Budu mít brášku III

Těhotenství

Aneb co to zase bude... Já vím, že jsem vás teď poslední dobou zanedbávala, ale na Vánoce jsme byly s mamkou u babičky a u dědy a hnedka druhýho ledna mě šoupli do jesliček a mamka začala chodit do práce.

bráška

to je podoba co?
1 komentář

pomáhám mamce s pečením

to jsme ale krásný holky ;)
2 komentáře

Prý jsem dostala odvykací kůru ;) No první dva dny jsem teda řvala jak tur, ale třetí den jsem zjistila, že je tam s tetama děsná legrace a teď se mi nechce ani chodit domů. Navíc těch lumpáren, co se tam naučím a ty krásný věci, co vyrábíme ;) Taky rostu jak z vody a začínám konečně mluvit nějaká další slova (bobo, fuj, tý vole), no maminka má ze všeho obrovskou radost. Ale dost bylo o mně…

Jak víte, to naše mimino je pěkně zlobivý a pořád se schovává a nechce ukázat, co je zač… Předposledně dokonce na pana doktora vyplazovalo jazyk a pak vystrčilo prdelku. Každopádně, už i já vím, že je schované v bříšku, protože, když si mamince lehnu hlavičkou na bříško, tak hned do mě začne kopat (však já to tomu mimiňáčovi taky občas oplatím ;) ), a hlavně v noci schytá s mamkou nějakej ten kopanec taky.

Takže se mamka s panem doktorem domluvila, že na další UTZ půjdu i já a táta, že třeba, když nás na to miminko bude víc, tak s náma bude spolupracovat ;), a taky že jo ;) Mě to teda tak nějak nebavilo, takže jsem po panu doktorovi chtěla, aby mi na té veké telce radši pustil Buf! Buf! …no nic nebylo, on asi pan doktor nevědel, že chci pustit Maxipsa Fíka ;)

Tak pan doktor začal šudlat mamce nějakou divnou věcí po břiše, já si teda prvně myslela, že se maminka pokakala, tak jsem na celou ordinaci hulákala blééé… Nevím, čemu se ti tři teda smáli. Ale pak začali měřit miminku hlavičku a bříško a všechny kostičky a zjistili, že miminko je teda pěknej cvalík a že je tak o týden větší a váží už 452 g a měří asi 25 cm.

No a pak jsme to viděli všichni! No i táta to poznal, a to prosím normálně na UTZ nepozná, kde mám mičo hlavu a kde ručičku… ale tohle přehlédnout nešlo… tak se tomu všichni začali smát a já teď vím, že čekám brášku. Maminka s tátou vybrali moooc pěkný jméno a my už se teď moc těšíme na Hynečka. Hlavně já, protože s ním budu moc provádět pěkný lumpárny ;)

Tak se tu mějte a já vám přístě zase něco napíšu, teda jestli mě k tomu mamka pustí, protože, ta tu teď pořád sedí a objednává bráchovi nový hadry - já prý mám smůlu, že prý toho už mám hodně :)

Zdraví vás Vaše Emča

Hodnotilo 4 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
SANDRA75
Kelišová 5969 příspěvků 26.01.12 11:00

Teda Emi a Mab holky máte krásný deníček,už se těším na ten další :hug: a holky na foto vám to sluší :hug: :kytka:

 
Kamka33
Závislačka 2616 příspěvků 26.01.12 11:01

moc pěkný deníček, ať jste všichni zdraví a šťastní :D

 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 26.01.12 12:07

:potlesk: :potlesk: :potlesk: Super napsáno,moc se mi to líbí :! :palec: :palec: :palec: Pohodové těhotenství a zdravé miminko vám přeju :hug:

 
Misah27
Ukecaná baba ;) 2168 příspěvků 26.01.12 13:52

Teda Mabis, Emče se to zase povedlo :palec: :potlesk:, opravdu krásně napsáno. Jinak přeji Hynečkovi, mamince a i Emulce, hlavně zdravíčko.. ;)

 
SarkaC
Závislačka 2717 příspěvků 26.01.12 14:44

ještě jednou moc gratuluji velice pěkně napsáno ;)

 
petjuska90
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 26.01.12 19:41

Krásnej deníček !!! :potlesk:

 
netkaa
Kecalka 211 příspěvků 26.01.12 20:59
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
 
berry4
Nadpozemská drbna 28326 příspěvků 26.01.12 21:00

To je hezký ! :kytka:

 
Pája M
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 26.01.12 23:22

Šikovná holka :potlesk: :potlesk: :potlesk: Musíš ještě mamku naučit,ať ti taky koupí nějaký ten hadřík :pankac: Těch není nikdy dost :mrgreen: Mějte se krásně a ať ten tvůj bráška krásně roste a jste zdravý :hug: :mavam:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama