Cesta ke štěstí jménem Adelka

Porod

Jak si mě našlo štěstí s láskou v ruce. :)

Adelka ještě v porodnici
3 komentářů

Náš špuntíček
5 komentářů

Už krásně pasem koníky
4 komentářů

Bylo mi 16 let a byla jsem po uši zamilovaná do své první lásky. Pochopitelně jsem si naivně myslela, že je to ten pravý. Jednoho letního dne jsem vařila oběd a přítel za mnou přišel do kuchyni, že se u nás staví jeho kamarád. Nelíbilo se mi, že v čase oběda u nás bude opruzovat cizí kluk, kterýho vůbec neznám. Přijel blonďák se zelenýma očima a krásně vypracovanou postavou. Nabídla jsem mu, jestli se bude chtít najíst s námi, ale odpověděl, že ne. A vůbec byl celkově takovej divnej, ani jednou se za celou návštěvu na mě nepodíval, za to já po něm pokukovala a prohlížela si ho pořád. :D

Když odešel se suchým pozdravem zdar, přítel se mě ptal, jestli se mi třeba náhodou nelíbil, protože to byl žárlivec obecný. Odpověděla jsem, že vůbec ne a že jsem ráda, že tak namyšlenýho chlapa už nikdy v životě neuvidím.

O 2 roky později jsem byla s bývalým partnerem rozejíta. Došlo mi, že žárlivec, kterej umí jenom chodit chlastat a válet se doma, není opravdu nic pro mě.
Bylo léto 2010 a na Facebooku se mi ozval cizí člověk, poslal mi žádost o přátelství. Viděla jsem, že má společné přátele s mým ex a i jeho že má v přátelích. Hned mě napadlo, že ho na mě ex poslal, aby vyzvídal, jak se mám, jako to už udělal několikrát.

Chtěla jsem to ignorovat, ale nedalo mi to a napsala jsem, kdo se skrývá pod přezdívkou, pod kterou tam byl registrovanej. Když mi napsal že to je ten kluk, kterej se na mě tenkrát ani nepodíval, myslela jsem, že mě vomejou. :D Nicméně mě poprosil, jestli bych s ním nešla ven, třeba někam jen na procházku a pokecat. Tak sem souhlasila, bylo opět léto, tak sem měla času dost.

Povídali jsme si snad hodinu a pořád bylo o čem. Cítila jsem se vedle něj fakt krásně. Zeptala jsem se ho, proč se na mě tenkrát ani nepodíval, proč byl tak arogantní. Odpověděl, že by kamarádovi nikdy nelezl do zelí, že čekal, než se rozejdeme.

Tak jsem se smála, že určitě, že s ním nejsem už 2 roky a ozval se až teď. A on mi řekl, že na mě neměl spojení, že ho chtěl od ex, ale ten mu ho samozřejmě nechtěl dát. Ale nakonec že si mě našel přes jinýho kámoše. Fakt jsem nechtěla věřit svým uším. :))

Pozval mě na výlet do Krkonoš a Zoo. Tak se to rozjelo a začali jsme pořád někam jezdit, převážně na hory. Naučil mě jezdit na snowboardu a tahal mě pořád po tůrách, ačkoliv já jsem spíš na válečky u moře. :D No každopádně to dopadlo tak, že jsme spolu již 4. rokem.

Koncem října 2012 se mi na těhotenském testu ukázaly. Nebylo o čem přemýšlet, na miminko jsme se strašně těšili. Když jsme se dozvěděli, že čekáme holčičku, přítel byl nadšený. Šíleně si holčičku přál. Já sice vnitřně doufala, že to bude kluk, ale teď jsem ta nejšťastnější máma na světě. Dne 25.7.2013 v 11:11 se nám narodila naše největší láska Adelka s mírami 49 cm a 3040 g. <3

Přítel byl u porodu a dodnes mi za malou děkuje a opakuje, jak je šťastný.
Po porodu mě požádal o ruku, abysme měli všichni 3 stejný příjmení. <3
Za 14 dní přítel oslaví 24. narozeniny a dcera 3 měsíce, strašně to utíká.
A dneska se už jenom smějeme tomu, že by nás ani jednoho před lety, když odcházel, nenapadlo, že se nevidíme naposledy. =)

Hodnotilo 16 lidí. Score 4.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
lolll  19.10.13 11:21

Hezký a vtipný denicek, gratuluji. :mavam:

 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 19.10.13 13:03

Krásné, přeji aby vám to vydrželo celý život a časem přibylo další miminko :hug:

 
Reinka
Generální žvanilka 24845 příspěvků 19.10.13 13:15

Krásný deníček!!! A osudové setkání, taky by mě při prvním setkání s mým mužem ani ve snu nenapadlo, že jednou budeme spolu :mrgreen: (bych si tenkrát radši vypíchla oči :lol: ). Ať jste spolu i nadále šťastní :kytka:

 
Domuska
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 19.10.13 13:23

Denicek bych zaradila asi do jine kategorie, protoze o porodu tam byla jen ctvrtka a zbytek o tvych vztazich/vztahu. Kazdopadne gratuluju a zavidin ze uz mas mimi. u sebe. :kytka:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26481 příspěvků 19.10.13 23:25

Preji Vam vsem hezky zivot, gratuluji k Adelce :kytka:

 
Haninen
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 20.10.13 07:53

Moc děkuji :D :kytka: kamarádky v mém okolí my všechny závidí to naše netradiční seznámení a to jak to nakonec dopadlo :hug:
@Domuska: Nojo já vim :D ale podstata toho všeho je že z našeho vztahu vzniklo tak nádherné a hodné dítě které oba milujeme :hug:

 
mamkyjáryk
Závislačka 3521 příspěvků 23.10.13 15:07

Hanko krásný deníček, taky se v nejbližší době chystám napsat deníček, o stěhování, novém muži v mém životě a tak, ale zatím čekám jak to dopadne s bývalým… :)

 
Haninen
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 23.10.13 16:58

@mamkyjáryk: Držím palečky :hug: a už se těším :kytka: a v neposlední řadě děkuji :)

 
haninka.m
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 24.10.13 17:26

To je moc hezkej příběh..a jak to dopadlo s ex Hani? ví o Adélce?

 
Haninen
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 24.10.13 17:34

@haninka.m: Celý ty dva roky co jsme byli od sebe sem na něj čekala že se změní a vrátí ale on nechtěl. Když se dozvěděl že chodím se svým teď nastávajícím manželem tak mě chtěl najednou hrozně moc zpátky volal mi vždycky nad ránem opilej a pořád otravoval :roll: to trvalo tak půl roku a pak to skončilo, prostě sem ho ignorovala. Poslední sms od něj sem dostala 25.7. když jsem byla už nejvíc vynervovaná a čekala v porodnici než mě odvezou na sál a uvidím svojí malou bylo to něco ve smyslu že mě někde viděl a že sem ho mohla alespoň pozdravit, přitom jsme se nikde nepotkali jeho bych opravdu nepřehlídla a byli jsme dost naštvaný že nás otravuje zrovna v náš den. Ale od tý doby nic a doufám že už dá pokoj! :-)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama