Deníček Fantagiro a ostatních snažilek 10.díl

Snažení
  • Fantagiro
  • 28.10.03

AHOJKYYY HOLKY, :)) tak jsem se konečně po dlouhých neuspěšných pokusech přihlásila na emimčo a posílám deníček, který píšu ve svátku. Takže bych to měla mít za 100 procentní příplatek :))))))) Teda docela jsem ráda, že ten svátek končí, protože jsem byla v našem deníčku skoro sama. :((( Nééé úplně,a le nebylo to jako jindy. Prostě bylo vidět, že se polovina snažilek flákááááá, že MISSORKO ( ale ty to máš přímo povinné ) :)))))

Tak a ted k mému víkendíku. O víkendu jsem se sebrala jela k rodičům. I jsem tam spala ze soboty na neděli, proptože v neděli jsem měla povinnou účast na obědě kam se slezla celá rodina ( babi, děda, strejda s rodinou a naše rodinka ) Takž nás u stolu bylo deset. Opravdu zajímavé. :-)))) Mamča uvařila opravdu mnaminku :-)) Přímo jsem se přežrala a to nebylo všechno. Navíc nechala udělat takové ty maličké zákusky a to bylo teprve něco. Maličké laskonky, věnečky, větrníky, punčáky atd… No prostě a jasně parááááda. Takže z víkendu jsem jsem si přivezla domů 2 kg navíc… hihihihih… Tudíž jsem si hned v pondělí řekla, že si domů koupím ten posilovací stroj, na který se už asi 14 dní chodím jen koukat. Prostě jsem hop koupila, miláček mi ho pomohl odvézt autem a doma mi ho smontoval. Teda takových nadávek jsem už dlouho neslyšela. To bylo furt : " jaký kretén sestavil ten návoíd ? " , " teda jestli to bude fungovat jako ten návod, tak to si na tom rozbiješ svojí krásnou pusinku " … No a v tomto jsme pokračovali asi další hodinu než to dal dohromady. Ale něco za něco, takže jsem museloa vypnout televizi, která ho u toho akorát rušila a musela jsem jít uvařit :-))))) No když si to ted tak sečtu, tak mi to za to stálo. Dneska jsem totiýž cvičila a byla to pardááááda. :-)))))Hned jsem měla lepší pocit, že alespon z toho víkendu něco schodím :-)))))

MISSORKO : tak jak se cestovalo s Rokytnáčkem po Krkonoších ?? :-)) A co ta čokoláda.. hihihi … jen si dej. Vůbec v ničem se ted neomezuj. A dej vědět jak jsi to nakonec vymyslela s tou doktorkou ??

NORREEN : sice vím, že nepatříš k nám do deníčku, ale musím Ti říct, že jsem brečela , když jsem četla Tvůj článek. Mooooc mooooc Ti ze srdíčka přeju, aby jsi co nejdříve měla v bříšku zase nějakou pídalku a z Motola odcházela rozdvojená ( to minimálně ) !!!! :-))) Moc Tě obdicuju, že máš takovou sílu !!! Držím Ti palečky.

Holky dneska nemám nějak sílu psát jednotlivě pro všechny, takže reagovat budu až v príspěvkách . Jednak má miláček kecy, že furt seedím na PC a nevšímám si ho … hihihih ¨Chudáček můj maličkej ( no to jo teda , když měří 190 cm ) :-)))) che che che .

Tak já budu končit. Mooooooc se na Vás na všechn těším v deníčku a na vaše příspěvky.

Páá Vaše fantagiro :-))

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.03 21:48

Ahojky šéfová a taky samozřejmě všechny ostatní snažilenky :-)

Už jsem tu na deníček číhala… Jak totiž píše Fantagiro, byla jsem o prodlouženém víkendu v Krkonoších a moc jsme si to užili. Bylo krásné počasí a vůbec. Zjistila jsem zajímavou věc - 27 let mi mohla být čokoláda v podstatě ukradená, mívali jsme ji doma v lednici a nehnulo to se mnou ani když byl hlad… No, ale od té doby co vím o Rokytňátku, tak přede mnou, žádná čokoláda v širokém dalekém okolí neobstojí. :-) Dokonce v pondělí došla na recepci v penziónu, kde jsme bydleli. KRIZE. Chvíli jsem Rokytňátko přemlouvala, že to zvládneme, ale nakonec to dopadlo tak, že jsme se vydali pro Milku do vesnice :-))) Budu s tím něco muset udělat, protože jinak se budu kutálet ještě dřív, než to bude bezpodmínečně nutný :-)))
Zítřek mám ještě prázdniny a hodlám je věnovat návštěvě doktorky. na radu šéfky jsem vybrala ten Mediscan, tak uvidíme, jak to tam dopadne :-)

SEZNÁMEK
Holky moje, v pátek hodlám rozesílat aktualizaci, takže, kdo chcete něco doplnit, popř. se přidat (vím, že tu byly nové přírůstky :-) pošlete mi maila.

Krásný týden a jenom dobré zprávy.
Peta a Rokytňátko (čokoládožrout)****

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.03 22:05

Jooooooooooo! A abych nezapomněla - máte na rodině novou fotku :-)))
 Peta

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 29.10.03 08:30

čauves devčata :-))))

teda ted po přečtení svého deníčku koukám, že píšu jak magor :-))))) Nepřečetla jsem si ho po sobě a ted vidím, že je to samá chyba. Omlouuuuváááááám se !!! :-))))

MISSORKO . petu, jak jsi to teda vyřešila s tou doktorkou ?? Budeš chodit do Mediscanu ?? A na Prahu 1 nebo na Chodov ?? A ke komu ???
Jinak jsem ted koukala na tu tvojí fotečkůůů , ta je tíáááááááááááááák krásnáááááá :-)))) A jak krásně jsi to tam naaranžovala s těma opičkama :-))) ( teda doufám, že jsou to opice ) .. hjihihihih

Fantagiro :-)

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.03 08:44

Ahojky,

jsou to ovečky!!! :-) Visí nám na lednici i s testem. Vždycky když jdeme okolo, tak se pak s mužem přiblble usmíváme :-))

Do toho Mediscanu jedeme dneska. Takže ještě nevím ke komu, ale rozhodně na P1, Chodov je trochu z ruky.

Hezký den.
P.

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 29.10.03 08:56

jo ahááá ovečky.. hihihih.. jsem magor. chi chi chi . Já chci taky takový čárky. :-(((

Hele tak podle mě jestli na P1, tak možná k tomu mýmu doktorovi. nebo ty jsi tam volala a říkala, že chceš jít k doktorce ???

A na kolikátou ???

fantagiro :-)

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.03 08:59

Hodlám se tam stavit a domluvit na místě. Určitě tam musí existovat gynekolog ženskýho pohlaví, ne? :-)
P.
P.S.:Nemáš čas na chat? :-)

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 29.10.03 09:04

Ahoj holkyyyy,
tak koukam, ac je pracovni den, tak moc lidicek tu dneska neni…mozna ze dospavaji v praci ;)
No u nas je vsechno pri starem, jen muj chlap opet onemocnel, takze cekam , kdy to od nej zase chytnu a odlezim i za nej… Doufam, ze tentokrat to ustojim ve zdravi…

Pa Maxi

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 29.10.03 09:05

ok. Jdu na chat na chvíli :-)))

Kačka :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.03 10:13

Nazdárek děvčata:))
Tak pak se všichni máte? Já se trápím v práci a nejraději bych byla doma. Včera jsem spala až do tří do odpoledne:-) a pak jsem pro změnu žehlila až do osmi. No to byl, ale produktivní den, viďte:)

MISSORKO: Co se týká info o mé o sobě, můžes mi dát vědět co všechno je třeba? Nebo to záleží jen na mě? Taky bych se ráda koukla na vaše fotečky a třeba taky nějakou přispěla ať víte co jsem zač, můžeš mi poslat nějaké info? Děkuji moc.

FANTAGIRO: Cvičení zdar! My mám doma taky nějaký ty stroje, ale já se k ničemu nepřinutím. Jsem hrozně lína, takže přeji pevnou vůli.

Jinak všem přeji hezký den:))

Teprve teď jsem si všimla, že nejsem přihlášená, sorry:-(

Jana - janew

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.03 10:17

Ahoj Jani,

v seznámku jsou kolonky - přezdívka, jméno, věk, stav, povolání, doba snažení, termín MS, koníčky a tak. Napiš z toho co chceš a pošli mi to na můj mail.
Co se fotek týče - o ty se straá šéfová :-)
Hezký den a ať ti rychle v práci uteče.
 Peta

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 29.10.03 10:28

Ahoj holky,
tak já jsem se pro změnu vrátila z Jizerek. Bylo to fajn, ale teď bych si vzala další čtyři dny na odpočinek :-). Ale naštěstí už je středa a do víkendu to uteče rychle.

Missorko: to je moc pěkná fotečka, aby jsi si nepřivolala dvojčátka těma dvěma opičkama :-))).

Maxi: tak ať se přítel rychle uzdraví a nechytneš to od něho. Já jsem taky pořád nastydlá, vždycky mě to přejde a pak to zase někde chytnu, asi se tomu v tomhle období nevyhneme.

Jdu si ještě dočíst minulý deníček a podívat se, co jste tam od pátku naštěbetaly :-)).
Meliska

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 29.10.03 11:49

ahojky,

teda holky já mám dneska naprosto katastrofální den . Vůbec nic nestíhám. mám práce, že nevím co dřív :-((((
Ale já to všechno zvládnu. takže klid :-)))

JANEW : Jani , pokud se chceš dívat a vkládat fotečky do našeho albumu na rodinu, tak krok číslo 1 je , že se musíš zaregistrovat na www.rodina.cz a mě pak řekneš svoje uživatelské jméno které na té rodině používáš. Já Tě pak přidám do přátel našeho klubu :-)))) a pak se můžeš jukat atd. Je to jasný ??? :-)))

MAXI . už jsi se viděla na rodině ??? :-))

PEPIGABO . no kde jsi holka ??? ¨

SANDRINE : hele nechtěla by jsi se už z tý dovči vrátit ???? :-)))

MELISKO : tohle počasí je fakt strašný. Uplně nejvíc mi ted po ránu leze na nervy škrábání oken. :-(

MISSORKO : tak jak jsi dopadla v Mediscanu ? Jsem napnutá.

Fantagiro :-)

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 29.10.03 11:59

Fantagiro, to se ti nedivím s tím škrábáním. Já jsem to po ránu odmítla a tak to odnáší přítel. Jezdíme spolu. To by mi po ránu upadly ruce :-)). Ale už jsem mu říkala, aby tam dal papír, pak to nezamrzá, aspoň něco.
Meliska

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 29.10.03 12:03

hm, tak to máš dobrý. To u nás je to tak, že přítel chrupká a já škrábu okna. on si klidně spí ve vyhřáté postýlce a nevadí mu, že jak mám pak ruce jak ledy. No furt říkám, že k gentlemanovi má hodně daleko :-))))

kačka ( fantagiro )

janew
Stálice 87 příspěvků 29.10.03 13:12

Fantagiro,
ja už na rodině jsem. Uživatelské jméno je janew.

Jana

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 29.10.03 13:40

Ahojky jani,

tak jsi už přidaná u nás!!! Můžeš se tam koukat a hlavně nám tam vlož i svojí fotku.
Je to http://rodina.cz/fantagiro

pápá Fantagiro

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.03 14:22

Ahojky kočky,

teda - kde všechny jste? Asi hodně práce, což? :-(

Takže jsme objednaný v tom Mediscanu na pátek 7. 11. v 16,00 hodin, hned pak poreferuju.
Cestou zpátky jsme se s mužem stavovali na Černým mostě v Babystaru a v Babyparku :-))) Bylo to úplně nádherný. Mají tam děsně krásný košíky na spaní (moc bych takovej chtěla, protože máme malou ložnici a postýlka by tam byla děsně namáčklá :-)
Ale nebojte se, nic jsme nekoupili. Povolili jsme si to až po novým roce :-) Ale dívat se můžeme, ne? :-)))
 Peta

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.03 14:25

Teeeeeeeeeda maxičko, ty jsi taky kočka :-)
Mám pocit, holky, že jsme jedna úžasnější než druhá… :-)
 P.

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.03 14:27

Ahoj Melisko,

no, to jsi mě pobavila s těma dvojčátkama :-) To by bylo tóčo :-)))
 P.

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 29.10.03 14:41

Maxi, jsi opravdu kočka :-)

Missorko, asi bych neodolala se jenom koukat :-)), všechno bych si v tom krámě zabrala :-))).

Meliska

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 29.10.03 14:52

Ahoj holky,
na rodine jsem se uz videla.

Dekuji za poklony vsem :) jejda ja se asi cervenam :)

Jinak Missorko, uplne te chapu, taky bych porad koukala a koukala…A myslim, ze bych i neco malinkeho koupila :)

Tak holky moc nepracujte !!!!

Maxi

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 29.10.03 14:58

no tak jsem zase tu.
Byla jsem něco zařizovat mimo kancelář. Dneska toho mám už plný zuby.

MISSORKO : jśem fakt moc ráda, že se Ti v Mediscanu líbilo. Já jsem tam opravdu hodně spokojená. Tak se budu moooc těšit až budeš referovat z UTZ toho 7.11. :-)))
Já bych teda asi nevydržela a koupila alepson maličké dupačky. Já jsem v tomhle strašná. chi chi chi

Fantagiro

janew
Stálice 87 příspěvků 29.10.03 15:25

Hezké odpoledne!!!
Už jen hodinku a pádím domů:-)) Hurá:-))))

Děvčata, tak jsem k Vám do snažilek přidala fotku své osoby, tak se můžete juknout:-)
A je to super, že člověk, alespoň trošku ví s kým komunikuje.

Zatím pa
Jana

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 29.10.03 15:32

Janiii hezkýýýýýýý,

teda taky bych v práci tak blbla, ale mě by to tady asi neprošlo :-)))))
Jsi kooča. holky my můžeme jít na miss. chi chi chi chi :-))))

Fantagiro

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.03 16:03

No, kdyby byla snažilkovská miss to by bylo kandidátek… :-)

Co se dupaček a spol týče - tak jsem přece jenom asi trošku pověrčivá :-) Ale moc dlouho to nevydržííííím :-)

P.

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 30.10.03 11:18

Takze uzivatelske jmeno je co jinyho jak Dancul. Diky,uz se tesim ze vas tam vsetky uvidim.
 Dancul

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 30.10.03 11:23

ahojky,

tak jsem Tě tam přidala . Tak se tam zkus dostat. Je to http://rodina.cz/fantagiro
A musíš nám tam dát svojí fotečku. je to jasné ??? :-))

pááá fantagiro

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.03 12:08

Ahojky kočky,

vy teda strašně moc pracujete podle toho jak je tu mrtvo :-)

Tak hrdě hlásím první ranní těhotenskou nevolnost :-) Bylo to docela zajímavý a asi budeme mít doma akrobatickýho pilota / pilotku, protože se se mnou všechno točilo jak na centrifuze - a to doslova a do písmene :-)

Jinak jsem až do úterka doma na neschopence, pobolíval mě močák, tak jsem zašla k doktorovi. Žádný antibiotika ale dlabat nehodlám, taky to není tak strašný, ale být doma je docela příjemný, stejně se mi chce pořád spát :-) Piju brusinkovej džus, ten je na močák zdravej :-) Muž si vzal dovolenou a tak jsme doma spolu, úplná idylka :-)

Takže kočky, najděte si chviličku a napište :-)
 Peta

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 30.10.03 12:16

Tak holky, uz je po serialu…tentokrat, ale nebyl tak zajimavy. Minule byl lepsi. Byl tam porod do vody a ja jsem u toho uronila nejednu slzicku.
tentokrat to bylo zvlastni. Byla tam tehulinka pri porodu, ale asi se chudinka bala…dostala nejake utisujici injekce. Rodila 16 hodin a narodila se jim krasna holcicka.
Dost uz…ja jdu ted neco nakoupit k jidlo, jelikoz mame prazdnou lednici.
Tak ahoj…

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 30.10.03 12:59

tak jsem zase tu. Tetokráte po obídku a spokojená hihih :-))))

MISSORKO : no alespon vidíš, že ty čárky jsou pravdivé !!! :-))) je dobře, že jsi doma. Tohle počasí je tak akorát chytit někde nějakou chřipku. A já si myslela, že když jsi se tu od rána neukázala ( ani na chatu ) tak , že makáš jak barevná a vyučuješ studentíky :-)) Ti měli asi radost, co ? Třeba jim odpadla nějaká hodina. Ale spíš asi dostanou chudáci supla, co ? :-(

MAXI : taky bych měla domu nakoupit. No uvidíme. :-)))

tak já jdu zase na chvíli pracovat, ale nejradši bych si dala šlofíka po tom obědě :-)))

Fantagiro

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 30.10.03 13:33

Ahoj holky,
já jen v rychlosti, mám starašný fofr. Dnska jsem byla na škole učit dětičky něco o požární ochraně a jsem docela vycucaná. jinak docela pohodička, 3.11. to je v pondělí mě čeká odlet, jinak to ani nemůže být, ach jo.

Missorka: jak já ti závidím, že jsi doma a je ti špatně, tak hezky lež a nechej se opečovávat.

Pepigaba

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 30.10.03 13:48

no já jsem si už říkala co je s tebou !!! začínala jsem se strachovat. Neboj , třeba neodletíš. Držíme Ti palečky. Jaký byl prodloužný víkendík s Kačkou ?

Fantagiro

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.03 15:44

Ahoj Pepigabo,

přidávám se k šéfce, už tu bylo bez tebe smutno :-)
A mezi náma s tím odletem - já si taky myslela, že to ani jinak nemůže být, zvlášť tenhle měsíc a vidíš - bylo to jinak. Jednou to musí být „jinak“ i u tebe.
Jestli funguje ta teorie s těma obláčkama a mimísama, tak to nemůže dlouho trvat. Takovou maminu si určitě vyhlédne spousta mimísků :-) Hele, možná je to tím, že jsi tak úžasná, že jich k tobě chce hodně najednou a nemůžou se dohodnout (určitě chce mít každý z nich mamku hasiče a taťku policemana :-))
TAKŽE - žádný poraženecký řeči a úsměv na tvářičku a uvidíš - ony se tam nahoře domluvěj a jedno určitě skočí :-)))
 Peta

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.03 15:46

Ahojda šéfi,

jasně, že měli radost :-) A říkala jsem našemu zástupci, že může odpadnout skoro všechno, stejně jsem napřed :-)
Co bylo k obídku?
 P.

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 30.10.03 15:55

che che che :-)))) ty jsi na ty studentíky moooc hodná .-))) Ale to je od Tebe hezký. byla jsem s mamčou tady u mě za rohem v práci v číně. Mám ráda ty jejich jídla.
tak já letím se nahřát na solárko a pak jdu cvičit. Jsem na mobilu.

zatím páááááá
Kačka ( fantagiro )

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.03 10:32

Ahoj holky moje,

tak jsem rozeslala ten seznámek s aktualizací, mrkněte na to a dejte vědět co jsem zase zvorala :-)
Jinak přeju všem hezký den.
 Peta

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.03 10:34

Dancul,

koukala jsem na fotečku s manželem, vypadáte moooooooc šťastně, tak ať vám to vydrží a máte se pořád rádi.
 Peta

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 31.10.03 10:38

je diky, sme fakt stastni i kdyz to bylo pred 3 lety
nevim, ale tvoji 2. polovicku jsem tam nevidela (jsem zvedava :o))

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 31.10.03 10:42

chtela jsem ti to zdelit v chatu ale prisla jsem pozde, dala jsem tam taku starsi ale dam i novou ked nejaku zozenu
zatim pa

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.03 11:36

Dancul,

tak jsem ti tam přidala svojí a přítelovu fotečku :-)
Jestli to zjistí… :-)

P.

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 31.10.03 12:01

Ahoj holky,
tak snad to dneska už bude volnější. Hurá je tady páteček a volno, taký pracovní týden-jenom tři dny bych brala daleko častěji. Včera nám odešlo auto, teda jeden válec v motoru a to prý je hodně zlé a tak je u nás opět diskuze nové, no spíš ojeté auto a já jen skřípu zuby a chystám se koupit tiskárnu a ty prašule tisknout.Jinak mě popadá nakupovací mánie, mám pocit, že nemám co na sebe a Kačenka taky, manžílek z toho šílí, že prý ty narvané skříně jsou asi od sousedů, hm. Jo jinak jsem opět nevydržela a koupila něco na mimátko, no takové dva overalky, je fakt, že nemám tak pevnou vůli jako Missorka. O víkendu se chzstám uklízet a začnu mýt svých 12 oken (hrozná představa), já vždycky chci mít do adventu všechno uklizeno a načančánoa užívat si pohodičky, noale letos to nějak nezvládám a o dárcích radši ani nemluvím, zatím nemám skoro nic. No a taky navštívíme hřbitova zapálíme svíčky.
Missorka: tak mamčo co ranní nevolnosti, A tvá pevná vůle zatím nic nekoupit? Jo a dík za seznámek. Už víš termín, kdy se Rokytňáko má narodit, a co rodiče, už to ví nebo to vážně vydržíte až do vánoc? Jsem baba zvědavá!!
Fantagiro: tak jak kuchařinko, co mamka cvičí?

Holky nevíte náhodou co je se Sandrine, už by přece měla být dávno doma, a o žádném spapaném turistovi (žralokem ) jsem v tisku nečetla. Haló Sandrine, kde se touláš!!!!!!!!!!!! OZVI SE!!!!!!!!

Zatím papa, jdu nabírat kalorie, jdu na oběd.
Pepigaba

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.03 12:16

Ahojky,

no, holka ty jsi teda pilňuša, já o oknech radši nepřemýšlím, stejně je byt ve stádiu přestavby, takže letos ty vánoce nebudeme brát tak vážně a užijeme si ty příští ve třech :-)
Taky nemám co na sebe, ale přijde mi líto něco kupovat, když se budou měnit rozměry :-) Chtěla jsem nový zimní kabát, protože ten starý je mi volný, i když mi ho švadlena zúžila, ale asi ještě budu ráda, že se tam bříško vejde. Když si vzpomenu jak pracně jsem shazovala těch 30 hnusnejch kg a jak švadlena šílela, když pořád zužovala všechny věci, tak teď jí asi klepne, až za ní po novém roce nakráčím s představou těhu oblečků :-)))

Termín nevím. Podle MS je to 29. 6. 2004, ale já si myslím, že OVU byla později než je normálně a tudíž, že Rokytňátko dorazí až v červenci. Ale k doktorce jdu příští pátek, tak už pak snad budu moudřejší.

Pevná vůle nic nekoupit - zatím je :-) ale nevím, nevím. S tím oznamováním rodinám rozhodně hodláme vydržet až do vánoc - dostanou velkou krabici a v ní spoustu menších a v tý nejmenší bude UTZ fotka :-). Tak je to aspoň naplánovaný. No, uvidíme, mám strašnou chuť to mámě říct, ale ráda bych to vydržela. Včera mi mamča psala smsku (konečně si pořídila mobil! byla snad poslední kdo ho neměl :-) A když jsem jí odepisovala málen jsem se podepsla Peta a Rokytnatko (podepisuju se tak do smsky šéfce a svojí nejlepší kamarádce, co to jediná ví :-) Ta by asi zírala. :-) Takhle bude zírat až pod stromečekem, bude to absolutně nečekaný, pořád do nás všichni ryli, kdy se vezmeme a teď budou mít vnoučátko bez svatby, chi, chi. A u mojí mamči to bude první vnouče a taky u babičky první pravnouče, takže to bude fakt veselý.

Teda to jsem se nějak rozepsala :-)
Hezký den.
 Peta

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.03 12:35

Jsem asi dost zvědavá,ale nedá mi to. Prosím prosím, jak se Ti podařilo zhubnout?Já bych potřebovala aspoň 10kg!! pomoooc
 Jitka

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.03 12:48

Ahoj Jituš,

no ono se 30 kg hubne líp než těch 10 :-) Já měla ještě těch 10kg naplánovanejch, ale teď už to asi nevyjde, až potom :-)
Myslím, že u mě bylo hlavní, že jsem se na sebe fakt naštvala. Přestala jsem jíst sladký úplně a jedla jsem naposled ve čtyři odpoledne. Když byl večer největší hlad - nastoupila mrkkev (tý jsem snědla snad 50kg :-)
Hele, ale třeba ti těch 10 navíc sluší, ne? Můj muž říká, že když se přitulí, aspoň ho nic netlačí :-)
Hodně štěstí.
 Peta

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 31.10.03 12:52

Ahoj holčiny,
tak jsem se k vám taky konečně dostala, ještě že už je pátek, silně mě to přestává bavit. O víkendu asi objedeme příbuzenstvo a potěšíme maminky. Nevím, jak to funguje u vás, ale u nás musíme vždycky my k nim. To už musíme být třeba nemocní, aby k nám přišli na návštěvu. Jak to funguje u vás?
Jinak představa Vánoc mě docela děsí, dárek nemám absolutně žádný, na okna už se chystám od září a to jich nemám 12 jako Pepigaba. Teď kupujeme ještě nějaký nábytek do bytečku a diskutuje se u nás také o novém autě. Takže se Pepigabo neboj, nejsi v tom sama. Ale jestli se nám podaří prodat to co máme, tak budeme určitě nové (staronové) kupovat, protože s ním jezdíme do práce. Je pravda, že už je staršího vydání a vydrželo by tak maximálně rok, takže ho chceme prodat, dokud je ještě šance, že ho někdo koupí.
Pepigabo: overalky se mi taky moc líbí, děti jsou v tom roztomilý. Co na to mažílek, že jsi si pořídila další oblečky :-))) ?
Missorko: obdivuji tvoji silnou vůli, i co se týče oblečků, i toho kdy to říct rodičům. Ale bude moc krásný dárek pod stromeček, jestli to vydržíš, tak to bude stát za to.
Fotečka s přítelem je moc pěkná, už se nám to fotoalbum pěkně rozrůstá :-)))).
Maxi: nevěděla jsem, že jsi od nás tak daleko :-)), i když jsme vlastně sousedi :-)), tvůj přítel je Čech?
Meliska

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 31.10.03 12:56

No Missorko, to je vážně bomba těch 30 kg, jak jsi to dokázala, já chci taky. Vím, že u mě je jediná věc, nejíst a to skoro vůbec a porád cvičit. já kdysi taky hodně zhubla, ale bylo to díky stresu, já se rozváděla.
No, ale teď budeš příbírat z úplně perfektní příčiny!!!!!!!!§ A když jsi to už jednou dokázala, tak příště zas a pevnou vůli určitě máš, já bych to asi tak dlouho nevydržela neříct . Ale jako dárečk to bude perfektní, to bude překvápko, už se těším, jak nám to tady budeš líčit.
Obídek byl dobroučký a ke konci práce si asi půjdu v rámci fyzické protáhnout těličko do posilovny, no tělíčko, hlavně predelku (ta zdrobnělina se na ni nehodí) a nohy(důvěrně jim říkám hromské stehno). já vyšiluji s hubnutím a manžílkovi se líbím taková jaká jsem ( jak z deníku Bridgett…).

Pepigaba

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.03 13:02

Ahoj Melisko,

taky navštěvujeme zá:,–(ně my rodiče. Budoucí tchýně u nás byla zatím asi jednou na kafi a to bydlí 400 m od nás!! :-) Ale je sluníčková, fakt moc hodná. Moje mamina u nás ještě nebyla (přece jenom je to 60km) ale plánuju ji pozvat až uvedeme byteček do přijatelnějšího stavu :-)
Auto taky řešíme - a máme to vymyšlený. Stávající je třídvéřový, takže pro mimíse absolutně nevyhovující. Chceme ho prodat a koupit kombíka a ještě nějaký malinký přibližovadlo pro muže do práce (jezdí každej den).
MUSÍM do těch vánoc vydržet. Takhle jsme si to vysnili, ještě než bylo Rokytňátko v bříšku a když už jsme ho tam nalákali, tak bychom to měli dodržet :-)
Díky za pochvalu fotečky.
 Peta

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.03 13:07

Je blbý zhubnout kvůli stresu. Nehledě na to, že já když jsem ve stresu, tak spíš žeru jak mlejn.
Manžel má recht! Já myslím, že je daleko důležitější bejt primový ženský, jako jsme tu všechny než vážit 50kg :-) Až na šéfovou - ta je vyjímka - je prímová a ještě je všemu má těch 50 kg :-))) (doufám, že jsem jí nepřidala :-)))
Já zas nejsem na cvičení. Mám k jakémukoli sportu odmalička odpor. Vždycky mi všichni vyprávěli o těch endorfínech a jak mi to bude chybět a i když jsem párkrát cvičit začala a vydržela dost dlouho, tak když jsem potom přestala, nic mi nechybělo :-)))

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 31.10.03 13:10

Ahoj Melisko, holka no to je na čase, že se ozveš. Vidím, že téma auto je ve více rodinách, my ho taky moc potřebujeme, pořád někde převážíme Kačenku a nákupy by mě asi taky zničily a navíc, když jsme stvěli, teda spíš doopravovali tak bez auta by to nešlo vůbec. No a nové pidi oblečky manžílek radši ani nekomentoval a jenom převrátil oči v sloup, já vím že jsem praštěná (v mém věku mě to docela udivuje, já myslela, že mě to už přejde teda ta praštěnost a ono ne), ale vždycky si udělám radost. Jo a příbuzní, u manželoých rodičů je to tak napůl, jednou oni a jednou my, no a moji rodiče to je kapitola sama pro sebe, co jsem se vdala, tak se nestýkame, nesouhlasí s mojí volbou a tak mám s naštěvováním utruma asi ještě hodně dlouho budu mít.
Missorko: já se taky snažím omezovat sledké a večer chroupám mrkev, no ale ta moje vůle, hold to někdy nevydržím, jo a taky jsem se dozvěděla od manžílka, že on s kostlivcem v jedné domácnosti nebude a otlačený odmítá být, dobrý ne.
Pepigaba

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 31.10.03 14:12

Slibuji, že sem budu chodit častěji :-))), ale mám někoho pořád za zády, hlavně šéfa :-), tak mi to tak dobře nejde. Ale jinak bych tu byla pořád :-))). Řekla jsem přítelovi, že si domů pořídím počítač jenom kvůli emiminu :-)), jinak že ho nepotřebuji.
My máme právě taky třídvéř a je to dost malý, když vezeme někoho vzadu, tak si zase já vepředu neudělám moc pohodlí. Na nákupy to stačí, teda né na nákupy nábytku. Když jsme třeba kupovali skříň, tak to byl zářitek :-). No postel jsme si raději nechali přivést :-)). A na miminko v autosedačce by to taky stačilo, ale už se nám tam nevejde kočárek, to jsme zkoušeli s kamarádkou a museli jsme sundat kolečka a stejně jsme to nezavřeli. Takže je to naprd. A přítel mi říkal, že ho budeme kupovat kvůli tomu kočárku, ale stejně si myslím, že blafuje :-)))).
Co se týče hubnutí, tak se snažím omezit sladký a necpat se pozdě večer, ale když jdeme někam na návštěvu, tak to nejde. Jinak když se stresuju, tak zhubnu, ale nedělám to schválně, nebojte :-). Když mi bylo osmnáct, tak jsem zhubla najednou o pět kilo a začaly mi dost padat vlasy a okamžitě jsem propadla v tvářích. A myslím si Pepigabo, že nic schazovat nemusíš, takhle ti to moc sluší. Hubený holky se mužskejm zachvíli přestanou líbit, až na naši šéfovou, té to sluší, že :-))). A to cvičení na mě tak působí, ale to cvičím opravdu pravidelně. Tak mi to pak chybí. Horší je to třeba o prázdninách, to si na to po těch dvou měsících zvyknu a pak se mi cvičit vůbec nechce.
Pepigabo, vy se s manžílkem aspoň snažíte, ale my ještě ne a oblečky bych taky kupovala. Takže nejsi sama praštěná :-)).
Meliska

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »