Co bude dál - jak vše dobře dopadlo

Porod

Omlouvá se, že jsem nenapsala dříve, jak dopadlo mé těhotenství, ale moc času jsem neměla, protože jsem byla v nemocnici a když už mě pustili domů, tak zase nebyla chuť něco někomu sdělovat.

Prošla jsem si část svého těhotenství se slzami i přes to, že jsem na začátku brala Norethisteron (hormony) narodil se mi krásný zdravý klučina a jako první muž byl na světě Adam, tak i my máme Adama, narodil se 21.2.2008 v 16.45h a vážil 3370g a měl 50cm, narodil se císařským řezem, protože bych při normálním porodu přišla o pravé oko.

Nevadí mi, že mám jizvu na břiše a že to občas bolí, hlavně, že můj Adámek je v pořádku. Manžel byl u porodu, ne přímo, ale mohl se dívat přes sklo a potom, když mě zašívali, tak už byl s Adámkem. Já jsem se hned probudila, abych mohla vidět toho našeho broučka, byl a je úžasný, byla jsem přes noc na jipce a ráno mi ho přinesli na první kojení a potom mi Adámka nosili každé dvě hodiny na pokoj a asi třetí den mi ho nechali.

Nyní mu je pět týdnů a dělá mi jenom radost, ale stejně ten pocit, že jsem mu mohla ublížit těmi léky zůstává ve mně.

Dnes už vím, že nemám věřit kupovaným těhotenským testům a radši půjdu na krev, která je přesná.

 

To, co předcházelo, je v příběhu Co bude dál????

"":[https://www.emimino.cz/…s/story/5737]

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
helmitka
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 29.03.08 13:32

Gratuluji k Adámkovi!
Maři, netrap už se tím, co by bylo, kdyby… Synek je zdravý, děti jsou odolnější, než si myslíme a hlavně mám za to, že to, kdy a za jakých okolností se narodí, nezávisí až tak úplně na nás. Těš se ze synáčka, užívej každou minutu, děti rostou před očima…

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Co bude dál????


Reklama