CHVÍLE, KTERÉ JSOU JEN A JEN VAŠE!

Ostatní

Ahoj,  možná se název trošku podbízí k tomu, že chci tady psát o porodu.  Ale o tom bylo již napsáno dost a celkově  je to jiné téma. Porod s Vámi sdílí spousta lidí  tak v první řadě miminko :), pak manžel, přítel, rodiče, příbuzní, kamarádky.. spousta lidí čeká na mobilu, AŽ napíšete, že UŽ.

Já Vám však chci napsat o chvilkách, ve kterých jste skutečně jen samy (sami) se sebou a je Vám tak dobře.

Mám jednu svou. Může to být kdekoli, kde je ticho, tma a jasná obloha - a všichni ostatní, kteří jsou mi v dohledu, spí. Pozoruju tiché nebe a to moře hvězd! Některé jsou malé, některé větší, některé v mlhovině a jiné zase jasné, že se zdá, že tu oblohu propálí… Nestarám se, jestli je nějaká „moje“. Všechny jsou v tu chvíli moje! Cítím z nich nekonečno, cosi nezničitelného, jakousi záruku, že ty hvězdy tu budou pořád. Je to nesmírná útěcha pro moji duši. Ten pohled mě dostává daleko od všeho - a jsem tam já - sama se sebou, a hvězdy.

V létě si často sedám v noci na balkon a popíjím čajíček nebo kafíčko, a dívám se.

Ten pocit mi trochu vnukl Exupéry - poslední stránkou svého Malého prince… Kterého jsem naštěstí nečetla jako dítě, ale až jako 17-letá, kdy už jsem leccos pochopila.

Tak co Vy - máte svou chvilku?

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 04.01.09 03:22

Ahoj
svoje chvilky mam taky,vetsina je jich ted spojena s moji malou-chvilka kdy otevre rano oci a okamzite zakloni hlavu,protoze vi ze tam lezim ja a vlepi mi svuj trizuby usmev,kdyz jdeme vecer z koupelny do loznice a ona uz nahlas mlaska a kdyz zalehnu a vyndam prso uz ma zavrene oci a s otevrenou pusou vehementne hleda az najde a nasleduje obrovsky pricuc a blazene hmmmmm-mlask,mlask…:-)
Ale ta opravdu MOJE chvilka je stejna jako tvoje.Napsala jsi to presne,hvezdy jsou zaruka,zitra tam zase budou a pro me navic znamenaji ze nekde v dalce nejaka moje blizka osoba doma,mozna vidi ty same.Kdyz uz je tady 8hodin vecer padne na me nekdy smutek,rikam si doma uz vsichni spi,uz je tam po pulnoci.Tak sednu k oknu a koukam na „NE“ a rikam si ,ale tohle mame ted spolecny a mozna se nejaky muj clovicek taky zrovna diva..:-)

 
pitrisek
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 04.01.09 21:36

Mikulenka - tak nějak jsem to myslela :-)

 
Johaneska
Kecalka 273 příspěvků 31.03.09 16:28

Mikulenko tak presne tohle jsou i moje chvile..Jak s dcerkou, tak s temi hvezdami..Napsalas to moc pekne!
Pitrisku a Tobe diky za clanek…a vzpominku na Exuperyho ;o)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama