Chlap za odměnu nebo za trest?

O životě

Když se mě někdo zeptá, kde jsem k takovému chlapovi přišla, tak moje odpověď zní: Národní výbor mi ho přidělil. A jeho odpověď zní, že jsem si ho jednou v neděli našla v pořadu Zdeňka Srstky Chcete mě? Hodný, poslouchá na slovo a je přítulný. Chci se s Vámi podělit o zážitky s mým přítelem, protože tohle snad doma nikdo mít ani nemůže, jen já. S Tomášem jsme se seznámili před necelými 5 lety na internetu a věřte, že jsem se s ním ještě nestihla nudit. Sem můžu napsat pouze pár zážitků, protože jinak bych mohla psát do nekonečna.

Činky

Tomáš odjakživa tak nějak cvičí s činkami. Když se k nám nastěhoval, přivezl si takové pomenší činky (jedna 15 kg) a obden posiloval. Jenže to ještě nevěděl, že můj táta za mlada posiloval pořád a jaké na půdě schovává poklady. Různé činky, boxovací pytel a lavice s činkou. Když mu můj táta začal vypravovat, co všechno uzvedl, tak ten můj okamžitě odhodil ty 15 kg činky a začal šílet s těma 20kg do každé ruky. Skoro každý den makal na chodbě, funěl, hekal a řval a já čekala, kdy to s ním šlehne.Jenže to mu brzy přestalo stačit a rozhodl se, že si pořídí novou posilovací lavici s činkou, na kterou může naložit až 115 kg. Během dvou dnů mu tu vzácnost přivezla PPL a chudák řidič na nás zvonil, ať mu s tím jde někdo pomoci nebo ať mu půjčíme sáňky (byla zima), že u něj v autě máme strašně těžké balíky :-)

Jéé, jak ten můj zářil štěstím, že z něj konečně bude Rambo. Sestavil si lavici v místnosti, kterou moc nepoužíváme a myslel si, že tam bude moci cvičit. Jenže ono ouha. Lavice byla tak veliká, ža by se tam s činkou už nevešel. Tak kam s tím? Do garáže! O.K., jdeme na to! Jenže jak? Lavice smontovaná na pevno a dveřmi neprojde :-) Tomáš už byl rudý vzteky. No přeci to nebude celé rozdělávat, když se tady s tím dvě hodiny pachtí? Okno! To je nápad. To byla ale klika. Vyšlo to na milimetry. Konečně byla lavice v garáži a mohlo se začít cvičit. Tomáš byl tak nabuzený, že si hned naložil 90 kg a ať se dívám, jak je dobrý :-) Ani s tím nehnul. Pouze se to celé zakymácelo.

No tak dobrá, něco málo sundáme a začneme s menším závažím. Tajně jsem ho chodila poslouchat, jestli vůbec žije, aby ho ta činka nezavalila. Takhle to šlo asi 14 dní a přišel hrdý na to, že už zdvihnul nad prsa 95 kg. Pak jsem mu řekla, že ve vedlejší vesnici bydlí kluk J. Havrda, který je mistr republiky v beanchu. Ihned si ho našel na netu a pustil si všechna jeho videa. Sledovala jsem ho, jak na to nevěřícně zírá a když na posledním videu viděl, že zdvihl 322 kg, tak vypnul prsa, zakroužil prsními svaly,bouchnul do stolu a zmizel pryč z bytu. Bylo mně jasné, že si jde naložit těch posledních 25 kg a jde do Havrdy :-)

Dlouho se nevracel a já si řekla, že na něj prdím, že v té zimě už nepůjdu šmírovat, jestli je v pohodě. Přišel asi za hodinu, fialové pruhy na břiše a na stehnech a skoro mně vynadal, kde jako jsem? Já si v klidu seděla u PC a ptala se ho o co jako jde? No, já jsem tě volal. A proč? Abys mně pomohla! A s čím? No, nandal jsem si těch 125 kg a činku jsem pouze dokázal sundat z háků a ani jsem si neuprdl, činka mi zůstala na břiše a já nemohl slézt. Tak jsem volal: Marti? a ono nic, tak za chvíli: Martíííííííí, no a já nikde :-) Tak musel tu ohromnou činku rolovat z břicha na nohy, aby se aspoň posadil a pak ji nějak vyklopil z nohou. Takže všude samá modřina a velké zklamání, že na Havrdu nemá :-)

Výměna kol u aut

Když se u nás mění kola ze zimních na letní a opačně, tak je to rituál na celý den. Kola sundat jedno po druhém, vyleštit, nalepit cedulku, že toto kolo bylo ve předu v levo a toto ve předu v pravo atd. Kola se blýskají a nanosí se na půdu, kde se vzorně uskladní na další sezonu. Já jsem vždy jen takový pozorovatel, protože na tohle já teda namám, abych se s něčím takovou dobu zabývala, takže jen sleduji, jak si hezky k autu naskládá na zem poklice, které jsou také popsané, kam která patří a jde se na to.

Kolo nasadí, přišroubuje na ty čtyři šrouby a pohoda. Tomáš se spokojeně zubí a mrká na mě, jak mu to jde hezky od ruky. Jde na další kolo, kde jsou bohužel poblíž ty vyrovnané poklice a šroubuje další kolo a poslední šroub ne a ne dotáhnout, furt se mu to zdá málo dotažené. Zřejmě si vzpomněl na siláka Havrdu a zabral tak, že dokázal přervat ten tlustý šroub, který drží kolo a bohužel to byla taková síla, že neudržel rovnováhu a odhodilo ho to tak, že si rozšlapal ty krásně vyrovnané poklice. Bylo po zubení a machrování jak je dobrý a místo toho se zahradou rozléhal řev a slova typu - do pí…, kur…, já se na to vy…, auto zasr… atd. Já si málem cvrkla smíchy a musela jsem odejít, protože bych nejspíš mohla dostat s tím klíčem na kola po hlavě, jaktože se mu směju, když rozšlapal poklice zrovna na moje auto :-)

Uhlí

Bohužel se v našem domečku musí topit uhlím a ještě k tomu se to uhlí nosí do baráku přes celý dvůr po kýblích. Mému silákovi to ovšem nevadí, protože si u toho vlastně i zacvičí.Opět ho můj taťka popíchnul, že on to uhlí nosil s rukama nataženýma před sebou a nebo s rozpaženýma. Další dobrý tip, jak si vypracovat tělo :-) Takže obden, pěkně až když je tma, přeci nebude trapčit s kýblema na zahradě ve dne, aby ho někdo viděl, si nasadí čelovku, navlíkne si igelitové pytle na ruce od zápěstí nad loket, aby se neumazal a jde na věc :-)

Když jsem si nosila uhlí sama, byla jsem tak za 15 minut doma, ale Tomášovi to trvá hodinu a půl :-) Naloží si kýble co nejvíc plné, takže jeden může vážit tak 18 kg a nese je domů s rozpaženýma rukama. Teď jsem si už zvykla za ty roky, ale když to bylo poprvé, tak jsem nechápala a ptala jsem se sama sebe, co jsem komu udělala, že jsem si toto našla? Sedím si tak v klidu u televize a skrze zatažené okno vidím, že tam před oknem svítí světýlko a už takovou dobu? Jdu k oknu, odhrnu závěs a co nevidím? :-) Venku tma, před oknem, asi dva metry, stojí Tomáš, čelovka rozvícená na čele, s rozpaženýma rukama, v každé ruce jeden kýbl narvaný uhlím a počítá do kolika to vydrží takto držet. Mě nevidí, protože u toho kouká někam do zdi, začíná se celý klepat.

Nejdřív se mu klepou ruce, pak vidím jak mu lezou oči a za chvíli vybruje celý, ale nevzdává se. Ruce se už klepou tolik, že jedna kostka uhlí - bum do čela, druhá kostka - bum do čela, stále drží, i přes okno vidím, jak mezi zuby cedí nějaká slova, protože těch kostek začíná být víc a víc :-) Takto to zopakuje celkem 6× za sebou a domů dorazí úplně vyřízený, obličej černý, jako kdyby to uhlí ještě někde rubal a celý se musí namazat koňskou mastí, aby mu trochu povolila bolest svalů. Já už to nekomentuji :-)

Sklo

Venku vedle schodiště máme takovou zástěnu, která se skládá z různě sestaveného skla. Jedna ta tabulka praskla a zrovna o víkendu měli přijet Tomášovi rodiče, tak se muselo to jedno sklo nechat vyměnit, aby si náhodou jeho maminka něco o nás nepomyslela, jací jsme bordeláři. Zavolal se sklenář a ten dorazil s velkou dodávkou, ze které vyndal sklo pro nás asi 30 cm na 40 cm :-)

Tomáš ho už radostně vítal, no a hned se všeho účastnil, jako že, ŠÉFE, JÁ VÁM POMŮŽU. Muselo se uříznout do takového netypického tvaru. Sklenář u toho dost pěnil, protože ten tvar byl fakt na prd a nějak to dobře nešlo. Když konečně se zadařilo sklo uříznout, tak si sklenář šel do auta pro tmel a šikovný Tomáš, že to sklo vyzkouší jestli fakt pasuje :-) Pasovalo, ale jen pár vteřin, než si ťuknul rohem a bylo po skle. Jééééé, pane šéf, já jsem debil, já to rozbil.

No tak se bude řezat druhé sklo. Podařilo se, ale pan sklenář k tomu už radši Tomáše nepouštěl. Takže takové malé sklo nás ve finále stálo 400,– :-) Sklenář nasedl do auta, že už pojede, Tomáš zase, že ještě skočí do našeho auta pro smetáček, aby vše kolem zametl a přitom mávne rukou na sklenáře do auta, jakože NÁÁÁSCHLÉÉ a nevšiml si, že se řítí do bahna, kde mu podjely nohy takovým způsobem, že je měl výše než svoji hlavu a celou svoji vahou sebou seknul do bláta :-)

Sklenář, chudák, ten už jen nevěřícně a soucitně na Tomáše koukal a jen z okýnka řekl: tak naschle, já už radši jedu. Tomáš, ten rychle vyskočil na nohy, jakože se vůbec nic nestalo, zazubil se na sklenáře a mazal domů. Když dorazil domů, tak jsem si nejdřív myslela, že se pos… :-) Hledala jsem vhodná slova, ale už jsem žádná nenašla. Jen jsem kroutila hlavou. Bahno měl až za trenkama a naraženou kostrč.

A další příběhy by byly o tom, jak třeba seče část zahrady křoviňákem za kůlnama, není sice vidět, ale podle řevu motoru a jeho otáček jen vyhlížím, kdy vzlétne a poletí kolem i s křoviňákem. Nebo o tom, jak stále nevyhrává na Sportku a pak jednou s hrozným smíchem a dost nahlas říká té paní, která mu v obchodě kontroluje sportku, že jestli tam bude výhra, tak jí dá půlku. A výhra byla kolem 1500,– :-) atd. atd. atd. Ale jinak je to normální chlap, se kterým právě čekám druhé dítě, ale moje to už bude čtvrté :-) Takže u nás se opravdu nenudíme a snad se nikdy nudit nebudem :-)

Hodnotilo 19 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
neumisa
Neúnavná pisatelka 18513 příspěvků 21.03.11 08:13

díky, díky, prodloužila jsi mi život aspoň o deset let … jen moje drahápolovička (jménem Tomáš) nějak nechápe, jak se můžu tak strašně tlemit tomu tvému ubohému Tomášovi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
h.sona
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 21.03.11 08:30

děkuju, už dlouho jsem se tak nenasmála :lol: s takovým chlapem ani není možný nudit se :mrgreen:

 
m311
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 21.03.11 08:53

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fakt šikulka.. :palec:

 
twigi
Povídálka 11 příspěvků 21.03.11 09:20

Tak to jsi mě strašně pobavila. Dostala jsem takový záchvat smíchu, že jsem málem i porodila :D I kdoyž ono by to tak nevadilo.

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 21.03.11 10:00

Super.Mám taky doma takovej případ :lol: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
Paja R
Závislačka 3739 příspěvků 21.03.11 10:13

Ahoj, dosti jsem se nasmala :-), a vubec se ti nedivim, ze se doma nenudis, vzdyt na to ani nemas cas a prilezitost s partnerem, ktereho mas :-).

 
lemyk
Kecalka 205 příspěvků 21.03.11 10:18

Hele pohoda, už jsem se bála, že mám doma takovýho šikulu jen já :mrgreen: .Taky ti písnu jednu malou story, protože ti chlapi mi přijdou jak přes kopírák.
Můj drahý se vydal z Prahy do Košic, kde musel ještě vyřídit něco ohledem bytu (je to cca 800km). Přišlo mu najednou líto, že máme starou pračku a v Košicích je téměř nová. Takže ji vzal na rudlík, který si vzal již předtím (za tím účelem) a naložil do taxíku. Pak ji společně s taxikářem nastěhovali do expresu Košice-Praha - přímo do kupé! a tak fakt dojel až na Hlavák a dokázal ji přistěhovat domu. To celé za 2,5 eura - poplatek, který mu naúčtoval nevěřící průvodčí na SR - ten v Čechcách byl tak hotov, že mu nezkontroloval ani jízdenku. No holky zkuste si to představit 8-o :mrgreen: Jaaaaaaak jsem ráda, že nejsem sama, komu občas zůstává rozum stát :lol:

 
Tomikate
Echt Kelišová 9950 příspěvků 21.03.11 10:32

:lol: :lol: Tak to je taky dobrý :lol: Ale já bych se tomu asi ani nedivila :lol:

 
lucienne
Neúnavná pisatelka 16065 příspěvků 21.03.11 10:42

super napsaný tomi :lol:

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 21.03.11 11:19

Super deníček, se tu tlemím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lemyk, chlap je taky šikula. :palec: :lol:

 
Mia82
Neúnavná pisatelka 17269 příspěvků 21.03.11 11:26

:lol: :lol: To jsem se fakt nasmála :palec: Ale doma mám něco podobnýho,je to teda slabý odvárek proti tomu tvému ,ale taky dokáže perlit…

 
Kačus82
Kelišová 6363 příspěvků 21.03.11 12:41

Tomi, tos mě teda pobavila :mrgreen:
Krásnej deníček :mavam:

 
MeloryNox
Kelišová 5616 příspěvků 21.03.11 13:07

To je hezký :-D Snaží se a je to aktivní člověk. Myslím, že chlap za trest by byl ten, který jen leží na gauči s lahváčem ;-)

 
makina
Neúnavná pisatelka 15322 příspěvků 21.03.11 14:14

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To mi připomnělo mého muže, jak na zahradě vykuřoval podzemní hnízdo s vosama, ale ono jaksik mělo dva vstupy a vosy si na něm pomstychtivě smlsly :lol: :lol:

 
David11
Kecalka 136 příspěvků 21.03.11 14:35

Jako jeden z mála zástupců chlapů tady na tomto serveru, se musím Tomáše zastat, určitě je hodně pečlivý a odpovědět na Vaší otázku v nadpisu deníčku, zda-li za odměnu, nebo za trest, tak rozhodně za odměnu :-D .

Ale vážně, taky jsem se hodně nasmál. Napište knížku, rád si ji koupím… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 21.03.11 v 14:37

 
barvik
Závislačka 3483 příspěvků 21.03.11 16:11

Úžasný deníček :)) víc takových prosím! Fakt super, takhle jsem se už dlouho nezasmála :))

 
Mondík
Závislačka 4504 příspěvků 21.03.11 16:50

Tak to jsem se pobavila :palec:. A ze vsichni chlapi jsou tak nervozni a clovek na ne nesmi ani promluvit, kdyz se jim neco nedari, co? :zed:

 
evelínka79
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 21.03.11 17:05

Tak takhle jsem se dlouho nepobavila :mrgreen:
Běžím si utřít slzy,brečím tu smíchy :lol:
Máš prostě doma šikulku :palec:

Příspěvek upraven 21.03.11 v 17:05

 
meduzza
Echt Kelišová 8509 příspěvků 21.03.11 19:49

Tomikate díky za deníček :mavam:. Já se smála od začátku až do konce :mrgreen: :mrgreen:

 
Dorisov
Povídálka 50 příspěvků 21.03.11 19:57

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: Paráda, nemám slov :potlesk:

 
meduzza
Echt Kelišová 8509 příspěvků 21.03.11 20:16

Lemyk to s pračkou je také dobré :lol: :lol:. Tomu průvodčímu se nedivím :lol:

 
darla
Kelišová 5035 příspěvků 21.03.11 20:56

to jsem se zasmala… :mrgreen: :dance: :mrgreen:
napiste jeste denicek na pokracovani ! :palec:

 
Uživatel je onlineBohunkaP
Extra třída :D 14414 příspěvků 21.03.11 20:59
:palec: :palec: :palec: :mrgreen:
 
LucaLuca
Závislačka 4454 příspěvků 21.03.11 21:19

Už se těším na 2. díl. Doufám, že bude. :lol: :palec:

 
bekky
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 21.03.11 21:34

Ahoj, super deníček :potlesk: A taky znám Jirku Havrdu.

 
TuttiFrutti
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 21.03.11 21:41

Neuvěřitelný deníček :potlesk: moc mě pobavil :palec:

 
Kočislava
Nadpozemská drbna 28272 příspěvků 21.03.11 22:55

:mrgreen: :mrgreen: smála jsem se jako blázen, obzvlášť u příběhu „sklo“ :-D :potlesk:

 
Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 22.03.11 00:10

Já se tu tak řechtám, že asi vzbudí i sousedy… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Vážně super! :palec:

 
Luuuca
Kecalka 204 příspěvků 22.03.11 08:05

Naprosto úžasné :potlesk: :potlesk: :potlesk: Tak moc jsem se už opravdu dloooouho nezasmála :mrgreen:

 
Tomikate
Echt Kelišová 9950 příspěvků 22.03.11 08:46

Zdravím všechny čtenáře. :mavam:
Jsem ráda, že se Vám deníček líbil a pobavil, protože když tady čtu ty ostatní, tak u některých se mně chce i brečet, jak jsou smutné :cry: Tak mě těší, že aspoň nějaký deníček je pro zasmání :lol:

 
Anonymní  22.03.11 11:17

No parádní deníček :potlesk: :potlesk: :potlesk: Já jsem se tak smála :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mám podobný exemplář doma. Není sice takové trdlo, on spíš co řekne to stojí za to. A to mluví vážně! Je to ten typ, co řekne „ahoj“ a všichni se válejí smíchy. To máte potom vidět jak u nás vypadají víkendové obědy! Dětem lítají nudle nosem jak se smějí. Napíšu tu dvě perličky, radši anonymně, kdyby náhodou přítel narazil na můj profil aby mě nezapleštil :mrgreen:

V sobotu jsem byla s dětmi na plese. Pěkně jsem se oblékla, nalíčila… Když jsme přišli domů, přítel zrovna seděl na gauči a soustředěně něco montoval. Protože jsem měla na sobě tu halenku ve které ho prý děsně rajcuju, rozhodla jsem se ho trochu poškádlit :oops: Sedla jsem si vedle něho, trochu se naklonila(výstřih) a zatvářila se sexy. No chvíli trvalo než si mě všimnul…koukl na mě a nechápavě se zeptal: CO JE? CHCE SE TI KADIT? :roll: :roll: :roll:

V neděli jsme se rozhodli jet na výlet. Máme dědečka Favorita. Hodně mě vyděsil přítelův skřek ÉÉÉ když jsme vjeli na dálnici. Koukla jsem na tachometr a tam bylo 40!!!
Začala jsem panikařit „JEĎ JAK JEDEŠ, NEZRYCHLUJ PROSÍM!“ žádala jsem ho.
Drahý sebejistě: „JEDU STOVKOU, NEBOJ.“ „JAK TO MŮŽEŠ PROBOHA VĚDĚT!“ šílím. „POZNÁM TO PODLE TOHO, ŽE SE ZAČNE KLEPAT KUFR8-o 8-o 8-o
(asi po 5ti km se tachometr zpamatoval a OPRAVDU jsem jeli stovkou)

 
Hotaru
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 22.03.11 11:48

Úplně si dovedu představit jak stojí s tím uhlím a počítá jak dlouho vydrží :lol: (teda představuji si u toho mého přítele :lol: - taky je to takový typ :lol: )

Ale co mě teda taky dost rozesmálo je příspěvek od anonymní s halenkou která rajcuje jejího přítele :lol: :lol: :lol: :lol:

Taky bych něco nmapsala, ale zrovna si nemohu vzpomenout.. :lol:

 
Tomikate
Echt Kelišová 9950 příspěvků 22.03.11 12:22

Anonymní
Tak teď jsem se zasmála já od srdce :lol: :lol: Úplně to vidím, jak na tebe mrkne a zeptá se tě, jestli potřebuješ kadit :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:

 
evinax
Závislačka 4741 příspěvků 22.03.11 23:05

Tak včera jsem se smála jako blázen, chytil mě takový záchvat smíchu, že jsem brečela a chytaly mě křeče do břich a manžel si myslel,že jsem se asi zbláznila! A dneska znova, musela jsem si to přečíst ještě jednou a určitě ne naposled,funguje to dokonale,děkuju za krásný deníček a prodloužení života!

 
Katerina000
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 24.03.11 17:28

Tak Ti také pěkně děkuji za prodloužení života, málem jsem se smíchy počůrala :lol:

 
Lamiia
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 24.03.11 22:23

řvu smíchy jak uplnej šílenec.. moc krásně napsaný..
a drž se.. kdybys chtěla napsat pokračování budu ti vděčná :DDD

 
Anonymní  25.03.11 11:04

Ahojá, já jsem zase ta anonymka s rajcující halenkou. :mavam: Asi bych mohla taky napsat deníček, ale drahý by asi nebyl moc nadšený a sem se to prostě hodí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vymyslel skvělou hru! Fakt skvělou! :roll: Takže jestli chcete, můžete si ji zahrát s vašimi dětmi(tahle věta je myšlena ironicky) :mrgreen: Jmenuje se KOPÁNÍ DO ZADKU :roll: :mrgreen: A postup je takový: uchopíte své dítě pod paží, napřáhnete nohu a vší silou ho kopnete do prdelky, nadzvednete ho a letíte s ním kolem pokoje a různě do zatáček(jako by jste vykopli balón) To dělají teď každý večer-takto je ukládá do postele :cert: Děcka vydivočené, piští, hecují ho KOPNI MĚ! KOPNI MĚ!

No už slyším synátora jak se ve škole učitelce chlubí, ŽE HO TATÍNEK VEČER ZKOPAL :roll: To je tak na sociálku, že. A syn je drbna. To vím… Další příhoda:

Jednou večer, umývala jsem nádobí a milý do mě rypal… „Ještě jednou do mě rypneš a beru vařechu a naplácám ti“ varuju ho ve srandě. A on just a zase si rejpnul… Neváhala jsem, vytáhla vařečku a začali jsme se po bytě honit…děcka na nás koukali jako na dva idioty…dostihla jsem ho a plácala po zadku, on samozřejmně řval AŮŮŮ AŮŮŮ. Dokončila jsem výprask a vrátila se do kuchyně. Slyšela jsem jak říká dětem „Děcka rači už nezlobte, viděli jste to? Mamka je úplný blázen. Být vámi tak rači nezlobím, ona je všeho schopná“
Na druhý den přišel syn ze školy. Chlap v tu chvíli seděl u stolu. Syn za ním přišel a soucitně se ho zeptal „Tak co? Zbila Tě?“ On nahodil útrpný výraz a zakýval že ano. Syn mu položil ruku na rameno a vzdychl „NEBOJ TATI. JÁ JSEM ŘEKL PANÍ UČITELCE ŽE TĚ MAMKA BIJE“

Nechci ani pomyslet, co si o nás ve škole myslí :oops: :mrgreen:

A nebo včerejší sex :roll: :roll: :roll: Večer byl sráááášně unavený. Tak jsem si myslela, že dnes budu mít šábes. Omyl. Jen co jsme lehli spustil-ale hóóódně „nenápadně“ NĚKOMU TU NĚCO STIJÍÍÍ…MYSLÍM, ŽE SEM TO JÁÁÁÁ…CO S TÍM KOČKO UDĚLÁŠ? Tak jsem mu připomněla, že byl stáááášně unavený a on prý ale nemůže kvůli němu(ehm víte :oops: ) usnout-LEŽELI JSME SNAD JEDNU MINUTU :cert: :cert: :cert: :mrgreen: No tak jsme se „dohodli“ že to bude na koníčka. Sedla jsem si na něho s tím, že se chvíli pomazlíme, ale on strááášně spěchal, načež jsem mu odvětila, že nejsem uůbec vzrušená a on: DĚLEJ! DĚLEJ! MYSLI NA NĚJAKÉHO PĚKNÉHO CHLAPA! To jsem ho poprskala smíchy :mrgreen: Blázen jeden. Tak nějak jsme se teda začali milovat :roll: A co čert nechtěl, nějak mi to ujelo a já si upšoukla :oops: To mě zase svými slinami poprskal on. Řehtal se mi jak blázen :cert: Tenhle sex musím mít rychle za sebou-pomyslela jsem si a začala jsem po něm vášnivě skákat. Po chvilce jsem si uvědomila, že se vlastně vůbec nehýbe a ani nevydává žádné vzdechy tak jsem na něho mrkla. On ruce za hlavou jako by se slunil na pláži a prý: KAM JEDEŠ? (myslela jsem že ho zaškrtím) DO PRDELE VOLE vypadlo ze mě :oops: a on JÁ MYSLEL, ŽE SE MILUJEME NA KONÍČKA A MY SE MILUJEME NA VOLEČKA JO? TO BY MĚLI PŘEPSAT VŠECHNY KAMASŮTRY! tak jsem se opravila DO PRDELE KOŇU :mrgreen: A protože jsme měli na zemi zapálenou svíčku, na zdi byl vidět můj stín z profilu. Co toho mamlase nenapadlo-stínohra! Udělal s prstů koňské uši takže to vypadalo že opravdu jedu na koni :roll: Potom to změnil na králíka :mrgreen: No tak jsem se milovala s volem, koněm, králíkem a vlastně ještě s přítelem. A když bylo po všem a on se KONEČNĚ udělal, tak se mě zeptal A BYLA JSI? :cert: :cert: :cert: Celá žhavá, že… A ráno mě budil VSTÁVEJ ZOOFILKO KAM POJEDEČŠ DNES? :cert:

Ještě jsem si vzpomněla na něco. Byli jsme u jeho mamky. Ona bydlí v řadovce a má strašně zvědavé sousedy, co mají uši a oči všude :roll: Byla jsem ven pověsit prádlo, on byl s dětmi doma a z okna na mě hulákal cikánským přízvukem který umí skvěle ŇÉÉÉÉ MORE DE SI DĚCKA MAJŮ HLAD HBAJ DOM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No trapas jak mraky :zed: :zed: :zed:

U nás fakt nuda nehrozí, ani stereotypní sex :oops: Jen mi z něho někdy stávají vlasy hrůzou na hlavě a říkám si-kdy ten kluk dospěje. Popravdě? Doufám, že nikdy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
Tomikate
Echt Kelišová 9950 příspěvků 25.03.11 12:45

No super :lol: :lol: Jsem se pobavila :lol: :lol: Škoda, že jsi to nenapsala jako deníček :lol:

 
milášeček
Kecalka 153 příspěvků 16.05.11 22:13

:twisted: tak to je d´ábelsky dobře napsaný deníček málem jsem si cákla do trikot. Jjen tak dál :palec: :lol: :lol: :lol:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama