Cesta přes mini zámek milionáře k mé vysněné lásce "rytíři" :-)

Tento deníček je o mých dvou vztazích láskách kdy jsem v tom prvním vztahu bydlela na mini zámku s milionářem. I když to byla láska, tak to bylo spíš vězení. Naštěstí osud tomu chtěl jinak a dnes mám svého rytíře. Příběh začíná...

*

Bylo mi 24 let, když jsem ještě na VŠ hledala práci, neboť jsem studovala rychleji a měla celý rok volna. Měla jsem dva paralelní obory, a tak se mi kredity nahromadily a měla jsem „hotovo“. Jen pak napsat diplomku a vesele k obhajobě.

Našla jsem v Annonci inzerát, že advokátní kancelář hledá asistentku, nejlépe VŠ… Zavolala jsem na dané číslo a velice mne překvapilo, že pohovor se konal v hotelu Diplomat. No práci jsem potřebovala, a tak jsem za pár dní seděla naproti dvěma mužům v hale hotelu.

Jeden z nich se mi líbil, šla z něho taková energie… a neskutečně to mezi námi jiskřilo! Nakonec jsem měla víc nabídek práce, a když jsem za pár dní našla smsku s pozváním někam na kávu, tak jsem mu nejdříve napsala, že zatím ne, že by to nebylo vhodné, když jsem u nich ve výběrovém řízení.

Pak jsem si našla jinou práci a k randeti nakonec došlo. Byla jsem sama, tak jsem si říkala, že by to byl můj vysněný „rytíř“? Rande proběhlo a za ním další a další - já se neskutečně zamilovala.

Později jsem se dozvěděla, už v průběhu vztahu, to už trval skoro rok, že ten inzerát vlastně nebyl na asistentku, ale že tímto způsobem si můj přítel hledal ženu a já prošla filtrem asi 150 žen! Přejdu ale k tomu mini zámku.

Nejdříve jsem vůbec netušila, že je daný mužský milionář, o majetku nemluvil a já se neptala. Chodili jsme na rande a i přes náš věkový rozdíl 16 let jsem si rozuměli. Až po půl roce vztahu mě pozval k němu na zámeček - byl to dům a vlastně ještě je stavěný ve stylu historismu a jeho odhadní cena? Skoro 60 milionů.

Byla jsem z toho pak hrozně rozhozená, ale chápala jsem, že prostě nechtěl o ničem mluvit, aby si byl jistý, že nejsem nějaká „zlatokopka“. Nakonec jsem si v daném zámečku připadala jak holubice v kleci… ale o tom až později.

Byla jsem první rok šťastná a už jsme se bavili o tom, jaká jména bychom dali svým dětem atp. Jenže osud to chtěl jinak - při jedné návštěvě u nás, kdy jsem svého milého asi po roce vztahu představila své rodině - rodičům i tetám - byly zrovna dušičky a můj drahý chtěl pak odjet ještě na jiný hřbitov za jednou dívkou (bývalou přítelkyní - věděla jsem, že se přátelí), která byla sirotek a on, že je chudák, že jí zemřel strýc a že by ji rád podpořil, aby tam na pohřbu nebyla sama. Tak jsem souhlasila, co taky říci na takovou prosbu.

Kdo ví jak bych dopadla, kdyby osud nezařídil toto… Na stejný hřbitov asi 80 km od našeho bydliště odjela i má teta se strýcem a viděli je tam, jak se líbají a osahávají. Zavolali to mým rodičům a ti to řekli mně. Můj drahý vše popřel, že prý nic takového neproběhlo. Bylo to pak tvrzení proti tvrzení, ale bylo v tu chvíli těžké to přijmout a já naivně uvěřila jemu, že to bylo jen nevinné utěšování, že s ní nic nemá, že si to vyložili po svém a že to dramatizují.

Vztah byl už pak jiný a já také nakonec dostala na jedné dovolené klíšťovou encefalitidu a byla kvůli tomu vyhozena z nové práce, kam jsem zrovna přešla za lepším výdělkem, neboť můj drahý milionář - stále shromažďoval víc a víc peněz mi furt tvrdil, ať zatím dělám manažerky, že budeme mít hodně dětí, a tak jsem šla po kariéře, i když jsem chtěla jít tenkrát dělat někam k dětem.

Vyhazov jsem dostala, neboť daná banka fůzovala a potřebovala za mne hned náhradu, a tak jsem letěla ve zkušební době - bylo to pěkně nespravedlivé! Doma v mini zámečku jsem pak byla celé dlouhé dny sama - jakoby v kleci zavřená, nikam se mi nechtělo, kdo zažil deprese, tak ví, o čem mluvím. On stále vydělával ty jeho miliony a chodil domů pozdě večer - to jsem ještě netušila, jak to všechno bylo!

Měla jsem z té klíšťovky deprese a jemu to vyhovovalo. Měl přeci veškerý servis… Neudělal nic, aby mi pomohl, nevzal mne ani jednou za ruku, abychom šli třeba na procházku do lesa, u kterého jeho „zámeček“ stál. Jen se zajímal o své peníze a jak jsem později zjistila - milenky.

Neboť nakonec jsem svého drahého načapala při nevěře a byl vztahu konec. Dohromady vztah trval dva roky a z jeho chování potom jsem pak věděla s jistotou, že má a měl dost milenek - především ze svých bývalých.

Neboť velice brzo se oženil (musel s danou už nějaký čas táhnout vztah, paralelně s naším) a když už s tou danou chodil, tak to na mne při jednom setkání, kdy mi ještě vracel nějaké nalezené věci u něho, zkoušel. Pak mi byly jasné jeho pozdní příchody a nezájem o mne!

Když to na mne zkoušel, dostal málem facku. Stihl uhnout a já byla pak ještě více v depresích, neboť když se zamiluji, tak se z toho dlouho lížu a byl totiž tak drzý, že aby mne dostal do postele, tak mu nebylo stydno tvrdit, že si vezme buď tu jeho novou přítelkyni, nebo mne. Po půl roce po rozchodu!

Odešla jsem zpět po této epizodě z Prahy do své domoviny a pár let byla sama a lízala si rány. Až jsem v roce 2009 potkala svou lásku svého „rytíře“ - bývalého spolužáka ze základky. :-)

Když jsme se potkali, ještě jsem měla stále strach ze vztahu, a miláček to chápal. Dával mi dostatek času, jezdili jsme po výletech a vodili se hodně dlouho jen za ruku a plnil mi přání, co mi na očích viděl. :-) Díky němu jsem si dodělala pedagogické minimum a pracuji i ve vysněné práci u dětí.

Můj pravý „rytíř“, který se mi dvořil a dával mi po douškách poznat opravdovou lásku, je teď mým manželem a jsme skutečně šťastní. Jsme spolu dohromady už sedm let a dva roky svoji. :-) Těšíme se na to, až k nám přijde i nějaký ten prcek a jsem moc ráda za to, že tenkrát osud zařídil, že jsem odhalila včas sukničkáře - milionáře, co by si i pro korunu nechal vrtat koleno a má láska k němu nebyla bohužel správně opětovaná, což si uvědomuji až dnes, neboť zažívám neskutečnou velkou lásku. :-)
Měli jsme překrásnou svatbu, ještě lepší, než jsem si jako malá holčička vysnila. Byla jsem tou „princeznou“ a můj miláček je stále „rytířem“, který je oporou pro mne a já pro něho a je mezi námi skutečně veliká důvěra :-)

Váš příspěvek

Odesílám...
Napsat příspěvek
21287
28.12.16 00:40

Prosím tě, milionář je každej, kdo vlastní větší byt než garsonku. A deprese jsi OPRAVDU neměla, to bys, děvče, na tu procházku nevstala ani z postele. Pochybuju, že bys zvládla „veškerý servis“.

 • Nahlásit
 • Zmínit
449
28.12.16 05:41

@Russet v dnešní době milionar, když mas byt? :mrgreen: :mrgreen: Takže jsem milionar? Moc to teda nepocituju..

 • Nahlásit
 • Zmínit
Anonymní
28.12.16 06:20

Většinou deníčky nekomentuji, jsem rada, ze jsi si našla toho svého,,rytíře" :srdce: to ti moc přeji, jen kdyby ten vztah s tím milionářem měl podle mě být tak nějak realnejsi a ze vím o čem mluvím, mám takového chlapa, tak by jsi buď měla opravdu deprese, typu skončení na AD, nebo by jsi minimálně psala trochu jiným stylem :think: vím, o čem píší.

 • Nahlásit
Poison Eve
28.12.16 07:32

Skvělá zpráva je, že jsi nyní opravdu šťastná. Špatná zpráva je, že opravdu neumíš psát - slovy klasika, „Prosím Vás nepište mi a pokud možno, nepište vůbec.“ :kytka:

 • Nahlásit
28.12.16 07:56

Eremy je moc prima, že jsi ho kopla do zadku a i kdyby měl na kontě bůhví kolik milionu tak jsi se nenechala koupit. Štěstí prostě za peníze koupit nejde. Ať jsi šťastná a spokojená

 • Nahlásit
 • Zmínit
28.12.16 08:18

@Poison Eve Ostrý, ale touché :mrgreen:

 • Nahlásit
 • Zmínit
28.12.16 09:15

Přeji štěstí do života. Ale napsané je to mizerně

 • Nahlásit
 • Zmínit
7629
28.12.16 09:15

Troschu me to zahltilo slovnim spojenim - nebot-… Podstatnejsi je, ze jsi ted stastna ;)

 • Nahlásit
 • Zmínit
28.12.16 09:27

To na tom obrázku, to je ten minizámeček, jo?
To bude mít pán radost, až si to tady přečte…Holka, ty jsi mimo realitu.
Taky jsem milionářka, mám starý domek po babičce a zahradu.

 • Nahlásit
 • Zmínit
727
28.12.16 10:15

Hlavně, že jste šťastní… Ale psát opravdu neumíš :? Věřím, že povyprávěné to musí znít líp ;)

 • Nahlásit
 • Zmínit
15708
28.12.16 10:24

O co jde? Se klepeš po rameni, že jsi nezůstala s milionářem? :mrgreen: Však jsi byla jen krátká epizodka v jeho dlouhém životě. Byla jsi milenka jako tucet před a tucet po tobě :nevim:

 • Nahlásit
 • Zmínit
Saatine
28.12.16 10:25

Ja zase znam milionare, co zije v mestskem byte ;) pises holka hur jak ja a to je co rici, jsem mizerny psavec. Uz konkurz na partnerku by me dostal. Kazdopadne cekala jsem roman z cervene knihivny ten jsem dostala a ty vidis, ze at majetny ci ne, hlavne kdyz je normalni. Tak hodne stesti :)

 • Upravit
4514
28.12.16 10:28

No tedy, červená knihovna hadr:-) Nevím no, už tu byly i lepší deníčky, tak hlavně že tenhle má happyend - nebo ten ještě přijde, až přijdou i ty dětičky? Každopádně si pochvalu zaslouží to, že si autorka šla za vysněnou prací s dětmi a dotáhla to. Ale nějak extra čtivé to fakt nebylo, tak ani nevím jestli se těšit na pokračování?

 • Nahlásit
 • Zmínit
4514
28.12.16 10:39

@svycarka Mně zas přišlo, že autorčino oblíbené slovo je i „neskutečně, neskutečný“ - to je teď nějaká móda či co, tenhle výraz se tu používá s opravdu velkou oblibou…
Ale rejpat nebudu, sama jsem se taky o deníček pokusila a měla z toho smíšené pocity - na sloh jsem nikdy extra velký expert nebyla, člověk se do toho snadno zamotá:-)

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 11:06

@Russet Holka myslíš, že ležet 4 měsíce jen v posteli a celý den brečet nejsou deprese? Full service byl jen v době, kdy jsem nebyla nemocná… pak jedl mimo dům… a já žila na rohlíkách a cereáliích. Neudělal vůbec nic… aby mi pomohl… běhal za jinýma… jasný te´d napíšeš dobře ti tak… měla jsi s tím sama bojovat, ale kdo měl deprese ví, že sám nic moc nezmůže… dostala jsem se z této depresivní epizody až za tři roky… ty jsi nikdy deprse neměla co? Po té 4 měsíční mi pak chodily další epizody… a nejdelší byla půl roku pak.. to bylo už po rozchodu… to mne pak dostalo úplně na kolena…

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 11:08

@Russet Jo a barák byl za 60mil a jeho majetky v Praze které pronajímal, byly v hodnotě mnoha miliónu a z nich měl minimálně měsíčně čtvrt milionu příjem… měsíčně chápeš?

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 11:09

@84eva84 JAKÝ BYT? On měl mini zámeček za 60 mil. a ještě majetky za dalších XY miionů.. ale o tom ten deníček přeci neni, milionář to byl to je jasné… vydělával několik milionů ročně… kdo to vydělává no jedině milionář ne?

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 11:10

@Tichošlápek Děkuji :srdce: já nejsem žádná spisovatelka to je pravda :srdce:

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 11:11

@Jahudka82 Děkuji za upozornění :-) je ho tam dost toho neskutečného… no spisovatelka ze mne nikdy nebude no… :srdce:

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 11:12

@Poustevnice ne to je ilustrační foto… zámeček nemám ani vyfocený.. to bych přeci neudělal ho sem dát!

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 11:14

@Jahudka82 No také nevím, zda budu psát pokračování, když mi tu všichni píšou, že hlavně už nemám psát… no neumím psát no… ale o tom deníček není ne je o tom, že něco sděluje. Že jsem ted štastná, nikdo nenapíše třeba: „fuj to byl ale sukničkář…“

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 11:18

@Jahudka82 Jinak tohle se přesně tak stalo… joo ano červená knihovna… to jo.

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 11:36

@Poustevnice A je v ceně 60 ti milionů? A vyděláváš několik milionů ročně? Jedinej, kdo je mimo realitu jsi ty… o majetku co měl ten onen se nám může jen zdát, ale mě ty jeho miliony nikdy nezajímaly… ano psát neumím, ale kdo je mimo mísu jsi ty… hledáš jen jak druhého ponížit.

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 11:37

@svycarka :srdce: :srdce: a to fakt jsem.. skutečně š´tastná. :-) Jsi kočička.. pochopila jsi o čem děníček je :srdce: :kytka: :hug:

Příspěvek upraven 28.12.16 v 11:38

 • Nahlásit
 • Zmínit
21287
28.12.16 11:38

@Eremy
Jako vysokoškolačka bys měla rozumět psanému textu. Já se právě divila, jak člověk s depresemi může dělat full servis. To o rohlíkách totiž v deníčku nebylo. Škodolibá nejsem, ale ty pořád meleš o milionech, že jsem se musela ozvat. Tak vrazil šedesát mega do baráku, no. Byla jsi jen jedna z mnoha nanynek, co skočí na špek elegánovi a pak se hroutí, že to není princ z pohádky.

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 11:44

@Russet Chytáš se slovíčka.. je to tam naspané hned za depresema ten full service, ale neumím psát nemám to střevo, tak jsem to zmotala dohromady, v tom máš pravdu…full service měl když jsem neměla deprese… Jinak… takže každá holčina co je podváděná je nanynka?… to si fakt děláš srandu.. jako že on že byl hajzl a podváděl, kde mohl za to si můžu sama…to jsem přeci nemohla tušit, když jsme spolu začli chodit??!! no sorry! Přála bych ti zažít když chlapa načapeš s jinou!!! Jak by si pak změnila názor… jsi pod mojí úroveń… jen člověk co kope do druhého!!!

Příspěvek upraven 28.12.16 v 17:18

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 11:46

@Russet Jinak deprese jsme měla z klíšťové encefalitidy ne z toho že podváděl na to jsem přišla až později… každopádně jen klidně kopej dál.. já jsem šťastná a ty evidentně zamindrákovaná ženská, co doma stejně asi nemá co by si přála… :mavam:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1316
28.12.16 12:00

Já četla jen „milionář“ to „milionář“ tamto… on ten chlap jméno neměl?( i kdybys uvedla fiktivní ) Nebo rozděluješ lidi podle majetku? Ale určitě ti zvedlo sebevědomí, že jsi prolezla konkurzem na partnerku ze 150 žen :dance: ačkoliv jsi pak zjistila, že jsi neprošla sama :oops:.Od vysokoškolačky bych čekala trochu víc - ohledně psaní příběhu, ale dnes už víme, že diplom může mít kdokoliv. Přeji ti hodně štěstí s rytířem doufejme, že má dost pevné brnění.

 • Nahlásit
 • Zmínit
21154
28.12.16 12:06

Zas jedna hysterka, co neunesla kritiku.

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 12:10

@MiaRimonta Nechtěla jsem psát fiktivní jméno, žádné mne nenapadalo a ne nerozděluji lidi podle majetku… hlavně proč by měl ten můj miláček tvrdé brnění??? Onemocněla jsem tenkrát a za to jsem si tedy zasloužila, aby mne podváděl? Neříká se v dobrém i ve zlém? Vůbec nechápu proč toto píšeš vysvětlíš mi to… jinak s tou VŠ souhlasím… má ji kde kdo a já jsem ten kde kdo… jsem dost průměrný člověk prostě holka co udělala s odřenýma ušima magisterské zkoušky… no a nestydím se za to… slohy mi dřív šly… na škole jsem měla vždy za 1, ale od té klíšťovky je dost věcí jinak, naštěstí mne potkala až po VŠ. Nikoho tady asi ani nenapadlo, že člověk po tom může mít následky… :,( odpoví mi… proč to píšeš?… hlavně proč by měl ten můj miláček tvrdé brnění???

 • Nahlásit
 • Zmínit
1885
28.12.16 12:12

@Eremy K deníčku asi nic nemám… Aleeee lze z tebe dost vidět, že neuneseš negativní či jiný názor.. Hned se snažíš reagovat na vše a vyracet každému jeho „postoj“ k tomu tvému psaní :think: Přidala jsi se sem nedávno, lze vidět z tvých 26komentářů, které jsou nutností pro sepsání deníčku… Ale bylo to nutné?

Třeba já jsem ráda i za tebe, že jsi teď spokojená a šťastná (snad jsi), ale přetahovat se s někým o názory milionářství nejsou nutností :kytka: Každý má jiný názor… Toť vše :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 12:13

@hanka.br. jasný když se mi něco nelíbí hned jsem hysterka co přečti si to pořádně píši, že psát skutečně neumím… po klíšťovce mi to fakt moc nejde no… pokud mi někdo napíše, na to, že když mne chlap podváděl, že jsem nanynka tak sorry… je to bezcitný člověk… za to, že je to hajzl a podvádí… si myslíš si můžu sama jo?

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 12:16

@Andrea.Tom … no nevím říci, že kdo má barák je miionář je dost zjednodušení… jen jsem to vysvětlila… a ano budu reagovat na co chci snad je tu demokracie a zatím jsem se všude jen dověděla, co jako dělám že píši opačný názor, ale všimni si, že s nima souhlasím.. ano psát neumím a ty píšeš jen o negaci… negace je, že nejsem naninka sorry to je urážka… podváděl tě někdy chlap? Pokud jo tak si představ, že ti pak někdo řekne, že si za to můžeš sama… a pokud ne tak si to můžeš jen zkusit představit… prostě reaguji… a fakt je, že od klíštovky psát už neumím… opakuji slova, motám věci dohromady. A ano jsem skutečně štastná ve svém vztahu.. v manželství :srdce: :srdce:

Příspěvek upraven 28.12.16 v 12:17

 • Nahlásit
 • Zmínit
21287
28.12.16 12:23

@Eremy
Sorry, ale čteš mezi řádky. Nanynka je ta, co je celá vedle, že ji na pohovor o praci pozvou do hotelu a zakouká se do chlapa, co nemá lepší nápad než dělat výběrové řízení na ženskou. A nechá si všechno líbit. Mě kdyby si chlap nevšímal a raději množil miliony, tak s ním nebudu. Naštěstí jsem ve 24 letech měla dost rozumu, abych potkala normálního chlapa, se kterým jsem dodnes. A nejsem už malá holka, co sní o rytířích a kdo ví ještě o čem. Nevěře samozřejmě nezabráním, ale nejsem tak škodolibá, abych ji ještě přála jiným.
My víme jen to, co nám napíšeš. Proto by měl ten, co něco sděluje, nad textem déle uvažovat a aspoň si ho po sobě přečíst.

Příspěvek upraven 28.12.16 v 12:29

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 12:24

@Saatine Děkuji jj je normální :srdce: njn nediv se, po klíšťovce to tak mám no :( píšu jako negramotná a to s VŠ… hrozně mi to vadí :oops:, ale co udělám nic.. četla jsem to po sobě několikrát a nenašla chyby ani ta opakující se slova… těká mi pozornost co se týče textu… naštěstí v práci to nepotřebuji nejsem učitelka, ale vychovatelka a tam je potřeba děti uhlídat a zabavit a to mi jde dobře… :srdce:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1885
28.12.16 12:24

@Eremy To je přesně to, o čem jsem muvila ;) Já jsem nikde tvůj styl psaní nekomentovala.. To sis opět vsugerovala ty.. Já jsem tě nikde nezačala urážet, že nejsi matka ;) Ani jsem nikde nemluvila o nějakém podvádění :D :D :D :D Vůbec celkově nechápu, od kud jsi vzala celý ten obsah komentáře, ale dobré :D :D :D Sveď to na „Klíšťáka“ a hádej se tu jak malá :D snad ti to pomůže :D :D :D Jináč nechápu, co ještě můžeš mít za mindrák… :zed: :zed: :zed:

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 12:30

@Russet Ćetla jsem ho třikrát po sobě nepomohlo… víš co způsobuje klíšťová encefalitida? :( a deníček je právě o tom, že jsem s ním pak nebyla… on si mne přestal všímat, když jsem onemocněla… a hned jak to šlo… jsem ho opustila a co hlavně se potvrdila ta nevěra… já to výběrové řízení zmínila schválně… nevěděla jsem o něm na začátku až mnohem později o rok dýl…to je tam ale psané a nevyvyšuji to tam, jako že by se mi to líbilo spíš naopak… došlo mi, že se s některýma z toho výběrka schází dál :(

 • Nahlásit
 • Zmínit
1597
28.12.16 12:33

Jsem ráda, že jsi nyní už šťastná. A ono všechno zlé je pro něco dobré. Aspoň víš, co je v životě dulezite. A tato nemoc je fakt svinstvo- jedna paní mi v práci popisovala, jak ji to na rok vyřadilo z provozu a další roky ještě pozorovala následky…

 • Nahlásit
 • Zmínit
2874
28.12.16 12:35

@Eremy ale ty se jako hysterka projevujes. Ja kdyz jsem tvuj zapisek cetla, tak me pocity byly znacne rozpacite. Jedine, co mi v hlave rezonovalo: boze- ta je tupa. Ale taky jsem si rikala, ze jsem treba unavou nepochopila psany text. A taky jsem nechtela byt zla, tak jsem radeji nic nepsala…styl zapisku a nedostatky ve slohu jsi vysvetlila klistovkou, no dejme tomu. ale to, jak tady reagujes na ostatni, hned jdes do utoku. A pritom Ti nikdo nic tak strasneho nenapsal. Vesmes veskere nepochopeni prameni z hotentotsky napsaneho pribehu, ktery obcas postrada logickou vazbu-ty to tam samo vidis (zazila jsi to). Ctenar bohuzel ne. Tak, nez na nekoho utocit, mela bys investovat cas do dovysvetleni pribehu
A k tvemu argumentu, ze jsi nemohla vedet jaky je. Mam pocit, ze v relativne zacatku vaseho vztahu jsi byla tetou upozornena. Ty jsi jineverila, dal jsinepatrala…ale chapu, ze kdyz je nekdo zamilovany, ze odmita prijmout realitu…
Hele, hlavni je, ze ma tvuj pribeh dobry konec, ni ;)

 • Nahlásit
 • Zmínit
16231
28.12.16 12:35

Autorko, evidentne nesneses kritiku, proto ti radim uz nic nepsat… :think:

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 12:37

@Andrea.Tom … kočko já jen reagovala co neguji… vypsala jsem co mi vadilo na tech příspěvcích ne od tebe… o tom tam mluvíš víš, že vše neguji naopak… psala jsem, že psát neumím a je to od toho klíštěte… je… klidně to zlehčuj no… evidentně si zánět mozkových blan nikdy neměla… a já ho měla pozdě odhalený…přechozený… :( a mám následky dodnes :,( :oops:

 • Nahlásit
 • Zmínit
21287
28.12.16 12:39

@Andrea.Tom
To je asi ještě vytočená ze mě. Ale kopu já, namyšlená fiflena. Klíšťák může za vše. A brnění manžel bude opravdu potřebovat, až jí spadnou růžovoučké brejličky a rytíř bude obyčejný smrtelník. Ale o tom už se asi nedozvím, protože to bude určitě za hooooodně let, kdy já už na emimino nebudu mít důvod lézt :mavam:

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 12:39

@Hanka1 … nebránit se když mne někdo nazve nanynkou, když s tím nesouhlasím? Četla jsi, že souhlasím s tím, že psát neumím? 8o

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 12:46

@Russet… Tak že to, že mne podváděl bylo mýma růžovýma brejličkama :lol: oka :srdce: se současným jsem 7 let :mavam: a funguje nám to ve všem, v komunikaci i v posteli a to se mi už jednou deprese na chvíli vrátila takový doznívání a on staral se o mne a vše jsme překonali…:-) :mavam: :D :lol: je to čím dál tím lepší :D :D a tobě přeji, ať jsem tedy už nemusíš chodit nasýrat hysterky jako jsem já docela co nejdřív byl by tu klid aspoň… :mavam: :lol: :D ale deníček další klidně napíši… sice bude tou mou hatmatilkou ale co se dá dělat no… tak ahoj fiflenko ;) :mavam: :mavam:

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 12:50

@ejhle … to upozornění, že ho viděli poprvé bylo po roce - je to tam psané, až a to se právě dostavila ta klíštovka… nějaký čas jsem byla po nemocnicích a pak jen vim, že jsem bulela a bulela… v depresích a pak když jsem se trochu sebrala a on nečekal, že přijedu na to místo kde se pelešil…jsem ho načapala… nebylo to na začátku, ale po roce a to se právě pak sypalo…

 • Nahlásit
 • Zmínit
28.12.16 12:50

@Eremy ahoj Eremy, máš zajímavou zkušenost, se kterou jsi se tu chtěla s ostatními podělit a to je hezké. Nicméně nemá cenu se tu s lidmi hádat, protože vždycky se najde někdo, komu se něco nelíbí a ty jsi se alespoň o něco pokusila. Nikdo není bezchybný, ani já ne a tak by můj článek asi stál za prd, proto ani žádný nedělám :-D

Příspěvek upraven 28.12.16 v 12:52

 • Nahlásit
 • Zmínit
87
28.12.16 12:53

@ejhle …no já jsem se snažila jen reagovat a vysvětlovat, ale to ti pak napíší, že se oháním kolik, že měl milionů výdělek. Já s tebou souhlasím, že je deníček špatně napsaný, ale překvapilo mne, že jsem já naninka aon elegán… to je divné ne… jak mohu ovlivnit to že mne podváděl? :oops: Stalo se ti to, že si narazila na sukničkáře? :,( Já fakt už nevím, neumím se vyjadřovat… ale nanynka si nenechám nadávat pro mne je to nadávka… nejsem naivní holčina co hledala prince… jen ženská co narazila na sukničkáře… a pak na pravou lásku… a o tom jsem se snažila napsat…

 • Nahlásit
 • Zmínit
21287
28.12.16 12:53

@Eremy
Sice nevím, co všechno nefunguje po encefalitidě, ale zas moc se nelituj, třeba po mozkové mrtvici je to taky lahůdka.
Když víš, že ti to nejde, proc něco vypisuješ na internet? Asi ses chtěla pochlubit a čekala jen samé pochvalné reakce.

 • Nahlásit
 • Zmínit
727
28.12.16 12:54

Ježišmarja… Tak gratuluju, žes byla jedna z mnoha milenek nějakého pracháče, no. Vyhrála jsi dokonce konkurz na jeho spolubydlící a hospodyni, protože šúrovat barák za 60 mega je jiný level. Jsi úžasná. Nehádej se, fakt jsi se tím shodila… ale měla jsi chlapa co vydélával miliony, to budeš jednou vyprávět vnoučatům… Nevím, proč pořád omíláš jeho majetek. Sukničkáře žadná normální baba neocení, jedině zlatokopka, takže tím dojem nenaděláš. Užívej si, co máš teď a furt to neřeš…

 • Nahlásit
 • Zmínit
28.12.16 12:54

Nebudu kritizovat denicek, od vysokoškolacky, která pracuje s dětmi bych čekala, že bude natolik vzdělaná, aby zvládla neplacat páté přes deváté a vyjadřovat se slušně a srozumitelně.. Ale souhlasím s @hanka.br. neumis unést kritiku, kopes, vyjadrujes se jak hysterický neandrtalec. Mj jsi absolutní alibista - vše kvůli klistovce apod - viz to ze za tvé vyjadřování může nemoc.. Ano, za problémy se slohovyn vyjadrovanim možná, ale za to, že se vyjadrujes jak hysterka, urazis a napadas všechny, kdo tě neplacaji po ramenou jaká jsi chuderka, která si prošla hororem aby našla pohádku, za to už klíště nemůže.. Ano, sláva, happy end, gratuluji, ale opravdu, nebýt těch komentářů, tak si řeknu,,no co, aspoň je *naivka spokojená a našla prince", ale podle těch komentářů si teď myslím už úplně něco jiného… :nevim:

edit admin - urážka

 • Nahlásit
 • Zmínit