Asi se stal zázrak

Těhotenství

Pokračuji a navazuji na první deníček.

Podstupujeme druhý pokus IUI a bohužel, nevyšlo to, tak tedy opět zklamání… Ale hlavu vzhůru, zkusíme do třetice všeho dobrého… Jsem pořád na neschopence a válenkuju se doma, takže párada, chytla jsem to v těch největších vedrech, tak koupání a opalovačka to jistí:)

Bohužel 3. pokus IUI také nevyšel, SAKRA… Co teď? V práci si za mě našli náhradu a na mě zbyde místo pokladní… to nééééééééé. Byla jsem rozhodnutá i přes nesouhlas manžela dát výpověd, po zkušenosti už pokladní nikdy v životě dělat nebudu. Ale usmálo se na mě štěstí, kolegyně mi volala že v mléčném úseku omarodila paní (přišla o miminko), tak že bych za tím mohla místo ní nastoupit, i přes to, že to bude zhruba na měsíc, jelikož je rozhodnuto IVF.

Nastupuji štěstím bez sebe na mléčný úsek… A dojem? Moc se mi to líbí, je to super, nevěděla jsem, že mě to bude tolik bavit, ani jsem se nenadála a začla stimulovat na IVF… Vyfasovala jsem injekce a byla strachy bez sebe, kdo mi to jako bude píchat, jelikož na Pregnyl na IUI jsem jezdila na pohotovost… No manžel se bál, ségra ještě víc, a já bych si to nepíchla, omdlela bych:).

Alééé, zbývá švára, a ten mi to s radotí píchne, tak huráááááá… No dlouho jsme se neradovali, jelikož švára dělá noční a já si to píchala ve 20h, tak bylo zas dumání kdo mě tedy bude píchat:))) Tak na manžela - Miláčku, budeš se to muset naučit a překousnout to a on na to, tak jo, nedá se nic dělat. Já na něj zírala jak vrána, blbě jsme se totiž na začátku pochopili, on sice říkal, že se bojí, ale né píchat injekce, ale že mi ublíží… No nakonec jsme to až dokonce zvladli sami i Pregnyl.

No tak píchání mame za sebou, čeká mě OPU, z toho mám obr strach… ta narkóza…
Před zákrokem jsem v pokoji málem vyšlapala důlek, než si pro mě doktorka přišla.
Ale byla jsem holka šikovná, zvládla jsem to, odebráno 6 vajíček, oplodněny 3, z toho 2 slabší, no já byla na prášky, že odpadnou, chtěla jsem přeci zavést 2 miminka, a budu ráda že budou jedno. Opět se na nás usmálo štěstí, došlo na ET, a zavádějí 2 miminka jedno slabší, jedno silný:))), jásám. Tak a klidový režim a čekání… manžel si s miminkama povídal, hladil, pusinkoval. Nevydržela jsem a 8DPO jsem udělala test a nic… Byla jsem hotovka, složila jsem se jak krabička z karet, na dně.

Holky z 1.IVF leden 2010 mi pomohli a já jim moc děkuju! Na test zírám každou hodinu a ejhle, že by duch??? Ano… Testuju 10. den, a čárka je tam, PANEBOŽE já jsem asi těhotná:)))))) Nevydržím, a i když jsem objednaná na krev až 13. den do Gennetu, zajdu si 10. den na gyndu na odběr, výsledek byl ve čtvrtek 54HCG, moje holčiny ze zmiňované diskuze mě podpořily a ujistily že je to začínající těhu.

Ale i přesto se nekonala ta obrovitáánská radost, jakou jsem si vždycky představovala, když uvidím na testu vysněné čárky, asi proto, že vím, že nemáme vyhráno. A nebudeme mít do té doby, než budu mít v náručí to malinké ubrečené stvoření… naše vytoužené miminko(a). Nu, dnes je to ten 13DPO a já byla na krvi a výsledek??? Jesliže to dopadne dobře, jsem i přesto všechno rozhodnutá, že mojí matce to neřeknu, já tedy ne. Miminko mi nepřála, tak není důvod.

Nakonec tedy **móóóóóc děkuju všem holčinám z diskuze **1.IVF leden 2010****, uměj podpořit, držet nad vodou, dávaj naději, poradí a to hlavní… Soucítí s vámi.

Velké dík Vám holky

Hodnotilo 5 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Mikysek
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 16.10.10 10:49

držíme :palec: ať je vše v pořádku :-D

 
jitulka80
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 16.10.10 20:45
ahoj

taky držím moc :palec: :palec: at ti to všechno dobře dopadne

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama