Deníček Fantagiro a ostatních snažilek 4 díl

Snažení
  • Fantagiro
  • 16.09.03

AHOJKY HOLKY, Teda já nestačím zírat jak se to v mém deníčku množí. Už jsem se nemohla dočkat až bude úterý a já budu psát další díl deníčku. :))) jsem na něm opravdu závislá.

Tento týden je ve znamení silných nervů. Miláček totiž ve čtvrtek dělá ty státnice a pak další příští týden ve středu. takže ted prosím prosím držet palečky ve čtvrtek. Mám pocit, že jsem snad nervoznějsí než on . Bere to docela v klidu, ale když se na něco z toho zeptám , tak vyskakuje jak čertík ať se ho na to neptám. Posledních 14 dní si připadám jak závodní jídelna. musím mu totiž vždy navařit, aby nemusel na obědy chodit někam do hospody a nemusel tím ztrácet čas. takže moje zlato má teplé obědy a večere. A díky komu ?? No přece mě :-))))) Vaření mě sice strašně baví, ale kdo má pořád vymýšlet něco jiného,aby nejedl furt to samé :-))) Kupodivu mi to i jde. Večer vždy uvařím dvě různá jídla a má to k večeři a druhý den k obědu a možná i ještě k večeři. Když douklidím kuchyn, tak smrdím jak kuchařka, která se za celý den nehne z kuchyně. Dneska musím zase nakoupit až pojedu z práce. uf. už , aby to měl za sebou. tohle mě fakt ničí.

Náš víkend byl kupodivu v klidu bez hádek. Což je vítězství :-)))) Byl hodnej a milej.

Dneska jsem ráno jela do práce a zase jsem musela v autě topit. jsem poslední dobou nějaká zmrzlá a navíc na mě už lezou podzimní deprese. je to hrozný. Doma je mi taky zima. Kdyby to záleželo na mě, tak by už mohli klidně začít topit. než si stačím zahřát postýlku, tak je ráno a musím vstávat což mi na dobrý náladě zrovna nepřidá :-))

Tak a ted zase jednotlivě :

MARKYTKO : holčičko mooooooooc Ti gratuluji k tomu nejkrásnějšímu dárečku jaký jsi mohla dostat. Opatruj se a už se těším až nám budeš referovat zprávičky od doktora :-))

JITY : beruško, Tobě chci říct, že se už nemusíš strachovat, protože když tam ta jedna čárečka už byla, tak už nezmizí. Určo jsi těhulka jen ještě nemáš třeba moc vysokou hladinu hormonů. Každopádně se ozvi až uděláš další testování. držím palečky.

SANDRINE : expertko přes PC. drž se a příště to vyjde. Chce to hlavně pozitivní přístup a bud dobře naladěná. Já vím, že se to asi snadno říká, ale mimískovi by se to nelíbilo. Držím palečky a příjemný snaženíčko.

PEPIGABO : No kdo by Tě tady utěšoval pokud by jsi nebyla brzo dvou // ?? No přece jááááá !! vždyť já se odsud nehnu. :-))))

MELISKO : Mooooc Ti to sluší na tý fotečce s přítelem. Krásně se k sobě hodíte. Jo a k tomu zařizování bytečku. Už se taky těším až ho budu předělávat a mám už jasnou představu jak bych to chtěla. :-))))

TIFANI : Drž se ať jsi brzo dvou // .

MISSORKO : mooooc děkuji, že se tak krásně staráš o seznámek. Musím se juknout, kdy máš ty v plánu oznámit dvě // . :-))))

Holky ani nevím kolik ještě Vás tu je, ale všechny nové tu vítám a doufám, že se jim bude u nás líbit.

Přej krásný slunečný den a samé úspěchy ať v podobě dvou // nebo pracovní úspěchy :-))))

Vaše FANTAGIRO :-))

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Tifani
Kecalka 149 příspěvků 16.09.03 13:06

Ahoj holky,

že by se mi podařilo přidat první komentář (((((((((((((((-:

Díky, Fantagiro, za povzbuzení, ale zdá se mi, že si teď v nadcházejících dvou týdnech se mnou užijete. Stále se pozoruju a když mě bolí břicho, tak jsem naštvaná, že bolí a když nebolí, tak si zase říkám, co se děje .....(((((((((((-:

Tak se holky mějte hezky

Tif

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 16.09.03 13:20

Ahoj Fantagiro, že by se mi podařilo být první, noa¨jak se znám, taž než to napíšu už mě nějaká šikulka předběhne.
Tak budu držet ve čtvrtek palečky , ať to tvůj student zdárně udělá a ty si můžeš oddychnout, od vaření, nervozity a užívat si fajn chlapa (teda doufám,už za tebe, že mu to nezůstane¨). No to jsem ráda, že mě bude utěšovat šéfová. Mě chytá ta moje intuice, že to bude běh na dlouhou trať, tak si připrav všechny možné utěšovadla.
SANDRINE: dík za povzbuzení, hned je o něco lépe, hold je to pouze blbé číslo, ten věk. Já mám další odlet 7.10. a už se budu snažit 4 měsíc.
BUDULÍNEK: to kafe záleží na domluvě. S tou anglinou ti závidím, já na to nemám zrovna buňky, já jsem spíš na to technično, no občas se mi nedaří PC a fotky..
Tak se snažilky milujte a množte (to už někdo řekl), zatím se vám to úspěšně daří.
Pepigaba

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 16.09.03 13:21

No jasně, zase jsem to nestihla!!!!!!!!!!
PEPIGABA

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 16.09.03 14:43

týýýýýý jooo.

jak to, že se to ukázalo už dneska. vždycky se to ukázalo až další den. To teda zírám. Já totiž myslela, že to budete číst až ve středu ráno :-))))

PEPIGABO : všechny prostředky jsou připraveny :-)))

Fantagiro

molly
Kecalka 115 příspěvků 16.09.03 15:05

Ahoj Holky.
Jdu se sváma rozloučit,možná sem občas juknu,ale psát už nebudu.Došly mi síly,už mě nebaví čekat.Přestávám se točit jen kolem těhotenství nebo z toho brzo zcvoknu.Bolí mě pořád hlava a nic mě nebaví.Doufám,že se na mě nebudete zlobit.A chci poprosit,aby jste mě nevyškrtli ze seznámku a nechali mě koukat na fotky,tam přidám i svojí a až se dám dohromady,tak se k vám moc ráda vrátim.
Mam vás moc ráda,jen si potřebuju odpočinout od TT,BT a všeho kolem těhotneství.Dou­fám,že to pochopíte.
Pa Molly

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 16.09.03 15:07

Ahojky MOLLY,

moc mě to mrzí. naprosto to ale chápu.
dej se dohromady a ráda Tě tu zase někdy přivítám.

FANTAGIRO

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 16.09.03 15:13

Ahoj Molly,
to mě mrzí, že se budeš jenom koukat a nebudeš psát. Je to jenom tvé rozhodnutí, ale určitě, a snad mluvím (teda píšu) za všechny tady budeš vítána. Máš pravdu, že je to občas na zcvoknutí a nejde to zastavit, nemyslet … a číst o tom, že jsou tady další //.
Tak se drž a brzo se k nám vrať. Bude se mi stýskat!!!!!!!!!
Pa Pepigaba

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 16.09.03 15:25

Molly,
broučku, kdybys jenom věděla jak moc ti rozumím. E-mimino mě v poslední době taky strašně ubíjí. Možná je to jenom momentální pocit, ale čím víc toho vím a jak tady s vámi neustále řeším BT, TT a všechny ty věci okolo těhotenství, každý další nezdařený pokus pak o to víc bolí. Začínám se jenom honit za dvěma čárkama a přitom na začátku to tak vůbec nebylo. Před čtvrt rokem jsme se vzali a na svatební cestě jsem se zničeho nic manžela zeptala, jestli by do toho šel, nebo jestli ještě počkáme a budeme si užívat náš manželský život. Jeho odpověď byla, že mám vy:,–(it prášky a až to přijde, tak to přijde. A co se se mnou stalo teď? Neustále se pozoruju, začínám z toho bláznit a jakmile to nevyjde, potácím se v depresích. Tohle je špatně. Já zatím na e-mimino pořád chodím a když cítím potřebu na něco reagovat, tak píšu. Tvoje rozhodnutí však budeme plně respektovat a doufám, že víš, že dveře máš vždycky otevřený - Fantagiro, že jo, hezky to potvrď.

Molly, Fantagiro - co takhle trochu změnit náplň deníčku. Kromě snažení se můžeme bavit i o jiných věcech, abychom přišly na jiné myšlenky. Znáte Přelétavý deníček který rozjela Alice, Anini a další? Mám na mysli přesně něco takového. Když jsme se tak hezky sešly, je škoda přerušit kontakty, nemusíme přece donekonečna řešit snaženíčko. No je to jenom návrh .....

Sandrine

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 16.09.03 15:29

Ahoj Sandrine,
tak nevím, jestli je to tím, že máme tak blízko sebe MS a snažíme se stejně dlouho, ale tak nějak tocítími já a líp bych to asi ani nenapsat .DÍK!!!!!!!
Pepigaba

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 16.09.03 15:34

Já vím, taky jsem si všimla, že jsme stejná krevní skupina. Jenom se mi zdálo, že jsi ten nezdar vzala líp, nebo jsi to tady možná neventilovala tolik jako já :-)))) Ono to jednou vyjde, ale fakt asi není dobrý tolik se na to soustředit. Můj manžel to takhle rozhodně neprožívá - zezačátku jsem ho podezřívala, že to nechce tolik jako já, ale dneska je mi jasný že jeho přístup je zdravý. To já jsem to vzala za špatný konec. Ale vím o tom, sebereflexe je taky důležitá :-)))

Sandrine

Sandrine

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.03 15:59

Mollynko,

moc tě chápu. Opatruj sebe i Natálku a až ti bude líp, tak se zase zastav…
Držím palečky.
 Péťa

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 16.09.03 16:19

Ahoj holky,

Fantagiro - myslela jsem si, že budeš překvapená, že deníček vyšel už dneska - já byla taky - ale byla jsem první - heč - promiň Pepigabo - snad příště (((((((((((((((-: A jak jsem tak spěchala, abych byla první (((((((((-: tak jsem zapomněla napsat, jak moc držím palečky tvému příteli, aby to všechno proběhlo hladce. Jak už jsem tady jednou psala - znám to z vlastní zkušenosti - není to lehké - nervy pracují a tak, i když to teď možná nedává moc znát určitě je moc rád, že mu poskytuješ pohodlí v podobě jídla a veškeré péče - tak moc držím palečky, aby všechno dobře dopadlo!!!!

Molly - tak se měj hezky a doufám, že se brzy vrátíš zpátky mezi nás!!!!

Jinak se mi taky moc líbilo, jak jsme se bavili například o zařizování bytečků - já jsem letos udělala celkovou rekonstrukci našeho hnízdečka - vyměňovali jsme okna, vstupní dveře, měnili rozvod vody i elektriny - no prostě jsme si opravdu mákli - ale teď to máme dle toho, jak jsem si to představovala - sice máme byteček malinký jako klícku, ale jsem ráda alespoň za to. Na podlahu v kuchyni jsem si nechala dát korek a v pokoji jsem nechala rekonstruovat staré parkety v ostantních místnostech bytu máme dlažbu - a jsem moc spokojená. Jinak jsme si taky pořídili novou postel - jak už tady někdo zmiňoval - koupili jsme si ji v centru zdravého spánku - a jsme s ní hrooooooooooozně moc spokojení - chtěla jsem velkou - takže máme 200×200cm (((((((((((-: a leží, lenoší i spí se na ní moc prima.

Tak se holky mějte hezky a zítra zase ahojda

Tif

ataner1
Povídálka 48 příspěvků 16.09.03 18:16

Ahojky holky!
Tak jsem už odletěla. Ale jinak jsem to ani nečekala. Dneska jsme měli zase bouřku doma. Na mimčo si musím vydělat. Nevzala jsem si přece blázna, aby páchal finanční harakiri. Je mi hrozně. Minule jsem práci hledala rok a půl. Tak dlouho to už nevydržím.
Moly, je mi moc líto, ale chápu tě. Zvažuju totéž.
Sandrine, tvého muže bych brala všemi deseti. Ten můj se o dětech nechce ani bavit.
Fantagiro, diky za nový deníček. Už jsem ho vyhlížela.

Kajdula1
Kecalka 240 příspěvků 17.09.03 08:05

Ahojky kočandy:o)))
Hlásím se Vám po týdnu z druhé práce, kde bohužel nemám přístup na net:o(
Jen se zatím rozkoukávám a čtu deníček z minulého týdne - tam je tedy příspěvků!!!:o)
FANTAGIRO - velitelko, tedy pěkně to rozjíždíš:oDDD
Vítám všechny nové snažilky (Katcha, Babinka, Sarlotka, Budulínek atd.):o)))
MARKYTKO: Snad jsem všechno pochopila tak, jak jsem měla - moooooooooooc a moooooooooc gratuluji, úžasný dárek:o)))

Až přečtu deníček z minulého týdne a i celý tento, určitě se ještě ozvu!!!

Pa Kajdula

Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 17.09.03 08:07

Ahoj Fantagiro a všechny ostatní
Moc děkuji za tento skvělý deníček a za všechny gratulace.
Sama si říkám, že je snad zázrak, že se to povedlo. Protože jsem se zkoumala opravdu hrozně, měřila BT, no hrozný. Taky jsem nečekala, že se to povede, a už jsem se taky připravovala na to, že prostě budu muset „vy:,–(it“ a myslet taky na něco jiného. Ale povedlo se, fakt se divím. Ale ono možná tou technikou (jako je BT) tomu člověk trochu pomůže - nevím. Jsem šťastá, že se to povedlo a přála bych si, aby i vy jste měli brzy mimísky v bříšku. Sice si to ještě moc neuvědomuju, ale ono to časem přijde. MAžílek byl moc šťastnej.
Určitě na vás nezanevřu a budu chodit do deníčku dál, ať si píšete o zařizování bytu, o čemkoli…
Mějte se krásně a díky že jste…
Markytka.

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 17.09.03 08:09

Ataner,

je mi líto, že máte doma dusno, ale podívej se na to z jiný strany. Vzala jsi si ho, protože ho miluješ a je ti s ním dobře. To, co řekl, řekl v určitým psychickým rozpoložení (nevím co tomu předcházelo), ale určitě to nemyslel tak, jak to teď vyznělo - to by jsi s ním asi nebyla. Dítě je fakt hrozně drahý - doufám, že nečetl Blesk někdy minulý týden, tam to bylo naprosto přesně rozepsané hezky položka po položce :-)))) Jestli má strach z toho, jak by rodinu uživil, tak mu předlož řešení. U nás to bylo obráceně, můj muž vůbec nepočítá a pořád říká, to se nějak zvládneme. Byla jsem to já, kdo pro svůj vlastní klid sepsal všechny možný i nemožný náklady, porovnala jsem to s příjmy a zjistila jsem, že jsme naprosto v pohodě. Dokonce i když pak ubyde můj plat a budeme dostávat ten „velkorysej“ příspěvek od státu, budeme celkem v klidu. Zkus něco podobnýho - sama nejlíp víš, kolik co stojí, tak to prostě sepiš, dej si tam nějaký rezervy a pokud budete v plusu, třeba to manžela uklidní.

Sandrine

misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 17.09.03 08:22

Ahojky Markytko,

Mockrát ti gratuluji a trošku tiše závidím, ale moc vám to přeju, takže přeji ať je vše v pohodičce a v pořádku. papa
míšenka

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.03 08:27

Ahojky Ataner, broučku,

všechny bouřky jednou přejdou a zas vysvitne sluníčko, uvidíš. Buď ráda, že je tvůj mužík realista a uvažuje kolik takové mimčo stojí, určitě je zodpovědný a chce mu (i tobě) dopřát jen to nejlepší. A potom - je to chlap! Prostě jim trošku déle trvá než některé věci pochopí, ale my ženský si vždycky trpělivě počkáme, až jim to dojde a ještě je pak budeme obdivovat JAK TO ÚŽASNĚ VYMYSLELI!!!! Hlavu vzhůru, jednou prostě určitě neodletíš! (To se mi to píše, ale bojím se soboty (předpokládaný den odletu) jako čert kříže :-)
Hezký den.
 Peta

Jity
Stálice 54 příspěvků 17.09.03 08:34

Ahojky,
já se také vřele hlásím k dalším tématům, i když právě tyto dny myslím pořád na jedno - tak že nejprve výsledky a pak se vrátím k první větičce. Neřeknu vám vůbec nic nového, protože dnešní testík ukázal opět jednu čárku, tak přítel jen prohlásil, že u toho prvního jsme si to přece nevsugerovali, tak koupí nějaký super citlivý :-)). Tak uvidíme, co bude, zda opožděný odlet nebo…
A teď k těm dalším tématům. Mně to také připadá, že se témat je mnohem více a určitě si dobře „pokecáme“ i o jiných věcech. Je super, že téma snaženíčko a TT, MS, OVU jsou tady - vždyť je to přece „snažílkovský“ deníček a proto taky vznikl, ale někdy mě připadá, že to v těch našich hlavinkách převažuje. Občas jsem měla dokonce pocit, že jsem nějak skoro zvláštní, že to, že přijde MS neprožívám jako totální depresi, mám někdy pocit, že čím více o tom čtu a píšu, tím více na to myslím. Ve svém věku bych měla být nervózní, že se to nepodařilo na poprvé a asi ani na podruhé (jedná se o moje 1. mimi), ale já věřím, že to někdy vyjde a když to bude trvat více než rok, tak holt to budu řešit přes medicínu (kamarádka na první miminka - má dvojčata- čekala 8 let, další asi 4 a moje nejlepší kamarádka (bylo jí 33) se pokouší skoro 2 roky (teď už na to jde přes lékaře) - takže rok je asi skoro pod normál … ale přitom mám mnoho dalších plánů a zájmů. Teď budu začínat s angličtinou a chci zkusit i břišní tance, měla jsem naplánovaný již jednou zmiňovaný kurzík bytové architektury a na stole mi leží hromada knížek, které všechny musím přečíst :-)) a do toho ten byteček a celá rekonstrukce a taky ráde cestuji atd. atd. :-)) Teď to trošku přeháním, ale jenom málinko, mám toho skutečně všeho nějak hodně - to ještě musím a to chci stihnout atd. a k tomu by se mi samozřejmě to mimi líbilo (ale není to v současnosti středobod mého života - to bude, až bude…:-)) a tohle všechno jsem napsala jenom proto, že se moc a moc přikláním k dalším tématům - ostatně náměty jsem před chvílí vlastně zmínila :-)).
A ještě k tomu snaženíčku. Gynekolog kamarádky tomu říká takzvaný půlroční syndrom - když se snažíme o mimi a půl roku to nejde, tak začneme jančit a neustále se jen hlídáme, kontrolujeme, měříme teploty atd. atd. a říká, že pak je zcela reálná šance, že to další rok nevyjde - pak se jakoby uklidníme a říkáme si, však lékaři pomůžou a pak to leckdy přijde úplně samo.
Takže zkusme se trošku méně se sledovat, určitě se i nadále budeme vzájemně podporovat (je fajn mít možnost si pokecat o věcech, o kterých kromě nás a mažílka nebo přítele okolí neví) ,ale radujem ese i ze života a úplně „obyčejných“ věcí. A hned navrhuji to téma, které už bylo jednou zmíněné - tedy břišní tance - jaké s tím máte zkušenosti atd. atd. - třeba se na ně nalákám tak, že se na ně vypravíme hromadně :-))
To jsem se to ale dneska rozkecala, tak se zatím mějte krásně :-))
 Jity

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.03 08:37

Krásně jsi se rozkecala a já vřele souhlasím… :-)
Teď pádím, ale ještě se ozvu.
Pa.
 Peta

Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 17.09.03 09:04

Míšenko
Tady speciální prrrrrrrrrrrr­rrrsssssssssssskkkkkkkkk­kkaaaaaaaaannnnnnne­eeeeeeččččččče­čéééééééééééé­ééékkkkkkkkk jen pro tebe. Ať máš taky brzy mimíska v bříšku.
Díky moc.
Markytka.

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 17.09.03 09:28

Čauvec Jity,

nenapsala bych to líp. Jsi asi hodně činorodej člověk, co :-))) ?
O břišních tancích by tady měla mluvit Meliska, ta už má minimálně jednu lekci za sebou a co jsem od ní slyšela, tak je to fajn.
Moje bývalá kolegyně, skvělá ženská - už přes padesát, bez rodiny - tak tak na břišní tance chodí už léta a lákala na to kde koho. Má nádhernou postavičku, super držení těla a je v pohodě. Hrozně jí to baví a říkala, že je to naprosto pro každýho. Vlastně na to nalákala i šéfovou, která trpí rozpadem kostí a s pohyby má občas velký problémy a bolesti. Ani ona si to nemohla vynachválit.
Sama o nich uvažuju už dlouho - cca 2 roky a pořád je to v rovině úvah, protože jsem člověk, kterej nerad něco rozjíždí sám. Někdy ale překvapím - skoro dva roky jsem chodila sama na aerobic, to mi nějak nevadilo. Bylo by fajn rozjet to hromadně, asi by byla celkem sranda :-))) Škoda že jsme každá z jinýho koutu republiky.

Ještě k barvám do bytu: pořád to ještě nemám přesně rozmyšlený, ale co vím jistě je, že si barvy necháme namíchat - ať si je to dražší, ale nebudu riskovat, že mi barva dojde a budeme muset malovat znovu protože stejný odstín prostě nechytíme :-))) to by mě kleplo. Teď řešíme kuchyň - bydlíme v rodinném domku s mými rodiči. Jsou sice fajn, ale vlastní bydlení je vlastní bydlení, co si budeme povídat. Rádi bychom proto z domku udělali skutečně dvougenerační - zatím je totiž kuchyň jenom u rodičů v přízemí. Abychom si udělali vlastní, bychom buď museli obětovat jeden pokoj, nebo udělat menší stavební úpravy a získat tím další místnost na úkor chodby (ta je v současný době do L a je fakt zbytečně obrovská). Zatím šetříme, ale budeme do toho muset šlápnout asi co nejdřív, protože pokud bude mimi, tak nebudeme bourat. To bych se tý kuchyně pak nedočkala.

Jinak co se jazyků týče - je to můj velký koníček, jenomže v práci teď bohužel nemáme cizojazičnou klientelu, takže nemám kde trénovat a zapomínám. Měla bych začít chodit na anglickou konverzaci, zopakovat španělštinu, konečně se doučit němčinu (po dvou letech jsem nějak neměla sílu pokračovat), měla bych spoustu věcí a nedělám nic. Když ono to dost leze do peněz, jenomže sama doma se nic nenaučím - jakmile člověk nemá pevný řád tak dříve či později (no, spíš dříve) jde většina dobrých předsevzetí do kopru. Tak to je.

Sandrine

misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 17.09.03 09:38

Ahojky,

jen na okraj, moc držím pěsti aby tam ty // byly pořád. Jinak co se týká břišních tanců, spousta lidí mi to taky doporučuje, tak nějak jste mě i uvrtali, že bych to docela ráda zkusila. Do tďka jsem se pokoušela najít u nás nějakou dobrou jógu ale zatím jsem nic nenašla, ale letáky s kurzy s břišními tanci vidím docela často. A tak to asi zkusím, stejně doma pořád jen hniju a ráda bych něco podnikala. Ještě se chystám od října cvičit aquaaerobik, je skvělej a hlavně je moc dobrej na moje bolavé kloubíky ( jo jo, stárnu hi hi). Takže jdu na netu vyhledávat kurzy břišních tanců a asi půjdu do toho.
Tak zatím
 Míša

misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 17.09.03 09:45

Ahojky,
namíchat barvy v prodejně rozhodně doporučuji, jelikož člověk když mu barva dojde, tak ať se snaží jak moc chce, stejný odstín většinou už nenamíchá. V prodejně ti to namíchá většinou očítač, takže je to na chlup stejné. My v obýváku máme tu žlutou jak jsem psala (která mimochodem měla být teplá ¨žlutá a já jí namíchala jako studenou žlutou), a jelikož jsem si to malovala sama, neměla štfle, tak až úplně ke stropu jsem nedosáhla, tak to pak dělal manžel, ale došla nám původní žlutá, tak jsem se snažila namíchat stejnou a nepovedlo se. Tak m áme více žlutější pruh u stropu. No někdo si možná myslí, že je to naschvál jelikož to vypadá docela dobře. Ale naschvál to rozhodně není.
papa
 míša

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 17.09.03 10:02

Ahoj holčiny,
včera jsem nebyla v práci a chvíli mi trvalo, než jsem přelouskala vaše komentáře a nový deníček. Jste holt spisovatelky. To abych nebyla raději týden nemocná, jinak se pak nechytím :-))).
Ale moc gratuluji Jity a Markytce, ať se mimískovi daří co nejlépe a vy jste spokojené maminky.
A určitě jsem pro, aby se tu probírala i jiná témata. Je to potřeba pro aktivní snažilky, aby nemyslely jen na mimíska a úplně se odreagovaly. Pak jde všechno samo.
A taky doporučuji tělesnou aktivitu. Zaměstnáte se tím opravdu hodně. Vzhledem k tomu, že je potřeba i doma trénovat, tak si musíte opravdu každý den chvilku vyšetřit a cvičit a hned máte co dělat :-)).
Pro mě je cvičení odreágování se od všeho, odpočinu si a popovídám si s lidmi, kteří se zajímají o různé věci, ale i tak máme společné téma.
Jinak co se týče břišních tanců, tak se mi to opravdu moc líbilo, další hodinu mám 23. září, takže teprve potom budu více vyprávět. Ale co se týče té první hodiny, tak jsem byla mila překvapená. Je to sice makačka, docela jsem se i zpotila :-), ale druhý den mě vůbec nic nebolelo, záda jsem měla naprosto v pohodě a protože nás celou dobu napomínala, jak máme stát, tak teď si na ni vždycky vzpomenu a sama na sebe v duchu zařvu „jak to stojíš“ :-)))). Teď už mě záda zase občas pobolívají, hlavně z toho sezení u počítače, tak se moc těším až začnu chodit. Myslím si, že do tohohle je dobré investovat a je to hlavně zdravé cvičení.
Sandrine, Misenko a Jity, nevím odkud jste, nemáte v seznámku bydliště, ale my teprve začínáme, takže by jste mohly k nám. Mrkněte se na moje bydliště a zhodnoťte situaci, jestli jste blízko nebo ne.
Meliska

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 17.09.03 10:28

Jó Melisko, Praha - jsem asi 17 km od ní na jih, takže Mělník je asi trošku z ruky :-)))

Sandrine

misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 17.09.03 10:30

Já jsem z Mladé Boleslavi, takže asi budu muset chodit sama samička.
 Míša

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 17.09.03 10:36

Ahojky holky,

k těm břišním tancům: Je to úplně úžasná věc a hrozně moc mě to zaujalo, projela jsem celý internet a veškerou nabídku, co jsem kde vyštrachala a v okolí mého bydliště, v okrese není prostě nic :o( :o( :o( Tak kdyby jste se o něčem blízko mě dověděly, byla bych úúúúplně maxi šťastná, kdybyste mi daly vědět. Předem moc děkuju :o) :o:o)

MOLLY: všechno nejlepší k včerejšímu svátečku :o) Jinak se drž, beruško, a nepropadej depresím, ten mimísek se nemůže zabydlet, když jsi smutná. Buď pozitivní, šťastná … a uvidíš, jak budeš mít příští měsíc místo odletu v bříšku maličké hemžátko :o) Držím palečky. Tobě i ostatním snažilkám :o)

MÍŠENKO: Jak vypadá lekce Aquaaerobiku? Zní to zajímavě, ale vůbec si to nedokážu představit… To jsem z toho jelen :o) :o:o)

TIFANY: Tak s tou postelí máš 100% pravdu, je to skvělý zážitek, my jsme sice kupovali jen 180×200, ale i tak je to prostě plocha jak blázen, v našem panelákovým minibytečku nám zabírá 90% ložnice (pak už je tam jen rohová skříňka pod televizi a PC stolek a už ani kapka místa :o)). Každopádně spí se na ní úplně skvěle :o)

FANTAGIRO: Ahojky, chválím další móóóóóóóóóóóóc pěkňoučký deníček :o)

ANATER: Netrap se, počkej až se mu to rozleží a pak se uklidní. Prostě těm našim drahým polovičkám chvilku trvá, než něco poberou… :o) Držím palečky

pa pa a krásný den všem :o)

Jity
Stálice 54 příspěvků 17.09.03 10:43

V seznámku bydliště nemám, ale jsem z Prahy. ty chodíš na kurz v Mělníku nebo jinam? Já jsme nějaký pražský, který teprve bude začínat a je v centru někde vyštrachala, ale teď jsem ho zase zabordelařila mezi papíry :-)), tak dám pak vědět termíny :-))
 Jity

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 17.09.03 10:49

ahojky holky,

tak jsem tu zase jen na skok. za chvilku si musím jít vyzvednout zkrácené kalhoty od kostýmku. Nejsem žádný prcek, ale ty kalhoty byly tak dlouhé, že mi nebyly vidět vůbec nohy ( myslím prsty ). tahala jsem to za sebou jak závoj :-)))))) Takže jsem je nechala zkrátit. Koupila jsem si totiž krásný nový kostýmek.

Holky taky jste poslední dobou tak ospalé ?? :-))) já bych mohla spát celý den. Já tak závidím těm medvědům co se ukládájí ke spánku :-))))

Jinak k tomu zařizování bytečku. Já chci mít ložnici sladěnou do teplých barev. Ríkala jsem si, že třeba nějaká teplá žlutá nebo merunková by nemusela být špatná . Kuchyn mám žluto hnědou ( hnědé skřínky, korek, a pak žluté doplnky : ubrusy, porcelán, závěsy atd… je to pěkný. ) No a hlavně byćh si chtěla časem dát do chodby, obýváku a ostatních pokojů plovoucí podlahu. Naši ji mají v baráčku a mamča si jí nemůže vynachválit. Já mám zatím všude kromě kuchyně koberce a nedělá to dobrotu. Jsem totiž alergická na prach :-((( takže trpím.

Fuj to jsem se rozepsala. :-))))
Fantagiro :-))

misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 17.09.03 11:08

Ahojky Šarlotko,

co se týká toho aquaaerobiku, to je cvičení ve vodě, cvičí se tam jakoby aerobik ale je musíme stát po prsa ve vodě, posiluje se tím jak je odpor vody. Nezdá se to, ale člověk tam pěkně maká a ani se to nezdá. Je to zdravý pro toho, kdo má problémy s klouby a má problémy s cvičením normálně „na suchu“. Člověk se nezapotí, není mu vedro a je to moc fajn. Druhý den jsem byla celá bolavá jako z normálního cvičení. Krásně to formuje postavu a je to moc zdravé. Vřele doporučuji.
 Míša

velchi
Kelišová 6955 příspěvků 17.09.03 11:36

Ahojka Liduško, škoda, ale chápu tě, opravdu si asi musíš odpočinout.
Ale my tě neopustíme, hlavně já ne, máš na mě ICQ dám ti tedy i mailika, napiš o čem budeš htít a kdy budeš chtít, měj se moc hezky - mve@houseofprin­ce.cz
ten je pracovní.
papa
 Míša

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 17.09.03 12:06

ahoj holky,
jak jsem psala, já jsem z Opavy(teda kbyby někdo nevěděl, severní Morava) a tak asi cvičit společně nebudeme. Já se k tomu nemůžu pořád dokopat, s tou pravidelností je to u mě problém, manžílek dělá u policie a má služby (dítě má vždycky ve škole problém vysvětlit, že taťka je policajt a mamka hasič, ale jinak jsme taková normální rodinka) a tak hlídání nemám vůbec pravidelné. Je fakt, že s tím časem jsem i tak na štíru, po práci fofrem s Kačkou napsat úkoly (občas to vyžaduje nadlidskou trpělivost), potom rozvést do kroužků a z kroužků zpátky a sem tam s ní sportuji, kolo, brusle, plavat a vše co ji napadne (a že toho ní zrovna málo). Večer ještě něco do práce, ať ty moje mozkové buňky neodumřou a to je už noc a já únavou usínám. Můj největší sen je spát, kdy se mi chce, ale to je asi zcela nemožné (třeba v práci po obědě). Mít den občas 48 hodin, asi bych ho konečně pořádně využila, ale nemá.
ATANER: neboj, to přejde, po každé bouřce vyjde sluníčko. A k těm penězům, i já si musela všechno napsat na papír a počítat, a dopadlo to nic moc, vzhledem k našim úvěrům a všem možným splátkám na tom nebudeme nic moc a tak asi na mateřské nebudu příliš dlouho a to mě strašně mrzí, asi začnu sázet sportku.
Jinak příspěvků je tady takomé množství, že to nějak nestíhám reagovat na všechny.
Už jednou jsem to navrhovala, na kolik si myslíte, že pořídíme to základní pro ty vysněné mrňousky, takový zlatý střed, žádný luxus (kočárek za 40.000 kč apod.) a velká kvanta věcí (jako na desaterčata). Kačku mám už odrostlou a pověcech se dívám, ale nějak se v tom úplně neorientuji.
Jdu baštit a už se na vás těším.
Pepigaba

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 17.09.03 12:12

Ahojky Pepigabo :o)

K té výbavičce: podle zkušeností mého okolí vyjde výbavička tak nějak kolem 20 tisíc. Pak mám další známé, kteří si to vypočítali na 40 tisíc (bazírují na značkách), ale já si myslím, že ve finále je miminku jedno, jestli má kočár značkový nebo ne, hlavně že je pohodlný a že ho vozí milovaná maminka, ne? :o) :o:o)

Jity
Stálice 54 příspěvků 17.09.03 12:13

Teď v nějakých novinách (tuším v nedělním Blesku) to počítali a vyšla jim základní varianta cca 30 000 Kč. Myslím, že by to tak mohlo odpovídat -kamarádka si to taky kdysi (3-4 roky zpět ) počítala a vím, že hlásila něco podobného…
 Jity.

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 17.09.03 12:21

NAZDAREK PEPIGABO,

teda ty jsi mě pobavila s tou větou : tatka je policajt a mamka hasič. Kačka to musí mít ve škole asi hodně těžký :-))))))
Každopádně není důležitý co děláte, ale hlavně , že se máte rádi a Kačka je to Vaše největší štěstíčko.
No nemám pravdu ?? :-)))

Dobrou chut !!!

FANTAGIRO

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 17.09.03 12:31

Taky si myslím, že by to mohlo být tak kohlem 30 000,–, možná i víc. Asi bude záležet, kolik budete kupovat oblečků a jestli rovnou pár kousků i od dalších velikostí. Já bych možná koupila nějaká bodýčka a dupačky od těch prvních čtyřech velikostech nebo aspoň tří. Představovala bych si tak po pěti kouskách. Ale nemám ještě mimíska, takže nevím přesně kolik toho spotřebuje, ale myslím, že je dobrý mít takhle pár věcí dopředu nakoupených, co myslíte? Ale jinak těch ostatních věcí je opravdu kvantum, takže si myslím že na těch 30 000,– to vyjde určitě.
Meliska

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 17.09.03 13:07

Jééé, Ataner, promiň, koním Ti nick :o)

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 17.09.03 13:40

Pepigabo, vy jste fakt skvělá rodinka - táta policajt, máma hasič, nádherný :-))))
Kloním se k Melisce - výbavička cca 30 tis. Samozřejmě příjde na to, jaký kočár vyberete - to je asi ta největší položka. Co se týče nakupování dopředu, považuju to za rozumný. Kdykoli nám přebývají penízky, kupujeme dupačky, bodíčka, kartáčky, teploměr do vody ..... a to pokud možno ve slevách. Netlačí nás čas, takže si fakt můžeme počkat, až něco zlevní a pak šup a je to naše :-))) Když jsme brali třináctý plat teď v létě, tak jsme to s manželem pěkně rozjeli - koupili jsme přebalovací komodu s podložkou, odsávačku mlíka, ohřívač lahví, sterilizátor - prostě takový ty dražší věci. Dělám si z toho srandu, že pak nebudu mít mlíko a co s tím budeme odsávat je u boha :-)))

Sandrine

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 17.09.03 14:30

Tak jsem se ani já ve svém odhadu nesekla, já počítal rozmezí 20.000 - 30.000 Kč. určitě záleží na tom, jestli je všechno nové nebo popůjčované. My máme byt na dvě patra a tak budou nutností dvě postýlky, asi i koš na kolečkách. No hlavně , aby kočárek byl jenom jeden. Já rozhodila sítě po svých kamarádkách a zjistila jsem, že postlýlek,vani­ček,kolíbek, ohrádek apod. budu mít asi dost, možná i půjčovat začnu.
SANDRINE: i já nakupuji něco maličko dopředu, ale ne moc. Manžílek doma prohlásil, co s tím jako budu dělat, když se snažení nezadaří, tak jsem ho uzemnila odpovědí, že snad budeme mít i vnoučata. nejdříve zíral jako čerstvě vyoraná myš a pak se smíchy neudržel.
Fantagiro: no složením rodiny jsi se nepobavila sama, ono se baví většina lidí okolo.Jo a to jsi nás ještě neviděla, když se oba sejdeme služebně a v uniformách, to mám tedy i já co dělět, abych se při pohledu na udivené výrazy nezačala válet smíchy, no co hlavně že není nuda…
Pepigaba

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 17.09.03 14:59

Fantagiro,
zítra držím studentíkovi, ale u tobě všechny palečky co mám. Ať se drží a dej vědět.
Pepigaba

molly
Kecalka 115 příspěvků 17.09.03 17:06

Ahoj Holčiny
tak mi to nedalo a jukla jsem sem.Jste ÚŽASNÉ a já vás mám opravdu moc ráda a moc si vážím toho,že mě chápete :-)
Děkuju
 Molly

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.03 19:41

:-) No, o tom jsi snad, Mollynko, nepochybovala! Však ty jsi neméně úžasná. Opatruj se.
 Peta

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.03 19:57

Ahojky holky,

tak jsem pritelovi zabavila notebook, abych mohla na mimco. hihihih…Jsem fakt už praštěná. On se totiž učí a je značně nervní. Už jsem dostala zákaz se pohybovat, šahat na něj , mluvit a za chvíli asi nebudu moct ani dýchat. Ale já to pro něj udělám :-)))) Zítřek bude fakt perný. ach jo. Určo Vám dám vědět jak dopadl.

Jo a jinak dneska u večeře říkal, že už se těší na příští rok. Jeho mamča se prý těší až bude moct opatrovat nějakýho prcka. Tak jsem čuměla jako puk s otevřenou pusou :-)))) Uplně mě tím šokoval ( ale příjemně ) To jsou pokroky, co ??

Noooo ted už zase ječí jako pavián , že to je k nevydržení. Ta škola mu fakt dává zabraz. Ale má co chtěl.

PEPIGABO : moc díky za držení palečků. Moc si toho cením. Hele nemáš fotku Vásw dvou v uniformách ?? Docela bych to chtěla vidět :-))))))))

tak páááčko
FANTAGIRO :-))) Nejsem přihlášená, ale jsem to já :-)))

ataner1
Povídálka 48 příspěvků 17.09.03 20:25

Ahoj holky!
moc děkuju za podporu. Dnes už je to opravdu lepší. Včera jsem byla opět závislá na prášcích a dnes už je to lepší.
Sandrine, moc díky za podporu. S tím napsáním to bude moc těžké. Peněz máme opravdu moc málo a já vůbec netuším co kolik stojí. Ale loni to bylo ještě horší. To jsme byli bez práce oba.
Markytko, moc gratuluji k mimískovi.
přeju hezký den.
 ataner

Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 18.09.03 06:54

Ahoj holčiny,
tak už máme čtvrtek, víkendík se blíží, jak já se těším…
FANTAGIRO: Určitě dej hned vědět, jak manžílek dopadl, ale po té přípravě, co několik měsíců dělal to dopadne jedině dobře.
ATANER a ostatní: Díky za gratulace, pořád si tak nějak zvykám…

MARKYTKA

Jity
Stálice 54 příspěvků 18.09.03 08:22

Ahojky všechny a Markytce hlásím, že na tom jsem asi fakt stejně :-)). Včrejší testík večer a dnešní ráno byly jasné //, takže teď si to jen nechat potvrdit od doktorky (ale to až tak za 14 dní, dřív to nestihnu, příští týden jsem skoro celý na služebce a ona bere nové těhulky vždy ve středu odpoledne. tak si to asi dám k 32. narozeninám :-))) (mám je 1.10). Je to fakt hodně zvláštní pocit a zatím tak nějak tápu :-)) a vůbec jako nejlepší mi připadá to, co se možná zdá nepravděpodobné, ale já si před více než 2 a půl roky řekla, že do svých 32. narozenin chci mít vyřešené bydlení v Praze a chci čekat mimi (přestože jsem v té době bydlela v podnájmu a tehdejší přítel - škoda slov…) a světe div, ono to funguje:-))).
Takže na všechny prskám zatím nepotrvzené (ale 3 testy jsou 3 testy:-)) těhubacilky a moc a moc všem přeji podobný pocit. který teď prožívám…
 Jity

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 18.09.03 08:32

Ahoj holky,
tak jsem včera byla u holčičáka a naštěstí všechno v pohodě.
Taky k nám včera přijeli jedni příbuzní a přivezli pár věcí na mimíse od jejich dcery. Přivezli mi nějaké oblečky, asi čtyři knížky a ještě další věci, ale všechno už v dost starším vydání, takže jsem si skoro nic nevybrala. Dost jsem se na to těšila a byla docela zklamaná, když jsem to viděla. Vzala jsem si asi dvoje dupačky, dvě trička, povlečení do kočárku a co bylo v trochu zachovalejším stavu, tak to je cestovní postýlka. Takže aspoň něco. Bylo tam i dost košilek, ale než bych to miminko do toho oblíkla, tak bych byla nervy bez sebe :-)).

Jity: tak vidíš, nakonec to dopadlo skvěle a ty budeš mít ten nejkrásnější dárek k narozeninám :-)). Přeji ti ať mimísek roste a sílí a jste oba strašně moc šťastni.

Meliska

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 18.09.03 08:35

Gratuluju Jity! Je to super. Moc „vám“ držím palečky a přeju všechno nej :o)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.03 09:17

Ahoj holky,

tak jsem miláčka v půl osmé ráno vypravila. Klepal se jak ratlík. bylo mi ho až líto. Dokonce i pes se s ním šel rozloučit ( máme německého ovčáka ) . Ted už někde zařezává. To čekání je fakt strašný. Hned jak se ozve, tak Vám dám vědět.

ATANER : zatím je to jen přítel neee manžílek :-)))) Ale to neva. Příští rok už bude :-))))))) Díky za podporu :-))

JITY : mooooooc gratuluji ..... pohlad za nás všechny svoje bříško.

MELISKO : to je dobře, že jsi u holčičáka dopadla dobře. To je vždy jedna z nejlepších zpráv.

SANDRINE : doufám, že jsi dneska dojela do práce v pořádku a nevalíš se zase někde v příkopě. Jinak jsem ráda, že ten blbej odlet bereš takhle sportovně. Je lepší být v pohodě a nechat tomu volný průběh. Já většinou , když se na něco těším, tak to nevyjde. Takže hlavu vzhůru a vše půjde lépe . Držím palečky.

jůůůůva zase nejsem přihlášená. Já jsem hrozná :-)))))

FANTAGIRO :-))

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »