Chtěla jsem jediné, šťastnou rodinu

O životě

Napsala jsem tři deníčky, první o tom, jak si život pohrává s mými nervy v těhotenství, druhý o tom, jak už je konečně vše v pořádku, a poslední o porodu našeho syna a změně tatínka k lepšímu, bohužel tento deníček se zase vrací na začátek, nebo je spíše o konci?

Od narození našeho Danečka uběhlo dva a půl měsíce, první dny doma z porodnice byly ty nejkrásnější mého života, tatínek se o nás staral, pomáhal mi, kde se dalo, jizva po CS dlouho bolela, tak jsem byla za jeho pomoc vděčná. Ale už asi po týdnu se vše vrátilo do starých kolejí. Veškerá starost o zvířata, domácnost, nákupy, všechno padlo na mně. Div jsem tu nelezla po čtyřech, po porodu se mi ještě vyrazila příšerná vyrážka, tak jsem byla rozdrbaná od hlavy až k patě. Ale náš tatínek už zase seděl u PC. Seděl tam po práci i v dnech volna.

Nemůžu říct, že by Danečka neměl rád – to ano, ale vezme si ho maximálně na 2 minuty a už mi ho zase vrací. Dva týdny po propuštění z porodnice mi začal nekonečný kolotoč ježdění do školy, padala jsem na pusu, ve čtyři ráno vstávat, večer se vracet, učit se, pozdě jít spát a v noci vstávat k malému. Takhle celý týden. V půlce týdne už jsem ani nedokázala dát večer do kupy větu, jak jsem byla mimo (pro upřesnění jsem si připadala jako hodně opilá, která ani neví, co mele). A po tomto týdnu začaly zkoušky, z našeho andílka se vyklubal tak trochu rarášek, který je dopoledne hodný, ale od jedné hodiny do večerního uspání je to čertík. Takže odpoledne běhám nejlépe s kočárem po městě, což je jediná věc, která ho uklidní (kromě skákání na míči, ale kdo by chtěl celé odpoledne prohopsat).

Nevím, možná si neumím zorganizovat čas. Dopoledne se snažím využít k úklidu, uvaření atd. Dopoledne ani nejsem schopná se naučit, nejlépe mi to jde navečer. Odpoledne jsem buď s malým venku, nebo s ním v náporu zoufalství trajdají tři hodiny po městě kamarádky a já získávám další drahocenný čas. V půl sedmé přijíždí tatínek z práce (pokud není doma). Čeká na něj večeře, já těšící se, až si vezme alespoň na hodinku dítě, naše malé zlobidýlko. Ale jak jsem již psala, pochová ho, dá mu pusu a zase mi ho vrátí s tím, že ho bolí hlava. Copak mně nebolí? V osm večer dítě usíná a na mě čeká nádobí, zvířata a hromady učení.

Před každou zkouškou moje zoufalost narůstá. V hlavě se mi jen honí, že ji musím udělat, jinak ten kolotoč před ní přijde znova, ale jak, jak ji mám udělat, když se nemám kdy učit? Naštěstí zkouškové končí, mám před sebou poslední zkoušku a jednu ještě v září. Jinak vše splněno, s nejlepšími známkami za mé studium. Jsem na sebe pyšná, ale doma se mi pochvaly nedostane. Slyším jedině to, že školu jsem si vymyslela sama, tak ať si nestěžuji.

Ale proč jsem se vlastně rozhodla napsat tento deníček? S naším vztahem to jde očividně z kopce. Ani jeden nejsme šťastný. Příteli přijde, že mi nestačí, jak kvůli mně PC omezil (no, nějak jsem si bohužel nevšimla, chlapská práce doma stojí a já už začínám připravovat vrtačku na to, že teď budeme kamarádky my dvě). Včera večer jsme se rozhodli tento vztah ukončit. Ale co se nestalo. Samozřejmě se to neobešlo bez hádky plné výčitek, opět jsem si vyslechla, jak udělá vše pro to, aby byl malý s ním a ne se mnou, jak mě Daneček nebude mít nikdy rád a bude mít radši jeho, jaká jsem svině.

Nakonec se stalo něco, co ještě nikdy. V šíleném afektu mě chytil a poprali jsme se (což o to, „prali“ jsme se vždycky, ale je to čím dál horší, v těhotenství jsem se nebránila a rychle někam zalezla, aby neublížil miminku, jinak si ale něco takového líbit nenechám). Včera jsem měla poprvé strach o svůj život. Držel mě, křičel a já nevím co všechno, za to moc dobře si pamatuji, jak mě kopl do břicha, a já jsem spadla na zem. Zůstala jsem ležet a nebyla jsem schopná ničeho. Nebyla jsem schopná se hnout ani cokoli říct. Jen se mi řinuly slzy z očí a nemohla jsem uvěřit tomu, co se právě stalo.

Když jsem se ani nehnula, začal mít strach. Začal se mi omlouvat, mluvil na mě, ať něco řeknu atd. Jediné, na co jsem se zmohla, bylo odebrat se po čtyřech při zemi do ložnice. Šíleně se mi motala hlava a chtělo se mi zvracet. Přišel za mnou, ať si jdu lehnout, že mě odnese do postele. Jen se mě dotkl, začala jsem se klepat. Vrátil se mi ten pocit z dětství, kdy mě zmlátila a zkopala máma a pak dělala jakoby nic. Ještě jsem se jí musela jít omluvit. No a tentokrát? Nakonec jsem za ním šla do obýváku s tím, že ho mám ráda a ať si jde lehnout do postele. Celou dobu se mi omlouval a už zase dělá, jakoby se nic nestalo. Já si počítám modřiny a přemýšlím. Přemýšlím co dál. Zkusit to znovu a věřit, že s lepším koncem, nebo tomu malému nevinnému stvoření zničit rodinu?

Kdo jste dočetl až sem, tak děkuji. Potřebovala jsem se z toho všeho vypsat, dostat to ze sebe ven. Snad se rozhodnu správně.

Hodnotilo 5 lidí. Score 4.6.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
fatige  30.06.12 05:23
Na co čekáš?

Holka nešťastná, na co čekáš?? Aź Tě zabije? Tohle Ti přeci nikdo nesmí dělat, je hrozný, když tu píšeš, že se nedáš a pereš se, ale jednou se z té země nemusíš zvednout. A co pak bude s malým? nemáš už zodpovědnost jen za sebe, ale i za malého, takže to koukej začít rychle řešit. bydlet blíž, tak tomu tvému dojedu rozbít hubu sama, aby viděl jaké to je. A jinak.. jaké ničení rodiny nevinnému tvorečkovi?? Jak to bude pokračovat dál? Bude se koukat na to jak jeho táta řeže mámu?? To snad ne?? jaká rodina? Dva do sebe řezající rodiče?? Drž se. Z

 
dasjana
Kecalka 296 příspěvků 30.06.12 06:45

Souhlasím s fatige :pankac:..nač čekáš?? to se chceš nechat mlátit, chlap, kterej uhodí, tak to udělá znovu a nebude se ohlížet napravo ani nalevo :think:..já bych od takového utíkala co by mi nohy stačily…že Ti sebere dítě?? tahkhle vyhrožuje jen zbabělec, co se bojí, že už nemá pevnou půdu pod nohama. Je to obyčejnej srab. Už nevidí, že jsi na dítě sama :nevim:

drž se, jakkoli se rozhodneš, tak učin jen ve své vlastní dobro a dobro svého synka :hug: :hug: :hug:
 Denisa

 
maxi2408
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 30.06.12 06:55

Ahoj, ani já Tě nepotěším.
Můj první syn se narodil v 32. týdnu, po kopnutí do břícha…také jsem chtěla jen šťastnou rodinu. ALE TIHLE LIDÉ JSOU NEVYZRÁLÍ SOBCI A MANIPULÁTOŘI. A i kdybys šéfovala Národní bance, stíhala 54 dětí, do toho 8 domácností. Pořád bude dřepět a čumět, občas i do PC, pokud ho pochopí…
Už na nic nečekej, jinak bude pozdě. Nechtěj slyšet názory dětí matek, které se vymanily z takových vztahů později. To, že má broučka rád a dá mu jednu pusu denně, neznamená, že je dobrým otcem a dává mu do života to nejlepší…Je to hrozné, ale musíš pryč. Hlavně to chce určitý čas samoty, kdy člověk rovná hlavu, priority a tak…neskákej hned do dalšího vztahu, nečekej na prince, mohlo by vše skončit stejně. Na světe jse spousta mužů, kteří dokáží akceptovat, že máš dítě a dokáží Ti dát po čem toužíš a dokáží si toho náležitě vážit.
Drž se a najdi v sobě sílu situaci vyřešit, myslím, že ji máš někde v zapomenutém koutečku dost a dost :hug: :hug: :hug: :srdce:

Příspěvek upraven 30.06.12 v 06:56

 
Melilla
Povídálka 33 příspěvků 30.06.12 06:59

Nějak nechápu, proč si za ním šla a říkala mu, že ho máš ráda…on tě zkope a ty mu říkáš tohle?? 8o Příště to udělá znovu, zvlášť, když mu to sama tak lehce odpouštíš…Jestli máš kam jít, neváhej…já bych v takovém proštředí teda dítě vychovávat nechtěla…

 
darla
Kelišová 5035 příspěvků 30.06.12 07:44

Jeho utoky se budou stupnovat a on si bude dovolovat vice…
malemu znicit rodinu 8o :?: to chces svoje dite vychovavat v tom, jak se mlatite :! to pro dite bude vetsi trauma…

na co toho chlapa mas :?: jenom mu varis, peres a co dela on :?:
ja bych ho kopla do pr…

 
lucka83
Hvězda diskuse 46085 příspěvků 60 inzerátů 30.06.12 07:49

Lituju te holka, tohle udelat chlap tak u me konci, pokud mas kam jit tak se zbal a odejdi, pokud te zbil a mas modriny, nech si to vyfotit, bez s tim na policajty a nebo o doktorovi to sepsat, ver ten chlap se nezmeni a ani nezlepsi, bude to porad stejny ne li horsi.
Preji ti hodne stesticka v dalsim rozhodovani :hug:

 
Mišanila  30.06.12 08:09

Nechápu, dřeš jak kůň, děláš doma asi všechno (skoro), nejsi otrok ani služka a když navíc studuješ, je to jen důvod navíc, aby se muž zapojil o 100% víc.
A domácí násilí k tomu, nadávky, vyhrožování to je cesta do pekel, bude to jen horší. A vypadá to, že tě bil i v těhotenství, to je hovado a ne chlap a dělá jakoby se nic nestalo, to je děs. Jsi na nejlepší cstě stát se obětí domácího násilí.

Kontaktovala bych organizace pro pomoc týraným ženám, abych si připravila nejlepší ústupovou cestu a odešla.

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 30.06.12 08:13

Proč od něho neodejdeš?!
Tak to začínalo u mojí mamky jak ji můj táta začínal mlátit a pak začal mlátit i mě jak mi bylo 10let tak nás obě dvě mlátil bez důvodně, tak nedopusť aby to tak dopadlo i u Vás a aby i nebil tvého krásného synáčka :( Držím palečky ať se cop nejdříve rozhodneš a odejdeš od něho

 
kačkamala
Závislačka 2511 příspěvků 30.06.12 08:14

To je sila! Na nic bych necekala, sbalila maleho ze se jdene projit ven a sla bych rovnou do nemocnice nechat se osetrit a sepsat to a okamzite na policii. Vykazou ho z bytu na 10 dni a muzou to udelat opakovane. Jsi po cisari a kopanec do bricha je dost nebezpecnej. To chces aby te zabil a malyho pak vychovaval on? Kdo si myslis ze by ho dostal do pece?
Moje rada:nechat se osetrit, zdokumentovat zraneni, ohlasit to na policii a zmizet od nej co nejdal!!!Holka nebud hloupa

 
Z.jev
Závislačka 2972 příspěvků 30.06.12 08:50

Ptáš se, jestli s ním máš zůstat nebo prckovi zničit rodinu… Jestli se takhle chová, tu rodinu zničíš právě tím, že s ním zůstaneš, myslím, že syn ti za to určitě nepoděkuje. Dostaneš se do bludného kruhu, zmlátí tě, omluví se, ty mu odpustíš… Nakonec tě přesvědčí, že si za to můžeš sama. Věř mi, že takoví lidé tě dokážou zmanipulovat neskutečným způsobem. A co když začne takhle mlátit malého? Taky mu odpustíš? Taky za ním nakonec půjdeš, že ho máš ráda? Prosímtě, když ne kvůli sobě, tak kvůli synkovi, odejdi od něj

 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 1 inzerát 30.06.12 08:55

Hrozny jak si ty chlapy mysli ze jim to projde taky bych to nahlasila na policiii a budes mit o důvod vic proc mi dite do pece 100% nedaji. Ted ho maly nicim neobtezuje ale muze nastat situace ze zacne mlatit i jeho treba za spatne znamky a tak… prece nechces aby mel taky trauma z detstvi jako ty kdyz te zmlatila mama. Drzim ti palce vim ze to neni lehke jen tak odejit ale rozhodne bych s nim nezustala a hlavne az bude slibovat tak se hlavne nevracej!!! a uvidis ze si casem najdes lepsiho tatinka a budes rikat proc jsi to neudelalala uz driv. Drzim palce :pankac:

 
cvikinka
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 30.06.12 09:42

Já si myslím, že ho neopustí, nechápu jak tohle můžeš dovolit, už jen s ohledem na tvoje dítě, promiň, ale já pro tohle nemám pochopení :nevim:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 30.06.12 10:10

Máma měla doma flákače, kterej sice pracoval, ale doma se o nic nestaral. My(já a brácha) jsme ho nijak extra nezajímali, hlavně aby měl pohodlíčko, pěkně televizka a máma dřela jako mezek. Bylo tam víc věcí proč tohohle sobeckýho zmetka měla poslat do háje a raději bejt s dětmi sama, ale neudělala to, protože „přece nerozbije rodinu“. :roll: Bylo mi dva a půl roku když jí kvůli nějaké kravině přiklekl a rozmlátil jí pěstma obličej. Já i můj o 4 roky starší brácha jsme stáli na prahu kuchyně a viděli jsme to. Bylo mi jen 2 a půl a vidím to a uvidím před očima dodnes. :,( :cert: Až pak se s ním rozvedla. Odstěhoval se k paní, se kterou se scházel už za dobu manželství s mojí mámou, pak se dozvěděla jak jí všude pomlouval atd. Neříkám že se lidi neměněj a že to zákonitě bude i u vás pokračovat k horšímu, ale tvůj chlap je dokonalým příkladem manipulátora, kterej si svoji hračku drží pěkně pod palcem. Vim proč jsi mu řekla že ho máš ráda, protože ho miluješ, je to přirozený, máš s ním dítě, ale zamysli se nad tím, jestli bys měla ráda takového člověka, kdybys s ním dítě neměla. Vážně bys s ním zůstávala ve vztahu? Kdyby se k tobě choval takhle někdo cizí, nebo nějaká tvoje kamarádka, vážně bys s ní dál kamarádila? Řekla bych že ne, seber zbytek hrdosti a síly, kterou máš a už si konečně uvědom, že lidi, kteří si naši úctu nezaslouží, si nezaslouží ani kouska naší pozornosti, a je jedno jestli je to někdo koho potkáš mezi dveřma v obchodě a nebo je to otec tvýho dítěte či jinak příbuznej. Miluju lidi, kteří se ke mě chovají s úctou a kteří mě mají opravdu rádi. A těm dám ze svého srdce všechno, ale ne ty, kteří by mě chtěli ovládat a dělaj mi ze života peklo. S mým otcem od mých 19 let nemluvím. CHoval se tak dál, jako sobec, a je mi jedno, že mě zplodil. To mu nedává právo na mou lásku. Moji lásku si musí zasloužit. A tak stejně s partnerem. Taky jsem s jedním měla dítě a taky se choval podobně, jen já odešla dřív, než mě zbil, v ten den, kdy měl napřaženo v naprosto nesmyslné, jeho chorým mozkem vyvolané hádce. Jsem za to šťastná. Teď mám muže, který mě miluje, i moji dceru, a já si ho vážím, protože si opravdu zaslouží moji lásku. Nyní žiju šťastý rodiný život. A představa, že bych s tamtím volem zůstala jen „abych udržela rodinu“ :poblion: :poblion: :poblion: Ne prostě ne, geny šťastnou rodinu nezaručí. Přeji mnoho sil :hug:

 
petulle
Kecalka 339 příspěvků 30.06.12 10:24

Proboha na nic nečekej a okamžitě od něj odejdi, nebo se chceš dočkat okažimku kdy sáhne i na syna??? Ty jeho omluvy jsou úplně k ničemu, žádný lepší časy nebudou, vždy když bude v koncích tak na tebe sáhne!!! No konečně rozhodnutí je na tobě, ale já bych šla okamžitě. Nebo chceš aby Daneček vyrůstal v takové rodině??? Držím palce aby jsi se rozhodla správně :hug:

 
panenka87
Extra třída :D 13167 příspěvků 30.06.12 10:29

Kretén! Ukončete to, rychle

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 30.06.12 10:36

Zničíš mu jí když s ním zustaneš!

 
martina.se
Hvězda diskuse 54518 příspěvků 30.06.12 10:44

Proboha, proč si to necháš líbit? Jak to udělá jednou, udělá to znovu. To se budeš pokaždé klepat strachy? Rychle pryč, dokud je čas.. Doufám, že se vzpamatuješ a odejdeš. Přeju hodně štěstí a síly.. :kytka:

 
alena36
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 1 inzerát 30.06.12 10:45

Uteč od něj, dokud je čas, i když se ti bude 100× omlouvat. Když chlap uhodí jednou, udělá to i podruhé. Fakt na nic nečekej a odejdi, dokud máš sílu.

 
Venetta
Kelišová 5758 příspěvků 30.06.12 11:05

Vážně na nic nečekej a BĚŽ :! Tohle se nespraví! Pořád lepší rozbitá rodina, než takováto rodina :! Až Daneček vyroste a dostane rozum, bude trpět s tebou, nedovol to!!! :( Posílám ti sílu. Vzchop se…a odejdi!!

 
Jullii
Závislačka 2603 příspěvků 30.06.12 11:58

Kačkamala to napsala dobře. Vem malého, zajdi k lékaři se nechat ošetřit…nikdy nevíš, co ti mohlo po tom kopanci po císaři prasknout, nech vše zdokumentovat, nahlaš to na policii. Jen s ním nezůstávej!!! A pamatuj si, MALÉMU RODINU TÍMTO NEZNIČÍŠ!!! To on už ji zničil dávno…v tom okamžiku, kdy poprvé na tebe vztáhnul ruku!
Držím ti pěsti abys našla sílu a odešla od něj. :hug: :hug: :hug:

 
TereuliJa
Ukecaná baba ;) 2088 příspěvků 30.06.12 12:26

Tak kromě toho že děláš školu, mi tvůj deníček připomíná něco co bylo mezi mnou a mým ex. Milovali jsme se, a přesto asi nebyl šťastný. Svůj volný čas trávil hodně na PC. S malým si chvíli hrál a pak nás odkázal někam aby měl klid na svůj PC. Dokázali jsme se slušně pohádat a nebál se být agresivní. Pak nám to bylo líto, omlouvali jsme se a byl zase klid. Ale vše bylo od znova. Název deníčku už tomu napovídá. Chtěla jsem jen šťastnou rodinu.
Nějakou dobu jsme byli šťastný když jsme se přestěhovali na venkov, oba jsme se vyklidnili a chtěli rozšířit rodinu. Ale po půl roce vše začlo znova a dokonce jsem zjistila že přítel hledá rozpýlení u jincýh žen.
Nakonec mi nezbylo než od něj odejít, s tím že uvidím jestli o nás tedy stojí nebo ne. A ukázalo se že ne. Teď jsem sama s 1,5ročním klukem a v září bude bratříček a tatínek o nás ztratil veškerý zájem a zelíbil se mu život bez nás.
Přez tu lásku a snahu mít štastnou rodinu jsem neviděla širší okolnosti. A dopadlo to takhle. A nakonec jsem ráda že jsem se ho zbavila. Chybí mi miluji ho, ale je to tak asi lepší. Mělo to tak být.
Přeju ti ať to s váma dopadne líp, a nebo ať si uvědomíš dřív než já že to nepůjde. Drž se. :,( :hug:

 
Jaruschk
Závislačka 3926 příspěvků 30.06.12 12:58

Pane bože, já být tebou, tak od něho utíkám, co mi nohy stačí…očividně je to násílník, na mě chlap jednou vztáhnout ruku, tak letí z baráku jak namydlený blesk…udělal to jednou udělá to podruhé!!!Očividně mu na tobě a malém nezáleží, to by se choval jinak…nebuď hloupá a odejdi od něj

 
Lucmic
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 30.06.12 13:09

Neodpouštěj, nedoufej, nevěř v lepší zítřky - protože se takový člověk nezlepší, a spíš to bude horší a horší a až ho jednou naštve Daneček??? Ani nemyslet! Jsi chytrá, šikovná a soběstačná holka - maminka!!! Studuješ, staráš se o dítko a o domácnost - ty to zvládneš, to on bude v prdel* jasně, že bude házet klacky pod nohy a podkopávat tvoji sebedůvěru a házet na tebe špínu, ale ty si věř, to on je ten špatný, najdi si někoho kdo ti pomůže (kamarádka, příbuzní, linka bezpečí prostě někdo - nečetla jsem ostatní deníčky tak nevím jak to máš) Rodinu nezničíš, to už udělal on!!! :hug: Držím palce

 
IkaT
Kelišová 6020 příspěvků 30.06.12 13:25

Přesně jak píšou holky udělal jednou udělá znova… chceš být štastná? a mít štastnou rodinu aspon se synkem tak jdi od něj pryč… já díky tomu že mě bývalej zmlátil jak psa o miminko přišla… nikdy bych už chlapovi nedovolila aby na mě sáhnul… taky se pak vždy omlouval a lezl po 4 sliboval atd ale stejně při první příležitosti to udělal znovu… být tebou neváhala bych ani vteřinu… nechceš přeci aby v tomhle malej vyrůstal a nemyslel si jednou, že je normální když chlap bije ženskou :?: Držím palce a přeju hodně štěstí

 
Irinka0210
Závislačka 4431 příspěvků 30.06.12 14:50

Pryč - ten kdo to udělal - v tvém případě nejednou - udělá to znova!!!

 
Baruna123456  30.06.12 15:35

Co až Ti začne řezat dítě? Budeš za ním chodit, že ho máte s malým rádi? Ale fuj. Kopnout ženskou po porodu (a kdykoli!!) do břicha je sráčovina první kategorie a zjevně je to chlap, co si troufá na slabší. A to díte bude dloouuuho. Tys za ním doslova přilezla po tom, co Tě zmlátil, jako bys promítla svou matku do něj, protože jsi toužila, aby Tě milovala. Jenže on je jen cizí chlap a lepších jsou tisíce. Že měl rychlou spermii z něj hlavu rodiny nedělá! Mazej a ani se neotáčej.

 
miru81
Neúnavná pisatelka 18584 příspěvků 30.06.12 16:00

Reinko, tohle se nespraví. Měla jsem v okolí jeden takový pár, ženská si to nechávala několik let líbit - samozřejmě se násilí stupňovalo a nakonec ten ubožák začal bít i děti…a to nemluvím o tom, jaké to pro dítě je, když slyší nebo nedejbože vidí, jak táta mamku bije a co si sebou potáhnou celý život…
Toho se nedrž, zkazíš tím život nejen sobě, ale i minimálně dětství svému potomku. Drž se, přeju hodně moc štěstí :hug:

 
Baruna123456  30.06.12 16:06

Jestli chceš přetrhnout tuhle prokletou nit, tak upaluj. Když to neuděláš, přinese si Tvůj syn do života to, že násilí je normální. Hádej, jak bude nakládat s budoucí partnerkou…

 
balestra
Závislačka 4669 příspěvků 30.06.12 17:19

Nechtějí s emi číst komentáře, takže nevím, jestli už to někdo nenapsal… Lidé se v zásadě nemění. Takže, pokud přítel před miminem přišel z práce a sedl k PC a ty jsi vařila, uklízela a starala se o zvířata, nečekej, že to bude někdy s ním jinak. No a když jste se dříve prali, budete se prát už vždy. Akorát jak jste oba nyní podráždění - ty, protože toho máš až nad hlavu a on, protože to, co dříve bylo normální mu nyní vyčítáš, takže agrese se zvýšila a popravdě nemyslím, že je možné to změnit.

 
Bobsh
Závislačka 3671 příspěvků 30.06.12 18:04

Tak prvně napíšu že teda nechápu na co čekáš, každopádně mě mrzí jaké to doma máš, ale já bych nečekala na to až tě kopne tak až se neprobereš, mě jen díky rychlé reakci sousedů a policie ex nevyhodil z okna ze třetího patra, taky se mi omlouval, ale když jsem šla do koupelny a viděla svůj šedo-modrý obličej, byl to konec a já ho potkala jen jednou v hospodě, kde nebýt cizích lidí málem rozbil popelník o hlavu. Nikdy jsem mu nic neudělala, jen měl hold blbou náladu. Nikdy bych s takovým člověkem nechtěla být. Proto radím odejdi dokud je čas. Teď mám hodného muže ve kterém není ani špetka agrese a zloby, je to hodný muž který si mě váží za to jaká jsem a ty si taky najdeš hodného muže, který tě bude milovat a uvědom si, že TY NEJSI TA CO NIČÍ RODINU!!! TO JE ON.

 
Simila  30.06.12 18:40

Ahoj, není to jednoduchý, vím moc dobře jak se citíš, jsi slabá, zlomená a zklamaná, když není doma, máš síly víc, přemýšlíš o tom, jak ti bude bez něho, přijde domů, je klid a ty si myslíš, že se vše změní…Nezmění, věř mi, bude to horší a horší… místo jednoho dítěte máš děti dvě, partner je nezralý a sobecký… a pokud tě muž uhodí jednou nepřestane, mám to již za sebou…Přeji ti hodně síly a zdravý rozum… a jsi skvělá a silná, studovat v těchto podmínkách není jednoduché

 
juchinka
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 30.06.12 18:43

Okamžitě od něj upaluj!!! Uvidíš, jak se ti uleví. A vůbec o tom s ním nediskutuj, prostě zmizet a konec!! Nejlepší bude, jestli můžete být chvíli u rodičů, aby ti neublížil, nebo nedej bože nepřemlouval. Apokud, dítě netýráš, do péče ho nedostane, to se neboj. Udělej to pro své dítě, když néé pro sebe :! jelikož když s ním zůstaneš, dáš vašemu dítěti do života to nejhorší co můžeš. Věř, že by jste mu tak pochroumali psichyku, že by se z toho nemusel nikdy dostat. Prý rozbít rodinu, Prdlajs :nevim: Matka má pro dítě udělat to nejlepší, tak hrdě do toho :kytka: :kytka: Neboj, sami nezůstanete :mavam:

 
Kaac
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 30.06.12 18:54

Není pro dítě nic horšího, než když vidí, jak jeho milovaný tatínek mlátí milovanou maminku. To nemá budoucnost. Promiň. :(

 
BertaCek  30.06.12 20:52

Boze ty jsi meshuge, seber se a vypadni od nej! Co sis to narazila!!! Chudak to dite… Seber se a jdi od nej, daleko, daleko pryc. Tohle muze skoncit jen spatne.

 
Ilonka007
Kecalka 327 příspěvků 30.06.12 21:15

Nečetla jsem komenty, ale za mě:… Proboha sbal si věci a rychle pryč. Dokud neublížil i malému… věř nebo ne, ale dřív nebo později by k tomu stejně došlo a pak už bude pozdě. Měla jsi na něj zavolat policajty a ne ho jít ještě prosit, aby si šel lehnout do ložnice… Holka, teď máš odpovědnost i za dítě, to chceš, aby vidělo, jak jeho táta bije mámu, jak je máma samá modřina, atd??? Když by to dopadlo „dobře“ a na malého by nesáhnul, tak co si ten kluk asi odnese do života? Že je normální, mlátit lidi… Nezlob se na mě, ale to bych byla radši s dítětem v azyláku, než s člověkem, co mě bije a očividně se nezmění!!! A jo, je fakt, že snadno se to říká a hůř dělá a nikomu to fakt nepřeju, tímhle si projít… ale čím dřív to uděláš, tím dřív budeš zase v pohodě a budeš mít možnost najít si někoho, kdo tě bude milovat a vážit si tě. Přeju hoooodně moc sil :hug:

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 30.06.12 21:20

Rodinu zničil on. Musíš :cert: :cert: :cert: musíš od něj odejít, nemít strach a jít tvrdě proti němu.

 
Lucienkaaa
Závislačka 3154 příspěvků 30.06.12 22:22

V zásadě s tebou souhlasím, i s ostatními komenty. Akorát bych byla opatrnější s těmi soudy. Obětí domácího násilí se může stát kdokoliv a fakt to není o inteligenci. Každá taková zoufalá oběť určitě potřebuje slyšet, že je meshuge :roll:

 
zitorka
Ukecaná baba ;) 2198 příspěvků 30.06.12 22:32

Žila jsem v tom jako dítě 16 let než se dokázala máma trhnout a odejít od táty…nebuď hloupá, není nic hezkého na tom, když dítě vidí svojí mámu v bezmoci a skopanou na zemi…nehledě na to, že to pak bude svádět na něj, že za to může on…taky jsem to zažila a taky okusila na vlastní kůži, že ty hle výpady fakt bolí…ušetři tohohle svýho malýho…sbal se a odejdi od něj pryč…udělal to jednou, udělá to znovu, nikdy to nepřestane a většinou to má i vzestupňující intezitu…
Na nic nečekej, ty nic ničit nebudeš, to už udělal on tím, že sáhl na tvou hrdost a zmlátil tě a opravdu jak psaly holky, nech si vyšeřit tu jizvu, to není žádná prdel…jednou potkáš někoho s kým budeš chtít další dítě a pak zbytečně zjistíš, že je tam něco špatně a budeš si to vyčítat…

držím pěstičky a posílám moc sil na to, aby jsi tohle dokázala…a udělej to co nejdřív.. :hug: :hug:

 
pavlina-strakova
Nadpozemská drbna 28043 příspěvků 30.06.12 23:07

Nečekej na nic a vykopni ho z baráku, ať už nemůže ubližovat tobě ani psychicky a už vůbec né fyzicky. To není chlap, to je buran a hajzl, přečetla sem všechny tvoje deníčky a nikdy se nezmění, nevěř tomu co ti říká a dej od něho ruce pryč. Danečkovi najdeš lepšího tatínka kterej bude milovat ho i tebe, seš mladá, tak si nezkaž život. Jestli ještě bydlíte v baráku s babičkou, tak není co řešit, když je tvůj a ty máš kde bydlet, zbal mu věci, vyhoď mu je ven a je klid. A s modřinama hlavně zajdi k doktorovi a udej ho za napadení, ať máš důkazy, kdyby ti chtěl malýho vzit. Hlavně si pořát necpi do hlavy to, že bude jinej, kdyby se změnit chtěl, tak to dávno udělal a takto se nechová milující přítel a ani tatínek :pocitac: Drž se a pak dej vědět jak to dopadlo :hug:

 
Sebinah
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 30.06.12 23:36

@Miruše To poznám, tiež som so svojim otcom prerušila všetky kontakty. Ľutujem len jediné - že som to neurobila už dávno!!! Je to psychicky narušený alkoholik, ktorého som ešte donedávna mala rada, ale už nie.
Naši sú rozvedení 5 rokov, otec niekolko krát prestal piť ale neúspešne (raz dokonca prestal na pol roka), keby ale nepil, bol by to úplne iný človek.. :(
No nedokáže prestať úplne, to by mi ani tak nevadilo, keby sa nestalo to, čo bolo pre mňa poslednou kvapkou. On má priateľku a ja si s ňou občas píšem na FB. Minule mi písala niečo v tom zmysle, že je otec niekde vonku a určite s nejakými ženskými, ale to je jedno, začala som ju utešovať, že to určite nie je pravda, že je niekde s kamarátmi ako ho poznám. Celú dobu som sa ho v podstate zastávala až som ráno našla od neho správu z jej nicku, že či mi nieje blbé že sa strápňujem pred jeho priateľkou a že som sebecká p**a a že som s tým bruchom (som pred porodom a občas hodím do albumu nejakú fotku), že som s tým bruchom trápna!!! ZA čo?? Za čo mám toto, aby mi písal také správy, nič som mu nespravila :,( zastávala som sa ho…ako jediná z rodiny som sa mu NIKDY neotočila chrbtom, sestra sa s ním nebaví už roky, mama na neho kašle, lebo jej už nedáva ani prídavky na deti, ja jediná som od neho nič nikdy nechcela a prišla som za ním na silvestra. Moj priatel mu dal prácu, keď on bol na tom najhoršie…a toto mám za dobrotu.

Příspěvek upraven 30.06.12 v 23:38

 
nicolinda
Závislačka 3751 příspěvků 01.07.12 01:06

Tomu malému nevinnému stvoření zničíš rodinu pokud s tímto individuem- nevím jak jinak ho slušně nazvat zůstaneš!!
Tím si bud jistá, co nejdřív od něj, držím palce at se opravdu rozhodneš správně a neboj se, že by ho soud svěřil jemu… jen Tě tím vydírá, když už neví jak dál argumentovat… takhle malé dítě otci prostě nedají..
:hug: :hug:

 
LadyLada
Závislačka 4442 příspěvků 01.07.12 07:44

Tak to chceme všichni. Nicméně z vadných cihel kvalitní dům nepstavíš! A platí to i ve vztahu. Nalepil se na tebe vadný materiál, kterého je potřeba se zbavit, nebo jediné, co postavíš bude zdeformované cosi. Už to tu holky psaly, chceš ho milovat a být milována… A teď racionálně, co z toho máš?
1. Miluje tě? NE!
2. Dává ti podporu abys mohla studovat? NE!
3. Jsi na něm existenčně závislá? NE! Holka, která studuje při děcku nikdy nebude finančně závislá na chlapovi (Víš, jak ho to musí štvát!?).
4. Pomáhá ti s domácností? NE!
5. Stará se o mužské věci? NE!
6. Bude dobrým příkladem tvému dítěti? NE!
7. Proboha, co dělá celé ty hodiny na PC? Snad si nemyslíš, že si tam píše s klukama deníčky jako mi tady!?

Jsi mladá, máš před sebou ještě celý život. To se fakt chceš štvát s psychopatickým srá..m? Holka, ty máš opravdu na lepší!!
Dobře jsi udělala, žes těhotenství zvládla „uklizená“ a soustředila ses na narození malého. Malý je na světě a teď už můžeš řešit, jak se osamostatnit. A holky správně raděj, abys nechala udělat policejní zápis. To ti pomůže, aby tě o dítě nepřipravil. Jo a také bych se před novým vztahem poradila s odborníkem, proč se na tebe tohle individium nalepilo.

Příspěvek upraven 01.07.12 v 08:11

 
snažilka2017
Extra třída :D 10234 příspěvků 01.07.12 13:24

Souhlasím s holkama rychle pryč…Pokud si se nechala uhodit, udela to znovu…Tohle vsechno ted uz nevnimas ty ale i tvoje dite…Takze tim ze by si s nim zustala mu tak akorat znicis zivot…Bude te asi mozna vydirat, citove…Bude to ruzne zkouset, ale nesmis tomu propadnout. Ocividne si milujici jen ty, nikoli on..
A za me? nektera zenska na to nema silu…Ale já bych se nikdy nenechala od chlapa uhodit…S byvalym pritelem jsme se sice rozesli (prakticky do tydne po incidentu) jsme se prestali stykat..Ale byli jsme si v boji rovnocenni…Pak jsme to vzdali oba…A ni ja nevim, kde se ve me v tu chvili vzalo tolik sily..Sic jsem byla pekne vztekla a klepala se vzetky a mozna to tomu pomohlo…
Nikdy se neboj..cokoli co mas po ruce tim ho udeř…Hrcec, lavev, pánvicka…ale nikdy se nesmis nechat zbit..

Moc me to mrzi :(

Příspěvek upraven 01.07.12 v 13:24

 
Verda73
Kecalka 340 příspěvků 01.07.12 15:00

Zničit rodinu? :nevim: tohle NENÍ rodina!!Seber se a utečmnež ti ublž ještě víc. Mysli na malého :kytka:

 
Terullle  02.07.12 15:47

Souhlasím se vším, co napsali ostatní, ale chtěla bych dodat jednu věc: píšeš, že tě tvoje vlastní máma zmlátila - takže jsi asi neprožila zrovna šťastné dětství, neměla jsi vlastně nikdy nikoho, komu bys mohla zcela věřit, být s ním v bezpečí…nezažila jsi skutečnou ničím nepodmíněnou lásku - tvůj přítel je rovněž agresivní člověk, který klidně ublíží ženě - a ty víš, že to není dobré, ale protože jsi už od dětství zvyklá, že je normální, když nám ti nejbližší krutě ubližují, tak tu situaci nevidíš přece jen tak hroznou. Chci jen říct - existují muži, kteří by NIKDY nevztáhli ruku na ženu, nikdy by neublížili, muži schopní doopravdy milovat… Když odejdeš teď, jsi mladá, nebudeš mít problém nějakého hodného muže najít, když odejdeš až třeba za 10 let, bude to už třeba problém. Měla bys odejít co nejdřív. Protože jak píší výše, nejen pro tebe, ale i pro dítě bude hrozné žít v takové „rodině“, kde otec bije matku. Nejspíš časem začne bít i dítě. Je to typický agresor a manipulátor. Nejdřív ublíží, pak slibují, že už se to nestane, a tak pořád dokola. Takže ještě jednou - jistě najdeš muže, který tě bude milovat i s dítětem a nikdy ti neublíží. Tady nejde o rozbíjení rodiny, tady jde naopak o záchranu dětství tvého dítěte - nedovol, aby muselo vyrůstat a dívat se, jak otec bije matku (a možná i jeho).

Důležité ale je, jestli máš kam odejít. Máš nějaké zázemí? Tipuju, že vztah s tvou matkou není ideální, tak třeba otec? Nebo prarodiče, kamarádky? Budeš potřebovat nějakou oporu. Také se určitě obrať na nějaké centrum pro týrané ženy (googlit jistě umíš), aby ti poradili odborníci. Držím palce a přeju sílu odejít! věřím, že je to těžké, protože ho asi miluješ - ale věř, že ty si zasloužíš víc!

 
Lenka86
Kecalka 259 příspěvků 02.07.12 20:41

Pane bože, co to je za chlapa?? Rychle pryč od něj!! Udělá to znovu a nečekej na to kdy něco udělá malýmu. Chápu že je to těžký, ale rychle pryč! Přeju hodně síly…

 
Reinka
Generální žvanilka 24860 příspěvků 02.07.12 21:22

Děkuji všem za komentáře. Vím, že teď si určitě budete mlátit hlavou o stůl, jaká jsem blbá, naivní a ztracenej případ. Ale dala jsem mu poslední šanci. Ne, že jednu z posledních, ale poslední. Kdyby se tahle situace měla ještě opakovat, tak končím. Pořád mám od něj od toho incidentu odstup, nesnažím se to v sobě napravit, dokud mě nepřesvědčí. Dávám mu poslední šanci dospět. Neustále si říkám, že on taky nevyrůstal v normální rodině, tak to s ním není jednoduchý. Ale kdyby to znovu sklouzlo do starých kolejí, tak si balí kufry a nemilosrdně jde Byt, kde bydlíme, je mojí rodiny, s mamkou vycházím dobře, změnila se. Poslední šanci na změnu má i přítel.

Příspěvek upraven 02.07.12 v 21:29

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 02.07.12 21:26

@Reinka přeji ti už jen klid v životě :hug: :hug: :hug:

 
brisco
Závislačka 2890 příspěvků 02.07.12 22:23

@Reinka Good luck

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 03.07.12 08:39

Nemlátím hlavou do stolu, naprosto tě chápu. Dělala jsem totéž a manželovi dávala další a další poslední šance. Víš, co bych udělala, kdybych byla tvoje kamarádka? Šla bych k tobě, všechny jeho věci vyhodila za dveře bytu a vyměnila zámek.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama