Deníček Fantagiro a ostatních snažilek - 12.díl

Snažení
  • Missorka
  • 11.11.03

Ahojky holčiny :), Tak jsme na vás se šéfkou upekly změnu v pisatelce deníčku, doufám, že nebude vadit. :) Naše drahá šéfová je totiž absolutně zavalená prací, takže mi dneska dorazila smska, jestli bych nenapsala deníček. :) Mně to samozřejmě nevadí (i když jsem slohy na gymplu nenáviděla, ale psát pro vás je něco jiného!). Na druhou stranu, by se měl zaměstnavatel Fantagiro nad sebou hluboce zamyslet!!! Myslím, že je proti zákoníku práce úkolovat šéfovou natolik, že nestíhá napsat deníček, popř. mu můžeme napsat kolektivní petici. Ten by asi zíral, co? :)

Nejdřív mi přišlo jednoduchý do deníčku něco napsat, ale pak jsem normálně dostala trému ? jestlipak já to budu umět? Začala jsem tím, že jsem si poctivě pročetla všechny staré deníčky. Představte si, že jsme už dohromady napsaly 1183 komentářů :-) Musela jsem si na to vzít kalkulačku na takový hausnumera! A taky jsem si ve škole vytiskla celej jedenáctej díl a bylo toho 31 stránek!!! Holčiny, my jsme tu fakt spisovatelky.

Následuje shrnutí témat:
1. samozřejmě se řešily // a přivítaly jsme nové těhulinky PEPIGABU a SANDRINE
2. probraly jsme blížící se Vánoce a naše nejoblíbenější cukroví
3. MAXI oslavila narozeniny
4. tance, tanečky a plesy ? včetně garderóby
5. návštěvy těhulek co jsou napřed ? MARKYTKA, KIKINKA a DINY
6. anonymní ?vtipálek? a jeho konec
7.svatby ? detaily a podrobnosti
Musíte uznat, že jsme toho stihly probrat docela dost.

Já měla taky krásný týden, protože jsem poprvé viděla naší fazolku v televizi u paní doktorky, od té doby jsem se tak trochu vznášela :-) No, ale včera jsem šla z práce a dostala jsem se docela rychle zase na zem ? volal mi nějaký chlapík jestli neposkytuju erotický služby a když jsem na to koukala jak zjara, tak mě ujistil, že moje číslo vyšlo i s fotkou jako inzerát v Annonci. Nejdřív mě to rozhodilo, ale teď už se tomu směju a říkám si, že někomu přeskočilo číslo. A napadlo mě ? jaký máte zkušenosti a zážitky s telefonama??? Podle toho jak jsme závislý na netu a na emimču bych řekla, že to s mobilama nebude o nic lepší :-))). Napište ? jsem zvědavá na vaše postřehy. (Já prostředky moderní komunikace miluju ? díky nim jsem potkala ? na internetu ? svého muže a samozřejmě taky VÁS!!! :-))

BUDULÍNKU ? hezky se nám za velkou louží opatruj a v pořádku se nám vrať!!!
JITY ? moc foukám na bolavou dušičku a přeju vstrašně moc štěstíčka. Jsi obdivuhodná.

Všem přeju krásný týden nejen v našem deníčku.

Missorka

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.03 20:50

Ahoj Missorko, na první pokus tvůj sloh není vůbec špatný. CHVÁLÍM TĚ.

A tím mobilem je to docela dobrej fór, to je třeba vyzkoušet na někom v praxi.

Ty jsi potkala svého muže na internetu? To jsou ty vymoženosti moderní techniky.......

Já jsem o víkendu v sobotu musela mimořádně do práce, tuhle sobotu půjdu zas. O to líp jsme s manželem a kamarády v sobotu zapařili, byli jsme na jedné diskotéce (bezva kindershow). I když si ve svych 24 letech připadám na diskotéky strašně stará.

Přeju Ti taky nádherný týden, trochu lepší počasí než bylo dneska a spoustu nových // testů, všem, které budou tento týden testovat. Mě to snad o víkendu bude taky čekat, v pátek má přijít MS. Třeba se někde zapomene......

Bolero

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.03 20:53

JSEM PRVNÍ........­.............­.............­.....!!!!!!!
Bezva, a to píšu teprve druhý komentář.....
To bude tím, že jsem právě přišla z hodiny aerobiku, jsem ještě plná nově nabité energie (a možná taky lehčí o nějaké to deko). A hlavně píšu z domova, v klidu, bez zbytečný pracovních stresíků, kdy už mě někdo nachytá na emiminu......!

Mějte se krásně všechny snažilky a určitě se tu potkáme…

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 12.11.03 07:02

Ahojky holky,

téééda MISSORKO : máš ode mě vééélikou pochvalu !!!Zvládla jsi to na jedničku !!! :-)))) Moc ti za to děkuji, protože já fakt nevěděla jak to stihnout. Děkuju, děkuju , děkuju. No a jak Ti dneska je ? Už se Rokytňátko trochu umoudřilo ??

BUDULINKU : je mi líto, že jsi odletěla. tolik jsem Ti držela palečky :-(( Tak si to užij hezky za velkou louží a těšíme se zase na tebe !!!!

PEPIGABO : koukej se rychle vymarodit at se mimískovi u tebe líbí !! :-)) Už se těším až nám budeš po 21.11 líčit zážitky od holčičáka :-))

To je strašný. Je takhle brzoí a já už jsem v práci. Jsem tu už od 6:30. to je šílený. Jenže nejhorší je, že jsem tu třeba až do 18:00 a to furt pracuju. Bohužel toho mám opravdu nějak moc :-(( Takže pak chodím domů totálně unavená a včera to vypadalo tak, že už v PUL DEVATY večer jsem měla půlnoc a spala jak nemluvně !!!!!! :-)) Už se těším na ty Vánoce. To si vezmu pořádnou dovču a budu si užívat a hlavně odpočívat.
Holky já se tak stydím, že jsem neměla čas na napsání deníčku, ale myslím, že Missorka to zvládla na 1 ***** :-)) Co myslíte ???
Ráno jsem jela do práce a musela jsem oškrábat namrzlé auto. Ještě ted mám zmrzlé ručičky. jak jsem to škrábala s takovou sílou a vztekem , tak se mi podařilo zlomit tu škrabku :-))) Takže až pojedu z práce, tak se musím zastavit u pumpy a koupit novou … hhihihihih To jsem Rambo, co ?? :-)))

tak Vám všem přeji hezkýýý den a co nejvíce nových dvou // !!!

Fantagiro

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 12.11.03 08:05

Ahojky holčinky!

Tak prvně k tématu. Moderní způsob komunikace miluju a nenávidím :o) Mobilní telefony - někdy jsem ráda, že kdekoli a kdykoli můžu komunikovat a někdy jsem hrozně naštvaná, že člověk nemá chvilku klidu (v mé předchozí práci jsem měla hyperaktivního šéfa - týden jsem byla v práci - mimo domov, 150 km daleko, takže jsem pracovala od nevidím, do nevidím. A když jsem pak přijela domů a musela vyřídit se šéfem ještě dalších 10 telefonátů, tak už mě to docela vytáčelo). Takže tak… :o)

Miissorko: tééééda, myslím, že se Ti deníček mooooc povedl :o) Jsi šikulka! Už minimimísek nezlobí?

Fantagiro: To Ti nezávidím… Ten Tvůj šéfizón se musí krapet umoudřit. Mě takovýhle maxi pracovní nasazení čeká koncem měsíce - uzávěrka projektů :o( Takže se drž a nenech se vytočit … vždyť je to jen práce :o)

Bolero: Držím palečky, aby MS nedorazila :o)

Pa pa pa Šarlotka :o)

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 12.11.03 08:32

Ahoj holky,
Missorko, deníček se ti opravdu povedl a prostudovat si dopodrobna ten minulý, to taky asi nebylo lehké, když jsme toho tolik naštěbetaly :-)).
Jinak co se týče komunikace, tak se mi jednou stala taková věc, že jsem psala kamarádovi na mobil z pracovní pošty a omylem jsem zaměnila jednu číslici u jeho mobilu. Zpráva zněla „Počkej, ty dostaneš na prdel“ :-) a přišla mi odpověď „Co blbneš, jsi normální?“ :-)). Tenkrát jsem se musela fakt smát.

Bolero: držím v pátek palce, aby jsi mohla v sobotu testovat

Fantagiro: taky jsem v práci každý den před sedmou, ale zase končím ve tři, ale hrozně mě zmáhá to vstávání, takže se taky moc těším na vánoce

Šarlotko: tak jaký si budeš kupovat ty šaty? Už jsi si nějaké vybrala?

Meliska

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 12.11.03 08:48

Ahojky Melisko,

buď v klidu, já jednou psala přítelíčkovi takovou rozněžnělou SMSku ve stylu: „Chybíš mi, Sluníčko. Toužím po Tobě .....“ a když jsem vyťukávala číslo, prohodila jsem dvě poslední číslice. Asi za hodinu mi volala nějaká ženská, co jako mám s jejím mužem, ať si ho klidně vezmu, stejně je to hajzl a jak si to vůbec dovoluju mu psát takovýhle SMSky… :o) :o) :o) Pak jsem se tomu zasmála, ale moje první reakce bylo zděšení :o)

Šatky ještě nemám vybraný, ani se tenhle týden nestihnu pokouknout po krámech (jediný nakupování bude sobotní velkej supermarketovej nákup, takže nic moc :o)). Ale příští týdením to napravím, všechno okouknu a když nic nenajdu, zajdu ke švadlence :o) Už se těším :o) No a přemýšlím buď o jednoduchých šatkách s velkým výstřihem na zádech, nebo o nějakém tom overalíku :o)

Pa pa Š.

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 12.11.03 08:59

Šarlotko,
tak to jsi mě opravdu rozesmála :-)), i když to musel být teda šok.
To se takhle stalo jednou mojí kolegyni, ona měla nějaké gynekologické problémy a měla kamarádku a ta jak na potvoru dostala to samé, ale ta kolegyně to nevěděla. A takhle jednou sedíme v kanceláři a telefon, zvedla to a místo pozdravu znělo „Co máš s mým mužem?“, ještě takovým výhružným hlasem. Pak se začala ta druhá smát a dělala si z ní srandu.
Meliska

janew
Stálice 87 příspěvků 12.11.03 09:39

Nazdárek děvčata:-)))
Tak skoro půlku pracovního týdne máme za sebou, ještě jednou tolik a je tady prodloužený víkend:-) Já se tak těším:o))))

Téma komunikace: Já jsem strašně ráda, že všechny vymoženosti jako internet, mobilní telefony máme a někdy si tak říkám, jak jsme mohli bez všech těcto technologií existovat. Jak jsem se třeba domlouvala s kamarádkama na kafe? Vůbec už si to bez mobilu nedokážu představit, i když je pravda, že jakmile dorazím domů, tak ho většinou nechám v tašce a neberu ho až do druhého dne. Jen pro jistotu, aby si v práci na něco nevzpoměli:-))
BOLERO: Držím palušky ať neodletíš a ať tam o víkendu máš //.

MISSORKA: Myslím, že deníček jsi zvládla na jedničku s ******.

FANTAGIRO: Ať Ti to v práci rychle utíká a ať se tvůj šéf umoudří:-)

VŠEM: Přeji krásný den:o)

Jana

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 12.11.03 09:45

Ahoj holky,
to je ale prekvapeni. Missorko, denicek se ti opravdu povedl. A to ze sis procetla vsechny stare denicky…teda ty jsi ale poctivka.
Jinak ja mam take zkusenosti s inzeratem, ale na netu. Jsou to asi3 roky zpet, co se muj bejvaly pritel rozhodl, ze se mi pomsti za to, ze jsem se s nim rozesla. Dal na ruzne int. stranky moje cislo a adresu, ze poskytuju ony sluzby. Holky to byla fakt hruza. Denne mi volalo asi 20 az 30 chlapu. Trvalo to asi 2 tydny, nez ten inzerat byl stary a nikdo ho uz potom necetl. Ja byla ale po dvou dnech vyrizena…to si urcite dokazete predstavit. Tak jsem si pak vymyslela takovy vtip. Ze delam pruzkum, kolik chlapu denne vola na ony inzeraty. Docela jsem se pak bavila reakcemi. Nakonec jsem ale zmenila cislo a bylo.
Jinak ja meho muze nasla taky na internetu. Ach jo, kde jsou ty doby, kdy byla jen posta a milenci cekali na dopis treba tyden a pul. To bych asi ted nevydrzela. V dobe mobilu a emailu.

Jinak muj muz jde dnes opet k pravnikovi s jeho byvalou, tak je mi vselijak, vsak vite.

Tak holky mejte se nadherne

Maxi

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 12.11.03 10:27

Ahojky Maxi :o) :o) :o)

Uf…muselo to být hrozný. Neumím si to představit :o) A hlavně nechápu, jak může být někdo tak pomstichtivej… Je to hrozně zvláštní pocit zjistit, že ten, koho miluješ, se dokáže natolik změnit.....

Tak držím palečky, ať se dalších výjevů (jeden byl docela nedávno, ne?) zas na dlouho vyvaruješ :o)

Pa Š.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.03 10:34

Teda holčiny, tak jsem zase po delší době zavítala do deníčku a co nevidím… psala ho Missorka. No opravdu se ti těhulinko povedl moc dobře, jsi prostě šikulka.
Jinak já jsem včera začala 13TT a nevolnosti už se tak týden ustálily, takže je mi lépe. Ani byste nevěřili, jak se člověk cítí šťastnější, když je mu po tak dlouhé době zase dobře. Ne teda úplně dobře, ale mnohem lépe. Když můžu bez problémů otevřít lednici a vybrat si něco k jídlu, aniž bych musela v zápětí letět na WC. No byly to zlé časy. A v těch už jsem taky prohlašovala, že nechci druhé dítě - a to jsem ještě nerodila. No ale už je dobře, snad si to ted budu jen užívat. A přeji, at vám není špatně, ani nemáte žaludek na vodě, nic takového. A užíváte si to hned od začátku.
Jinak Jity bych chtěla moc držet palečky a podpořit jí. To si pak člověk uvědomí, jaké má štěstí, že je zatím vše v pořádku. Ale vidím, že jsi z nejhoršího venku a ted už bude jen dobře a po novém roce zase další snaženíčko. A určitě už bude všechno v pohodě.
Mějte se všechny moc krásně.
Nepřihlášená Markytka.

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 12.11.03 11:35

Ahoj Sarlotko,
mas pravdu jeden byl docela nedavno. Snad uz da pokoj a vsechno bude v poradku.
Je to divny. Holky taky, kdyz jste se rozesli s pritelem, tak vas otravoval? Mne to prijde strasne ubohy. A pak si rikam, ze chlapi vsichni jsou tak ubozi…nebo jenom ti, se kterymi jsem byla ja? Ze bych mela takovou smulu ? Hihi :))

Maxi

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 12.11.03 12:09

Ahoj Markytko,
jsem ráda, že nevolnosti už trochu odešly a teď už bude všechno jenom nej nej a budeš se těšit na mimíska víc a víc. Určitě si tu lednici ještě hodně užiješ :-)). Přeji ti, aby nevolnosti úplně odešly a ty jsi si užívala. Tak nám zase napiš, jak pokračuješ s pupíkem, zatím pá.
Meliska

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 12.11.03 12:14

Ahoj holky,

teda Missorko - velká pochvala za deníček, moc se ti povedl. Jsi pečlivka, to se nezapře :-) Co se týče mobilu, jednou mi přišla hodně odvážná SMS, kde mi dotyčný velice podrobně líčil, co všechno se mnou chce dělat a taky udělá, až za mnou přijede. Napřed mě polil studený pot a vyděsila jsem se, přece jenom pořád čtu o různých úchylácích, co obtěžují po mobilu. Nereagovala jsem. Za chvíli přišla nová SMS, proč jsem neodpověděla a jestli ho budu čekat v těch punčoškách. Nějak mi docvaklo, že to není pro mě a tak jsem dotyčnýmu napsala, že si zřejmě spletl číslo a že jeho vyvolená jeho zprávu nikdy nedostala. Chvíli bylo ticho a pak jsem dostala novou SMS „Ježíši to je trapas. Já se strašně omlouvám. Vy jste chlap, že jo? Tohle by ženská nepochopila. Víte já jsem na intru a svojí holku celý týden nevidím, tak … a odkud jste?“ Zalichotilo mi, že jsem chápavá ženská a tak jsem mu to napsala, aby si nemyslel, že jsou ženský nějaký fůrie a on si jenom tak posteskl „Jó Praha, tam je všechno jiný. Tak se mějte moc hezky a nezlobte se“. Takže z úchyla se nakonec vyklubal moc milej (těžce nadrženej) kluk :-)))

Bolero: na diskotéky jsem se cítila stará už ve dvaceti, když jsem tam potkávala samý třináctky, tak jsem to jednou provždy vzdala

Fantagiro: nenech se takhle mořit. Co děláš v půl sedmý ráno v práci? To já měla ještě hlubokou půlnoc. Ono se to dá chvíli vydržet, ale dlouhodobý zápřah leze na mozek a člověk je pak totálně vyčerpanej a to bysme neradi, aby se ti stalo :-)

Šarlotko: tvoje příhoda mě dostala, ještě že tu sedím sama - nerada bych vysvětlovala, proč se chechtám na celý kolo

Janew: život bez mobilů si taky neumím představit, tím spíš, že jezdím autem. Jakmile zjistím, že jsem si náhodou zapomněla mobil, jsem z toho celá na nervy, že se mi cestou určitě něco stane - dojde benzín, nehoda, cokoli a já budu v háji.

Sandrine + brouček

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 12.11.03 12:54

Maxi, je to s nima hrozný. Já nikdy nechodila s nikým, kdo by mě pak nějakým způsobem ponižoval nebo mi ubližoval za to, že jsem se s ním rozešla. Ale v 15ti jsem necelých půl roku chodila s klukem o 6 let starším. Pro mě to bylo takové první poznávání, co to vůbec vztah je. Náš vztah byl celkem platonický (nenechala jsem se :o) :o) :o)) … ale když mi poprvé řekl „Miluji Tě“, začala jsem uvažovat proč mu to nemůžu říct taky. No prostě na mé straně zdaleka nebylo tolik citů, tak jsem mu to vyklopila a rozešla se s ním. Měsíc mi volal, chodil za mnou a vyhrožoval, jak se zabije, protože nejsem s ním… Tak to byl docela nápor … připadala jsem si hrozně, že někomu tolik ubližuju … ale na druhou stranu, nechat se vydírat nějakým labilou? Nikdy… :o)

Takže tak :o) Někteří chlapi jsou fakt ujeťáci…

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 12.11.03 13:24

Sarlotko, ja jsem zazila neco podobneho. Po rozchodu jsem mela spoustu telefonatu. Napred, ze me chce zpet a kdyz jsem mu rekla, ze to fakt nema cenu, tak mi zacal nadavat do k… a vselijak. Bylo to strasne. Nakonec mi i volal, ze si chce vzit zivot. To byl napor na nervy. Nevedela jsem, co delat a ja pako jsem sla za nim. Ted je mi jasne, ze by to nikdy neudelal, jen me chtel nalakat zpet. A ja blbec jsem se chytla do pasti. Nechtel me totiz nechat odejit…no bylo to proste strasne.
Nekteri chlapi asi neunesou to, ze se s imi rozesla holka a ne oni s ni. Tak to aspon vnimam ja.

Maxi

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.03 18:51

Zdravím ve středu večer,

Rokytňátko konečně usoudilo, že opravdu není možné, abych v následujících týdnech jenom ležela a živila se převážně ovocnými džusy a tak mi dokonce dovolilo uvařit bramboračku (no, teda, už moc nevím, jak se mu líbilo, že jsem jí zblajzla dva talíře, ale zas na druhou stranu jsem celej den nic nejedla, tak co? :-))) Bramboračka je pro kolegy na zítra do školy, protože máme SRPŠ, a tudíž tam zkejsneme do večera. No, co, zase bude legrace. Mám jednoho tatínka co mi pravidelně nosí orchideje. Loni na maturitním plese jsem mu půl večera úspěšně unikala a zrovna když jsem polevila v pozornosti, tak mě vyhmát a hráli snad ten nejdelší valčík na světě :-))) Mimochodem už se těším na letošní ples - jak to budu vytáčet s bříškem (musím ještě vymyslet nějaký super šatičky :-)

Nejdřív díky všem za pochvalu deníčku:-)) Jo, a svého muže jsem opravdu potkala na internetu, konkrétně díky programu, který se jmenuje icq. A paradoxem je, že ten program mě naučil používat můj bejvalej.:-) Takže můj muž byla fakt náhodička a štěstíčko (teda já si myslím, že to byl osud, ale kdo ví?) Taky se rozhodně nedá hovořit o žádné lásce na první pohled (teda z mé strany možná jo, ale jemu docela dlouho trvalo než pochopil, že jsem ta pravá! :-)))

BOLERO ? držím palečky, aby se odlet nekonal a byla ohromná radost? Mimochodem nechceš být v seznámku? Jestli jo, napiš mi maila?

FANTAGIRO ? teda šéfko! Veliké napomenutí! Moc pracuješ! Koukej taky někdy odpočívat, ať si to svoje krásný tělíčko nezhuntuješ!!! A ještě ke všemu rozbíjíš mraziškrabky!!! :-)

ŠARLOTKO ? zážitek s SMS je fakt úžasnej!!!!

JANEW ? to domlouvání na kafe po telefonu znám! I když teda spíš po smskách. Ale má to taky jednu nevýhodu ? nikdy se nedomluvíme na konkrétní čas a místo ? vždycky je to takový to: ?Ještě si zavoláme?? nebo ?Ještě si napíšeme?? Docela legrace. Akorát, vždycky když mi na konci měsíce přijde účet za telefon, tak koukám jak blázen, kde se tam to hausnumero vzalo! :-)

SANDRINE ? hele, dotaz na tělo ? fakt nemáš někde doma v šuplíku punčošky??? :-)))

Krásný zbytek pracovního týdne přeje
Peta

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 13.11.03 08:09

Ahojky holky,

moc moc moc moc se stydím, že Vás tak zanedbávám. Fakt mě to mrzí, ale prostě rozkrájet se nemůžu ikdyž bych si to moc přála. :-)) Dnes jsem v práci od 6:34 !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!V prá­ci je to na zbláznění a navíc nám upravují vedlejší kanceláře, takže tu od rána poslouchám bušení kladivel a vrtaček. Nic příjemnýho. Večer jsem ze všeho tak unavená a tak mě bolí hlava, že nejpozději v devět usínám. Holky ani na cvičení nemám čas !!!!! To je hrůůůůza ! Já už se nemůžu dočkat až budu snažilka potom těhulka a pak maminka a pak půjdu na mateřskouuuuuu !! :-))))) Já vím, že to nebude asi řádný velký odpočinek s mrnouskem, ale přece jen je to něco jiného. A starat se o nějakého malého cvrčíčka je můj sen :-)) Mooooc se těším.

Včera když jsem jela z práce, tak jsem zastavila u pumpy a šla jsem koupit novou škrabkomrazku na okna :-))) ( pro jistotu jsem ´vzala dvě !!!! ) Ještě jsem z nich měla takouvou radost ! byly nádhernýho designu a barev. Jena bílá a druhá taková lehce oranžová. No a tak jsem se dneska ráno celkem těšila až budu škrábat okna. Ale ZRADA !!! Ony jsou nějaké křivé, takže nešrábají celou svou plochou ale jen kousíčkama. Tudíž to okno trvalo pěkně dlouho. byla jsem vzteky bez sebe a tak jsem radši vvzala tu starou zlomenou a oškrábala to s ní. Sice mě ten ulomený plast pěkně dřel do ruky,ale bylo to furt rychlejší ! :-))) Já bych jim to na tý pumpě omlátila o hlavu. To je co ???

Já mám fakt zážitky. Ráno jezdím do práce za tmy a večer se vracím z práce taky za tmy. Sílený !!! :-((( Asi brzo zcvoknu !

Ale jinak se mám fajn :-)))))))

Fantagiro :-)))

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 13.11.03 08:30

Holky máte v počítači ZVUKOVOU KARTU ??? Jeslti jo, tak Vám něco pošlu :-))))
Já jsem se u toho fakt pobavila. Takhle jsem se už dlouho nezasmála. Je to už starý, ale vždycky mě to pobaví. :-)))

fantagiro

janew
Stálice 87 příspěvků 13.11.03 09:59

Ahojky holčiny:)
tak jak se dneska všechny máte? Na chatu to vypadá na nějaký státní svátek či co, nikdo nikde.
Už tady máme čtvrtek a pak pátek a je tady víkend. Jupíííííííí:o) Mě přijede kamarádka z Londýna, která se tam vdala. Už jsem jí neviděla věčnost, takže já chystám párty víkend. Docela se těším, protože jinak jsem strašný pecivál a nejraději jsem doma u plotny:-)
Holky, včera jsem pekla bezva buchtu a hlavně hrozně jednoduchou.
Listové těsto si rozdělíme na dvě půlky. Obě vyválíme do tenké placky, tak aby se nám vešla na plech, první dáme na plech, potřeme marmeládou, po celé ploše dáme piškoty, které pokapeme rumem, zalejeme pudinkem (3/4 l mléka a 2 pudinky) a celou plochu poklademe jablky pokrájené na plátky. Posypeme skořicovým cukrem, přikryjeme druhou plackou listového těsta, potřeme vajíčkem a dáme péct. Je to výborné a hlavně to není vůbec přeslazené.
Doufám, že se nezlobíte, že tady píšu takové blbovinky, ale třeba se to někomu hodí:-)

MISSORKO: stejně Tě obdivuji, jak ještě můžeš učit, když se necítíš dobře. Klobouk dolů:-)

FANTAGIRO: Holka už té práce nech nebo budeme nuceni jít za tvým šéfem a domluvit mu. Jó a jak jsi psala, že se těšíš až jednou budeš na mateřské, tak s tímto pocitem já vstávám každý den a říkam si, jednou až budu těhotná, tak nebudu muset tak brzy vstávat atd......:-))

Tak se mějte hezky.

Janew

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 13.11.03 11:38

Ahoj holciny,
vcera jsem mela desny den a jeste desnejsi noc. Muj muz byl vcera s ex u advokata a pak jeste asi pres hodku spolu klabosili. Docela me to nastvalo, jelikoz kdyz ja mluvim(a to jen pisu pres pc) s ex tak je zarlivej. Takze mi to pripadne trochu nefer.
Jinak asi na me vsechno dolehlo a tak jsem skoro celou noc probrecela a davala si otazky. Proste ze to asi nezvladnu, zit s rozvedenym muzem. Proste jsem si myslela, ze to neni tezke, ale je to strasne. To ze tady vsude visi fota,to vite, ze bydlim v byte a s vecmi po ni, to taky. Proste to asi nemuzu psych prekousnout. Rozhodla jsem se tedy pro HA. jelikoz privest na svet miminko, by byla hloupost. Navic jsem uplne vypustila myslenku svatby. Z toho jsem nakonec jenom smutna. Jelikoz s byvalkou mel svatbu na radnici a vkostele. Ted by asi nejradeji jen sup sup podpis a bylo by. No to by spis chteli jeho rodice. No a o libankach ani nemluvim. proste se to na me vsechno sesypalo a ja nevim co delat. Navic citim, ze on uz je starsi(o deset let). Nikam se mu moc nechce apod. Takze se citim osizena v tom smeru, ze s ni byl tam a tam a tam. ale co ja? Mne je 21 a opet mam v sobe ten pocit ze se o neco osizuji. Proste jsem z toho na hlavu, asi zrala na psychinu.
Toje ale optimisticky prispevek vidte?
Mejte se moc pekne…

Ahoj vase Maxi

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 13.11.03 11:59

AHOJKY MAXINKO ,

sice mám spoustu práce, ale na tohle jsem si čas udělat musela. Je mi moc líto co prožíváš. byla jsem na tom tak nějak podobně. Ale je to složité to tady vysvětlovat do jednoho příspěvku. Ten můj nebyl nikdy ženatý ani nic podobného, ale s jeho ex jsem měla strašné problémy. Ona za mnou dokonce přišla a vyhrožovala mi, že pokud se s ním nerozejdu, tak že mi prý něco udělá. Síla, co ? ona byla tak ubohá !!!!!! Nakonec jsme to všechno zvládli a jsme spolu dosud. Je pravda, že nám to dost skřípe, ale ono je toho hodně asi v každém vztahu. Všude je něco. Je toho víc, ale nechce se mi to tady psát.
Nech si to projít všechno hlavou a možná, že pokud jsi nejsi jistá, tak asi HA je nejlepší řešení. člověk by si měl být naprosto jistý, že chce miminko a bude moct dát lásku obou rodičů. |Třeba jsou to jen nějaké chvilkové zpory a všechno se to brzo vyřeší. Moc Ti to přeju a držím palečky.

Chápu, že toho je na Tebe strašně moc.
Dej vědět jak to všechno dopadlo. Možná by bylo dobré, kdyby jsi si s přítelem sedla a pořádně a hlavně v KLIDU všechno probrali. Jaký má na co názor on a jaký ty !! Je to opravdu hodně důležité.

DRZIM PALECKY !!!!!

papa Fantagiro ( já ho když tak začaruju do nějakého moudrého prince :-)))) ju ?? )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.03 12:57

Ahojky Maxi,

neunáhluj se. Chápu, že jsi z toho vystresovaná… Ale asi opravdu nejlepší řešení je, jak říkala Fantagiro, sednout si a vklidu si o tom všem promluvit. A první, co bych udělala já by bylo, dřív než přijde přítelíček z práce, odstranění všech jejích věcí a fotek. Takže si vem velkou krabici, všechna fota a podobně tam pěkně naskládej, na jejich místa něco naaranžuj, ať to vypadá hezky… budeš mít aspoň po jednom problému. Hlavně to nevyhazuj, aby nebyl nakrkloň, ale vysvětli mu, že i to Ti vadí (už jste tam přece vy dva, ne vy dva a ona), ať jí je třeba vrátí nebo vyhodí nebo alespoň zahrabe na dno nějaké skříně. Uleví se Ti, to zaručuju :o) :o:o)

Zatím pa pa pa :o) Šarlotka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.03 13:02

Ahoj,
jenom drobná připomínka k vytáčení s bříškem na plese. Raději se zeptej dr nebo zaveď diskusi. Mě se zdá, že zrovna klasické tance nejsou v těhotenství moc vhodné (kvůli možnosti zamotání pupečníku nebo omotání kolem dítěte).
Přeju pohodové těhotenství a zdravé miminko.
 Lenka

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 13.11.03 13:50

Holky, diky moc za pekna sluvka. Hned je mi trosku lip.
Jinak co se tyce fotek, jsou jeho rodicu a visi na chodbe a oni je tam chteji, takze je odstranit nemuzu. Muj milacek vsechna fota vyhodil, dokonce i snubni prstynek(coz byl jeho napad a ja se docela divila).
Jinak, vite mne se o tom uz ani s nim mluvit nechce, jelikoz pokazde me city zhlecuje a mne je to o to vic lito. Tak pak radeji mlcim.A tutlam v sobe. nakonec ale vybouchnu, jelikoz je toho na me moc…
A popravde vam reknu, ze kdybych to vedela predem, tak bych se radeji ani nezamilovala(kez by to slo, vidte?).

Holky jsem moc rada ze vas tu mam

Vase maxi

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 13.11.03 13:50

Ahoj Maxi,
taky jsem pro to, aby jste si promluvili, ale jestli opravdu cítíš, že s miminkem chceš chvíli počkat, tak si HA nech předepsat. Třeba ti pak půjde i líp otěhotnět.
A s tím, že s tebou nikam moc nechodí, protože ho to už nebaví, tak můžeš jednou za čas vyrazit jenom s holkama a pořádně se vyřádit a uvidíš, že ti bude i líp. Takhle to dělá jedna moje kamarádka, jsou od sebe taky víc let a jeho už to tolik nebaví.
A ty fotky bych dala taky pryč, jak radí Šarlotka, když to ještě neudělal on sám. Já bych teda už z toho blázen byla, určitě bych se nesnesla koukat na ni celý den. Měla by jsi mu dát možná trochu nůž na krk, jestli tě má opravdu rád, tak na to přistoupí.
Maxíku pak určitě napiš, jak to dopadlo.
Meliska

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 13.11.03 14:11

Ahojky holky!

Melisko: taky jsem pochopila, že to jsou fotky bývalky a ups … oni jsou rodičů - tak snad tak nevadí (s fotek bývalky vyvěšených po bytě bych asi taky zcvokla).

Maxi: s mimískem klidně počkej, ale rozhodně to v sobě nedrž, to pak nevyřešíte nikdy a Ty budeš ta, která se bude pořád trápit a užírat… Klidně se s ním pohádej, křič na něj (i když lepší by samozřejmě byla debata v klídku) … to je jedno. ALe nenech se zlomit nějakým zlehčováním a všechno mu řekni - ať si to přebere…

Držím palečky, zvládneš to :o) Šarlotka

BlueHawk
Povídálka 25 příspěvků 13.11.03 16:48

Na prvni pohled mozna ne, ale tak dlouho jak to tady licis mi to tedy zase netrvalo ;-) Miluju te.

velchi
Kelišová 6955 příspěvků 13.11.03 18:05

to je mi moooc líto, budu na tebe myslet ju?
Opatruj se beruško.
 Míša

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 13.11.03 18:26

Ahoj holky,
tak u nas vladne ticha domacnost. Stale. Takze novinky zadne.
Ja jdu td varit. Dostala jsem strasnou chut na spenat. Mnam. Tak ho jdu uvarit.
Tak holky, zatim ahoj

Vase Maxi

ataner1
Povídálka 48 příspěvků 13.11.03 23:14

Srdečně zdravím!
Tak se po dlouhé době vrací ztracená dcera ataner. Samozřejmě, že jsem k Vám tu a tam nakoukla.
Manža má naštěstí tu samou práci s novou smlouvou, snad už jsme konečně překonali kazivé období věcí v domácnosti. A snažení? To už teď vím, že nebude. Manža se rozhodl nechat vplný průběh a já bych moc chtěla, ale když on už plánuje práci a dovolenou. Mimčo tam vůbec nezapadá. No, uvidíme. A já se odhodlávám zajít k doktorce. Přece jenom volný průběh skoro čtyři roky není normální. Uvidím…
S tím telefonem. Měla jsem zmeškaný hovor a tak jsem volala zpět. Zvedl to nějaký chlap a tvrdil mi, že mám děsně erotický hlas. A pak mě zahlcoval SMS. Až se manža naštval a vynadal mu, od té doby mám klid. A díky blbě odeslané SMS získal manža báječnou kamarádku.

MISSORKO, děkuji za deníček. Je bezvadně čtivý…

PEPIGABO, SANDRINE, gratujulu ke //.

Samé hezké dny…
ATANER

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 14.11.03 07:18

Šarlotko,
ještě že se k tomu vracím, podle mě je na těch fotkách bývalá, ale ty fotky patří rodičům a ti je tam chtějí nechat. Nevím, jestli myslíme totéž. Asi nám to Maxi bude muset polopatě vysvětlit :-)).
Meliska

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 14.11.03 08:23

Tak jsem z toho jelen… :o) :o) :o) A Maxi, než aby nám to vysvětlila, tak si jde vařit špenát… :o) :o:o)

Maxi, tak jak to je? Jsou to fotky bejvalky a jeho rodiče si přejou mít je vyvěšený na chodbě? Nebo jsou to fotky rodičů na chodbě a štvou tě, že s nima nemůžeš ani hnout…?

Pa pa pa a krááásný den :o)

PS: Holky, nevím, jestli jsem nic neprošvihla a někdo už to nenavrhoval, ale neměly byste chuť se někdy sejít?

Pa pa pa Šarlotka

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 14.11.03 08:38

AHOJKY HOLKY,

tak zase chvíle klidu, ale nikdo nikde. To všechny snad ještě spíte ??? :-))))

SARLOTKO : koukám, že jsme jediné, které jsou vzhůru :-))))) . Jak to jde v práci ? Jo a jinak k těm fotkám od MAXI si myslím tohle. Já jsem to pochopila tak, že na těch fotkách je jeho bejvalka, ale fotky vlastní rodiče, kteří je mají na chodbě. Už je jasno ??? .-))))))) Teda doufám, že to tak je. :-))
Jinak mám furt stejně práce. :-(

Hoolky ani nevíte jak já se těším ted na prodloužený víkendík.

MISSORKO : dííííky za seznámek. Jsem ráda, že na podruhé se Ti to povedlo i s přílohou :-)))))))))) Už se to tak krásně červená dvou // . Jaké bylo včera SRPŠ ??? .:-)) A bramboračka chutnala ? :-)) Doufám, že Rokytňátko se už umoudřuje a je Ti líp.

ATANER : vítám Tě zpět u nás. Já nevím co s těma všema chlapama je :-((

MAXI : tak jak to u Vás vypadá ??? Už se to uklidnilo ? A jaký byl špenátek , taky bych si ho dala. Nejspíš si ho uděláme o víkendu jak jsi mě nalákala :-)))

Tak já jdu zase pracovat.
Všem krásný den

Fantagiro :-))

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 14.11.03 08:53

Ahojky Fantagiro,

je tady fakt nějak mrtvo :o) :o) :o) Mě dneska čeká hektický pracovní den, mým úkolem je tvůrčí činnost, ale já mám dneska náladu tak na kakao, postel a nějakej připitomnělej seriál v Tv :o)

A navíc mi dneska odpadla kávička s kamarádkou, tak mě to docela mrzí. Je to moje bývalá kolegyňka. Chtěli s přítelem (nyní už manželem) mimčo a pořád se jim nevedlo. Tak šla ke svému gyndaři, ten jí nic neporadil - že je prý všechno v pořádku. Obrátila se na jiného, a ten jí řekl, že jí předchozí doktor psal absolutně nevhodnou antikoncepci (pro starší ženy) a v kombinaci s jejími gynekologickými problémy to způsobilo to, že nikdy nebude mít mimčo. Byla úplně zoufalá … ale nějakým zázrakem se jim zadařilo a ona za měsíc přišla, že čeká miminko :o) Má ale velmi rizikové těhotenství, takže se musí strašně moc šetřit. Tak jí držím palečky

Ty to máš taky pěkně hektický, Fantagiro, ale nepředři se, jsi na to mooooooc mladá :o) (já mám co říkat :o) :o) :o)).

Tak krásný den všem a já jdu „myslet a tvořit“
Pa Šarlotka :o)

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 14.11.03 09:38

Ahoj holky,
já už se taky moc těším na prodloužený víkend, až se konečně vyspím. Včera jsem si koupila novou záclonu do kuchyně, vykrojenou a jsou na ní barevné kytky, jenom na spodku, tak doufám, že bude vypadat hezky. Zatím tam mám bílou, barevnou jsem ještě nezkoušela. Takže teď už se k těm oknům musím dokopat a konečně je umýt :-)), abych si ji mohla pověsit a taky nový žabky, který už mám doma trochu dýl :-))).

Fantagiro: doufám, že ti ta práce za chvíli ubyde a budeš se moc jít pořádně vyřádit do posilovny. Co mamka, ještě pořád cvičí nebo už jsi ji zničila :-))?

Šarlotko: to je fajn s tou kamarádkou, když se jim to nakonec povedlo. Tak zajdi k ní domu a můžete si dát kafíčko taky :-). Ale pátek na tvoření a myšlení moc není, to by jsi měla šéfovi rozmluvit :-)).

Meliska

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 14.11.03 10:01

Ahoj holky,
tak vidim, ze jsem vam zamotala hlavinky.
Takze jsou to fotky ex a meho muze z jejich svatby a visi na chodbe u rodicu(jsou rodicu, jako ty fotky :) ).Chodbou chodim skoro kazdy den :(
Ale musim vam rict, ze ikdyz je to u nas doma porad stejny, tak ja se citim lip. Mozna proto, ze jsem se opravdu rozhodla. S mimiskem pockame. Takze cekam do dalsi MS a pak na:,–(im HA. Myslim, ze je to to nej reseni. Jinak taky silne uvazuji o tom, odlozit svatbu, ale to jeste uvidime, jak se veci budou mit.

Holciny pekny patek a hlavne si uzijte prodlouzeny vikendik

Vase Maxi

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 14.11.03 10:04

Jinak holky, co takhle si treba v dalsim denicku povymenovat receptiky na cukrovi. Ja letos bud mit prvne cas a tak bych i neco upekla. Ale krome pernicku a lineckeho(to chutna totiz mne) nevim, co bych upekla.
Co na to rikate?

Maxi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.03 10:41

Ahoj holky,

Dlouho jsem se neozvala. Premyslela jsem co vlastne chci. Nevim, nejradeji bych cely zivot nechala na nahodu jenze asi to nejde. Nevim nic najit co by mne bavilo, okrem sportu, a pak mam depku ze hloupnu, protoze nerozvijim sve ostatne schopnosti. Nevim co chci delat (pracovne), nic mne neoslovuje a moje prace co mam je v pohode ale nenaplnuje mne. Z toho mam taky momentalne trosku depku. Mozna je to spis z toho ze je podzim. Je to tak smutny (podzim). Jo a taky zisteni ze nemam ovu k tomu neprispiva, ale to je fuk.

Kdyz jsem se pred 6 lety zacala chodit s mim mazelem, po 3 mesicich jsem se dostala do krize. Byl fakt fajn, jenze on uz pracoval a hrozne vela trenoval a proste zil takovej aktivni zivot. Ja jsem byla po uraze kolena a nemohla jsem nic sportovat, nemohla jsem ani bezet na autobus. Kdyz jsme sli spolu na volejbalove turnaje, tak ja vkuse brecela ze nemuzu hrat a strasne mne bolelo kdyz jsem se na neho divala. Tak jsme novy rok oslavili bez sebe. Nevideli jsme se asi 2 tydny. A pak se to zlomilo, protoze mi po tydnu chybel a ja se hrozne tesila ze ho uvidim. (Nejhroznejsi bylo ze mi pred vanocemi rekl ze mne miluje a ja nemohla na to nic rict, chtela jsem se jen vyparit.) Pak jsem si dala udelat plastiku kolena a nyni hrame spolu :). Maxi, mozna ze by ti pomohla 2 tydenni dovolena od neho a zistila by si co ti na nem chyby a proc si s nim i kdyz je o 10let starsi. Nevim odkud to mam takovu moudrost, myslim ze to bylo prani: ?aby mi chybelo to co uz mam?. A taky kdyby si travila vice casu s prateli i bez neho (nevim jestli je to jednoduche v cizi krajine). A nevim jestli tam mas praci, ale sama vim ze kdyz jsem sedela doma tak mne napadali same blbosti. Kdyz nesportujes tak studuj, proste delej neco pro sebe, zi aktivne. Vsechno se potom zvlada lip. Mam totiz z tebe pocit ze sedis doma a cekas na pritele kdy se vrati z prace. Promin ak jsem se te necim dotkla, snazila jsem se popsat pocity co jsem prozivala ja (aj pocas manzelstvi).

Dancul

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 14.11.03 12:06

Já jsem pro, dělám taky linecký a pak kokosový kuličky s hrozinkama naloženýma v rumu, to nám totiž chutná nejvíc, ale taky si ráda přečtu další recepty a vyzkouším.
Meliska

Kajdula1
Kecalka 240 příspěvků 14.11.03 12:33

Nazdárek snažilky,těhulky a šéfová!!!
Měla jsem takovou malou dovolenou, takže jsem neměla přístup k PC...........
Nestačila jsem přečíst všechny ušlé deníčky, ale pokusím se konkrétně reagovat alespoň na ten poslední, který jsem už přečetla.....­.......
MAXI:Opožděně vše nejlepší a moc zdravíčka a štěstíčka k Tvým narozeninám!
A samozřejmě Ti přeju, aby se vše vyřešilo s Tvým miláčkem a Ty jsi si nemusela dělat vrásky.......Život je strašná potvora!!!Taky mám občas chuť svého manžílka zašlapat do země..........miulý týden jsem dokonce odjela na 3 dny pryč,abych si odpočinula od všech těch starostí.Odjela jsem na mini dovču se svou kamarádkou, jen my dvě a bylo to naprosto úžasné!!!Jenže ty 3 dny byly opravdu strašně málo...........Ale už máme naplánovanou další „odpočinkovou akci“, jenže teď nás tady na horách čeká sezóna, takže až někdy v dubnu:o(((Ani nevím, jak to vydržím, ale vlastně mi ani nic jiného nezbývá!!!Ach jo:o(((
PEPIGABO a SADRINE: Blahopřeji ke //!!!Moc a moc štěstíčka pro Vaše broučánečky:o)))
FANTAGIRO: Neupracuj se nám velitelko!!!!

Zatím pa pa ozvu se později, musím „makat“!:O( Kajdula

Katcha
Ukecaná baba ;) 2255 příspěvků 14.11.03 12:52

Ahoj snažilky, těhulky, maminky, pozorovatelky!
Sypu si popel na hlavu, že vás tak zanedbávám… snad mi odpustíte a vezmete zase mezi sebe. Nejdřív onemocněla moje malá Beruška, hned na to můj velký Brouček. Takže jistě víte jaké to je mít doma nemocného chlapa s rýmičkou a chřipečkou. Permanentně na počítači… Do toho zedníci doštukovávali dvě plochy po skříních, vymalovat, uklidit. No a hned jak bylo hotovo tak skolila rýma mě. Vybrali jsme si to všichni najednou tak snad už bude klid. Číst jsem občas stíhala takže moooooc gratuluju SANDRINE a PEPIGABĚ! To je supeeer!
Pepigabo, bacily rychle zažeň. Paralen se taky smí, mě doktor dovolil i kloktat Stopangin (ten stříkací ne, raději prý vykloktat a vyplivnout)
Missorko, prima deníček, třeba by jste se mohly s Fantagiro střídat když má tolik práce. Tvůj by byl trochu víc těhulkovský, Fantagiro trochu víc snažilkovský.
Maxi, to je mi líto, že prožíváš takové nepříjemné období. Myslím, že jsi dobře udělala když chceš s miminkem počkat. V 21 letech opravdu nemusíš spěchat. A pokud nejsou vztahy mezi Tebou a rodiči Tvého přítele zrovna žhavé tak miminko by je stejně nezlepšilo, spíš si myslím, že by se situace mohla zhoršit. Rodičům někdy trvá mnohem déle než pochopí, že se vztah jejich potomka rozpadnul a že prostě začínají nový život s jiným partnerem. Moje kamarádka na tom byla trochu podobně: s jejím současný přítelem se rozešla jeho bývalka. Jeho rodiče z toho byli nešťastní, měli ji rádi, byli na ni zvyklí. No a po nějaké době tedy začal chodit s tou mojí kamarádkou. Když to zjistili jeho rodiče (dost dlouho spolu chodili tajně, aby se to nedozvěděli!!), zuřili, vůbec nebrali na vědomí, že má jejich syn novou přítelkyni, nesměla vůbec do rodiny, no prostě peklo. Nechápu. Asi po dvou letech se situace zlepšila a příští rok se chtějí brát. Budoucí tchýně to zatím neví tak jsem zvědavá jak to přijme. No, a v Tvém případě byl přítel ženatý a bydlíte u rodičů takže je to ještě složitější. Přeju pevné nervy!
To jsem se rozkecala, kdybych radši psala častěji, že jo :-) Polepším se, slibuju!
 Katka

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.03 13:38

Ahojky holčiny moje,

zdravím vás konečně při pátku. Hlásím, že my s Rokytňátkem máme pro tento týden odučeno a už se těšíme až odpoledne s taťkou vyrazíme omrkávat oblečky :-) Jinak už je mi docela fajn, z čehož mám opravdu velkou radost, akorát se mi chce pořád krkat - v praxi to znamená, že vypadám jako permanentně přežraná učitelka :-)))
Včera se mi ale povedlo nekrkat na SRPŠ, rodiče byli celkem milí a fakt jsem dostala květinu :-))) Do postele jsem se dostala až ve 20 (! - na mě a na Rokytňátko neskutečně pozdě :-) a skoro jsem usnula už u Chlapců a chlapů :-)

KAJDULKO - vítej zpátky z dovolené, už jsem si říkala, kde jsi se nám zatoulala… :-)

MAXI - jsi statečná kočka, takže zvládneš všechno. Ani nevíš, jak moc oceňuju tvoje zodpovědné rozhodnutí, musím říct, že jsem na tebe fakt pyšná (teda teď to zní, jako kdybych byla tvoje matka, ale napsala jsem co cítím). Hezky se opatruj. o víkendu prohrabu recepty a určitě sem nějaké mrsknu… Pečení to je moje, ale na vaření je u nás spíš muž (dokáže fakt divy).

FANTAGIRO - milovaná šéfko, moc na tebe myslím, aby sis přes víkend pořádně odpočinula. Vidím to taky na špenát (se smetanou, kuřecím masem a těstovinama - mňam, mňam, mňam) takže díky tobě a MAXI za inspiraci. A koukej dneska skončit v nějakou rozumnou hodinu!!!!

ŠARLOTKO - díky za mail a telefonní číslo, přidám při příští aktualizaci. Normálně jsi mě úplně vyděsila s tím tvým pracovním mailem, říkala jsem si, kdo mi to asi píše… :-) Milé překvapení, že ty. :-)

ATANER - moc tě zdravím a přeju ať se manža brzy umoudří, je dobře, že je zodpovědný, i když vím, že pocitově je těžký odložit vytoužený mimi, ale ono to určitě přijde…

Přeju všem krásný prodloužený víkend.
„Krkavá“ Peta :-)

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 14.11.03 14:07

Holky,
ja teda mam asi super rodice. Ikdyz tedy meli meho prvniho pritele taky moc radi, tak mi nikdy nevycitali, ze jsem si nasla pritele noveho a vzdycky byli vstricni. I ted jsou super a snazi se. Mam asi super rodice. Ne asi. Ja mam super rodice.
Holky moc vam vsem dekuju za podporu. Bez vas bych to zvladala hur. Moc moc diky.

Vase Maxi hledajici recepty vsude mozne :):):)

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 14.11.03 14:48

Ahojky Melisko,

jsme totiž každá z jiného města a vzhledem k tomu, že já nemám auto, tak by byl problém se k ní dopravit. Ale příště to napravíme :o)

Budeš mít určitě kráááásnou kuchyňku, ta nová záclona se tam bude skvěle hodit :o) Hrozně se mi líbí barevné záclony :o)

PS:Já okna mýt nemůžu, protože nám pořád pracují na baráku (zateplují, malujou, dělají střechu), takže když nám v:,–(ili nový plasťáky a já si je poctivě vydrhla, do týdne byly natolik zapatlaný, že přes ně nebylo skoro ani vidět. A lepší to nebude, když tam budou pořád bordelařit. Zas budem mít pěknej baráček :o) Tak to vydržím. A až to před Vánoci dodělaj, tak tam na těch oknem přimrznu, až je budu mít :o) :o:o)

Š.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.03 15:15

AHojky holčinky,

tak se s vámi všemi loučím a přeji krásný pohodový prodloužený víkendík :o) Ať se nepotkáte s žádným blbcem (i když u Tebe je to nevyhnutelné, viď Maxi … vyprdni se na ně a nevšímej si jich), mnoho milých lidí kolem sebe a hlavně ať jsou na Vás hodní Ti vaši miláčci, případně hemžátka i starší drobečkové :o)

Krásný víkedník Šarlotka :o)

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 15.11.03 20:31

Děkuji všem, co mi držely paleček - bohužel. MS, mrcha jedna, zase přišla. Jsem zklamaná a dneska nevím, co bych dodala........
Přeju všech krásný prodloužený víkend
 Bolero

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 17.11.03 15:37

Ahoj holky moje zlaté,
tak Vás všechny strašně moc pozdravuji z teplého domečku. Já jsem už OK a jsem moc ráda, no ovšem Kačka a manžílek nějak pokuchávají. Já vám povím doma je perfektně, žádný shon,pohodička, lehárko… je fakt, že při své povaze bych to asi dlouho nevydržela. Hemžátku se asi daří dobře, jenom mě bolí bříško jako bych měla dostat MS a taky záda a sem tam mě v bříšku píchá, ale Missorka mě uklidnila, prý to tak má být, taky si sama říkám, že kdyby mělo přijít něco zlého, tak to stejně přijde. Tak v pátek 21.11. jdu konečně na kontrolu a hemžátko by mělo být vidět, jenom teˇmám neskutečnou hrůzu, aby tam nebyly dvě, určitě si vzpomínáte na naši diskuzi úplně na začátku deníčku o dvojčetech, my ty předpoklady máme. Já bych se asi šla picnout, takže držet palečky já chci jenom JEDNO!!!!!!!! Za tu dobu co jsem si válela špečky doma jsem si stihla prohlídnout všechny věcičky po Kačce i to co jsem nakoupila a musím říct, že budu snad kupovat jenom kočárek, chůvičky a pár drobností a jinak mám skoro všechno, a co nemám, tak popůjčují kámošky.
Kočenky musím končit Kačátko si chce hrát a už u mě stojí nějakou dobu, zítra jdu na kontrolu a ve středu už snad budu v práci.
Moc se mi po vás stýská!
Pepigaba+hemžátko

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.03 08:35

Ahoj Markétko,

ona jednou určitě nedorazí, uvidíš :-) Hezky se usměj a krásný nový týden přeji.
 Peta

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.03 08:42

Ahojky holčiny,

takže zdravím při úterku a musím hned říct, že mě nikdo nepřesvědčí, že o víkendu a ve volné dny utíká čas stejně rychle jako v ty pracovní. Přijde mi to asi 5 minut co jsem se radovala, že je pátek před prodlouženým víkendem a ani jsem se nenadála a je úterý :-( No, snad to do pátku hodně rychle uteče… :-)

My měli víkendík pracovně-odpočinkový, docela jsme konečně pohnuli (teda spíš muž pohnul) s Rokytňátkovým pokojíčkem a já konečně vyžehlila to totálně přeschlý prádlo (jestli se někdy bude volit ta nejhnusnější práce ze všech hnusnejch prací, tak dávám žehlení aspoň 9 bodů!)
Jo, a taky jsem celej víkend prokrkala, ale zjistila jsem, že na Rokytňátko platí šopskej salát, takže v sobotu jsem vyhnala muže do obchodu pro ingredience a celej prodlouženej víkend se ze mě stal šopákožrout. :-) Musím taky podotknout jaký máme inteligentní dítě - jelikož dobře ví, že před budoucí babičkou a prababičkou je v přísným utajení, tak když jsme u nich byli v neděli na obědě, tak ani nepíplo (respektive nekrklo :-)

Přeju nám všem, ať je tu za chvilku pátek a vánoce co by dup.
 Peta

Vložit nový komentář