Běžný den jedné rodinky

O životě

Jak může vypada obyčejný den v jedné rodině. Rozhodla jsem se, že Vám popíši, jak u nás vypadalo pondělí. Doufám, že se pobavíte.

V neděli odpoledne si dcerka rozbila ret. Rozhodla jsem se, že s ní v pondělí zajedu k dětské. Jenže manžel jel na montáž a auto odvezl. Takže ráno jsme vyrazili pro auto do Strážnice (vezl nás tchán), pak k dětské a na nákupy. Pohoda. Všechno jsem krásně zvládaly.

Dorazíme domů a já se rozhodla, že převleču postele. Lucka mi skákala po roštu(žebříčku - jak tomu ona říká). A najednou šup, a má nohu mezi příčkami. Samozřejmě, že nejde vyndat, protože mi vadí její kotník. Takže přemýšlím, jestli
jít pro pilku a malou vyřezat nebo ji tam nechat. Pak mě napadlo, že ten rošt jde rozšroubovat, takže hurá pro šroubovák. Ale další zrada je, že šroubky jsou ze spodu a Lucka na roštu sedí. Takže zvednout rošt i s Luckou. Jednou nohou držím rošt, rukou odháním brášku Jakuba a snažím se Lucku vysvobodit. Hurá, je volná.

Zbytek dne pokračuje klasickým stylem. Vše je potřeba opakovat minimálně 100× a pak zakřičet, aby slečna zaznamenala, že se na ni mluví. No a večer, když už si myslím, že se nemůže nic stát, tak Jakub ztratí budík natažený na 7.00 hodin ráno. Takže hledám budík. Kašlu na to, on se najde. Našel. Ve 4 ráno mi zvonil v ložnici pod skříní. Ti prcci dokázali přeštelovat hodiny (to nezvládne ani manžel).

No a večer ještě neskončil. Dělám si něco v kuchyni a zabraná do práce ani nezjistím, že je Kuba nějak moc potichu. Bodejť by nebyl. Vysypal škrob a krásně se v něm patlal. Boty, pyžamo i Jakub, všechno krásně bílé, včetně podlahy v kuchyni. Takže ulovit dítě, vytřepat, mezitím marně zakázat Lucii přístup, protože to děsně klouže. Zamést, vytřít (mizerně, ráno jsem uklouzla na škrobu) a nahnat děcka spát.

Hurá, spíme!

Hodnotilo 4 lidí. Score 3.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Munenka
Kecalka 145 příspěvků 20.10.11 08:07

To pises o nas ne? Ja to mam podobne, nase mala princezna ma talent, vcera si nacpala koralky do nosu a z leve dirky jsem to nemohla dostat, malem to se mnou kleplo, protoze se to snazila dostat prstiky ven a jeste hloubeji to do nosanku vtlacila, rvala mi bolesti, ted jen cekam, co vykouli dneska…

 
simi84
Kecalka 381 příspěvků 20.10.11 08:39

Koukam,že je všude veselo :lol: nám vsobotu malej vyžehlil koberec v pokojíčku takže zničená žehlička i koberec,byla položená 3h na koberci,tak si říkáme že to ještě na štěstí dopadlo dobře :lol: V pondělí abych se nenudila mi vylil friták v kuchyni na zem po lince atd no hrůza všechno mastný. Taky máme pořád o zábavu postaráno 14 dní nezvěstný ovladač od tv.ani už nevěřim že se najde.

 
eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 20.10.11 09:01

ten rošt mě pobavil, i když pro malou to asi tak velká zábava nebyla. My asi budem mít zábavu dneska protože přítel včera dotáhl od kamaráda „trošku větší“ televizi, kvůli který se musí přestěhovat půl bytu a svolat pomocníky, aby s ní někdo hnul.. Tak jdu sbírat síly. Hlavně ty psychický :mrgreen:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 20.10.11 16:54

Tak věta: přemýšlím jetli jí vyřezat nebo jí tam nechat mě dodělala :palec: :mrgreen: :potlesk: Krásný deníček nasmála jsem se a zaroven poděsila co mě všechno asi ještě čeká :mrgreen: :palec: :kytka:

 
jitka 11
Neúnavná pisatelka 18091 příspěvků 2 inzeráty 20.10.11 19:55

Krásný článeček. :palec: :palec: :palec: :palec:
Jen si říkám, kdy to čeká mě. Ondrovi za necelý měsíc budou 2 roky a nic tak zábavného ještě neudělal :think: .
Ale je zase přeborník v boulích. Od pondělka každý den si udělá alespoň jednu. V pondělí tancoval v obýváku- boule o nočník těsně vedle oka :think: . Za hodinu potom zakopne- a na čele boule jak slíva. :think: Úterý- uklouzne na podlaze v předsíni a boule a šlinc u druhého oka.
Středa- málem přijde o zub, ale je jen boule u brady.
Dnes to završil v koupelně, kde opět uklouzne, když je otevřená skříňka a nosem přistane na poličce.
Doufám, že zítřek bude bez jakéhokoli karambolu.

 
maminka 28
Kecalka 310 příspěvků 20.10.11 20:14

Takova normalni ceska rodinka :palec:

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 20.10.11 20:35

podle všeho bydlíme společně!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Krásně napsané!!!!Mimo jiné hodně sil do dalšího dne,u nás to bývá náročné!!!! :-D :-D :-D

 
LucaLuca
Závislačka 4455 příspěvků 20.10.11 22:34

Taky už máme rozřezanou jednu židli… Ta na šroubky nebyla… :lol:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

"Nemám" ráda těhotenství


Reklama