Reklama

Co si nachystat pro Vašeho drobečka?

Rodičovství
  • emimino
  • 14.11.02

Jednou z nejvděčnějších činností provozovaných maminkami během těhotenství jsou jistě přípravy na příchod svého drobečka. Trochu Vám poradíme, na co byste neměla zapomenout:

? 6-8 košilek (dětské body) ? 6-8 dupaček a ponožek ? 2 svetříky ? 2 čepičky ? 4 povlaky na peřinku (dečky) ? dětská dečka ? 2-3 zavinovačky s vložkou ? plenkové kalhotky (průměrná spotřeba je kolem 50 kusů týdně), hledejte v obchodech nejkvalitnější plenky pro novorozence, které jsou označovány Newborn ? žínky, ručníky, osušky ? plastiková vanička ? teploměr-rychloběžka ? kartáček na vlásky, nůžky na nehty ? mast na zadeček ? líh na čistění pupíku ? rostlinný olej a genciánová violeť ? sterilní čtverce ? odsávačka hlenů z nosu ? dětská postýlka (příčky na ohrádce kolem postýlky by od sebe neměly být vzdálené více než sedmdesát pět milimetrů a méně než čtyřicet pět milimetrů) ? dětská sedačka do auta (pokud vlastníte automobil)

A co tatínek? Ten by si měl připravit fotoaparát nebo kameru, aby mohl zvěčnit výraz novopečené maminky, první úsměv děťátka, krmení, první krůčky? Nic mu nesmí uniknout, vše zachytí pro rodinné album.

www.huggiesclub.cz

PR článek


Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama