Deníček Fantagiro a ostatních snažilek 11.díl

Snažení
  • Fantagiro
  • 05.11.03

Ahoj holkýýýýý, :)) tak jsem se konečně dostala k napsání nového deníčku. Mám toho ted v práci trochu moc, ale na Vás si čas udělám vždycky. :))

Teda tohle počasíčko je nádherný. Takový podzim mám ráda. Když svítí sluníčko, venku je barevné listí a není ani taková zima. Jenže si myslím,že se to stejně za pár sní zkazí a my budeme čelit tomu ošklivému podzimnímu počasí. Bude pršet, zima, všude bláto. fuj fuj fuj . tak o tom ted nebudeme mluvit :-))) Od té doby co se změnil čas, tak spím jak zabitá. Občas se mi i stane, že už dávno v půl desáté mám půlnoc a spím :-)) přítel je ze mě lehce na nervy. Protože bud prý sedím u PC a nebo spím a nebo cvičím :-))) Asi si myslí, že ho zanedbávám,ale to není pravda. Příííísahááám !!! :-))
Včera jsem už pořídila prvních pár dárečků k Vánocům. nesnáším potom ten šílený fofr. holky já se tak moc těším na Vánoce. Miluju tu atmosféru , když se pěče a zdobí cukroví, strojí se stromeček a dělá kapr. Nemusela bych mít ani dárky, ale ta atmosféra je fakt super alespon pro mě. A když jsou pak nějaká mrňátka a vidíte ty jejich rozzářené očíčka, tak to je ten nejkrásnější pohled na světě !! :-)

Ted jsem se rozhodla, že si dám do bytečku novou podlahu do chodby. Chci si dát do zádveříčka dlažbu a do chodby plovoucí podlahu. Máme tam koberec a už je dost šílený. takže ten vyhodím a dám tam tohle. Jen nevím kdy to budeme realizovat. Nejspíš až po Novém roce. ted na to není čas a hlavně ty penízky ted potřebuju na dárečky. :-)) Ale už se těším až to budu mít nové. Ve čtvrtek mi přijedou vyměnovat okno, protože mi jedna tabule praskla. Máme v bytě zatím ještě klasické skleněné,ale příští rok chci dávat plastová, tak uvidíme. Už jsou ty okna v katastrofálním stavu. Prostě a jasně chci si celý byteček zrekonstruovat :-)

SANDRINE : holka jsem ráda, že jsi se ozvala a my víme, že žiješ a že jsi na nás nezanevřela. :-)) Vítám tě zpátky !!! A napiš nám jak jsi se měla na dovče.

MISSORKO : jsem zvědavá na pátek. To jdeš k pí doktorce. za prvé jsem zvědavá jestli se Ti tam bude líbit, když jsem Ti to doporučila a hlavně jsem zvědavá na fotku mimíska z UTZ !!! Nesmíš na ní zapomenout !!!! :-)))

MELISKO : tak se na těch tanečkách moc nevykrut !! :-) At zase nejsi nemocná. Tohle počásko je dost zrádné. !!

PEPIGABO : ježiš já Ti tak přeju, aby jsi ve čtvrtek testovala a byla dvou // !!!! mooooc Ti držím palečky !

MAXI : krásně oslav svoje narozeniny !! a dej nám vědět co byl ten další dáreček. :-))

Holky je Vás tu moc a já musím běžet na hodinu angličtiny :-)) Máme to v práci ted všichni povinné :-)) Ale co ono je to dobrý. Alespon si pokecám :-))

Tak se mějte krásně a těším se na Vás !!!

páá Vaše Fantagiro :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 05.11.03 07:46

Ahoj holky,
tak hned na začátku musím napsat, že pořád nic, začínám být z toho docela nerves. Byť si pořád říkám, nemysli na to, to chce klid, chovám se úplně praštěně. atak pokud si moje tělíčko ze mě nedělá srandu jdu dneska koupit testík a zítra ránu budu zkoušet, ale stejně se pořád přesvědčuji, že je to jenom nějaká porucha či co.
Včera nám ryclá odvezla tchána na JIP, má velké problémy se srdcem, no a potom ho okamžitě převážely do Ostravy a má udajně za sebou nějaký zákrok, volala nám to večer tchýně, ale bohužel sama nevěděla nic víc. Doufám, že bude všechno v pořádku.

Fantagiro: deníček je moc fajn a dík za držení palečků. a na přítele až tak nedej, vždyť děláš věci, které tě baví ä máš z nich radost. hold chlap, když mu nevěnuješ maximální pozornost si hned stěžuje.

Missorko: já jsem moc zvědavá na tvoje hemžátko, dej prosím hned vědět.

Maxi: tak jaké bylo další překvápko, nenapínej nás!

Sandrine: jsem moc ráda, že ti je už dobře, jo a stou prací to moc nepřeháněj, víš že není zajíc a neuteče ti.

Meliska: jaké bylo kroucení?

Molly: jak jste na tom s vaším bytečkem, máte už něco nového a co Natálka?

A co zbyteček naší party Budulínek, Jity, Atanera a všechny ostatní, kde se touláte, my jsme tady haló.

Pepigaba

To jsem zvědavá, jestli jsem první!!!!!!!!

 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 05.11.03 07:46

Hurá, dneska se mi to povedlo!!!!!!!!
Pepigaba

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 05.11.03 07:52

Ahoj holky,
tanečky byly prima, dokonce tam byla těhulka, musela jsem ji pořád koukat a břicho :-)). Učily jsme se další krok, nemůžu si pomoc, ale musela jsem se zase smát. V tý knížce, co nám dala, tak se i píše, že to nemáme dělat před zrcadlem.
Jinak co se Vánoc týče, tak nemám ještě ani jeden dárek a zase to budu shánět na poslední chvíli a budu celá nervózní. Ale taky se na ně strašně těším a mám je hrozně ráda. Nedávno jsme se bavili, kdybychom měli možnost odjet k moři na Vánoce, jestli bych jela. Přítel zase řertoval, že vyhrajeme a že odjedeme, ale já jsem řekla, že bych nikam nejela. Opravdu mě víc lákají Vánoce u nás doma, i když třeba na blátě. Ale určitě bych nejela nikam do ciziny a ještě za teplem. Co vy, odjeli by jste, kdyby jste měli možnost?
Vzhledem k tomu, že teď zařizujeme ložnici, tak mi ani nepřijde, že budou Vánoce a měla bych kupovat nějaké dárky. Pořád někde lítáme a vybíráme, takže se moc těším na to nic nedělání o Vánocích, sice kilíčka půjdou nahoru, ale to k tomu patří. Můžu říct, že nikdy jsem na cukroví moc nebyla, ale co to se mnou dělalo loni, to byla síla :-)). Když jsem někam přišli, hned nabídli cukroví a já jsem zamozřejmě neodolala a začala ochutnávat od každého jeden :-))). My hrozně milujeme linecké a kokosové kuličky, takže se letos hodně zaměřím na slepované dobrůtky marmeládou :-)). Jaké máte rády vy a co nejčastěji pečete pro mlsné jazýčky?

Pepigabo: moc moc držím palečky a věřím :-)). Doufám, že tchán bude v pořádku a bude se moc těšit na vnoučátko od vás :-).

Meliska

 
Kikinka
Stálice 84 příspěvků 05.11.03 08:00

Ahojky princezničky,
opět se hlásím po dlouhé odmlce :-(( Já vím, však už jsem to se šéfkou probírala, že jsem fakticky nemožná, ale opravdu není vůbec času. Mám spojené dvě funkce v jednu a opravdu v práci nestíhám pomalu ani na záchod a doma bohužel zatím NET nemám :-((. No vídíte a to mě napadá, jak to budu dělat až budu doma s mrňousem ?! Jak já se dozvím co je tady u vás-nás nového?! No nic, budu se muset postarat o to, aby nějaký ten přístup na NET přece jen zafungoval :-)) Jinak je mi holky po Vás moc moc smutno, hlavně, že nestíhám reagovat na Vaše příspěvky a pomalu se nestíhám ani orientovat co je u každé z Vás nového a vůbce kolik dalších nových spřízněných dušiček u nás přibylo? Tímto se Vám všem dotyčným upřímně omlouvám, prostě holčičky moje, budu psát jak budu moct, ale musíte mi prominout, když to nebude tak často jako všechny ostatní.Moc moc prosíííííííííííím, že mě budete mít rády i přes to všechno?
FANTAGIRO: s těma Vánocema jsi to napsala fakt krásně. Abych byla upřímná, už se na ně taky moc těším, i když to u nás bývá pořádný shon, ale tentokrát to bude fakt jiné. Navíc bych už měla cítit první pohyby svého mrňouska, tak se na to nesmírně těším až ho ucítím. Jinak vidím, že s tou rekonstrukcí jsme na tom úplně stejně. Sama to dobře znát, pořád by bylo co měnit a to máme pouze 3+1. Tento týden nás čeká výměna podlahy v předsíni, máme dlažbu a chtěla bych ji vyměnit za plovoucí podlahu. Myslím, že to bude vypadat přece jen líp. Chodba je čerstvě vymalovaná na světlounce zelenou (no spíš pistáciovou), tak snad to všechno pásne k sobě. Takže držím pěstičky, ať to co nejdříve máš podle svých představ :-)))

MAXI: taky se připojuji s přáním všeho nejlepšího a hlavně brzkého mimíska :-)) (máš super chlapa tak to určitě vyjde)

PEPIGABA: mooooooc držím palečky a posílám prskance (snad tam ještě do čtvrtka doletí a stihnou tě pořádně nakazit :-)) )

MISSORKO: hodně štěstí u doktora, pohlaď za mě mimíska a určitě přines foto z ultrazvuku (když já ho nemám :-(( )

OSTATNÍ KOČENKY (úplně všechny): Vám držím palečky ať se máte moc krásně a brzy se těším na další novinky a to v podobě // čáreček :-)))

Mějte se holčičky moje moc krásně, budu se snažit ozvat se zase co nejdřív, ale však už mě znáte......
Krásný den Vám všem přeje KIKINKA + ? (dle UTZ 16 tt)

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.03 08:23

Ahojky holčičky,

přeji vám krásné středeční ránko :o)

Fantagiro: Deníček je opět mooooc hezký… A Vánoce? Nemám ráda ten shon před nimi, moje mamča to vždy doháněla do krajností (prostě MUSÍ být umytá okna, …), ale jinak jsou Vánoce krásné pro svou sváteční atmosféru a mám je ráda. Loni jsme s přítelem strávili první Vánoce společně ve svém bytečku, bylo to moc hezkýýýý :o) ALe pak jsme šli předat dárečky k přítelovo rodičům, k mojí mamince a pak jsme ještě přes celý město utíkali na půlnoční … a takhle to teda letos nebude. Na sváteční setkávání s rodinou jsou povánoční svátky, takže letos si uděláme Vánoce jen a jen spolu a pak se zavrtáme k TV pohádkám :o) Už se těším.

Missorko: Tak jak je Ti? Co mimísek? Dobřej si spoustu dobrůtek a dávej na sebe pozor :o)

Pepigabo: Držím Ti palečky, ať nám zítra hlásíš II čárky. Hemžátko už určitě čeká… :o) A s tchánkem to snad bude dobrý, myslíme na Tebe.

Sandrie: Hlavně, že už si zdravá… :o) Ať se Ti v práci uklidní ten podovolenkovej a pomarodní fofr a můžeš v klídku brouzdat po e-mimču :o)

Maxi: Taky mě moc zajímá, jaký jsi ještě dostala překvápko… Už nás nenapínej :o)

Melisko: U nás žádný takovýhle tanečky nejsou, docela mě to mrzí. Asi před půl rokem jsem probrouzdala celej net a obvolala všechny sport. kluby, abych zjistila, že se prostě nečapu… :o(

Mějte se všechny krásně

Pa nepřihlášená Šarlotka :o)

 
Missorka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.03 08:39

Ahojky holčiny,

omluvám se za včerejší pauzu, nebyla jsem na netu, ale kdyby jste věděly, jak se mi po vás stýskalo. Strašně moc.
Včera jsem byla skončit neschopenku (přece jenom už toho povalování bylo dost a taky nemůžu dopustit, aby mi studenti ve škole úplně zakrněli :-) Musím říct, že se mi strašně do školy nechtělo, ale po první odučené hodině (se zvedajícím se žaludkem) se to rychle sparvilo a jsem ráda, že jsem zase v práci.
Ale te´d k tomu nejdůležitějšímu -

PEPIGABO - mačkáme s Rokytňátkem všechny palečky (Rokytňátko teda ještě žádné nemá, ale i tak na tebe určitě myslí). Drž se, je to o nervy. A hlavně věř. Moc na tebe myslím. A zítra ráno nebudu snad ani dýchat… :-)

MELISKO - o vánočním cukroví raději ani nepřemýšlím, to zas bude pohroma. Loni jsem to teda zvládla, povolila jsem si jíst cukroví jen na Štědrý den (sice jsem se ho za ten den totálně přecpala a málem nejedla sváteční večeři :-) ale zafungovalo to. letos to přece jenom vidím hůř a ještě ke všemu s čokoládožroutem v bříšku, no, nevím, nevím… :-)

KIKINKO - jasně, že na tebe nezanevřeme. Hlavně se opatruj a tolik nepracuj a hodně odpočívej a vůbec :-) Díky za přání štěstí )popravdě - nemůžu se té doktorky dočkat - už chci být „oficiální“ těhule :-) a pokud bude UTZ tak vůbec nepochybujte, že vám jí mrsknu na rodinu, jen aby vás to neomrzelo :-)

SANDRINE - zdravím ztracenou dceru - už si nám tu moc chyběla. Tak až se vzpamatuješ z dovolenkového šoku a z restů, koukej se ukazovat častěji…

ŠARLOTKO - Spoustu dobrůtek dlabám, ale budu se nad tím přeci jenom zamyslet, aby nemělo Rokytňátko místo maminky kouličku, že jo :-)

MAXI - závislačko, kde jsi? Těším se na podrobnosti o dárkuuuuuuu­uuuuuuuuuu :-)

A kde je dneska šéfka? :-)

Přeju hezký den.
Peta

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 05.11.03 08:58

Ahojky holky,

tak jsem zase tu.Od rána toho mám nějak moc. :-(( Navíc jsem se pohádala ráno s přítelíčkem, takže den opravdu nic moc. Ale ono se to spraví :-)) Jsem věčný optimista a tak to má přece být, ne ? :-))

MISSORKO : no tadýýý jséééééém :-)))) Jsem ráda, že jsi ok a že už zase vyučuješ žáčky ve škole :-)) Určitě se jim po Tobě stýskalo. :-)

PEPIGABO : Držím palečky, aby to dopadlo s tchánem dobře !!!! A zítra chci od Tebe slyšet dvě // !!!!! jasnééé !!! :-))) Hodně štěstíčka pří zítřejším testování. :-))

MELISKO : Taky když vidím nějakou těhulku, tak si připadám jak blázen a neudržím se a kouknu jí na bříško :-)) Je to tak krásný pohled.

KIKINKO : No to je takýýý dost, že se tu ukážeš :-))) nééé já vím, že toho máš hodně a ataky jediná máš omluvu !!! :-))) Už se těším na Tvojí fotečku mimíska z UTZ. Tak na ní příště nezapomen !!! :-)

MAXI : kde lítáš ? Včera jsem Tě ani nezastihla na chatíku :-)) Jaké bylo to druhé překvápko ???

Tak jáí jdu zase pracovat.

Fantagiro

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 05.11.03 09:02

Ahoj Šarlotko,
to je docela škoda, že u vás nic takového není, je to bezva.
Jinak je to fajn, být na Štědrý den spolu sami ve svém bytečku. Naši nás vždycky tahají, ať jdeme k nim, aspoň na tu večeři. Ale to není ono, je to fajn, když si to můžeš připravit sama a navodit si tu atmosféru a nemusíš nikam lítat. Máma nemůže pochopit, že to takhle chceme. Ale já vím, že bych si to prostě tak neužila, i když dřív to bylo fajn, ale teď jsem si zvykla na to své. My dáváme dárky vždycky den předem a oni si je pak rozbalí pod svým stromečkem.
Meliska

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.11.03 09:02

To jsem ještě já :o) Holky jaký pečete pečívko, kolik druhů?

Já v loni pečívko koupila, bylo moc dobrý, ale měla bych se naučit péct vlastní … vůbec se mi do toho nechce, pečení mě neba.....

Pa pa

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.11.03 09:15

To tančení mě fakt mrzí. Jsem takový sportovní antitalent, sportovat mě moc nebaví, takže mám pouze pár odvětví sportu, které mě baví, tudíž jsem schopná je občas realizovat :o) No a mezi to patří krom plavání a tenisu taky tančení, ale s tím mám smůlu… :o)

Mamča nás taky lákala, abychom strávili Vánoce s ní. To jsem zavrhla hnedle. No ale přesvědčila nás, abychom se u ní aspoň na chvilinku zastavili, než půjdem na tu půlnoční. Tím pádem jsme museli i k přítelovo rodičům (aby nebyli ochuzeni) a fakt jsme se nezastavili. Bylo to hrozný, uběhaný a ve finále jsem byla úplně maxiunavená a ještě jsme při obou návštěvkách dostali vynadáno, že jsme se tam teda vůbec nezdrželi a tak…

Takže letošní Vánoce v klídku, pohodičce a teplíčku domova… :o)

Jak budeš zdobit stromeček? My loni měli stříbro-modrej, letos bych chtěla zkusit zlato-zelenou.

Pa pa pa :o)

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.11.03 09:35

Ahoj děvčata,

dneska prvně píšu do vašeho deníčku, i když ho pročítám už asi měsíc.

Zařadila jsem se mezi vás, snažilky, před dvěma měsíci, kdy jsme s manželem po dvou letech manželství udělali to zá:,–(ní rozhodnutí, že už bychom asi chtěli mimíska.

Představovala jsem si to ale jinak. Myslela jsem si, že když už udělám to závažný rozhodnutí, tak že otěhotním hned. Teď už to zkoušíme dva měsíce a zatím nic.

Takže jsem se zařadila mezi vás a ráda bych s vámi sdílela svoje zážitky během čekání na //.

Taky bych se vám asi měla představit. Je mi 24 a bydlím v jižních Čechách. S některými s vás jsem už chatovala.

Ještě bych vás všechny chtěla moc pochválit, jak se tady navzájem podporujete a utěšujete. Je to bezvadný, když člověk ví, že s ním někdos sdílí stejné trápení a že na to není sám.

Takže vás ještě jednou zdravím a doufám, že se tady budeme setkávat pravidelně.

Ahoj všem Marketa1

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.11.03 09:44

Ahoj Markétko,

vítám Tě u Fantagiro v deníčku a přeji Ti brzký přesun do deníčku těhulkovského :o)

Měj se moc krásně :o)

Pa Šarlotka

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 05.11.03 09:45

Ahojky Market,

myslím, že spolu jsme už chatovaly ! tak Tě u nás vítám a doufám, že budeš mít co nejdřéve dvě // . Držím palečky a nevěs hlavu, když to nejde hned na poprvé ! :-))
Mezi náma Ti bude dobře ( teda alespon doufám :-)) )

Fantagiro

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 05.11.03 09:48

Čau holky,

na práci kašlu, mám důležitější věci na starost - dneska jsem si opakovala test a opět pozitivní (včera jsem to nechtěla zakřiknout, takže jsem vám o tom ani neřekla - což s mojí povahou nebylo jednoduchý :-)))) - bobřík mlčení - splněno)
Vzhledem k tomu, že se mi nějakým zázrakem moje dvojky zvětšily minimálně o číslo, tak to asi fakt bude pravda :-) Manžel se nestačil divit :-) Včera koupil Betynku speciál - Fit rodina a když jsem se začala culit, tak byl doma - „my už jsme těhotný?“. Pak jsem dostala pusinku na bříško a šel si dát panáka :-)

Papigabo: tak už nás nenapínej a dej hned ráno vědět, jak dopadneš s testováním. Mělo by to vyjít, jsme na tom přece pořád podobně. S tchánem je mi to líto - naštěstí je v dobrých rukou a včas. S mým dědou se nám to nepovedlo.

Fantagiro: tak ty už navozuješ vánoční atmosféru? Vánoce taky miluju - jenom s jedním rozdílem: Dárky? Sem s nima, a hodně :-))) Jsem jak malá, ale dárečky mám ráda a je mi úplně jedno, co je uvnitř, hlavně že si na mě někdo vzpomněl. Stejně tak mě baví dárky dávat, kromě dárků pro tchýňušku, u tý nikdy nevím, co by jí udělalo radost.
Přestavbu bytečku schvaluju, my se konečně snad pustíme do toho barvení jednotlivých místností.

Melisko: vánoce u moře by mě moc nelákaly. Mám zažitý bílý vánoce (i když jsem je zažila snad jenom pětkrát, jinak byly na blátě) a nějak mi přijde divný, abych o vánocích chodila v kraťasech a tričku. Strejda byl jednou na Vánoce v Austrálii, hrozně se mu tam líbilo, ale po českých vánocích mu prý bylo smutno. Ono potkat při opalování na pláži Santa Clause musí být fakt divný :-)

Šarlotko: pečeme vždycky klasiku - vanilkový rohlíčky, pracky, linecký, slepovaný, vosí hnízda, ořechy, kokosový kolečka, mandlový kroužky,....... celkem asi 15 druhů, jenomže to u nás ve velkým nikdo nejí, takže to po vánocích zamrazíme a máme to ještě na velikonoce :-) trhlá rodina, co?

Sandrine

 
janew
Stálice 87 příspěvků 05.11.03 09:50

Nazdárek Fantagiračky:-))
tak jak pak se dneska všechny máte? Já docela na nic, jelikož mi kexnul počítač a teď teda datluji na kolegovém, který ještě nadorazil do práce:-))
Co se týká Vánoc my jedeme za rodinou na moravu. Během roku totiž na ně nemáme moc času a skoro vůbec se nevídáme, tak se to snažíme během svátku dohnat. Takže mě starosti - radosti s pečením a přípravami minou. A to strašně ráda peču, smažím a vařim, že je mi to až líto.
No a s úklidem to taky nebudu přehánět, poněvadž v lednu nás čeká velká rekonstrukce baráku a tak tomu nechám volný průběh:-))

PEGIBABA: Zítra budu ráno držet pěstičky pro štěstí:-)) Doufám, že budeme mít další těhulku v naších řadách:-))

BOLERO: Vítám Tě:-))

VŠEM: Přeji Vám děvčata krásný den:-))

Jana

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 05.11.03 09:51

ahojky Šarlotko,

tak my pečeme cukroví svoje. Většinou děláme : perníčky, rohlíčky, linecký ( všechny tvary ) , kokosky, ořechy ( neboli pracky ty jsou potom slepované ořechovým krémem ) , pak občas vosí uly, marokánky ( ty teda nemám ráda ) :-)) a ještě něco ale to ani nevím jak se jmenuje :-))) pak to zdobíme a vypadá to fakt krásněš. Většinou u nás cukroví peču já. :-)) Strašně mě to baví,ale pak to nerada jím. :-)) Jinak já budu mít letos stromeček červeno - zlatý. Chtěla jsem si udělal modro- stříbrný, ale jelikož si dávám výzdobu co celého bytu i třeba větvičky do vázy a to dělám s červenýma sametovýma mašlema a takový ty ozdobičky ze slámy ?? ( nejsem si jistá co to je, ale vy mě určitě holky chápete :-)) ) takže sjem se rozhodla , že letos bude stromeček červeno - zlatý . A jaký typ máte stromečku ? Já jsem až doposud měla borovice ( úplně nááádherný ) ale letos bych chtěla zkusit nějakou krásnou hustou jedličku. tak uvidíme.

Fantagiro

 
janew
Stálice 87 příspěvků 05.11.03 09:52

Ještě jednou já:-))

SANDRINE: Blahopřeji:-))

Jana

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 05.11.03 09:53

My teď budeme spolu třetí Vánoce. A oba roky jsme měli celý zlatý. Kupovali jsme všechno nové a chtěla jsem i zlaté svíčky na stromeček (světýlka), tvar měly opravdu jako svíčky a pořád jsem si říkala, že je dost času a pak už jsem je nesehnala, takže jsme si nakonec koupili takové větší krápníky, bílý, ale jsou v nich barevný žárovičky, tak jsem se bála, že to bude vypadat blbě, ale docela to šlo. Ale letos bych chtěla dokoupit ještě do té zlaté červenou, teda jestli budu mít čas a penízky :-). To měla moje mamka a vypadalo to taky moc hezky. Červená a zelená na mě působí velmi vánočně a tak teple, takže zlato-zelená by mohla být taky moc hezká. Kupujete si živý stromeček nebo máte umělý. Já ty umělý moc nemusím, mám ráda, když ten stromeček provoní celou místnost, ale pak je mi ho vždycky líto ho vyhodit. První rok jsme měli takovýho obra a další zase takovýho chcípáčka, ale oba se mi líbili, sháněl nám je táta.
Meliska

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 05.11.03 09:54

NO SANDRINE ,

ty jsi mě teda docela dobře šokovala !!! :-))))) ty budeš mít mimíííííííí ???? No to je krsáný !!! mooooooc gratuluju !!!!!!!!!! Já ti říkala, že když vypadneš z Prahy a budeš v klídku , tak se to povede a je to tu !!!!

HOLKÝÝÝÝ MÁME TU DALŠÍ TĚHULKUUUUUU !!! :-))))

JÁ TU SNAD ZA CHVÍLI ZŮSTANU SAMA JESTLI TO PŮJDE TAKHLE DÁL :-(((

´Fantagiro :-)

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 05.11.03 09:56

Čauvec Markétko,

vítej mezi nás. Dvouměsíční snaženíčko je naprosto v pohodě, já vím, je to otrava, když se člověk rozhodne a něco si naplánuje, tak by to kruci mělo vyjít a on si ten mimís dává na čas ......
Když si jenom vzpomenu, jak jsem vyšilovala, když jsem si zapomněla vzít jednu pilulku, pak jsem nebrala HA tři měsíce a pořád nic. A nakonec to snad vyšlo, je to ještě čerstvoučký, nechci to zakřiknout, tak jenom opatrně - testík je pozitivní a prozradím ti trik, co mi poradily tady holky - ať si statistiky říkaj co chtěj, během MS se dá taky otěhotnět. Poprvé jsme porušili nepsaný pravidlo, že během MS nic a najednou máme na testíku //.

Sandrine

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 05.11.03 09:57

Nezůstaneš, já do žádnýho jinýho deníčku nejdu, mě se jen tak nezbavíš :-)

Sandrine

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 05.11.03 09:59

tak to jsem ráda !! :-))))

A jak Ti je ? Kdy máš na plánu doktora ???

Fantagiro

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 05.11.03 10:01

No holkyyyyyyyyyyy ahoooooj,
uz jsem tu. Vcera jsme sli spat hodne pozde a tak jsem rano dospavala.
Holky, myslela jsem, ze to bude normalni den, vcera, ze kdyz tedy prisli poprat jeho rodice, tak je slus.Ale nebyl. Ve ctyri zvonek…podivam se na sveho chlapa…kdo to jako muze byt? Aaa jeden kamarad prisel poprat, za chvili zvonek zvoni znovu, dalsi kamos a tak to slo az nas byl plny byt. Holky byla to strasna sranda. Zpivali mi Hodne stesti zdravi apod. Dostala jsem krasne darky(ale o ty mi nejde)…Byly to fakt super narozky. Jinak jsem taky jeste pozvana na veceri o vikendu. :))
Ja mam proste toho nejuzasnejsiho chlapa na svete ;) , ale to asi kazda tady ne?

Jinak holky, ja jeste nemam taky zadny darek k vanocum a ani nevim co poridit. Hlavne tedy mym rodicum. Tedy hlavne tatkovi…ted je to presne. Nikdy nevime, co mu mame koupit. Loni a to si dobre pamatuju, mamka vymyslela super darek, nejaka vrtacka ci co. Byla z toho tak nadsena, ze nemusi kupovat ony tradicni ponozky…a vite jak dopadly Vanoce? Tatka rozbalil posledni darek a smutne se podival a rekl, a kde mam ponozky?? Tak to vidite holky a pak se zavdecte chlapovi…

Maxi

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.11.03 10:05

Téééééééééééé­ééééééééééééé­éda, Sandrie, moooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­oooooooooooooc gratuluju :o) :o) :o) To je teda překvápko :o)

Kokosový kolečka a mandlový kroužky? TO neznám… Holčinky moje, mohly byste mi poslat na mailík (Sarlotka.Jajo­va@seznam.cz) nějakej jednoduchej a dobrej receptík, kterej zvládne i pekařka začátečnice? :o) Děkuji :o)

:o)

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 05.11.03 10:08

Sandrine,
to je nádhera, moc moc gratuluji, ty jedna potvůrko tajnůstkářko :-)), vidíš nakonec jsi se dočkala. Ještě, že jsi nebrala ta antibiotika, už jsi určitě něco tušila, viď. Musela jsem se smát, když jsi psala, že si manžel šel dát panáka :-). Ten můj by si dal určitě do každé nohy jednoho :-).
Meliska

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.11.03 10:10

Chtěla bych nějakej umělej stromeček, ale nééé žádný umělý košťátko, prostě nějakej pěkňoučkej … a protože na to vůbec nemyslím a nesháním a vzpomenu si vždy až před Vánocema, kdy jsou uměláče pěkně drahý, tak zatím nic nemáme. Koupím ho asi až po Vánocích v nějakej slevách na příští rok. Zatím budeme mít živej, mám taky ráda, jak krásně voní. A kočky maj rády ty cinkrlátka, co na něm jsou, takže pravidelně 3× denně sbírám stromeček ze země…
Na živých stromkách mi moc vadí, jak opadává. Ještě v létě jsem si občas zabodla do nohy nějakou tu jehličku z koberce..... :o)

Červená a zlatá je taky moc hezká kombinace … já se tak těším na nakupování ozdůbek :o)

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 05.11.03 10:12

Tedaaaaaaaaaaa dalsi tehulka v denickuuuuu­uuuuuu…jupiii­iiiiiiiiiiii
Sandrine: Obrovske gratulace…

Maxi

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 05.11.03 10:14

No já to tak úplně nedopověděla - taky se podíval určitým směrem na toho svýho borce a povídá „jsme dobrý, to bylo furt strachu, že nic neumíme“ :-) Jednou během mýho záchvatu, že jsme určitě neplodný, jsem mu totiž řekla, že umíme hovno a ne děti :-) Já dokážu povzbudit :-)

Sandrine

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 05.11.03 10:16

K doktorce zavolám asi koncem týdne nebo začátkem příštího - ještě je strašně brzy. Jinak je mi fajn, cítím se báječně.

Sandrine

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 05.11.03 10:21

Teda to mi nedělej, teď se tu tlemím jak prdlá. Přítel mi říkal, že ho bolí hlava (má problémy, když má rýmu) a já se na něj culila, ale on to pochopí :-)). Oni chlapi si s ním velice rádi povídají a chválí oba dva :-).
Meliska

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.11.03 10:23

Ahojky Fantagiro,

já se fakt budu muset polepšit. Prvně jsem si totiž říkala, že teď (jen pro mě s přítelem) nemá cenu péct, tak že začnu až se mi narodí nějaký to mimčo a vyroste do patřičnýho věku… Pak jsem si ale představila toho mrňouse, jak se mi plete pod nohama a já nervózní z toho, že to prostě upéct neumím… Tak holt budu muset začít teď :o)
Jůůů … máš recept na perníčky? Já je totiž jednou dělala, byly perfektní, mooooc dobrý, ale pak jsem ztratila recept a vůbec si nepamatuju, jak to tam bylo :o)

Klasická zlato-červená kombinace na stromečku prostě vítěží … je to moc hezký. Také jsem někde viděla stromeček, který byl ozdobený jen bílými ozdůbkami a bylo to mooooc krásné, vypadal jak zasněžený zvonečkami a tak… :o)

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 05.11.03 10:25

Naše kočka pořád čichala k jehličí, to jsme se divili, protože jsme mysleli, že půjde taky po ozdobách. A loni ji velice zajímaly kabely, které vedly od světýlek :-). Myslím, že mámě ten stromeček i spadl, ale nevím, čí to byla vina, zase na ní nechci házet všechno :-))).
Meliska

 
Missorka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.03 10:28

Tedaaaaaaaaaa­aaaaa!!! Raduju se jako malej Jarda :-) Fakt! T
akže, kočko, hezky se opatruj, dávej na sebe pozor, dlabej vitamíny a pilně podávej zprávy!!!
Koukám, že na vás jsme s mužem chabí, my budeme mít doma „jenom“ Rokytňátko, vy budte mít „zahraničního hosta“.
Konečně nějaká těhule blízko ke mně na obzoru. :-) Budu se celej den přiblble usmívat… :-)
 Peta

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.11.03 10:34

Tak u nás si stoprocentně kočičky zařádili a zařádí zas :o) Loni jsem všude sbírala ozdůbky jablíčka (báječně se kutálely - kočky měly radost) a když jsem občas číču potkala, když zděšeně utíkala od stromku a vlál za ní modrý řetěz, tak jsem se fakt musela smát :o) ALe nedala si pokoj :o)

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.11.03 10:36

Jůůůů a ještě jsem slyšela, že pro kočky je odpudivej citrooon, takže cokoli postříkám citrónovou šťávou, tam kočindy nepolezou, tak už mi i vysvitla naděje, že stromeček budu moc postříkat taky … ALe nevím. Zatím jsem stříkla sedačku a kočky se po ní vesele válí dál, tak to byla asi zas jen fáma… :o(

 
janew
Stálice 87 příspěvků 05.11.03 10:36

Děvčata,
kam jste všechny zmizely? Ja jdu na chat a zase prázdno, tak jestli jste nekdo nablízku, tak šup tam:-))

Jana

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 05.11.03 10:40

jdu tam :-))
Fantagiro

 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 05.11.03 12:00

Ahoj holky milované,
chvíli tady nejsema příspěvků je fůra!

Sandrine: no to je teda PECKA, já šíleně moc gratuluji, holka zlatá to je tak perfektní zpráva!!!!!!!!!!­!!!! Tak mamino opatruj to svoje hemžátko, a že jsi to teda vydržela, to já bych to hned vyklábosila. A my bylo divné to s těma antibiotikama a ty jsi to už tušila....... Je fajn, že zůstaneš v deníčku, bylo by mi smutno.

Missorka: díky za MM, drzost to určitě není. Tak ty nechceš mít zakrnělé studentíky, to zírám, já bych se zrovna teď nejradši válela a spala. co Rokytňátko, zlobí maminku,

Fantagiro: to ráno s přítelem mě mrzí, ale uvidíš, že než bude konec dne, tak bude pohodička.

Missorka: ty brďo ty už jsi v 16tt, to teda šíleně letí, to snad není ani pravda, vždyť to je jen chvilička co jsi nám oznamovala //. Moc se neupracuj a dej nám častěji o sobě vědět a samo i o mimískovi.

Markétka: vítám tě mezi námi a dva měsíce jsou kratičká doba a uvidíš, že to bude za chvíli jinak, my jsme totiž plodný deníček!!!!

Meliska: tak kroucení dopadlo dobře,fajn. Já teda tady koukám po bříšulkách a je fakt, že některé rozměry mě přivádí k úžasu.Já bych radši menší bříško, no teda hlavně aby bylo!

Šarlotko: ty jsi pekařka, já teda moc pečení nemusím a tak ti bohužel nemůžu poslat žádný recept.

já Vánoce miluji jako malé dítě, tu atmosféru okolo, to těšení a pohádky, prostě všechno. tada jenom péct nemusím, mám moc fajn tchýni, loni mi upekla 25 druhů cukroví, já myslela že jsem se přepočítala, ale fakt. Já se zmohla vždycky tak na 5 druhů, ajá navíc po vánocích naberu kila, tak se znažím moc to nepřehánět, ale moc to nevydržím. My budeme letos poprvé slavit v novém bytě a budeme mít stromečky dva, jeden u Kačenky nahoře, ten bude zlato-červený a menší, no a dole bude zlato-modrý a velký. jainak já se snažím vždycky do adventu mít všechno uklizeno a nazdobeno a nakoupené dárečky, abych si mohla potom jenom užívat a lenošit, ale letos nevím, nevím, dárečky nezvládnu určitě, ten zbytek snad.
A ještě bych zapoměla, včera nám úspěšně zkolaudovali náš byteček, tak jsme mírně slavili. O tchánovi nic nevím, tak snad to bude dobrý.

A já taky nic, ale nevím, nevím, chvílema mě bolí bříško jako bych to měla dostala a děsně prsa. mám skoro starch si testík dělat, když tam bude jenom jedna, tak je to tuty, tak se můžu vznášet v oblacích.
Pepigaba

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.11.03 12:24

Ahojky,

já právě taky nejsem žádná pekařka, musím začít, tak sháním moudra, jak na co, abych to nemusela študovat z moudrých knížek :o) :o:o)

Holka, drž se, mimísek už se určitě tulí v bříšku :o) Držím palečky a nemůžu se dočkat, co a jak :o)

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.11.03 13:59

To Ti strašně mooooooooc gratuluju.
Musí to být nádherný pocit, když se tak díváš na ten testík a nejednou ti to dochází. To je ono, to je to, co jsem si tak strašně přála. Úplně tě vidím. Nevěříš vlastním očím a ono je ot TAM //.

Moc Ti to přeju. Ozvi se hlavně a až budeš vědět něco víc.

Měj se nádherně a užívej si to!!!!!
Markéta

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 05.11.03 14:04

PEPIGABO ,

já to snad do toho zítřejšího ráníčka nevydržím až budeš testovat :-))) moooc držím palečky a nezapomeň koupit testík !!!! :-))

Díky to spřítelem. Ono se to zase urovná. Pokaždé není posvícení a já jsem statečná. Neboj. :-))

tak se drž. !!! Mimísek tam určitě číhá a čeká až jeho maminka bude mít obrovskou radost z čárek , které Ti hned zítra ráno na testík vymaluje :-))))
To jsem to krásně napsala, co ? :-)))

Fatagiro :-)

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.11.03 14:07

Moc Ti děkuju za povzbuzení a držím Ti všechny palečky, aby Ti testík vyšel.
Hlavně se brzy ozvi a nenech nás napnutý !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!
Přeju //
Markéta

 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 05.11.03 14:58

Holky, moc díky za podporu, já si tam snad kvůli vás ty // snad i dokreslím. nevím proč, ale moc šancí si nedávám, bolí mě odletově bříško.
Pepigaba

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 05.11.03 15:09

Mě bolelo taky a byla jsem z toho celá nervózní a pak to dobře dopadlo. Bolení bříška nemusí vůbec nic znamenat. Fakt s tím budeš čekat až do zítřka?

Sandrine

 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 05.11.03 15:16

Na všech letácích se píše, že nejlepší je to z ranní moči, nebo snad ne. Já má takový strach, že jenom plaším a nic, nevím co s tím, já která vždycky uvažoval docela reálně mám strach počůrat jeden pitomý papírek, mě vážně picne.
Pepigaba

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.11.03 15:17

Sandrie, Ty jedna potvůrko, jsi zvědavější než Pepigaba (… i když já asi taky… :o))

:o) :o) :o)

Pepigabo: neboj se a věř. My Ti moooooc držíme palečky. Já se tááááák těším na zítra, až se to dozvíme :o)

 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 05.11.03 15:24

Holky zlaté, vy ani netušíte, jak vás mám ráda!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pepigaba

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 05.11.03 15:24

Pepigabo,

určitě je to lepší až z raní moči kor když jsi hned takhle na začátku. Takže vydrž do rána a držíme palečkyyyyyyy !!!!

Fantagiro

 
molly
Kecalka 115 příspěvků 05.11.03 15:47

Ahojky Holčiny,

Chci pogratilovat SANDRINE k mimískovi,Hlavně ať jste oba v pohodě a zdraví :-)
FANTAGIRO: neboj se,jak to tak vypadá,tak já tě jen tak neopustim :-)
HOLKY potřebuju radu,kamarádka je těhotná (snažili se o mimi 11 měsíců),tolik si miminko přála a teď ho nechce! Chce jít na potrat! Nevim jestli je to těma hormonama,ale nevim co dělat,jak jí pomoct,aby se rozhodla správně.Co když toho bude litovat? Ona už jedno dítě má a neni si teď ničím jistá,peníze mají,má i celkem dobrého manžela,prostě to nechápu.Já sama jsem si tím prošla a tak nechci,aby udělala něco čeho by později litovala.Poraďte jak jí mam pomoct! Nechci jí přemlouvat aby si to nechala,ale..­.......
Moc děkuju Molly

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 05.11.03 16:07

Ahojky Molly,

teda to jsi mě docela zaskočila. Vůbec nevím co bych jí řekla , když víš že s eo miminko snažili tak dlouho a najednou přišlo. Podle mě pokud půjde na potrat tak toho bude strašně litovat. Vždyt ho přece chtěla !!!!!! To má nějaké rozházené hormony, nebo co ? chápala bych kdyby třeba jí neklapalo manželství , neměla kde bydlet, nebo neměli peníze, ale jak říkáš, tak nic takového není. Tak proč tak blbne ? Snaž se jí přesvědčit, že je blbost to co chce udělat. Vždyt v sobě nosí vytoužené miminko. Snaž se jí MOLLY pomoct !! :-) Držím ti palečky. fakt nevím jak jinak bych Ti poradila co jí máš říct.

Fantagiro

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »