Blýská se na lepší časy?

O životě

Možná už jste četly můj první deníček Můj andílek Davídek. Malý měl krvácení do mozku a po několika dnech mu přestalo být srdíčko. A já myslela, že se mi zhroutil život. Ale teď bych už chtěla pokračovat, co se změnilo za tu, co jsem bez Davídka.


2 komentáře

Omlouvám se za vymazání obličeje.
6 komentářů

Přítel mě požádal o ruku a oba jsme se snažili radovat se z plánování svatby a netrápit se. Jenže už vypadalo, že žádná svatba se konat nebude. Ani jeden jsme nebyli schopni zamluvit na radnici datum. Ale naštěstí jsme se domluvili a zamluvili si 16.8.2014 ve 14 hodin. A já si uvědomila, že už mám necelých 5 měsíců na přípravu.

Objednali jsme jako první oznámení, potom prsteny. Šaty jsem si byla vybrat s mamkou, vybrala jsem si první který mě bouchly do nosu. Když jsem je viděla, byla jsem si jistá, že ty chci, takže žádný další vybíraní ani nebylo. Potom jsem se ale bála, že když jsem si vybrala tak rychle, že se nebudou mému budoucímu manželovi líbit.

Pak už jsem nachystala různé soutěže, svatební noviny a všechno, co prostě ke svatbě patří. Věděla jsem, že už máme všechno hotové, ale i tak jsem se děsně bála, že nám ta svatba nevyjde a něco se zkazí.

A náš den nastal. Účes byl nádherný, i když jsme s paní kadeřnicí nedělaly zkoušku. Kosmetička mě krásně namalovala. Teda poprvé, když jsem se viděla, měla jsem šok, protože nejsem zvyklá se tak malovat, také jsme neměli zkoušku.
Budoucí manžel, když mě viděl, tak zvládl jenom koukat. :) A moje budoucí tchýně, když mě viděla, tak plakala a plakala. Moje maminka plakala, jenom jak jsem se malovala. :D Chudák kosmetička ji musela malovat dvakrát.

Obřad byl krásný, ale s chybami, což mě docela mrzelo. První chyba byla, že nám nikdo nic neřekl, kam si máme stoupnout, kdy máme vyjít, prostě nic. Ptala jsem se, jestli chtějí naše občanky, paní řekla, že není potřeba. Potom mě málem zjebala, kde máme občanky, tak jsem musela shánět mamku, aby mi dala naše občanky.

Potom jsme chtěli mít prstýnky na polštářku (tak jsme si koupili krásný polštářek) a paní nám automaticky hodila prstýnky na jejich stolek a bylo to. Chudák manželova svědkyně ho celý obřad držela v ruce. Bylo to takový moc narychlo. A hudbu, co jsme si objednali, nám vůbec nezahráli, ani jednu z nich. Hlavně jsme nechtěli tu typickou svatební, oběma se nám nelíbí. A ta tam byla.

Ale i přes takový chyby byl obřad krásný. Oddával nás můj ředitel ze základky. Měl to krásně vcítěný, moc nádherně to říkal. Skoro všichni plakali, i ti, od kterých jsme to nejmíň čekali. :)

A kámoš od mýho muže byl chudák z toho tak nervozní, že místo aby mi popřál ke svatbě, mi popřál k narozeninám. :D Podotýkám, že to je 25letý chlap. :D

A perlička k tomu, můj milovaný mužík mi dal místo levé ruky pravou, tak jsem mu dala prstýnek na pravou. :D Při obřadu si to můj uvědomil a tajně se mě ptal, kam patří prstýnek, no oba jsme zadržovali smích a on si prstýnek tajně předělal na správnou ruku. No nemůžu se dočkat, až uvidím obřad v televizi.

Fotili jsme se na zámku a zrovna tam byla nějaká akce s vojáky. Tak první zážitek byl, když za námi došel nějaký pán s koněm, jestli se s ním nechceme fotit, takže máme krásny fotky s koněm. A další zážitek byl, když už jsme odcházeli, doběhli za námi vojáci, dali mi na krk šavli a unesli mě (naštěstí jenom ke stolku). Ani jeden jsme nechápali. Můj muž stál radějí opodál a ani se ke mně nehlásil, chudáci nevěděli, koho žádat o výkupný. :D No byla to sranda.

Počasí bylo nádherné. Nejenom že svítilo sluníčko, ale také nám pršelo. Takže ze začátku máme fotky s deštníkem a pozdějí už máme fotky, jak nádherně svítí slunce a krásně se v tom lesknou kapky deště, no nádhera.

Nikdy mě nenapadlo že budu mít tak úžasnou svatbu. :) Věřím, že nám ten náš Davidek dával pozor na svatbu, aby nám to tak krásně vyšlo.

Ale i během té přípravy mě hlodala otázka, proč se to musela stát zrovna mě? Teď už jsme zase zpátky u preeklampsií a mého strašáku z těhotenství a vysokého tlaku. Pořád jsem na internetu hledala, čím to mohlo být. Byla jsme si zkontrolovat ledviny, ty mám úplně v pořádku. U zubařky mi zjistili zánět 3 zubu s váčkem. Tak jestli to mohla být příčina, se už bohužel nedozvím.

Příští rok bych chtěla otěhotnět, ale mám děsný strach, že se to bude znovu opakovat. Holky, co jste zažili co já, byly jste před dalším těhotenství na nějaké kontrole u doktorů? Chtěla bych jít na imunologií, ale nevím, jestli tam můžou něco zjistit. Jsem ze všeho tak strašně zmatená.

Všem strašně moc děkují, že jste si můj deníček přečetli celý. Doufám, že jsem vás moc nenudila. Chtěla jsem se podělit i s něčím krásným. A dostat radu, co se týče té hnusné preeklampsie.

Hodnotilo 41 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Babišovka  17.11.14 07:40

Od " Ptala jsem se, jestli chtějí naše občanky, paní řekla, že není potřeba. Potom mě málem zjebala, kde máme občanky, tak jsem musela shánět mamku, aby mi dala naše občanky." už nečtu dál… hodně štěstí v životě ;)

 
jita22
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 17.11.14 08:50

@Babišovka A proč nectes dal? Četla jsem cele a denicek je v pohodě, chápu, ze na Luca radost, ze prožila konečně něco hezkého a doufá, ze uz bude lip a to ji taky preju!

 
Babišovka  17.11.14 08:56

@jita22 neříkám, že ne… ale takové vyjadřování není pro mě, proto nečtu dál… napsala jsem to slušně :mavam:

 
meryclare
Stálice 95 příspěvků 17.11.14 09:23

Určitě se blýská na lepší časy! :hug:
Ve FNOstrava dělají nově ve 12tt testy na preeklampsii - doplácíš si 300Kč, nebo v průběhu těhotenství už to stojí 700Kč já ji měla naštěstí negativní, tak nevím jaké by byly další postupy. Taky jsem slyšela, že stačí brát půlku aspirinu denně. Ale to vážně chce probrat s doktorem! Moc moc držím palce a pěsti*

@Babišovka slušně píšu: Zatleskej si! (Tak to nečti a nepiš to tady.)

 
Lůca07
Stálice 84 příspěvků 17.11.14 09:29

@Babišovka Moc se omlouvám za to jak jsem to napsala ale nejsem žádná spisovatelka a píšu tak jak to umím. Hold někdo píše pěkně a někdo ne. Mě šlo jenom o to prostě se vypsat a doufat že už příští deník bude o tom jak jsem šťastná a mám miminko vedle sebe. To moje štěstí budeš taky komentovat tím že neumím psát. Hold každý má jiné priority.

 
Lůca07
Stálice 84 příspěvků 17.11.14 09:36

@meryclare To už se dá zjistit tak brzo? Já jsem byla u doktorky a ptala se jí co a jak a ona mi řekla že se můžu normálně snažit nic víc. A tak jsem jí řekla že bych chtěla nějaký testy na tu preeklampsií a ona mi řekla že si to nastuduje a pak už mi nic neřekla ani u další prohlídky. A o tom aspirinu jsem taky něco četla ale žádný doktor mi nikde nemůže na to odpovědět :(.Moc děkují že mi držíš palce a pěstí budu to určitě potřebovat :).

Příspěvek upraven 17.11.14 v 09:40

 
LadyPet
Závislačka 3947 příspěvků 17.11.14 09:44

Moc povedená svatba, je vidět, že ty nejkrásnější zážitky prostě nenaplánuješ :D

Příspěvek upraven 17.11.14 v 09:44

 
Babišovka  17.11.14 09:45

@Lůca07 to nejde o tom kdo umí a neumí psát ale o tom, kdo se umí ovládat… ;)
Mrzí mě to co se ti stalo, ale chudinku z tebe dělat nebudu. Držím moc palce ať je příští deníček o miminku a ať ti vše dobře dopadne :kytka:

 
meryclare
Stálice 95 příspěvků 17.11.14 09:45

Opravdu nic bližšího nevím, ale určitě bych to nenechávala jen tak, jak tvrdí tvoje doktorka. Mně ty testy dělali na 1. screeningu- měřili tlak a ještě asi cosi k tomu připočítali a řekli, že mám nízké riziko. takže opravdu nevím, jaké by byly další postupy. Třeba tady některé holky budou vědět.. Nebo si normálně do FN Ostrava-gynekologicko-porodnické oddělení zavolej a vyptej se na to nové vyšetření a další postupy.
Přeju už jen samou radost a štěstí :kytka:

 
Lůca07
Stálice 84 příspěvků 17.11.14 09:55

@LadyPet Přesně tak:). Tohle kdybych chtěla naplánovat tak se to tak dobře nevydaří :).

@Babišovka Jak myslíš ovládat? Ono když je člověk nervozní ze svatby a teď tam ještě dojde paní která se na tebe ksichtí jak kdybych jí právě odpadla od p… tak se nemůžeš divit že tak zareaguju.Ale děkují za palce :)

@meryclare Moc děkují, zkusím si tam zavolat :). A podle mě kdybych měla nějaký riziko, tak by si mě aspoň pohlídali a už třeba věděli co semnou :) Děkují budu to potřebovat

 
jirulka
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 17.11.14 10:04

@Babišovka :nevim: léčíš si tu mindráky? no comment, nechápu, proč tady prudíš. tak nečti, nikdo tě nenutí a komentáře si můžeš strčit… kam chceš :mrgreen:

@Lůca07 hodně štěstí a hlavně zdraví, doktoři si tě už pohlídají a ty taky budeš tentokrát vědět víc, co a jak

 
Žaneta66
Závislačka 4461 příspěvků 17.11.14 10:52

Nevím mi se to zamlouvá, jsem také Ostravačka a možná bych to lépe nenapsala, člověk to píše tak jak to cítí a jak my Ostraváci říkáme -jak nám huba narostla. :mrgreen:

Držím palečky ať je další těhu v pořádku :hug:

 
Lůca07
Stálice 84 příspěvků 17.11.14 12:18

@jirulka To máš pravdu, teď už si budu hlídat jestli neotékám, protože první co mi začalo otékat byli ruky a já myslela že je to normální a nikde to neřekla:(. Moc děkují

@Žaneta66 Přesně tak, psala jsem to tak jak jsem to cítila :). Moc děkují

@Agnesita To si napsala hezky :) Děkují, štěstí bude potřeba :)

 
Žaneta66
Závislačka 4461 příspěvků 17.11.14 12:29

@Lůca07 drž se :hug: život je bohužel boj a když je něco pěkné tak si to užij vím o čem píšu, jinak pěkný den :lol:

 
Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 17.11.14 15:19

Zakladatelko, preji hodne stesti a zdrave miminko :kytka:

 
Babišovka  17.11.14 19:05

@Lůca07 čtu si to ještě jednou, asi to vyznělo fakt jinak než jsem myslela, chtěla jsem tě pošťouchnout, že ti dítě taky tak jednou třeba řekne, ne že se dočkáš dítěte, promin

 
LennaZS
Ukecaná baba ;) 2482 příspěvků 17.11.14 21:13

Panebože, co to tady zas je? Autorko, to zlé uz sis snad vybrala. Do dalsiho zivota ti přeju jen to dobre. Davídek nad tebou bude drzet ochranou ruku a az přijde spravny čas, posle ti miminko, uvidíš.. :mavam:

 
bondy1
Kecalka 361 příspěvků 17.11.14 21:45

Hezký deníček, hodně štěstí
@Babišovka a ty jsi si už zatleskala?

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 18.11.14 00:17

Zakladatelko přeji hodně štěstí a at se už jen daří a věřím že ted už si tě doktoři ohlídají a bude vše v pořádku :kytka:

To nestojí za slovo, jí už jeblo 8)

 
RomanaBl
Závislačka 3169 příspěvků 18.11.14 02:04

Zakladatelko moc hezký deníček, přeji ať už se vše jen daří a dočkáte se miminka. To zlé už je za vámi :hug:

Jinak trapné kecy jsou fakt ubohé a ta spisovatelka by se měla zamyslet nad svým duševním stavem! :cert:

 
admin
Echt Kelišová 8996 příspěvků 1 inzerát 18.11.14 15:14

Urážlivé a sprosté komentáře jsem smazala. @Babišovka Prosím zvažte kvalitu svých příspěvků a jejich přínosnost.

Díky,
Monika

 
Lenka_Lenička
Stálice 60 příspěvků 12.12.14 14:29

Fakt mě pobavilo to příní k narozeninám!:D Moc vám přeju, aby bylo další těhotenství, porod i život vašeho dítěte krásný!

 
Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 13.12.14 18:35

Krásná svatba, hezky napsaný deníček. Z celého srdce Ti přeji, ať už je jenom líp :hug:

 
Lůca07
Stálice 84 příspěvků 16.12.14 10:30

Všem Vám strašně moc děkují :hug:. Doufám že se toho vysněného miminka dočkám a příště už budu psát o porodu :).

 
Elusa2
Závislačka 2520 příspěvků 21.02.15 16:43

Doufam, ze se ti brzo povede byt maminkou a mit miminko v naruci :kytka:
Jsem si tu vasi svatbu zive predstavila, vojaky, jak te unesli, manzel co delal jako ze nic i to pocasi co se podobalo nasi svatbe
Rano jsem se probudila lilo, bourilo ziju v zahranici ve Spanelsku takze, kdyz fouka fuči, ja byla smutna ze svatba bude v zavrenem prostoru (protoze byla naplanovana v kvetne zahrade, palmy, pavi, fontanka, vyhled na more)a ze budu mokra jsk slepice a cele to liceni a vlasy na prd a vsichni ve spatne nalade kvuli pocasi, ale jak jsem vychazela ze dveri vyslo i slunicko a od te doby bylo krasne :D
Asi prsi trosku pro stesti :D

 
Lůca07
Stálice 84 příspěvků 23.02.15 14:57

@Elusa2 Moc děkují. :hug: Ještě teď když si na to vzpomenu tak se mi chce smát, kór když si představím toho mýho jak tam stojí, jak to tele a ani se ke mě nehlásí :D byla to sranda. Pánejo to musela být překrásná svatba. Tá představa že bych se vdávala u moře. To muselo být opravdu nádherné. Taky jsem si vždycky představovala že se budu vdávat venku, ale jelikož jsme se báli že bude pršet tak jsme to nechali raději na uzavřeným prostoru. A máš pravdu, na tom něco bude jak se říká že prší štěstí :) Jak dlouho už jste vzití? :)

 
Elusa2
Závislačka 2520 příspěvků 23.02.15 16:44

@Lůca07 nemas zac ;) byla to svatba jako z pohodky a hodne plna emoci jelikoz jsme meli slzy v ocich oba hned ze zacatku jelikoz jsem sla na pisnicku od Whitney Houston(i+will+al­ways+love+you )
Zname se 5let co se zname a vzali jsme se na zacatku brezen 2013 :D

 
Lůca07
Stálice 84 příspěvků 25.02.15 15:16

@Elusa2 Úplně si to dokážu představit, no nádhera :). To já jsem si právě obřad představovala trochu jinak takže jsem spiš byla aji zklamaná ale ostatní dojetím brečeli tak aspoň že tak :).

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Můj andílek Davídek


Reklama