Hlavní je se nepo...

Ptáte se, co prožívám? Plno věcí dobrých i méně dobrých...

Hlavní je se nepo...

Je to rok a půl, co jsem sebrala odvahu a rozešla se s otcem svých dětí. Rok a půl, co se vyrovnávám s těžkými chvílemi, které jsem s dětmi prožila, rok a půl a pořád ještě z toho nejsem venku. A i když mám už nový život, nebo se alespoň snažím ho mít, nevím, jestli ještě a zda vůbec budu ta stejná Petra, kterou všichni znají. Prostě už nevěřím a nejde mi věřit.

Mám dva krásné syny ale, taky pěkný éra! Je to s nimi dost těžké, jsou živý, pořád v pohybu a když ne, značí to problém, který zrovna teď řeším s mladším synem.
Od mala měl všechno těžší od staršího syna. Už jako malý měl astma, poprvé bronchitida v necelých šesti týdnech, pak už ani nepočítám, probrečené noci, špatné dýchání a léky. Naštěstí a zaplať pánbůh se hodně zlepšil! Jupí! Ale pro změnu už asi půl roku řešíme problém s bolavou nožičku, ke kterému se doktoři stavili dost laxně až do doby, než jsem už nevydržela s nervy a prostě se složila.

Stále jen na něco čekáme, nejdřív na odběr krve, na rentgen, teď na ultrazvuk. Stále v noci brečí bolestí a všichni mají času dost, jen mně to přijde nekonečné. A k tomu všemu klasické starosti. Občas mám pocit, že se zblázním a pak přijdou oni dva, dají mi pusinku a já vím, že to zvládnu. Musím, kvůli nim. Dlužím jim to.

Život není peříčko, ale jsme ženský a ty zvládnou všechno, tak to říkala i maminka, která na nás dohlíží z nebe ❣️

Mějte krásný den a držte se holky.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
189
15.5.21 14:51

Držím palce, ať všechno zvládáš! Jsi skvělá máma. S tou nožičkou - může to mít samozřejmě sto různých příčin, ale napadlo mě, nemůže mít třeba křeče v nožičce například z nedostatku pití přes den? Já jsem na to jednu dobu dost trpěla - skoro každou noc jsem měla křeče v noze a bylo to hodně nepříjemné. A malý chlapeček si neřekne, že jsou to křeče…Jeho prostě bolí nožička..Pomáhá na to magnezium a napít se..

 • Zmínit
 • Nahlásit
334
15.5.21 20:38

Jsi moc statečná a odvážná a já věřím, že to všechno s noblesou zvládneš. Máš pravdu, je to má palici, ale pak se děti na nás zasmějí, dají nám pusu, přituli se a my víme, že to všechno má smysl a veliký. Držím palce at se nožička vyřeší a máš pravdu, jsme silné ženy a všechno vydržíme.

 • Zmínit
 • Nahlásit
363
16.5.21 00:08

Ahoj, syn ma stejny problem uz od te doby, co dokaze ukazat, co ho boli a ted je mu 7 let. tezko rici, zda je to to same, ale pokud ho to boli jen vecer nebo v noci, jsou to “rustove bolesti” boli to skutecne hodne a pomaha na to nurofen. za leta pozorovani jsem se naucila vecerni bolesti az na jednou za cas vyeliminovat takto: behem dne hodne pit, zadne koly, fanty, sprite, zadny prasek do peciva a veci obsahujici disfosforecnany a nejakou formu amoniaku, nic s umelym karamelem, zadna smazena jidla.

snad vam to take pomuze :-)

 • Zmínit
 • Nahlásit
1729
16.5.21 09:43

@Floriska děkuji,určitě nee, tohle nejsou křeče, nepřijde mi, že protitah by fungoval a to přece by měl🤨

 • Zmínit
 • Nahlásit
1729
16.5.21 09:45

@lisatka děkuji za radu, sladký pití krom stavy nedávám vůbec, ale s tím práškem do pečiva jste mě zaskočila.

 • Zmínit
 • Nahlásit
189
20.5.21 14:08

@PetraMerry Ahoj, nevím, co myslíš protitahem :-( - u těhle křečí, co jsem myslela, pomáhá právě pití, nejlépe voda, magnézium a případně nožičky nahoru, to by ale šlo malému asi těžko vysvětlit…Tak snad třeba pomůžou rady kolegyň a synkovi bude líp. Držím vám palce.

 • Zmínit
 • Nahlásit