Andílkovi Tadeáškovi k narozeninám

Rodičovství

Protože se sem pomalu, ale jistě stěhuji z jiného portálu pro maminky. Ráda bych si s sebou vzala i svá zavazadla (deníčky). Tenhhle jsem psala Tadeáškovi, když mu byl přesně jeden rok.

Tadeášek 12.12. 2009 ve 14:05 (pět minut po porodu)

Tadeášek 12.12. 2010 ve 14:05 :-)
4 komentářů

Miláčku,

je to přesně rok co jsi se narodil. Udělal si neskutečný pokrok a zvládáš spoustu věcí, krásně říkáš máma, táta, bábá, beba, bác, mňam, dej, tam, kuk… Víš jak dělá pejsek, kráva, slepička a koza. Umíš ukázat jak si veliký, paci, paci, kovej, kovej, kutálí se ze dvora. Chodíš se mnou za ruce a zajímáš se o vše kolem sebe. Jsi veliký kamarád s Bessinkou. Nádherně baštíš a moc rád posloucháš písničky. Se spaním je to pořád trošku horší, ale to vůbec nevadí. Jsme moc rádi, že Tě máme, přinesl jsi nám do života nový a nečekaný rozměr lásky, ale i strachu. Každá aktivita s Tebou je zábavnější a poučnější. Mamku a taťku učíš trpělivosti, hravosti a taky tomu, že není nutné spát osm hodin v kuse:-) Milujeme Tě a budeme šťastní, když budeš šťastný Ty. Dnešní den Ti chceme přát hlavně nejvíc ze všeho zdraví, pak taky lásku (tu se Ti snažíme maximálně dávat), štěstí, radost i z maličkostí a odvahu zvládat nové a nečekané. Milujeme Tě, stojíme za Tvými činy a naše náruč patří už navždy Tobě, náš milovaný andílku, Tadeášku.

Máma a táta

P.S. Vzhledem k tomu, že je text přílíš krátky, tak napíšu, co Táda zvládá dnes v 16 měsících. Krásně umí říct, jak dělá asi 13 zvířátek, slov srozumitelných, méně srozumitelných a ty, která chápe jen maminka odhadem používá kolem 50. Pomaličku trénujeme nočník, ale rozhodně nic nechcem lámat přes koleno. Ale co je nejdůležitější podnikáme spoustu výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí, dost často se na průzkum vydáváme už i bez kočárku. A prostě se máme dobře.

Hodnotilo 2 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
estrea
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 28.04.11 10:42

Hezké, ať se daří :lol:

 
Lacenka
Neúnavná pisatelka 18644 příspěvků 28.04.11 12:26

Krásný deníček :palec: Přeji mnoho společných krásných chvil…

Ps: Jen z nadpisu mě trochu mrazí, tu je zvykem označovat jako andílky děti v nebíčku, o to hezčí však bylo čtení :kytka:

 
kackark
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 28.04.11 12:54

Děkuji moc. Já právě o tom nadpisu hodně přemýšlela, ale nechtěla jsem na tom deníčku nic měnit. A Tadeáška jsme nazývali andílkem už od doby těhotenství. Brali jsme to tak, že nám náš andílek Natálka seslal brášku. Ono se to těžko vysvětluje, ale když jsem ho měla poprvé v náručí, tak jsme tak nějak cítila, že přichází od andílku a taky jsem mu tak hned řekla.

 
Reyne  28.04.11 14:04

Kackark : Máš moc krásné, láskyplné deníčky . :kytka:

 
MariSun
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 28.04.11 14:44

Moc krásný deníček, dojemný a plný lásky. Hodně štěstíčka celé vaší rodině :lol:

 
questXY
Závislačka 4295 příspěvků 28.04.11 22:49

Miluju tvoje deníčky-píšeš nádherně. :andel:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama