Chtěla bych i dvojčátka:o)

Snažení

Ahojky všichni, kdo se tady pohybují. O tomto serveru vím už dávno, ale až poslední dobou sem chodím čím dál častěji a pročítám a pročítám. Občas se mi stane že když čtu nějaký šťastný konec porodu nebo to štěstí když maminka zjistí že je těhotná, mi začnou slzet oči a jsem pěkně naměko. Chtěla bych se proto zařadit mezi vás, ale asi mi bude chvilku trvat se s tímto serverem naučit pracovat.

Tento článek jsem zařadila do tématu - Snažilkovské, protože bych vám chtěla povědět jak moc moc bych chtěla mimčo a jak se těším až konečně už už už to bude.
Je mi 27 let, jsem vdaná už skoro 4 roky a manželovi bylo letos 30 let.
Myslím že budete souhlasit že biologické hodiny mi musí bít jak o život.Taky že jo.
Kdybych vám měla vyprávět proč po 4 letech manželství ještě nemáme děti, bylo by to na dlouho, třeba někdy příště. Jenom zkráceně: beru antikoncepci asi 11 let a po svatbě jsme si řekli je ještě chvilku počkáme, chtěli jsme stavět dílnu na manželovo podnikání, takže jsme se dohodli že to zkusíme tak za rok, dva… Jenomže.....
po dvou letech manželství se objevili mezi námi problémy bohužel způsobené mnou:-( (kéž by šel vrátit čas). Naše manželství to ustálo, sice to bylo několik měsíců hodně kruté:-(( ale dneska už je to O.K. Sama bych neudělala to, že bych přestala brát prášky a manželovi to neřekla, chci se s ním dohodnout, aby taky po mimču toužil a miloval ho. Nejhorší pro mě v tom období bylo to, když mi řekl že mi zrovna v tom období chtěl navrhnout, že by jsme to mohli zkusit.
Takže se odsunulo na neurčito. Dneska je to skoro 2 roky co se dělo tohle a vypadá to že se blíží lepší zítřky. Stavíme, v létě chceme zkolaudovat, a doufám že i zkusit zapracovat na mimču. Teď mám prášky ještě na 2 měsíce, pak bych je přestala brát a chtěla bych začít s vitamíny pro nastávající maminky a o prázdninách se začít opravdu snažit!
Ale co když to nepůjde??? Já se tak strašně těším na miminko, že budu tak vystresovaná že se bojím že to na just nepůjde.
Abych se vrátila k názvu článku. Geneticky mi ve velké míře „hrozí“ dvojčátka a já jak s tím už více méně počítám, tak se na ně začínám strašně těšit. Umím si představit ten hrozný zátah a nutnou pomoc manžela, ale i s tím počítám.
Zatím si užívám 3 měsíční neteřinky, kterou bych mohla chovat snad pořád:-)
Takže… doufám, že se během několika měsíců zařadím mezi těhulky a budu si moc s vámi sdělovat rady a zkušenosti v těhotenství a s miminkem:-)
Máme už i jména!!! Anetka (Daniela, Nela) a Lukášek ( ? ), líbilo by se mi pro kluka Radek, ale to bohužel nepůjde (já Radka, manžel Radomír):-DD
Mějte se krásně, doufám že mi někdo napíše jak se mu líbil můj příspěvek.
Užívejte krásného jara páááá

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  16.04.05 13:51

Radko držím všechny pěstičky at vám všechno vyjde tak jak si přejete a na těhu testíku co nejspíš // neboj nemysli na to tak raduj se z jara z domečku z neteřinky a budeš v tom ani nebudeš vědět jak:o)
A ještě v každém vztahu je to jednou dole jednou nahoře hlavně že jste to ustáli a určitě se váš vztah upevnil.Tak se měj hezky ahojík Helča+ Denča+Luky
PS:zajdi někdy na chat tam určo nějakou zpřízněnou dušičku najdeš

 
Berca
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 17.04.05 17:46

Ahoj Radko,
podle toho, co jsem si přečetla si myslím, že by jsi určitě zapadla k nám do deníčku Nových snažilek.
Jestli chceš, přidej se. Rádi Tě uvítáme!
Zdraví Berča

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 18.04.05 12:56

Ahojky Berčo, musíš mě trochu navést do deníčku nových snažilek......
ráda se budu zůčastňovat:-)

 
Anonymní  08.09.05 20:34

Les candidats qui passeront le casting, bénéficieront dune premičre exposition face au public, puisque tous les castings, dont le premier, se dérouleront sous les yeux du public. Relevant Links East AfricaMauriti­usArts, Culture and Entertainmentanti aging uk [www-ensimag.imag.fr]au­to extended warranty [www.knightsports.co.jp]credit counseling nonprofit [www.wheeling.com]„university apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]„u­niversity apartments“:[]DAE

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama