Co nám osud přichystal

O životě

První deníček končil slovy, že nikdo z nás netušil, co nám osud připravil i přes to, že to všechno vypadalo jako krásný sen mít maličkého konečně u sebe. Pak ale přišla rána z čistého nebe a my nevěděli nic...


1 komentář

Byla neděle 9. 8. 2015, kdy jsem šla spát relativně v klidu, ale to jsem vůbec netušila, že malý skoro celou noc doslova prořve. Myslela jsem si, že ho tak moc bolí bříško, tak jsem ho utěšovala jak to jen šlo, ale marně. Po chvíli se vždy uspal vyčerpáním.

V pondělí 10. 8. jsme vstali, ale první, co mě při probuzení znepokojilo, byl „divný pocit“. Prostě jsem věděla, že se něco stane a řekla jsem si, že si musím nabít telefon, protože ho dnes budu určitě potřebovat. Jen co jsem vzala malého z postýlky s tím, že ho jdu přebalit, jsem si všimla, že šíleně rychle dýchá a že mu začal znovu krvácet pupíček, který měl už krásně zhojený.

Něco mi říkalo, ať prohmatám bříško. Když jsem tak učinila, zmrzla jsem jako by bylo -30 a okamžitě volala na přítele, ať se oblékne, že musíme okamžitě jet. Bříško měl u pravého podžebří a v okolí žaludku tvrdé a velké, jeho kůže začínala mít mramorový vzhled, jako by mu byla zima, ale byl všude krásně teploučký…

Okamžitě jsme vyrazili, ani nevím, že jde takhle rychle vypálit z bytu. Dojeli jsme k doktorce, museli jsme k zástupu, protože naše měla zrovna dovolenou. Byla spousta dětí v čekárně a i přes naše naléhání nás nevzali přednostně, ani dokonce když ho viděla sestra. Řekla jen, že mu je určitě zima a ať ho zabalíme.

Když jsme konečně přišli na řadu, řekli jsme, jaký je problém. Okamžitě vstala ze židle, prohlédla ho a okamžitě volala sanitku s tím, že má v ordinaci toxické 13denní dítě, nejspíš prý sepse. To už jsem si ale všimla, že náš maličký je úplně mimo a má oči v sloup, tak mu doktorka trochu pomáhala s dýcháním. Přišlo mi jako celá věčnost, než sanitka dorazila.

Najednou jsem se ocitla v sanitce na místě spolujezdce, ani nevím jak… Celou cestu jsem proplakala. Když jsme dorazili do nemocnice, běželi jsme, jak jen to šlo, zrovna se předělávala dětská část, tak jsme to museli brát jinudy. Odvedli nás na JIPku, kde jsme museli čekat na chodbě, než nám někdo přijde říct. Přišla paní doktorka asi po 40 minutách, že malého vyšetřili a má prý vážnou infekci a obrovská játra +4 cm, že dostal antibiotika a že do rána je to na něm.

Stála jsem jak opařená, nevěřila jsem ničemu, pořád jsem doufala, že se probudím a že je to jen hodně zlý sen. Bohužel nebyl. Začaly se sypat další věci, kdy nám oznámili, že má hrozně nízkou hodnotu cukru, až abnormálně, a že má šílené změny v krvi. Jaké, to nevím, jen mi paní doktorka řekla, že je v ohrožení života a že se neví, jak to bude vypadat ráno.

Když mě konečně pustili za mým andílkem, ležel tak bezvládně v inkubátoru, před pusinkou měl masku s kyslíkem a byl napojený na monitor. Každou chvíli pípal a já nevěděla, co to je… Ležel tam tak oddaný jejich rukám, cítila jsem takovou bezmoc a zoufalství… :(

Ještě se mnou sestřička stihla vyplnit papíry, když v tom přišel mladý kardiolog kvůli UTZ srdíčka. Stála jsem a čekala, ale jediné, co vyslovil, bylo, že zavolá zkušeného kolegu. V zápětí přišla paní doktorka a oznámila mi, že malému skoro stojí srdíčko a že nezvládá, že ho bude muset zaintubovat. V tu chvíli jsem přestala vnímat, začala jsem se třást jak ratlík, slzy mi tekly proudem a doktorka mě musela doslova odtáhnout na chodbu, protože jsem nebyla schopná ničeho.

Na chodbě jsem seděla dobrou hodinu, celou dobu jsem koukala na prázdnou autosedačku, plakala a modlila se, aby nám ho nikdo nebral, vždyť je na světě jen 13 dní. :( Zhruba po hodině se přišla paní doktorka zeptat, kdo mi dělal v těhotenství echo plodu. Když jsem řekla kdo, tak nechápavě odešla a nic neřekla.

Hned po ní zašel do prostorů JIPky kardiolog. Byl uvnitř dobrou půlhodinu a pořád ne a ne vyjít ven a říct mi. Najednou jsem z vestibulu slyšela, jak paní doktorka říká jméno mého miláčka a ještě dodala, že se takhle do Barči (náš ústecký vrtulník) nevejde. Hned mi bylo jasné, že mi broučka někam odvezou a já nevím kam. Dlouho netrvalo a ze dveří od výtahu vycházeli záchranáři s lehátkem, přístroji a s inkubátorem. Začala jsem plakat ještě víc, protože jsem věděla, že to je pro něj.

Až po dalších zhruba 20 minutách vyšel kardiolog a necitlivě mi řekl, že mají 3 verze, že první je pro něj momentálně ta nejlepší a třetí nejhorší a že proto ho potřebují letecky převézt do Motola, aby jejich tvrzení buď potvrdili, nebo vyvrátili, popřípadě zjistili další možnosti.

První možností byla vrozená srdeční vada, prý mu srdíčko stojí a nevědí proč. Druhá možnost vážná infekce, která šla hlavně na srdíčko a třetí možnost metabolická porucha, kdy bychom se s ním mohli rovnou rozloučit, protože s tím se žít nedá. Nebyla jsem schopná ze sebe dostat jedinou smysluplnou otázku, a tak jsem seděla a mlčela a jen poslouchala. Pan doktor popřál hodně štěstí a odešel.

Když malého začali připravovat k převozu, nevěděla jsem, co dělat. Teď se stydím, ale v tu chvíli jsem utekla jako malá holka, šla jsem domů zabalit věci jak pro mě, tak pro moji lásku a mezitím mi švagr volal, že mě do Motola odveze. Vše se nějak seběhlo, ani nevím jak a už jsme byli na cestě za mým miláčkem.

Do Motola do dětského kardiocentra jsme dorazili ve 20:09 a to byl i čas, kdy jsem zvonila na JIP, aby mi řekli něco víc. To ale sestřička řekla, že musíme počkat, že pan doktor je na konziliu a přijde tak za půl hodiny. Nekonečná půlhodina. Když se pan doktor konečně objevil, bylo 20:22 a bral nás do hovorny, kde nám řekl víc.

Začal ze sebe sypat informace. Potvrdila se vrozená srdeční vada. V hlavě mi běhalo spousty otázek: „Proč Ondrášek? Jak je to možné, když jsme všichni zdraví? Proč, proč, proč…“?

Na papír nám nakreslil, jak jeho srdeční vada vypadá, když z jeho úst nakonec vyznělo: „Má kritickou koarktaci aorty s oboustranným srdečním selháním, levé srdíčko je menší, než by mělo být, a mitrální chlopeň má abnormální úpony, otok plic, játra +4 cm a selhávání ledvin. Od 20:00 je na sále, operace bude trvat asi 2 hodiny.“

Na jednu stranu jsme si říkali díky bohu, ale na druhou stranu jsme si říkali, jak je to možné a kde k tomu přišel a proč se to nezjistilo v porodnici, proč to lékaři nezjistili při poslechu, proč se to nezjistilo v těhotenství… Bylo tolik otázek, na které lékaři těžko znali odpověď.

Švagr mě odvezl k druhému švagrovi, jeho bratrovi s rodinou, kde jsem přečkala nejdelší 2 hodiny mého života. Kolem desáté jsme vyrazili zpět do Motola, dojeli jsme kolem 22:30, zvonili jsme, přišel pan doktor i s kardiochi­rurgem, a tak jsme se alespoň mohli zeptat na průběh operace, jak jsou spokojeni s výsledkem a hlavně, jak na tom maličký je. Říkali, že zrovna přijeli ze sálu a že musí maličkého nejdříve umýt, ale prý jestli ho chci vidět, tak můžu. Na to jsem sílu neměla.

Další den jsem za maličkým vyrazila, co nejdříve to šlo. Dali mi návleky na boty, jejich obleček, umýt a vydezinfikovat ruce. Sestřička mě k malému odvedla, ale když mě viděla, raději mi dala židli. Jakmile jsem zahlédla, jak je Ondrášek samá hadička, pořád mu pípá přístroj, leží tak bezvládně a oddaně, začala jsem plakat, nešlo to udržet.

První den jsem u něj mohla být jen pět minut a zas jsem musela jít. Byl tak daleko ode mě. :( Další dny byly stále lepší a maličký se třetí den začal probouzet a už jsem ho viděla i jak pokukuje, byl to krásný a hřejivý pocit. Také ho třetí den odpojili od dýchacího přístroje, jen tak na zkoušku, a krásně to zvládl.

Lékařům dělal ohromnou radost, a mně samozřejmě taky, čtvrtý den už jsem si ho mohla pochovat. Hodinu jsme byli jen spolu, konečně blízko. Konečně jsem mu mohla pošeptat do ouška, že je to můj šikula a bojovníček a že ho nadevšechno miluju a nikdy nepřestanu. V pátek mě přijali na jejich ubytovnu a v sobotu už nás dali na pokoj.

Všechny překvapil, hlavně doktory. Ti nám říkali, že po operaci bude tak 14 dní na JIP + potom ještě na normálním pokoji. Ovšem my už týden po operaci byli doma. :) A teď mi tu spinká čtyřměsíční andílek, kterému by nikdo netipoval VSV. Je to největší zlatíčko, které znám a je moc šikovný.

Nikdy nepřestanu děkovat všem, kteří pomohli v záchraně našeho drobečka, ať už to jsou lékaři, operatéři, sestřičky, i jiný personál. Děkuji jim každý den a nikdy nepřestanu být vděčná.

Omlouvám se za příliš dlouhý deníček, ale zkrátit to nešlo. Ten, kdo má nějaké připomínky, ať si je prosím nechá pro sebe, já si vinu dávám do dneška a nepotřebuji takové nebo jiné připomínky slyšet i z druhé strany…

Hodnotilo 47 lidí. Score 4.7.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
lucillee
Echt Kelišová 7966 příspěvků 10 inzerátů 06.12.15 00:27

Ufff…deníček jsem přečetla doslova jedním dechem a modlila jsem se za dobrý konec. Přeji vám už jen zdraví a ať Ondrášek hezky roste, snad jste si to zlé už vybrali. :hug:

 
meggy33
Kecalka 227 příspěvků 06.12.15 00:37

Držte sa. Zlé jee za vami, už bude len dobre :hug:

 
TerezkaM
Kecalka 365 příspěvků 06.12.15 01:13

Díky Bohu za šťastný konec tohohle deníčku :srdce: Držím vám všechny palce, jste úžasní a silní! Ať už je jen a jen dobře :hug:

 
Caitlyn
Kelišová 5689 příspěvků 06.12.15 01:18

Přeji hodnĕ zdravíčka :hug:

Bĕhem čtení i slza ukápla, jsem ráda, že to dobře dopadlo.

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 06.12.15 02:40

Jsem moc rada, ze to broucek zvládl. Byla jsi statečná. Mnoho sil!

 
Lutonka  06.12.15 04:55

Proč si dáváš vinu proboha? Jsi strašně statečná, jak jsi vše zvládla (a navíc o tom napsat!),bez tvé včasné prvotní reakce by to jistě takto dobře nedopadlo! :hug: Přeji vám všem hodně štěstí do života a ať je toto poslední zdravotní trápení, kterým jste si museli projít!

 
tini
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 8 inzerátů 06.12.15 06:19

Vinu by si mela davat tvoje lekarka se sestrou, tu bych asi zmenila, ztratila by duveru.Sama bych taky neodhadla, kdy jet rovnou do nemocnice.Jsi statecna a mam radost, ze vse tak dobre dopadlo!

 
umea
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 06.12.15 07:49

Predne gratuluji k happy-endu. Trosku me prekvapuje, ze mu nikdo nediagnostikoval koarktaci aorty drive - ma to pomerne vyrazny poslechovy nalez, plus rozdily v tlacich a pulsu, coz chapu, ze by nekdo jen tak nehledal, ale ze by nemel zadny selest…? :think:
Vazim si i toho, ze jste ocenila praci lekaru, nebyva to zde zvykem. Hodne stesti vam obema.

 
Lada84
Ukecaná baba ;) 1747 příspěvků 06.12.15 08:14

Svelka reakce na zmenu briska a dychani vaseho chlapecka. Ja vubec nevim, jestli bych z toho byla taky tak spatna a jela do nemocnice, nevim, jestli by me to napadlo. Takze za me jste jednicka :potlesk:

 
kintly
Závislačka 3827 příspěvků 06.12.15 08:18

Posilam hodne sil ondraskovi je to bojovnik a vsechno zvlada a tobe take, muselo to byt hrozne nevedomost a cekani, ale zvladli jste to dobre to dopadlo:))

 
lidlinka
Povídálka 48 příspěvků 06.12.15 08:27

Po takovém „zazitku“ si člověk pořádně uvědomí o čem ten život opravdu je. Zažili jsme něco obdobného. Vrozena srdeční vada zjistena za 5 minut 12 v 6 měsících. Ihned na sal, operace trvala 6 hodin, než se dostal z JIP a byl schopen sám dýchat, ubehl další měsíc. V Motole na kardiu jsou lékaři machri a patří jim za to velka poklona. Z našeho kloucka uz je dvoulety cipera bez prakticky žádných omezení a my si cenime každé minutky s nim. At vám maly taky dela jen samou radost a vy uz nikdy nemusíte čelit podobným nastraham osudu :kytka:

 
Pety2
Ukecaná baba ;) 1275 příspěvků 06.12.15 08:40

Jsme moc ráda, že nakonec vše dobře dopadlo, jsi statečná, moc a moc vám přeji, aby se všechny starosti už maličkému jen a jen vyhýbaly!! A proboha, nedávej si za nic vinu, ty za nic nemůžeš! Malý může být rád, že má maminku jako jsi ty! :hug:

 
Barunka93
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 06.12.15 09:02

Úžasně jsi to zvládla, teď už jen zdravíčko vám přeju, už bude jen dobře :hug:

 
Veveří
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 06.12.15 09:08

Museli jste si projit peklem, vim jake to je bat se o zivot ditete. Jsem moc rada, ze to Ondrasek zvladl a ze ma statecnou a milujici mamu :hug: Bude mit maly nejaka omezeni do zivota? Nezlobte se, ze se na to ptam.

 
Renáta C.
Stálice 62 příspěvků 06.12.15 09:23

Díky Tvému zvláštnímu pocitu jsi malému zachránila život. Nebýt toho, kdoví, jak by to dopadlo. Můžeš být hrdá na to, jak jsi zareagovala. Moc přeji, ať je Ondrášek v pořádku a už vás nic zlého nepotká :srdce:.

 
Kytičkaaa
Extra třída :D 11294 příspěvků 06.12.15 09:51

Jsem strašně ráda, že je malý v pořádku. Hlavně ať už je vše jenom dobrý :kytka:

 
sunshinegirl  06.12.15 10:21

Tak zaprvé: Za nic nemůžeš!!! Zachovala jsi se na jedničku, hned sis všimla, že malý není v pořádku a jednala. Jsi skvělá.

Zadruhé: Zažalovala bych toho, kdo dělal v těhotenství ozvy plodu, vždyť srdeční vady jdou zjistit už v těhu a to poměrně brzy!!!

Zatřetí: Zažalovala bych zdravotní sestřičku u záskokového praktika. Neposkytla první pomoc a nechala Vás čekat v přímém ohrožení života v čekárně.

Hlavně že je malý v pořádku, je to bojovník, ten se v životě se vším porve, neboj. Držte se a hodně zdraví přeju.

 
Jensina
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 06.12.15 11:40

Ufff, mne se tak moc ulevilo. jsem ráda, že je Ondrášek už mimo ohrožení života. :srdce: Přeji vám oběma mnoho zdraví a krásný vztah plný lásky.
Nikdo nemá právo Tě za nic vinit a Ty zkus s tou vinou, kterou cítíš zabojovat. Je naprosto neopodstatněná. Pochval se, svou intuicí jsi zachránila synovi život. Ty jsi úžasná a on to ví. Krásné rodinné Vánoce. :mavam:

 
MIŠMA 22
Kecalka 276 příspěvků 65 inzerátů 06.12.15 11:48

Držte se oba dva a přeju mnoho sil :srdce:.Zlé je za váma a dobré před váma :hug:

 
Conulka
Závislačka 2818 příspěvků 06.12.15 11:52

Ufff, zaplaťpánbůh, že to takhle dopadlo, hodně štěstí do dalšího života

žádnou vinu nevidím, snad jen za sebe - já bych u té dětské doktorky ty dveře asi vykopla, nevydržela bych čekat v čekárně

no a kdo Vám teda dělal to echo, že to nebylo poznat…?

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 8 inzerátů 06.12.15 12:28

:hug: :hug: :kytka: :kytka: Ještě že to tak dobře dopadlo. Přeju hodně zdraví.

 
Cricry
Kecalka 486 příspěvků 06.12.15 12:31

No, oddechla jsem si az na konci. Hlavně, ze to dobre dopadlo, ze to vyresila 1 operace! Muj syn byl na operaci briska jako 18ti denni, ale zdaleka to nebylo tak dramaticke, i kdyz bez ni by taky neprezil. Jmena lidi, kteří mu pomohli, nezapomenu do konce zivota, naprosto chapu tvoji vděčnost. Te sestre od tve pediatry bych asi neco rekla a k tomu, kdo ti delal velky utzv zamereny na mj. srdecni vady bych uz urcite duveru nemela.

 
Kulicka20
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 06.12.15 12:50

Moc a moc vám všem děkujeme, snad už bude jen dobře :hug: jste úžasný a moc děkujeme za podporu :kytka: @umea na to jsem se ptala, jakto, že se na to nepřišlo už v těhotenství nebo po porodu, na utz prý tahle vada vidět moc není, ale přesně taky nechápu, že si nevšimli šelestu, který tam rozhodně musel být slyšet :nevim:
@lidlinka taky jste to neměli jednoduché koukám, a můžu se zeptat co to bylo za vadu a proč se na to přišlo až takhle „pozdě“? Každopádně je dobře že na to vůbec přišli a že už máte taky nejhorší za sebou :hug:
@Veveří moc děkuji :hug: vůbec netušíme, zatím je to hrozně živé miminko s obrovskou chutí do života, teď v patek jedeme na kontrolu do Motola, tak se na to chci právě zeptat :)
@Conulka echo dělal mladej Homola v Ústí, bylo hotovo za dvě minuty i s určením pohlaví, takže těžko říct, jestli by to viděl za takhle krátkou dobu :-(

 
miruska11
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 1 inzerát 06.12.15 13:17

Urcite si nic nedavej za vinu. opravdu za nic nemuzes, spis naopak, zachranila jsi mu zivot kdyz jste hned jeli ldyz se ti poprve nezdal.ale teda u te doktorky bych se odbyt nenechala. Samozrejme je plno histerickych matek ktere vysiluji kvuli pupinku ale snad se aspon sestra mohla podivat a vzit vas hned. Za to bych ji nakopala. Hlavni je ze jste to takhle krasne zvladli a snad nebude mit ondrasek v budoucnu nejake problemy. Musi to byt strasny pocit. Nedokazu si predstavit byt na tvem miste :,( :,( :,(

 
Teruška85
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 1 inzerát 06.12.15 13:38

Můj bráška měl koarktaci aorty a bohužel ve 4 měsících zemřel :( Bylo to před dvaceti lety.Jsem moc ráda, že váš příběh skončil šťastně. Musela jsi si sáhnout na dno, ale zvládli jste to-jste bojovníci :) Držte se a přeji maličkému zdravíčko po celý život :hug:

 
Kulicka20
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 06.12.15 14:44

@miruska11 taky jsem si to nedokázala představit, jak žijou lidi co se jim něco takovyho přihodí :-( a hlavně jsem celý těhotenství měla zvláštní pocit jako že se něco stane, ale nevěděla jsem co a skončilo to tím dnem, a ještě jsem měla zhruba ve třetím měsíci sen typu že jsem byla na utz a sestra najela na srdíčko a bylo celý divně vyvinutý a dodala, že o miminko nejspíš přijdu, to jsem se. vzbudila s brekem :-(
@Teruška85 :,( achjo to je mi moc a moc líto :,( byli jsme ještě hlouběji než na dně, bylo to příšerné období a hlavně ten strach potom, když jsme si ho odvezli domů, to jsem každou chvíli sledovala jestli dýchá, jestli dýchá normálně, jestli nemá zase fleky, byla jsem úplně magor, ale snad se to už spravilo :mrgreen:

 
lidlinka
Povídálka 48 příspěvků 06.12.15 15:39

@Kulicka20 Malý měl anomální odstup koronární arterie z plícnice, je to poměrně vzácná vada a diagnostikovat ji dokáže pouze hodně dobrý kardiolog. V těhu dr provedla docela důkladné vyšetření a vše se zdálo být v pohodě. I po porodu byl v pořádku, od narození pásl koníčky, krásně přibíral, ale okolo toho 3 měsíce se to zlomilo. Malý přírůstek váhy (říkali jsme si, že asi nabral do zásoby), další měsíc, ale už hubnul. Dr radila začít s příkrmy. Nechtěl MM, nechtěl příkrmy a dál hubnul. Já jsem se spíše pídila po ABKM apod, dr. jen že ho budeme dál sledovat :? Už od malička pokašlával, což byl takový první signál. Začal zrychleně dýchat. Dr mě brala spíše jako matku hysterku - vysvětlovala mi, že děti dýchají rychleji normálně, že mu mám dát najíst apod., ale on vše odmítal. Nakonec v těch 6 měsících viděla, že už má zvětšená játra, slyšela šelest na srdíčku, tak nás poslala rovnou do Motola. Taky jsem si to zpočátku kladla za vinu, že jsem se neměla nechat odbýt apod., ale už jsem se přes to přenesla a děkuju Bohu, že je malý naživu a s námi :andel: Na všem musíme hledat to pozitivní :)

 
iiiv
Echt Kelišová 9845 příspěvků 06.12.15 16:01

Ondráškovi přeji moc zdravíčka, je to velký bojovníček :hug:

 
jenika1
Závislačka 3037 příspěvků 06.12.15 16:11

Přeji ti už jenom samou radost se synkem.

 
Mallorka
Ukecaná baba ;) 2253 příspěvků 06.12.15 16:20

Já jsem tak šťastná, že to dobře dopadlo. Přeji Vám jen samé štěstí. Po těch deníčcích, co se tu objevují nedávno :-( tak jsem měla hrůzu, jak to dopadne a konečně šťastný konec. Ať se malému bojovníčkovi dál daří a má se čile k světu. Posíláme mu s Tomáškem pusu.

 
Peonnie
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 06.12.15 16:35

Mám slzy v očích, dojetím, že to dobře dopadlo. Jsi ohromně statečná a navíc máš výbornou intuici. Moc vám přeju, ať je Ondrášek zdravoučký, čiloučký a dělá vám radost. Hezký Advent! :hug:

 
popinky
Povídálka 36 příspěvků 06.12.15 17:50

Také jsem si poplakala, tak at je všechno už jen a jen v pořádku a ve zdraví :srdce:

 
LolitkaP
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 06.12.15 19:20

Muselo to být peklo, přeji Ondráškovi už jenom to dobré a hlavně zdraví :hug: :*

 
Ivulee14
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 06.12.15 19:45

Malému přeji hodně zdraví. Je to velký šikula a bojovník! A nechápu co by sis dávala za vinu, vždyť ta reakce byla skvělá a to, že jsi se nebyla schopná podívat na něj tak nějak chápu. Známá mi vyprávěla taky podobný příběh a taky nebyla schopná s miminkem být a popsala mi to tak, že tu bolest v tu chvíli chápu a můžu říct, že bych tohle zažít nechtěla..jste stateční! Ale možná bych zvážila stížnost na dětskou sestru, chápu, že tam mají denně několik hysterických čerstvých maminek, ale tohle je teda moc..

 
quinsley
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 1 inzerát 06.12.15 21:45

Maličký je nádherný!!! :srdce: Je mi moc líto, čím si musel projít a i Ty s přítelem.
Mám stejně starou dcerku a umím si představit tu bolest a strach.
Děti by neměly být nemocné!!!
Přeju ať už je prďolka v pořádku a ať jste všichni šťastní :hug:

 
Maddlen
Závislačka 3139 příspěvků 06.12.15 21:49

V Motole jsou jedničky. Máme osobní zkušenost, v budoucnu dceru čeká operace. Měla také problémy, o koarktaci se u ní taky uvažovalo, nakonec to v Motole zhodnotili jinak, pro nás trochu příznivěji. Držím Vám i Ondráškovi palce, aby bylo už jen dobře! :hug:

EDIT: Jinak k tomu šelestu u koarktace… nám bylo řečeno, že nemusí být vůbec slyšitelný. Dceři se zvýraznil až když měla zápal plic, do té doby poslechově čistá.

Příspěvek upraven 06.12.15 v 21:55

 
Kulicka20
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 06.12.15 21:49

Moc moc moc děkujeme všem jste úžasný :hug: přesně tak taky nechápu proč mají miminka takovéhle nebo i horší nemoce, vrozené vady nebo jiná utrpení :-( také přejeme hezký Advent a hlavně plno zdravíčka všem :kytka: :hug: :andel:

 
Veveří
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 06.12.15 22:00

@Kulicka20 at pro Vas maji v Motole same dobre zpravy :hug:

 
jednažena
Echt Kelišová 9167 příspěvků 06.12.15 22:56

Uff, to se mi ulevilo, ze to dobre dopadlo. :srdce: Malicky je statecny chlapecek. :srdce: Musely jste mit o nej strasny strach. :,( Ted uz bude jenom dobre. :hug: :hug:

 
kachnicka88
Závislačka 3521 příspěvků 06.12.15 23:27

Díky Bohu, že všechno dobře dopadlo :hug:

 
Envie
Ukecaná baba ;) 1468 příspěvků 07.12.15 07:47

Probuh za co si davate vinu? 8o jste hrozne statecna a vas chlapecek je velky bojovnik. Drzim prsti at uz jste jen a jen zdravi :hug:

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 07.12.15 08:57

@umea hele třeba to do posledni chvile šlo nějak přes dučej a slyšet to nebylo, mohla se uzavřít později. echo se standardně zdravym dětem nedělá. Barvu maj mimina takovou všelijakou, furt se meni. :nevim:

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 07.12.15 08:58

Jnak teda to bylo fakt dobrodružo, to si jeden rad odpusti. Docela se mi zaverem denicku ulevilo. Snad mate vsechno tezky za sebou.

 
Misel02
Závislačka 4329 příspěvků 07.12.15 11:40

Božinku deníček jsme oplakala a doufala že dopadne dobře :hug: držím Vám palečky

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8646 příspěvků 09.12.15 16:23

Tak tu zdravotní sestru u MUDry by měl vyhodit. Určuje diagnózu na chodbě. :zed: No, příště teda rovnou asi volat rychlou.

 
luciuss7
Závislačka 4420 příspěvků 12.12.15 13:49

TEDA, JA NEMAM SLOV, MAM MRAZ PO ZADECH A SLZY V OCICH, PREJI ONDRASKOVI VSECHNO NEJ, NEJ A AT JE JEN LIP :hug: :hug: :hug:

 
bibi88
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 23.01.16 22:02

Uuuufff… hlavně že je v pořádku… :* jen by mě zajímalo která ústecká sestra se chovala jak krá… :/

 
AméliezMontmartru
Stálice 56 příspěvků 24.01.16 12:28

Uf. Tedy, malý je bojovník! :)

 
Kulicka20
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 24.01.16 13:45

@bibi88 děkujeme :* bylo nám i řečeno že všechno roste a vyvíjí se dobře a zatím to vypadá že nebude mít skoro žádné omezení :-) a která sestra klidně bych to řekla, ale ne veřejně ;)
@AméliezMontmar­tru to ano bojovník s obrovskou chutí do života je to divoch :mrgreen:

 
AméliezMontmartru
Stálice 56 příspěvků 24.01.16 14:01

@Kulicka20 To je dobře, ono dokud děti blbnou, aspoň víme, že jim nic nechybí. Maličkému hodně zdravíčka ;)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Náš andílek


Reklama