Chvíle hrůzy s dobrým koncem

Těhotenství

Můj první deníček byl o tom, že mi našli špatné výsledky na děložním čípku a pár dnů na to jsem zažila chvíle hrůzy. Ale teď popořádku...

V pondělí 1. 11. jsme si s přítelem udělali hezké odpoledne a k večeru jsme se pomilovali. Jelikož mě pak pobolívalo bříško, napustila jsem si vanu, ani né horkou, tak akorát a šla se vykoupat. Trochu se mi ulevilo.

Přítel mi masíroval záda a umyl vlásky, prostě komfort. Ale pak… pak jsem vylezla z vany, utřu se ručníkem a… KREV! Docela jsem se zděsila a šla si lehnout, že to přejde. Nepřešlo, najednou z jemně červené ze mě šla tmavě červená krev.

Tak mi přítel zavolal RZS a ta mě odvezla do nemocnice. Naštěstí to bylo asi včas, i to že jsem vylezla z té vany. Doktorka co mě přijímala mě prohlídla a říkala že z dělohy už nic neteče a podle ultrazvuku mám placentu, která se teprve tvoří, položenou zatím přes hrdlo, že je možné že tam byla cévka, která díky té vaně praskla.

Měla jsem klid na lůžku a dnes jsem se vrátila domů. Ale jeden krásný konec to mělo. Při propouštěcím UZ jsem už viděla z fazolky toho krásného pulečka, a dokonce nám i ukázal, že se umí hýbat. Jak Dr. jezdila vaginálním UZ ve mně, tak mimíska bylo vidět, jak kope nožičkama :)

Jsem dnes 9+4 tt a byla jsem štastná, že to dopadlo dobře :) Ale holky, mně fakt nikdo neřekl, že vanu v těhu ne, až před porodem :D Těším se na další UZ kde budu vidět, jak mimísek krásně roste a budu se těšit z každičké maličkosti, která nastane, protože přijít o něco tak cenného, to by mě hrozně mrzelo. Nemám snad pravdu? :)

Hodnotilo 2 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
j.s.
Extra třída :D 11529 příspěvků 08.11.10 19:44

já si myslím, že to nebylo vanou, ale tím milováním a přítel ti trošičku asi pomohl, měla jsem to taky, ale jen mě prohlídli a doporučili chvilku nesexovat, neboj, všechno bude oká a užívej si těhotenství, papa :mavam: :mavam: :mavam:

 
Uživatel je onlineBohunkaP
Extra třída :D 14423 příspěvků 08.11.10 22:12

Teď už bude určitě všechno v pořádku, moc držím palce. :kytka:

 
NoeBi
Stálice 77 příspěvků 08.11.10 23:12

jj sex mám taky zakázaný,ale lékařka říkala že to blo spíše tou vanou,protože já v ní byla si 45 minut :D

 
Pájinka25
Závislačka 2876 příspěvků 09.11.10 06:14

Holky a myslíte že je to vanou? Já se od začátku těhotenství koupu úplně normálně, ne teda pořád, většinou se sprchuju, ale zvláště te´d, když začíná být zima, tak občas prostě neodolám a napustím si vanu, je to úžasný relax a nikdy jsem problémy neměla. Jsem ve 25. týdnu. Já jsem slyšela, že vana není vhodná až tak od 8. měsíce :think:

 
NoeBi
Stálice 77 příspěvků 09.11.10 12:50

mno není vhodná to je pravda..ale t seš už b 25 týdnu já teprvenv 10tt…a navíc s emi tvoří placenta a mám jí přes hrdlo tkže to prej muže bejt i tím víš ;o)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama