.

Kája snad už spí, školička dneska byla v pohodě, přinesla nádherný obrázek. Perníků jsme upekli pouze pár, dnes se na to už asi vykašlu a doděláme to zítra. Jdu likvidovat tu hromadu prádla na žehlení.

Jana a Karolínka

 
bobik2
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 06.12.05 21:47

Ahojky holky,

Zuzko, jeste dodatecne vse nej k narozeninam. To je parada, ze tak s Filipkem zvladate, i kdyz mate tatku pres tyden pryc, ja sama si to moc predstavit nedokazu, ale clovek si asi zvykne, vid.

Super, ze uz je Honzik zdrav a doma, ta nemocnice musela byt desna, uf!

Verco, s tim papanim nas ale deticky trapi, Viki taky obcas stavkoval, ale od te doby, co je odstaven, tak basti jedna basen a snedl by snad i ho…, pardon. To se vubec s Ondrou neda srovnat, doufam, ze z nej nebude nejaky tloustik. No jinak moje prsa jsou stale obr, boli a splaskavaji velice pomalu a na to, ze naposledy jsem kojila pred tydnem, tak jsem si to predstavovala rychlejsi. Dnes jsem volala na gyndu a mam jeste 3 dny vydrzet a pak ji znovu zavolat co a jak. Obcas se mi samovolne spusti uz jen cira tekutina. Tak snad se to postupne vstreba a treba budu jeste litovat:-) No a Vikisek spinka jedna basen. V poledne i vecer se pomazlime, supnu ho do postylky a za chvilku chrupe. V noci se uz nebudi, jen rano vstava trochu drive, cca mezi 5.30 az 7.hod.

Monco, drzim moc palecky, at porod probehne podle tvych predstav a co nejdrive! Myslim na tebe a vzpominam na sebe pred rokem, jeje toto leti.

Tak ja mazu do postylky.

papa

Irena a kluci

 
KatkaN
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 06.12.05 21:49

Ahojky Verčo,

rodičák za listopad dostaneš až teď v prosinci, posílají to zpětně nějak kolem dvanáctýho. Takže Ti určo ještě přijde.

Já se teď vrátila z aerobicu, ale byla to tragédie, nějak mi došly síly a nebyla jsem to schopná ušlapat :o(((. A to jsem se tak těšila… No ale je fakt, že mi dělá problémy i psát na pc, takže je to nějaký divný. Snad na mě neleze nějaká choroba a je to jen výsledek posledních našlapaných dní…

Jdu to zalomit, tak pááá.

Snad bude zítra líp (nepřivezou mi balíky ;o)

Katka

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 06.12.05 21:51

Jo tááák, já myslela, že je to jinak. Tak nebudu za trubku, chtěla jsem tam volat :-))

papa a zalehni, ať se nevyklube nějaká chorobka.

papa VaBE

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 06.12.05 21:53

Tak to závidím to spaní. Beru se teď probudila po 2,5 hoďkách a byla pročůraná, tak se totál probrala při převlékání. Ale podařilo se mi ji unosit, tak spí…no jak dlouho?

Tak papa VaBE

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 07.12.05 10:31

Ahojky holky,

o vikendu 17. a 18.12. se bude konat v Grossmanove divadle predstaveni DADA - DISCO VANOCNI SKOLKA.

Uz jsem domluvena s VEronikou a taky nasi sousedkou, ze pujdeme v sobotu 17.12. v 17h, pripadne i ve 14h (pokud bude na 17h nedostatek) a tak se chci zeptat, zda se chce nekdo pridat. Listky stoji 170 Kc na osobu, dite v doprovodu 2 dospelych muze jit na klin a tudiz zdarma.
Lisku uz neni moc a tudiz je budu objednavat zitra rano a je to samozrejme zavazne.

Kdo se chce pridat, piste prosim pod tento komentar, at nemusim hledat, jo?
Plati samozrejme i pro Filutaky a dalsi, kdo se citi s detmi na takove predstaveni.

Mejte se bajo a papa

Sulanek a Nika

 
Zuziky
Neúnavná pisatelka 16498 příspěvků 07.12.05 11:04

hihi, my jdem na Dádu 13.12. v Karviné:-))

Z+F

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 07.12.05 11:08

Tak budete vypravet jake to bylo, jo? Doufam, ze to bude stat za to:-)))

PApa

Sulda

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 07.12.05 15:42

Ahojky kocky a kotatka,

tady je dneska nejak mrtvo … jak tooooo????:-)))

Loadla jsem do galerky fotecky z nedelniho sraziku a z Nicina Mikulase doma … uvidite ukazku pokojiku i s oknem … zaclonku jsem davala 2 tydny tomu a vypada to hezky i z venku.
Jeste jsem zapomnela dodat fotku Ivi … dodelali plot … tak na to za chvili hupsnu taky.

Ja jsem totalne unavena, uz nekolik noci po sobe pracuju, ale dneska odpadnu brzo, to si slibuji! Snad i PC necham doma, to by bylo nejrozumnejsi, co?:-)))

My byly v pondeli dopo na plavani a taky se natacelo i pod vodou, Nika ukazla vetsinu svych kousku, az ke konci uz odmitala spolupracovat a ani se nedivim, cele to bylo o pul hodky zpozdeno a Nika pul hodky radila ve vode jeste pred natacenim, pak uz nemela tolik chute. Dokonce i ja se vydusila a sla s ni nekolikrat pod vodu …a dokonce se mi povedlo pod vodou s Nikou na zadech i plavat … ani jsem netusila, ze to dokazu … asi se mi to nikdy pred tim nepovedlo:-))) Snad to nebude vypadat desne pod tou vodou v mem pripade … Veronika si urco pamatuje na tu nasi prvni kazetu, jak ja trpela a vypadala pod vodou jako absolutni hnup amater:-))) TEd jsem si rikala, ze to nesmim tak prozivat a musim se tvarit prirozene a kupodivu jsem z toho mela docela dobry pocit:-)
Nemala jsem auto a bus nam ujel, tak jsem napsala sefovi a zustala pracovat z domova, pak jsme jely na cvico … vlastne jsme sly pesky … hezka hodinkova prochazka a vzala jsem to schvalne lesem a mimo civilizaci …chi a pak jsem nemohla najit to MC, z druhe strany jsem ho nikdy nehledala:-))) Ale stihly jsme to, holky sikovne:-) Z cvica jsme si jely pro auto a pak uz doma a juknout za okno, zda Mikulas napechoval puncochu … a co myslite? Ano, napechoval:-))) NAsel se i nejaky brambor a cibule, tem Nika moc nevenovala pozornost, rikala, ze to tam dal asi cert a alespon bude na gulas:-)
A pak uz dolovala a dolovala a dolovala … ja se divila, ze toho tam ma tak moc, tak mi rekla: ‚A maminko, chces vedet proc mam tak moc darecku? Tak ja ti to reknu … no protoze jsem byla TAAAAAAK HODNA!‘ Malem jsme se s babi umlatily smichy:-))))
Boze, to je tak krasne, kdyz maji ty nase detatka takovou krasnou naivni a oprvdovou radost a sviti jim ty jejich sladke detske ocicka, ze?

Nemuzu se dockat Vanoc, to bude zase radosti, nemohu se toho pocitu a pohledu nabazit!

PApa a piste

Sulanek a Nika

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 07.12.05 15:48

No jo, živě si to pamatuju, jak jsem u toho slzela a dojímalo mě to. Je fakt, žes tam byla taková vykulená, ale mě to celé prostě dostalo.

My si Mikuláše odbyli v tu neděli a v pondělí jsme už nic nechystali.I tak toho měl Adámek dost. Na Vánoce se už taky moc těším. Adámek bude rozdávat dárečky. Jsem zvědavá, až uvidí ty popeláře, to bude radosti!!!!

Jdu se juknout do galerky.

papa VABE

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »