Chlap na baterky aneb mé neštěstí

Rodičovství

Ach jo, kdyby nebylo chlapů, nebylo by dětí. Kdyby nebylo chlapů, nebylo by tolik starostí. Přečtěte si, jakým peklem jsem si prošla a co vše jsem si od chlapa vyslechla.

Tak takhle jsem vyplazoval jazyk na tatínka, když mě fotil. :-D

Znáte to, v porodnici pláčí miminka, vy jste nevyspalá a máte pod očima tzv. pytle. Naprosto normální jev pro nevyspalou maminku. No a co jsem si vyslechla já od otce miminka? „Pane bože, ty vypadáš. Se nemůžeš nějak zkulturnit? Vypadáš jak strašák do zelí.“ Jako opravdu jsem se urazila a nemluvila s ním. Zavřela jsem dveře šestinedělí a nechtěla ho ani vidět. Načež mi volal, že mu upírám právo stýkat se se synem. A já mu řekla, že syna uvidí, až se bude chovat jako člověk a ne jako buran.

Za dva dny přišel znova, tentokrát přišel s maminkou. Ta se na něj šklebila a prcek celou návštěvu probrečel. Já se mu nedivím, já bych brečela taky. Oba se fotili s malým a dělali, jak kdyby ho od samého začátku chtěli. Houby. Ty jejich přetvářky mi lezly krkem a bylo mi z nich na blití. A to ještě jeho máma prohlásila: „Seš si jistej, že je to tvoje? Není ti to vůbec podobný.“ Normálně jsem se sbalila a jela na oddělení. Načež mi přišla sms od přítele, že jsem urážlivá a chovám se jako rozmazlenej fracek, když beze slova odejdu. Já mu řekla, že pokud budou mít takový blbý kecy, tak to budu dělat pokaždý, když se mi něco nebude líbit.

No a další den přišel sám a nalitej jak doga. Potácel se po chodbě (jakž takž rovně) a pak mi řekl „Nazdar!“ A já myslela, že mě vomejou. Z toho to táhlo jak z putyky. Pak se naklonil k malýmu a jak na něj dejchnul, tak se tak krásně zakřenil a začal bulet. Tak si vzal přítel do pusy Hallsku a to bylo ještě horší. Takže bylo po 5 minutách po návštěvě. No to jsem myslela, že ho zabiju na místě. Jak ho vůbec mohlo napadnout přijít nalitej do porodnice?!

No a den propouštění. Přijel s mým tátou. Táta nesl tašku do porodnice, nějaký ten box, co se dává v porodce a pak ještě tašku se špinavým prádlem. Já si nesla kabelku, vodu a prcka ve vajíčku a přítel šel s volnejma rukama jak král. Načež ho táta sprdnul, aby vzal malýho, že jsem ještě zesláblá. Tak ho tak nějak hrdě vzal a všude se chlubil. Sotva jsme přijeli domů, usnula jsem v posteli a přítel měl hlídat malýho. Sotva zabrečel, přítel mě budil, že malýmu něco je. No prostě na vraždu. Tak jsem mu řekla, aby ho přebalil. On ho položil na přebalovák, svlíknul ho a pak mu začal zvonit telefon. No co myslíte, že udělal? Šel si pro telefon a malýho nechal na přebalováku.

Něco podobného udělal při koupání. Chtěl ho sám vykoupat, tak jsem ho obeznámila s pravidly (nenamočit pupík, uši a oči, teplota vody cca 37 stupňů, vytopit koupelnu a připravit si nové oblečení, plínu a olejíček s krémem na zadeček). Malýho vrazil do postýlky, napustil si vodu do vaničky, připravil si JENOM bodýčko, krém a olejíček a konečná. Ani osušku a plínu na přebalení si nepřinesl. Tak jsem ho nechala. No, než svlíknul malýho a utřel mu zadeček (podotýkám, že pro ubrousky jsem mu šla já, když zjistil, že ho nemá jak utřít), tak mu vystydla voda ve vaničce, takže jsem jí musela trochu vypustit a přitočit teplou. No a on ho málem do tý vaničky položil celýho. Tak jsem mu řekla, že musí držet hlavičku, aby jí nenamočil a vlásky mu jen smočit druhou rukou. Tak mi vynadal, že z něj dělám debila atd. No a ani zadeček mu pořádně neumyl a už ho vyndaval.

Tak jsem si rejpla, že malej má i zadeček, že se musí umýt od krému a zbytku stolice. Tak na mě hodil takovou držku, že jsem myslela, že mě v tý vaničce utopí :-D. No tak ho znovu položil do vaničky a začal mu šmudlat zadek. Pak ho položil na molitanovou podložku a zjistil, že ho nemá do čeho utřít. Normálně bez půlky slova šel do přebalováku pro osušku. Kdybych tam nestála, malej by byl na zemi, protože se mu to nelíbilo a šil sebou. Ale co následovalo, je fakt k potrhání. Přítel přišel s osuškou, zvednul malýho a nevěděl, jak tam tu osušku dát, když držel malýho, tak jsem mu pomohla. No a on ho položil a zjistil, že ho malej počůral :-D. A ve finále, když ho sušil, tak malej pokadil osušku :-D. Já mu mezitím šla pro plínku a pro dupačky, protože malej by asi jen v bodýčku umrznul.

Ani ho neoblíkl, plínu mu nenasadil a vrazil mi malýho do náruče s tím, že jde smrkat, abych ho oblíkla. :-/ Fakt super přístup, že? Takže já si šla pro látkovou plínu, vlhčené ubrousky, malýho zabaleného v té osušce, aby mu nebyla zima. Utřela jsem mu zadeček, namazala zadeček a šoupla do plínky, oblíkla bodýčko, pak dupačky a malej už mě začal tahat za prso, že by si dal něco na zub :-D Takže následovalo kojení. Přítele ani nenapadlo vypustit vaničku a uklidit koupelnu. Vše jsem musela udělat já po koupání a to ještě chtěl, abych ho šla vyprovodit s malým na zastávku. Tak jsem si poklepala na čelo a říkám mu, jestli je normální, když je malej vykoupanej a nakojenej, že ho nebudu takhle pozdě (půl 8 večer) tahat ven. Tak se urazil a řekl tátovi, aby mu šel otevřít dolů.

No a sotva malýmu byly 2 týdny, tak po mě chtěl, abych s ním víkend 6.-7.10 u nich s prckem přespala. Takže jako že jsem se měla táhnout z Řep do Bohnic přes celou Prahu, s novorozencem, v období chřipek, MHDčkem. Takže jsem zamítla a řekla, pokud chtějí slavit Karla, aby přijeli k nám, že novorozenec nesmí v šestinedělí spát mimo domov. Takže podle něj jsem si to vymyslela atd. A že on a jeho máma s babičkou se nemůžou táhnout přes celou Prahu, aby neonemocněli.

Jako chápete to? A to chce, abych s nima byla o svátcích nebo abych ještě před Vánocema přijela k nim. Zamítla jsem. Říkám, že do šestinedělí nikam s malým nejezdím a že nikde s ním spát nebudu a že svátky budu doma, v klidu a v pohodě.

A milostivý pán tu spal tento víkend. Jak to probíhalo? Martin se osypal, prý má alergii na psa. Vadí mu chlupy a začal prskat, že to není pro malýho vůbec dobrý, aby vyrůstal tady, když tu máme psa atd. No prostě na přesdržku. Jo a byla tu mé mámy sestra (takže má teta). Přítel mi vynadal, že jsem mu neřekla, že tu máme návštěvu a jak to, že tu máme návštěvy bez jeho vědomí. Tak jsem mu řekla, že nejsme povinni mu sdělovat, kdo nás chodí navštěvovat. A jestli se mu to nelíbí, že může jít domů. Tak zavřel hubu. Večer se roztáhla sedačka a začala oslava. Malej seděl s náma, řechtal se a rozhazoval rukama. Tak jsme ho nechali kolovat v kruhu, každýmu nafackoval a když dorazil ke mě, nafackoval mi, zakňučel a začal mi sosat tričko u prsa :-D. Takže jsem ho šla nakojit. No a po kojení vytuhnul.

Tak jsem ho položila do kočárku u nás, aby jsme ho měli na doslech. Naši pak s tetou odešli do hospody zapít malýho a já zůstala doma s Martinem. No tě pic teda! Tak jsem povlíkla postel, povlíkla deku a polštář a šla spát. Martina jsem na just nechala co nejblíž ke kočárku, aby měl malýho po ruce. Myslíte, že k němu alespoň jednou za noc vstal? Ani jednou se neobtěžoval. Jediný, na co se zmohl bylo, že do mě drcnul, abych vstala, že malej pláče. Já věděla, že pláče, ale chtěla jsem, aby k němu vstal on. Tak jsem mu řekla, aby ho pohoupal nebo s ním zadrncal v kočárku. Ani nehnul brvou. A to celou noc. Ráno jsem mu vynadala, že je nezodpovědnej a o malýho není schopnej se postarat. A on že prý to je úděl matky se o dítě starat, tak jsem mu řekla, že by mě zajímalo, jak by se o něj staral, kdybych musela být třeba v nemocnici nebo tak něco. A on že by ho dal na hlídání mámě.

Ježiš Kriste, cokoliv, jen toto ne! Chraň bůh, abych nemusela do špitálu nebo tak něco. Chudák dítě, ten by od nich přijel jak kost a kůže. Tak jsem mu připomněla, že mi má zaplatit alíky na prcka a na mě. Tak hodil tlamu, že prý berou až 17. v měsíci. Tak jsem mu řekla, že pokud nebude platit pravidelně do 20. v měsíci, podám to k soudu. A on si myslí, že mi bude platit 2000,– Kč na mě i malýho, tak jsem mu řekla, že 2000,– jsou jen na malýho. Takže jsem zvědavá, kolik přinese. :-D Jo a prý jsem vypočítavá mrcha, co chce jen peníze.

A když jsem ho žádala, aby si vzal na 3 dny rodičovskou dovolenou (a řekl si o verzi na 3 roky, která se pak převede na mě), tak nesouhlasil, že prý mu jí šéf nedá. Tak jsem mu řekla, že od novýho roku mi bude platit dvojnásobek toho, co mi platí nyní, protože rodičovskou na 4 roky snižují ze 7600,– na 3800,–. Tak otevřel hubu dokořan a že prý kecám a že mi to bude stačit, že je to dost peněz. On už ale nebere v potaz, že já platím měsíčně složenky za 1500,–, takže mi na živoření zbyde 2300,– + možná ty jeho 2000,–, o kterých nevím, zda je bude platit.

Hodnotilo 12 lidí. Score 2.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Jitulevrtule
Ukecaná baba ;) 1450 příspěvků 16.11.10 18:23

proboha děvče co je to za chlapa? :cert: To snad ani není možný, vždyť to je jak z filmu :nevim: Ten chlap není normální, pokud to půjde, tak bych si ho být tebou držela dál od těla a od miminka, je fakt na hlavu :-( My máme mimi vymodlené (jsem v 6. týdnu) a manžel lítá co by mi přivezl, aby mi bylo líp, protože mám hrozné nevolnosti. Nedokážu si představit, že bych měla takové s prominutím hovado jako ty, bez psychické podpory, prostě bych na všechno byla sama :roll: S ním už to asi mít lepší nebudeš, přitom je tolik chlapů, co by dali nevím co aby měli tak úžasnou maminku s miminkem jako jste vy dva. Děvče drž se a nezavrhuj všechny chlapy, jsou i hodný a správný, moc držím pěsti, aby se ti takovej připletl do cesty a byla jsi šťastná, zasloužíš si to, jsi statečná holka. Moc na tebe myslím :palec:

 
trybitka
Závislačka 3074 příspěvků 16.11.10 19:07

No řekla bych , že není chyba jen v tatínkovi. pokud je to takovej blbec proč si s ním chtěla teda dítě?

 
jondamana  16.11.10 19:15

Jedno nechapu: Proc ho porad nazivas PRITEL a proc ho vubec nechavas u sebe spat? Kopni ho hezky rychle do zadku, nez bude hur, ver mi.

 
cher  16.11.10 19:34

To je hrůza. Zajímalo by mě, kolik je let Tobě i otci dítěte. Tipla bych si tak 18. Nicméně držím pěsti, ať potkáš normálního chlapa. Malému přeji hodně zdravíčka. :kytka:

 
lasička1
Echt Kelišová 7754 příspěvků 16.11.10 19:55

Veverko-z tvého psaní hodně moc číší nedospělost vás obou.Asi budete oba dva ještě dosti mladý a na mateřství nepřipravený.
Za prvé-z textu číší,že k přítelovi naprosto nic necítíš,máš tendenci ho komandovat,aby se choval přesně tak jak chceš ty.Necháš ho malého vykoupat-ale jistě předem nebyl přítomen několikero koupáním,aby to okouknul a žádný učený z nebe nespadnul.Místo aby si v dobrém ukazovala,chvá­lila,tak ho opravuješ a necháváš ho „vykoupat“ v tom,že on to nezvládá tak jak si představuješ.Určitě když se malý narodil,tak první koupání si také neměla bez jediné rady naprosto bez potíží :cry: A čím víc se bude přítel napomínat,tím víc bude zmatkovat a dělat chyby.To že se dítko nechá samotné na přebalováku-víme to že se to nesmí,ale víš,kolik zkušených maminek toto udělá?Pravda-kolik dětí už takto spadlo,bohužel. :cry:Ale jde to sdělit jinak.
A za další-spousty tatínků dítě nekoupe,nepře­baluje,nejeví o mimina zájem-neumí to a třeba ani nechce.Manžel byl v tomto úžasný,ale švagrový manžel by si mimčo ani nepochoval,natož kdyby švagrová řekla,aby malou vykoupal.
Takže važ si toho,že snaha tu je.
A další postřeh-vy spolu nedokážete kominukovat.Ty něco chceš a čekáš,že přítel se dovtípí-ale nedovtípí se skoro žádný chlap.I manžel mě říká-když něco chceš,klidně to řekni,protože moc dobře víš,že mě to většinou nedojde.Hodně se objevuje že jsi mu vynadala.K čemu potom takový vztah je?Má význam být spolu?A vy do budoucna plánjete společné bydlení?Nebo ho bereš jen jako přítele a nebudeš mu bránit ve styku s tatínkem?
On je také jistě neví co v životě hcce,pokud bydlí u rodičů,tak není schopen plné zodpovědnosti.
Ale mimčo tady je a na vás je,abyste mu připravili úžasné dětství,kdy ho budete oba milovat.

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 16.11.10 20:01

No holka, nemáš to lehké, vůbec ti to nezávidím. Ale být tebou zkusila bych být k příteli v určitých věcech méně kritická. Třeba u toho koupání vcelku chápu, že většina chlapů pro to prostě nemá vlohy. Lepší by bylo ho podpořit, pomoct mu u toho, poradit a tak. Ono by potom byla i komunikace mezi váma lepší. Samozřejmě se mi nelíbí, jak se chová, jako přijít opilej do porodnice, to by bylo na mě moc a ty řeči okolo taky, ale na druhou stranu mi přijde, že máš na něj už trochu alergii, nemám pravdu?

 
Lowel
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 16.11.10 20:01
já s tím vašim vztahem mám nějaký problém

1. otec dítě nechtěl, pak přihrčí i s bábou.
2. ty se divíš, že přijde nalitej když zřejmě slavil narození kluka(no chlap)
3. divíš se, že on má způsoby burana(to měl přece už dřív)
4. neumí přebalovat, koupat a neví co s tím, já se ti divím, že mu to vůbec svěříš, když to v životě neviděl jak se to dělá.Nikdo učený z nebe nespadl.
5. necháváš ho u sebe přespat i když s ním nechceš být(nebo snad ano?)
Závěr oba nevyzrálí jedinci, kteří prozatím neví co sami se sebou, pro mě se takto jevíte. :nevim:

 
Lowel
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 16.11.10 20:02
lasičko1

asi na to nemusíme obě studovat psychologii ale v tomhle se obě shodneme

 
lol
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 16.11.10 20:35

po pravde ja tomu vasemu vzahu taky nejak nehovim, vy jste spolu nebo nejste?? Plati aliky, ale spi u tebe a je to pritel? Fakt jsem mimo :think:
jedno vim jiste, nez takovy vztah, radsi budu sama.

 
shadowgirll  16.11.10 20:37

ahoj tak ten rodičák není snížený na 3800,– ale po dobu 21měs.dítěte je 7800,–a od 22měs.dítěte je 3800,– ,rodičák co je na 4roky tak je stále stejný.Navíc myslím že spousta tatínků nemá o svoje dítě vůbec zájem ,můj přítel aby v noci vstával k mimču to fakt nehrozí asi by ho ani pláč nevzbudil spí jak pařez. :-) Taky si myslím že péče o dítě je starost maminky a tatínek zase chodí do práce ,samozdřejmě je super když se občas zapojí ale tvůj přístup si myslím že není úplně v pořádku.Taky nechápu proč máte miminko když to máte takhle mezi sebou :nevim: dítě má být vrchol lásky dvou lidí a má to být bytost která je z lásky stvořena.

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 16.11.10 21:41

Veverko, nemáš to jednoduché, já bych takového chlapa kopla do zadku (já se s nima už ne*eru), ale holky maj pravdu v tom, že tvůj přístup je jaksi prapodivný. Buďto ho vymaž ze života, nebo ho dál nazývej přítelem, ale pak by bylo namístě jeho snahu ocenit. je to dacan s nevybíravými způsoby, ale to s tím koupáním…ten můj ještě nekoupal a koupat nebude, protože se prostě o tu malou křehulku bojí…snahu tvého neučeného přítele bych ocenila. A vstávání v noci k dítěti? Já kmalé teda vstávám pouze já, protože když pláče, tak chce papat, a já plně kojím, tam by byl můj chlap asi prd platnej. takže tak. ¨
Každopádně ti přeji pevné nervy a klid v duši jak to jen půjde, držím ti všechny pěsti a hlavně ať je ten malej drobeček zdravej. A pamatuj…spokojená maminka = spokojené miminko. :hug:

Příspěvek upraven 16.11.10 v 21:42

 
galateia
Stálice 53 příspěvků 16.11.10 21:52

Já bych řekla že vám je méně než 18…My jsme se s bývalým přítelem k sobě chovali podobně - ale to mě bylo 16tnáct.. s tím rozdílem, že my jsme spolu neměli dítě.. Jasně -na věku nezáleží… ok… Už jenom podle jak o něm píšeš - co tedy čekáš od něj?? Že ho budeš sekýrovat apod. a on tě bude nosit na rukou? Když ti na něm všechno vadí, tak proč spolu jste? Kvůli miminku je to zbytečné - raději rodiče od sebe a v klidu, než mu zkazit dětství hádkami a podobnými výstupy..tot můj názor :mavam:

 
Huffmanka
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 16.11.10 22:39

Hruza, jak blbej vtip. A ty ho milujes ? Promin ale musim se zeptat.

 
fisulenka  16.11.10 22:50

No,nevím…přeji vašemu malému,aby z toho všeho,co mu kolem něj chystáte, vyšel bez úhony.Celkem jsem v šoku,co jste mu přichystali za start,děvče,vzpa­matuj se,rychle dospěj a zahoď tu parodii na otce :cry: .Každé miminko má právo na klidný a pohodový strart do života,tak se snaž!!!

 
AnonymniB.  16.11.10 23:37

Neskutecne!!Vic jsi nezodpovedna Ty sama,kdyz prenechavas peci o dite muzi,ktery nema ani paru o tom,jak s ditetem zachazet(z tveho denicku to jen potvrzujes).

 
Anonymní  17.11.10 08:25

Tvoje dítě spí přes noc v kočárku? 8-o

 
Hodaka  17.11.10 09:01

Taky to nechápu, buď je to tvůj muž, nebo je to jen sploditel.Žádný učený z nebe nespadl, neumí koupat, postarat se o malého, no a kde se to měl naučit?Koupat jsi měla ty a on se měl dívat, a a druhý den mohl on a ty jsi měla být u toho, aby jsi mi připoměla že má udělat toto a tamto, to že si zapoměl osušku :roll: no tak mu ji podáš.Sebelepší a pozornější chlap prostě nepřemýšlí jako ženská, tak občas něco zapomene.Víš kolikrát já zapomenu osušku :lol: tak buď malého přenesu na přebalovák bez ní nebo zařvu a někdo ji donese, podle mě jsou to všechno drobnosti :wink:
Máme 3 děti, a můj muž zvládá naprosto všechno ale…když má kolem sebe poskoky, proč by přemýšlel vždycky se najde někdo kdo mu to podá :mrgreen: A nikdy se nestalo, že když byl s dětma sám, že by mu upadly nebo zmrzly, nebo řvaly hlady, prostě si poradí…nic jinýho mu v tu danou chvíly nezbyde :wink:
Takže pokud s ním chceš být a vytvořit rodinu pro malého, tak by to chtělo trošku podpory, a né hledat jen to špatné.
Přeju ti ať to spolu zvládnete a hodně štěstí. :kytka:
A to jeho„panebože ty vypadáš......
to bych byla taky naštvaná, tohle z pusy neměl vůbec vypustit, já byla krasavice k pohledání a přesto mi můj muž řekl, že mi to sluší :lol: co se týče jeho chování, musel se tak chovat i dřív.A teď jsem si přečetla tvůj starší deníček, "proboha, proč s ním jsi!!!“

Příspěvek upraven 17.11.10 v 09:13

 
evcav
Závislačka 4435 příspěvků 17.11.10 09:02

Veverko-Andy četla jsem Tvé deníčky průběžně a musím poznamenat, že absolutně nechápu, proč se ještě s takovým idi…m bavíš. Takovej maminčin mazánek. To je hrůza a chová se jak největší de..l na světě. Nebude Ti líp samotné a bez něj? A rozhodně bych teda ho nenechala dělat takové věci, jako koupat a přebalovat. Vždyť s tou jeho náturou člověk neví, co je schopen udělat. Kopni ho do pr..le. :cert: :cert: :cert:

 
denis.009
Kecalka 297 příspěvků 17.11.10 09:38

Ahoj Veverko,při čtení tvého deníčku jsem jaksi nechápala :nevim: V deníčku jsi neuvedla, zda jste dítě společně plánovali nebo se ne?Já bych s takovým chlapem nechtěla mít nic společného, natož si s ním pořizovat dítě.Ale malej nemůže za to, jakého má tatínka, a proto se věnuj hlavně jemu a na tohoto přítele se co nejdříve vykašli!!!!

 
lemaz
Závislačka 3037 příspěvků 17.11.10 10:30

Jen k tomu rodičáku. 7800 není do 22. měsíce, ale pouze do 9. měsíce, v tom je ta změna.

A jinak - no, držím ti palečky, ať to zvládnete.

 
veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 17.11.10 10:39

Jen na upřesnění. U koupání malýho byl nespočetněkrát.
Proč tu spal? No protože si to vynutil? Kdybych tu byla sama s mimčem, tak tu nespí, ikdyby se na hlavu stavěl, ale že tu byli rodiče, nebyl problém. Kdyby dělal problémy, táta by ho vyhodil. Navíc mi vyhrožuje, že mu (jako otci) nemůžu upírat styk s mimčem. Tak jak to mám teda udělat?
Proč spí mimčo v kočárku? Bylo to jen jednou, když v mém pokoji spala teta, která tu byla po 10 letech na návštěvě. A stěhovat kvůli tomu postýlku (která by se musela rozložit a pak složit) se nám nechtělo. Náhodou byl malej v kočárku moc spokojenej.
Proč ho nazývám přítel? No dobrá, od příště je to pan X.
Proč jsem s ním chtěla dítě? Jí jsem nechtěla dítě výhradně s NÍM, ale chtěla jsem dítě. Nikdo lepší po ruce nebyl a navíc se to po nás po 7 letech vztahu očekávalo. :nevim: :nevim:
Kolik nám je? Světe div se, ale mě je 23 a jemu 31 let.
Cítím k němu něco? Ano, cítím, od jisté doby (od začátku těhu) už jen nenávist a odpor. Proč? Kdyby vám chlap v období, kdy ho nejvíc potřebujete, řekl, že jste kurva a dítě není jeho, tak by vás taky asi všechny iluze přešly. A tohle domění mu vydrželo 20. týdnů. Pak, když zjistil, že se mimčo narodí, ikdyž dělal vše pro to, abych potratila, tak se začal jednou za měsíc starat a občas něco přinesl. A ještě si kladl podmínky, za jakých bude on nosit věci, co bude nosit atd. Jo a pak mě napadl, že mi jde jen o prachy, když jsem mu řekl, zda bude platit alimenty a výživné na mě.
Plánovali jsme dítě? Neplánovali, přišlo to jako blesk z čistého nebe. Prostě z ničeho nic.

Pokud ho mám vymazat ze svého života, tak mi řekněte jak a já to udělám. Styk se synem mu upírat nemůžu. Tak jak to mám teda udělat? Do bytu ho pouštím pouze pokud je někdo z rodičů doma, jinak ne. A aby se stýkal se synem venku (v tomhle nečase), tak to se mi moc nechce, aby malej nebyl nemocnej. Ven jezdím akorát s plínkama k popelnicím a objedu panelák. Což je tak na 15 minut. A to mu určitě stačit nebude tomu PANU X. :nevim:

Příspěvek upraven 17.11.10 v 10:45

 
petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 17.11.10 10:45

já taky nechápu neustále stežování veverky…pořád píše..jen jak je ten její chlap nemožný..atd..tak proč ho nevykopne,a není sama…vždyt toto není od ní první příbeh :nevim: asi to nechápu..

 
petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 17.11.10 10:49

veverko..promin­..aco tedy chceš..nejsi první ženská ..co bybyla bez chlapa…upírat­..díteti..tátu­..ano udelej tosoudne..a uvidí ho..jednouza14 dní třeba nadve hodiny…

najednu stranu píšeš jak ti ubližoval..na druhou..ž enechceš......no ale víš jednou příjde čas až malej bude chápat…a až ti ten tvuj..x…před ním řekne že si kurva......jaké to pak pro tebe bude…bejt tebou…ukončím to…vždyt pro jedno kvítí slunce nesvítí........a nebo me i napdá jestly chyba neníjen u nej..ale třeba i u tebe??

 
petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 17.11.10 10:49

veverko..promin­..aco tedy chceš..nejsi první ženská ..co bybyla bez chlapa…upírat­..díteti..tátu­..ano udelej tosoudne..a uvidí ho..jednouza14 dní třeba nadve hodiny…

najednu stranu píšeš jak ti ubližoval..na druhou..ž enechceš......no ale víš jednou příjde čas až malej bude chápat…a až ti ten tvuj..x…před ním řekne že si kurva......jaké to pak pro tebe bude…bejt tebou…ukončím to…vždyt pro jedno kvítí slunce nesvítí........a nebo me i napdá jestly chyba neníjen u nej..ale třeba i u tebe??

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 17.11.10 10:54

Veverko, no, nemáš to lehký. Takže chápu to správně, že se spolu stýkáte výhradně kvůli mimču a jinak jste se rozešli? Jen nevím, když jsi s ním byla tolik let, tak že jsi jeho povahu nepoznala dříve a pořídila sis s ním miminko. Potom se nemůžeš divit, že teď jsou problémy, musela jsi vědět předem jaký bude. Teď jde o to dohodnout se na alimentech a dalších věcech týkající se styku s miminkem. Jinak bych neřešila už vůbec nic.

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 17.11.10 10:56

Lemaz, není výše toho rodičáku 7600 Kč do 9. měsíce věku dítěte? Potom 3800 Kč?

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 17.11.10 11:31

Veverko požádej si soudně o alimenty a o určení styku s dítětem. Takhle se ho zbavíš. Toť má rada. Když jsi ho nechala zapsat do RL, tak to hold bude muset jít soudně a nebo dohodou, což s ním těžko půjde. jo a ty musíš udělat něco s tím podpantofláctvím. možná si na něj hubu otvíráš ale ne dostatečně efektivně…pořád, z každého tvého deníčku mám dojem, že on ví, že je na koni a s tebou si může dělat co chce. To je blbě. Ale pokud se snaží a ty ho stíráš i za to že se snaží, tak to je taky blbě…

No, jak jsem psala výše, přeji hodně štěstí a pevné nervy :kytka:

 
asha
Nadpozemská drbna 29534 příspěvků 17.11.10 11:52

Premyslela jsem, jestli vubec psat…ale tohle mne dostalo:
Proč jsem s ním chtěla dítě? Jí jsem nechtěla dítě výhradně s NÍM, ale chtěla jsem dítě. Nikdo lepší po ruce nebyl a navíc se to po nás po 7 letech vztahu očekávalo. :nevim: :nevim:
Kolik nám je? Světe div se, ale mě je 23 a jemu 31 let.

:zed: :zed: :zed:

Tady je videt, ze dospelost nema s vekem opravdu moc spolecnyho.

Lehky to urcite nemas, ale z velky miry si za to muzes sama. Ted mam jedinou radu a to tu, co bylo psano uz vyse. Nech si soudne urcit alimenty a styk s otcem. Zkus si predstavit, co by timhle stylem z vaseho syna vyrostlo. Prosimte delej se sebou neco! :kytka:
A mmch. on jednak neni chlap, ale pouhy kluk, co sam nevi, jak se svym zivotem nalozit (matinka za zadkem); a hlavne: jak kluci, tak chlapi vetsinou moc nemaji v genech to, jak se postarat o dite.
Ten muj v noci nevstaval nikdy, proc taky, kdyz dite chce v noci pit… A koupani? Uplne sam by to nakonec nejak zvladnout musel, ale jinak jsem taky parkrat byla za poskoka … takze mimina koupu ja :wink:

 
sophinka  17.11.10 12:14

tak nevím,pomlouvat takhle tatínka svého dítěte? nemyslím,že by chlap musel povinně od prvního dne hned vědět jak se zachází s miminkem. připadá mi to dost hloupé takhle ho pomlouvat. přeji ti abys nikdy nezapoměla na osušku (mě se to stalo mnohokrát) aby tě nikdy mimčo nepočůralo a abys byla nadále tak bezchypná. A hlavně ti přeju,aby s tebou nějaký chlap vydržel

 
heura 77  17.11.10 12:24

Naprosto souhlasím s lasičkou, sophinkou… myslíš, že svůj život vyřešíš na e-miminu?? Otec mých dětí funguje myslím dobře, ale myslím, že koupání by dopadlo podobně…

 
FloraBolger  17.11.10 12:24

Naprosto souhlasím s ashou. Z tohoto úryvku: „Proč jsem s ním chtěla dítě? Jí jsem nechtěla dítě výhradně s NÍM, ale chtěla jsem dítě. Nikdo lepší po ruce nebyl a navíc se to po nás po 7 letech vztahu očekávalo. :nevim: :nevim: "jsem pochopila, že jsi prostě dítě chtěla, dá se říct, za každou cenu. Jelikože nebyl - jak jsi napsala - nikdo lepší po ruce (tady mě napadá - proč jsi s ním tedy těch 7 let byla?), tak ve finále vlastně můžeš být ráda, že jsi nedopadla hůř. Samozřejmě - podle popisu je nevyzrálý - ale záleží na tom? Co by tě odradilo od "prostě jsem dítě chtěla“? Kdyby byl alkoholik? Kdyby byl agresivní? Možná to trošku chtělo zapřemýšlet předem, co bude, až se mimčo narodí…
Každopádně přeji, ať Vám mimčo krásně roste a je zdravé. Nikoho nechci soudit, jen mi to nedalo nereagovat… :kytka:

Příspěvek upraven 17.11.10 v 12:26

 
lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 17.11.10 12:34

Buď ráda, že máš kde být, u rodičů, a na „přítele“ se vyprdni. Znám mnohem horší případ, bohužel, a ta žena nemá s miminkem kam jít.. Peníze určí soud a styk s dítětem taky. Pryč od něj ! Může být ještě hůř…

 
Anonymní  17.11.10 12:36

:mrgreen: :mrgreen: No asi sis měla dooost promyslet s kým si děláš dítě!!! A když nemáš dost peněz, tak nejdu na 4 ale na 3, abych peníze měla. Pokud jsem pochopila, tak bydlíš u rodičů? Tak co chceš za zodpovědnot po příteli, když sama nejsi, přivést si dítě k rodičům. Chceš aby se o ně staral, jak když s ním nebydlí?? Jak by k tomu mohl mít nějaký přístup, když vidí dítě občas, nežije s ním :nevim:
On je asi dost hloupý, ale očividně ty taky :mrgreen: :mrgreen:

 
žirafííí  17.11.10 12:51

mě se tomu ani nechce věřit :zed: .
jak píše ASHA
Tady je videt, ze dospelost nema s vekem opravdu moc spolecnyho :palec: :palec: :palec: ..

Jaký si to uděláš takový to máš , jen chudák to mimčo že maminka chtěla dítě,nemá zajištěný bydlení a finance a nikdo jiný lepší nebyl po ruce mi příde trochu na hlavu ve 23 letech ..

Doufám že štěstí vám bude přát..

 
asha
Nadpozemská drbna 29534 příspěvků 17.11.10 12:53

Ne kazdy si muze zvolit delku pobirani RP. Evidentne nemuze ani Veverka, kdyz operuje s tatinkem a jeho pripadnou volbou.
A tusim, ze to ted nebude 9, ale 10 mesicu za 7600 u 4lete varianty.

Edit: tak skutecne 9 mesicu. Chybka v prameni ;)

Příspěvek upraven 17.11.10 v 13:23

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 17.11.10 13:02

Asho, souhlasím. Veverka zřejmě neměla jinou možnost, než jít na čtyřletou variantu rodičáku. Škoda, že pan X jí nevyhověl a nenechal to napsat na sebe a potom to převést na ni. Takhle bude brát minimum.

 
Huffmanka
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 17.11.10 13:06

Znam takovy zensky, ktery proste vidi to co chteji a vubec si neuvedomujou jak spatne se s nima zachazi. Tady by melo otevrit oci aspon to dite, ale ze svyho okoli vim ze NE. Je to o tom jak je clovek ctizadostivej, sebevedomej, aby sam vedel ze takovy chovani patri jen do spatnych filmu. Rikejte si tu co chcete, tenhle clovek stejne nepochopi ze to je spatne. Vetsinou az kdyz uz se pak neco stane.Dotycny je mi lito, ale zaroven je to jen na ni. Pokud neni soudem dano, nemela bych problem s tim ze mu dite neukazu.Pokud mi tchyne rekla neco prede mnou ve smyslu ze dite neni jejiho rozkosnyho, nejlepsiho synacka na svete, poslala bych ji do hajzlu, a to s cistym svedomim. Je to potupa pro zenskou ktera to dite v bolestech prave porodila. Sama tchyne vi co ma za hajzla, ale ji je to jedno, hlavne ze synacek s ni sdili nazory, o to hlavne jde. Chce se mi z toho :poblion: A presne jak se tu rika, i kdybych vypadala sebenejhur, pro manzela budu princezna. Prsa az u pasu pro nej budou samozrejme ty nejhezci. Smutnej pribeh, ale rady tady neni. Sama Veverka vam tu jasne napsala jeji oduvodneni k situacim. Jen je pravda v tom, ze chlap to proste ze zacatku tak s miminkem neumi, a to ze je levej, neznamena ze se to nenauci.

 
Veruš1
Extra třída :D 13087 příspěvků 17.11.10 13:22

Já teda nechápu, jak můžeš doslova buzerovat chlapa za to, že neumí vykoupat dítě. Já to manželovi několikrát ukázala a pak až začal koupat sám. Připomínáš mi jednu holku z porodnice a osobní kontakt s takto nevyzrálou osobou, která má dítě, mi opravdu stačil. A víš co nechápu? Proč teta nespala v místnosti, kde jsi spala ty, přítel a dítě v kočárku? To bych tak uhýbala. Dítě má mít pohodlí a ne teta. A ty si myslíš, že když dítě v noci brečí, že chce pohoupat v kočáře????

A dítě s někým, kdo je po ruce? To si snad děláš srandu??? Nezajištěná, bez fungující rodiny a přivedeš do toho dítě? A co si myslíš, jak bude mít spokojené dětsví, když ude koukat na to, jak vy se o něj taháte?

A proč by dítě nemohlo v tomhle počasí v kočárku ven?

Kritizuješ „přítele“ a přitom ty jsi to samé, jak on. Oba jste na svůj věk dost nevyzrálí jedinci. A mě někdo takhle prudit a neustále mi nadávat, tak nebudu vůbec přemýšlet nad slovy a chovala bych se k tobě stejně jako on.

Zameť si nejdříve před svým prahem!!!

 
mamka_karolina  17.11.10 13:33

příběh jsem četla jedním dechem a musím podotknout, že chyba je ve vás obou. nebudu tu vypisovat v čem, už to tu bylo zmíněno, ale co nedokážu pochopit je tvoje odpověď, proč s ním máš dítě.

v komentáři tvrdíš: „Proč jsem s ním chtěla dítě? Já jsem nechtěla dítě výhradně s NÍM, ale chtěla jsem dítě. Nikdo lepší po ruce nebyl a navíc se to po nás po 7 letech vztahu očekávalo.“

tvé prohlášení svědčí o tvé nevyzrálosti. na to, že ti je 23, tak by si měla už umět trochu uvažovat a přemýšlet. dítě není hračka, kterou vypneš, když na něj nemáš čas. a udělat si dítě jen proto, že TY HO CHCEŠ svědčí o tvé nedospělosti. uvědomuješ si, že dítě patří vám obou? a že to dítě ponese geny i tvého „přítele“? a že jste spolu 7 let, takže se to už od vás očekávalo mít dítě?? no já nevím, ale pokud budu s někým chodit od svých 10-ti let a pak nám bude 17, myslíš, že se od nás bude očekávat, aby jsme měli dítě? ne, dítě si lidé nepořizují po určitých letech strávených spolu, ale tehdy, až když jsou oba dva připraveni se o dítě postarat.

no, nezbývá mi něž říct, že dítěte lituji, že má takové nevyzrálé rodiče, co se o něj neumí postarat :-(

 
sophinka  17.11.10 13:35

začínáš tím,že sis prošla peklem. po přečtení tvého deníčku si myslím,že jediný kdo bude procházet peklem je tvé dítě. bohužel :-(

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 17.11.10 13:59

Holky, já jsem chtěla třeba taky dítě už dva roky, ale nebyla jsem schopná mu vytvořit zázemí, najít chlapa, co by ho se mnou chtěl, a to, že teď v náručí držim toho malýho uzlíčka je vlastně taky jen výplod mé nezodpovědnosti a neopatrnosti. Nic bych nevrátila, jsem za malou šťastná, ale asi znáte můj příběh, taky to byl s bio otcem boj a ještě bude.

Jenže jestli jsem to dobře pochopila, Veverka to udělala vědomně, a to je nezodpovědnost na druhou. Nechci a nebudu moralizovat, já sama nemám zameteno před svým prahem, já sama jsem málem porodila dítě do nefungujícího vztahu (nakonec jsem měla štěstí a našla chlapa, co nás miluje…fakt náhoda).

Veverko, ten tvůj je něco obdobného jako bio otec mého dítěte, ale já pochopila, že sedět si na názoru, že dítě nutně musí mít svého otce, je blbost. Myslim že ho máš v RL, že? Tak ať si podá výměr výživného a určení styku s dítětem soudně. Dostane ho jednou za 14 dní na dvě hodiny a ty budeš mít klid, pač se budeš mít o co opřít - o soudní nařízení. Dokud mu a jeho matince budeš ustupovat, budeš nešťastná, a budeš nadávat. To je přece jasný. Stanov jasné hranice…on není pánbůh abys musela dělat vše co si nadiktuje (četla jsem i ostatní deníčky a na obranu Veverky, ten chlap je prostě zmetek!!!).

Teď už nemá význam říkat Veverce, že si to dítě neměla pořizovat, když pro něj neměla zázemí a normálního chlapa. Teď je důležitý pracovat se situací, která nastala právě nyní. Dokud budeš nešťastná, malej Karlík bude nešŤastný miminko. A to je myslim si škoda…těšila ses na něj přece, těžce ho porodila a staráš se o něj dobře…tak proč mu ten start do života nezlepšit, pro začátek tím, že už to prokristapána jednou pro vždy vyřešíš s jeho otcem?

 
Pájinka25
Závislačka 2876 příspěvků 17.11.10 14:26

„Proč jsem s ním chtěla dítě? Jí jsem nechtěla dítě výhradně s NÍM, ale chtěla jsem dítě. Nikdo lepší po ruce nebyl a navíc se to po nás po 7 letech vztahu očekávalo. “

Děláš si srandu???? 8-o přijde mi, že tohle snad ani nemůžeš myslet vážně? Jestli jsi teda chtěla dítě za každou cenu s s kýmkoli, tak si teď nestěžuj. proboha já jsem s přítelem 8,5 roku a taky to od nás každý očekával už tak 4 roky zpátky? Ale my jsme si prostě chtěli užívat a teď když to přišlo tak to přišlo a i kdyby to mělo přijít třeba po 10 letech, tak se nezlob, ale je to věc nás dvou a každýmu je do toho kulový. Dělat si dítě jen proto, že se to od nás očekává......­..........no to se mi snad zdá. Ve letech už by si měla mít trochu rozumu, když už ho nemá tvůj „partner“

 
Brunifid  17.11.10 16:45
nechápu...

Můj přítel ještě nekoupal ani jednou, malé jsou bez týdnu dva měsíce. Pomáhá tím, že když řeknu, napustí vodu do vaničky a je mi k ruce. Dokonce ani jednou nepřebaloval ani neoblékal, sám se k tomu nemá a mne nenapadlo ho tím „úkolovat“, udělám to sama a ráda. Ze začátku jsem dávala na noc malou spát do košíku, teď už je se mnou v posteli. To k ní třeba i vstal, když byl vzhůru a když byla najedená, přebalená a jenom brečela a nespala. Má ji moc rád, povídá si s ní, pochová, o víkendu jde s námi, když jedeme s kočárkem ven. Takovou tu „běžnou údržbu“ dělám jenom já, nepřijde mi na tom vůbec nic divného.
Pokaděná jsem u nás byla pro změnu já, a to u doktorky v čekárně před mnoha svědky, když jsem aktivně stála připravená na vážení s malou zabalenou jen v plíně a držela jsem si ji na těle pod vestou, aby jí nebyla zima :mrgreen:

 
lasička1
Echt Kelišová 7754 příspěvků 17.11.10 17:02

Veverka tu řeší že nemůže mít variantu tříletého rodičáku.Ale pochopila jsem,že ani nyní nepracovala,nemá zaměstnavatele-nyní v době kdy je sama a není omezená časem.Takže ano-nyní by pobírala více peněz-ale co dál?Až budou malému 3 roky?To nejednou sežene práci?Nebo bude ten rok bez peněz?Jistější je tedy čtyřletá varianta.Rok v životě dítěte je hodně.A rozdíl dát ho do školky ve letech a ve čtyřech z hlediska nemocnosti bývá v některých případech veliký.
A jaká je šance,že sežene jako samoživitelka s malým dítětem najednou práci?
Veverka chtěla dítě-ale naprosto pro něj nevytvořila podmínky.To svědčí o veliké nevyzrálosti a sobeckosti.Nyní jsou tu její rodiče,aby pomáhali-finančně,fyzic­ky…bydlením.Pře­ce matka by měla mít pro dítě přichystaný podmínky,než se rozhosdne ho přivést na svět-a ne jak malá holka říct že ho chci,jako nějakou hračku.
Veverko,zamysli se nad sebou,ujasni si co v životě chceš,jaké máš cíle a začni se sebou pracovat.Aby si pro malého mohla být vzorem zodpovědnosti a předat mu životní zkušenosti.Aby si nyní nebyla u rodičů a nečekala na nějakého prince,který si tě odvede do svého zámku a ty ho budeš komandovat co dělá špatně a co by měl ještě udělat?Začni pracovat sama na sobě-a uvidíš,že ten svět i lidi okolo nejsou zase tak špatný,jako je nyní vidíš.
Přítel měl v porodnici nemístnou poznámku na tvůj vzhled-ale nikdo z nás neví,co tomu předcházelo…třeba nic a je to hulvát,ale také mohlo v tom být i něco jiného.
Známá tenkrát řekla kamarádce,že dosti v těhotenství přibrala-říkala jsem jí,když jsem to zaslechla,že to nebylo vhodné,že má jen bříško,že moc nepřibrala a takové řeči nejsou fér.Natož ona známá odpověděla-ale kamarádka když jsem čekala dvojčata pořád omílala jak vypadám,kde všude jsem přibrala,jak to břicho chci jednou zformovat…takže to byla vlastně taková reakce na rýpání předem.Což jsem předtím nevěděla.A toto může být něco podobného-může a nemusí,to nikdo z nás neví.
Veverko,hlavu vzhůru a věř že nic není ztraceno.

 
Anulka
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 17.11.10 17:16

To je mazec takový chlap, jenže dle mé zkušenosti, chlap se nemá do ničeho nutit či postrkávat. Pokud nechce sám, tak cokoliv odflákne, včetně péče o dítě. Já sama mám čtyři děti (tři dospěláky a osmiletou). U Eli jsem se snažila vše dělat sama, pokud manž. chtěl, tak jsem jej nechala, stejně tak i kluky, kterým bylo v době narození Eli 15,14 a 12 let.
Vynucování si styku s malým, byc nechala na vašších instancích, takové jeho vynucování a vnucování se by mě nechalo klidnou. Myslím si, že ON si možná od návštěv do budoucna slibuje i život s váma. Myslím si, že malý v tom bude mít časem jak poroste dost chaos sám. Samotného ho k němu nedáš ikdyž mu bude třeba rok, tak proto, bych styku s ním chtěla dát nějakou právní formu a taky výživné atd. na ústní dohody bych se vykašlala, ono pořád platí staré známé, „co je psáno, to je dáno“.
Mimochodem má sestra má malou, které budou dva měsíce. Otec malé (jsou manželé) prohlásí-„ty se starej ty si na mateřské, já chodím do roboty a platím hypotéku“ no po našem ostravském ch.j, jak lampa. Já takového dementa mít, tak se udělám vdovou.

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 17.11.10 18:08

Lasičko, tak já kdybych si mohla vybrat, tak volím určitě tříletou variantu rodičáku, ta čtyřletá je nejméně výhodná. Tak na třech letech bych dala dítě do školky a našla si práci, asi jakoukoliv, všechno by bylo výhodnější než pobírat 3800 Kč. Ale chápu, že zakladatelka neměla možnost volby.

 
Anonymní  17.11.10 18:16

Veverko- přijde mi, že ze sebe tady děláš zajímavou chudinku a že ten tvůj chlap zas takovej kokot není… Čtu tvoje deníčky a jestli je pravda co o něm píšeš, nejsi normální, že ho u sebe necháváš, to že se o vás zajímá je dobře…myslíš, že chlap hned umí přebalit? Vykoupat? :roll:
Vzpamatuj se a nedělej ze sebe takovou chudinku, když s tím nic neděláš…

 
Pinkie
Kelišová 5178 příspěvků 17.11.10 18:23

Proč jsem s ním chtěla dítě? Já jsem nechtěla dítě výhradně s NÍM, ale chtěla jsem dítě. Nikdo lepší po ruce nebyl a navíc se to po nás po 7 letech vztahu očekávalo.

Holka, ty jsi bláááázen! To je přesně to, co se tu x krát objevuje! Jééé, chci dítě, je to přece tak roztomilý, tak hurá na to bez ohledu na okolnosti.

Na jednu stranu tě lituju, na druhou stranu si říkám, že jsi, s prominutím úplně blbá, a dobře ti tak! Jen chudák to dítě. :-?

 
Michaelakkk  17.11.10 18:27

Andy : :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: Nevím co dodat… když jsem to četla, nevěřila jsem vlastním očím, buď ráda, že se martin zajímá alespon trošku, že jde zkusit přebalit, jde zkusit vykoupat, chce tam být s vámi!!! Zkuste s tím něco dělat, jste dospělí! Myslím, že si neumíš vážit toho co máš, přijde mi, že jsi chtěla dítě, od ,,přítele,, prachy a aby se dál nezajímal a že mu to chceš ještě víc znepříjemnit, místo toho by jsi s ním krok po kroku prošla jak se co dělá a pomohla mu. Myslím, že kdyby zemřel až potom by jsi si uvědomila, že pro tebe přece jenom něco znamenal a že jsou důležitější věci…

Já jsem nikdy nepoznala jak by se tatínek staral o syna!!! :cry: Měla by jsi být ráda… nemůžete si jeden nebo druhý dítě přivlastnovat, je to živý tvor co potřebuje vás oba, nenechte ho doplácet za to co máte mezi sebou…

určitě nesouhlasím s tím, jak tady nikdo píše, že nejsi schopná se o Karlíka postarat! To není pravda budeš dobrá máma!! A dokážeš se postarat skvěle…

Příspěvek upraven 17.11.10 v 18:30

 
galateia
Stálice 53 příspěvků 17.11.10 18:32

Proč jsem s ním chtěla dítě? Jí jsem nechtěla dítě výhradně s NÍM, ale chtěla jsem dítě. Nikdo lepší po ruce nebyl a navíc se to po nás po 7 letech vztahu očekávalo.

Holka ty seš prostě vadná :zed: :zed: :zed: :zed: chudák dítě :zed: :zed: :zed: :zed: :-( :-( :-( :-(

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama