Reklama

Aesthetic myslí na miminko i maminku.

Ostatní
  • emimino
  • 08.10.02

Narodí se a jeho vstup do života, by měl být co nejpříjemnější. Něžné dotyky nemusí poskytovat jen mateřská náruč, ale jako ve vatičce se může cítit miminko v každé chvíli prvních kontaktů se světem, která maminka by nechtěla svému děťátku dopřát to nejlepší.

Maminka touží vytvořit novorozeňátku především ten nejkrásnější a nejpraktičtější pelíšek pro zdravý a klidný spánek, kterým miminko tráví většinu svého času, a zároveň harmonické, barevně vyvážené prostředí pro dobu bdění.
S novými materiály fleece antipiling - uplatněnými v do detailů precizně promyšlené novorozenecké kolekci Aesthetic, textilu pro spánek i cestování? máte stoprocentní jistotu, že jste pro miminko i pro sebe učinili maximum.

Miminku zabezpečíte tepelnou pohodu v měkkém a barevném světě, který si dle barevnice Aesthetic můžete navrhnout sami, v barvách pastelových, veselých i elegantních. Maminka pak, vedle moderního a hravého designu, ocení především kombinovatelnost výrobků, množství praktických detailů včetně vynalézavých systémů upínání, ale i velmi jednoduchou údržbu. Odpadá tak zbytečný čas strávený vyvářením, škrobením a žehlením krajek, namísto toho zbude víc času pro děťátko, či na vytoužený odpočinek.
A efekt je maximální.

NĚHA V KAŽDÉM SNU??darem je láskyplná náruč,
dárkem jemný dotek Aesthetic

Právě pro čtenářky těchto stránek připravil internetový obchod Rumburak.cz 10 % slevu na výrobky Aesthetic. Stačí při objednání napsat do poznámky emimino a těšit se.

Stačí pouze kliknout na obrázek.

A1001
MINI spací pytel pro novorozence, moderní náhrada klasické zavinovačky s možností vložit vnitřní vložku, rozpínání ze stran na zipy, vyroben z vyjímečného materiálu fleece antipilling, který se vyznačuje snadnou údržbou a tepelnou pohodou, hřejivostí a zároveň prodyšností. Dostupný dle barev na obrázku.
.(Aesthetic){a­lign:center, border:1} *]

A1002
Vyteplený spací pytel KLASIK 46×86 s dvojitou vnitřní výplní, jednoduchý praktický střih, rozpínací ze stran na zipy s možností upnutí přes ramínka dítěte, vyroben z materiálu fleece antipilling 420g/m vyjímečného svými tepelnými vlastnostmi, vhodný na zimní období, vnitřní výplň 100%PES vhodná pro alergiky.

.(Aesthetic){a­lign:center, border:1} *]

A1011
Obsahuje MINI spací pytel 70×35 pro novorozence, moderní náhradu klasické zavinovačky s možností vložit vnitřní vložku, polštářek 35×25 s vnitřní výplní a čtvercovou oboustrannou deku 70×70 s očky a páskem, pomocí pásku proměníte deku v praktickou rychlozavinovačku.
.(Aesthetic){a­lign:center, border:1} *]

A1022
Obsahuje vyteplený spací pytel KLASIK 46×86 s dvojitou vnitřní výplní, rozpínací ze stran na zipy a praktickou deku 100×75, která je uložena v cestovním rozpínacím polštářku 35×42. Deka i polštářek jsou opatřeny upínáním na olivy, pomocí nichž je připnete ke spacímu pytli.
.(Aesthetic){a­lign:center, border:1} *]


Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama