Deníček Fantagiro a ostatních snažilek 6.díl

Snažení
  • Fantagiro
  • 01.10.03

AHOJKÝÝÝÝ HOLKÝÝÝ MOJÉÉÉ :))))), Dnešní deníček bude trošičku zmatený. Nevím co si mám totiž myslet. Jsem zoufalá a na druhou stranu štastná, ale nevím co bude dál jestli je to pravda. Tak popořadě :)))))

Už dva dny jsem to měla dostat a ono furt nic. Tak jsem dneska nelenila a vlezla do svý zásobičky ovulačních a těhotenských testů . Odebrala moč a použila těhotenský test SERATEC DIRECT. Nechala jsem ho působit a šla se umýt a obléct do práce. Když už to bylo takových 10 minut, tak jsem si říkala, že se na test juknu. Kdybych ho jen tak přelítla pohledem, tak bych asi nic neviděla, ale najednou jsem se zadívala víc a co tam nebylo ???? Druhá slaboulinká čárečka. Nebyla skoro vidět, ale byla tam. Nevím jestli se mám smát nebo brečet, ale půsopbí to na mě tak nějak všelijak. Pokud to nedostanu do neděle, tak se objednám k lékaři. Tohle by bylo mimo moje plány :-))))) BT mám furt nad 37 stupnů - většinou tak 37,2. Připadám si už jak magor. Holky myslíte, že můžu být těhotná ??? To mi chcete říct, že jsem otěhotněla ve všech těch nervách s přítelem a se školou ?? No to by byl gól. Každopádně půjdu do lékárny koupit další testy a budu testovat. Docela mám strach. Nedovedu si představit jak bude reagovat přítel, rodiče a okolí. Je fakt báječný, že jsem si nechala předepsat HA a chtěla jsem jí začít brát hned jak to dostanu. To by mě naštvalo kdybych vyhodila 600,– za HA a pak jí ani nepoužila :-)))))))

JInak na jídlo chut nemám, mám divné pnutí v bříšku ( podobně jako před MS, ale je to trošku jiné ) . Holkýýýýýý pomoooooooc !!!!!!!!!!!!!!

V pátek se jedeme podívat ke známým kterým se narodila před 10ti dny holčička. Tak se těším. Třeba budu mít za 9 měsíců taky takovou … hihihihii..... Podle mě ten test byl nepravdivý a já to dostanu. To bude zklamání až odletím :-(((

Jinak miláček dodělává diplomovou práci a už je moooc v pohodě. Tak jsem ráda, že máme alespon doma klid.

Holky omlouvám se za to, že dnešní deníček je tak praštěný, ale nedokážu vyjádřit své pocity. Snad mne chápete !! :-)))

Všem Vám přeji krásný a úspěšný den

Vaše nervózka Fantagiro :-))

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 02.10.03 07:26

Ahoj princezničko Fantagiro,
no já bych řekl, že těhulka jsi, čárečky přeci nelžou. A zatím se všem , byť byly slaboučké potvrdily. No to je BOMBA, šéfová, tys nás převezla.MOC a moc a moc gratuluji, raduj se . To je super, já se těším s tebou, perfektní, budeš mamina.
Já dneska odjíždím na dva dny na školení na Ovčárnu do jeseníků, moc se těším.
Tak se drž a šéfová musí jít příkladem a ty jsi nám dala ten nejlepší.Tak se drž! školící se Pepigaba

Snad jsem to dneska stihla první, HURÁ!!!!!!

 
Petricka
Kecalka 452 příspěvků 02.10.03 07:54

Ahoj Fantagiro,
jen tak jsem si přečetla, co píšeš a nedalo mi neodepsat Ti. Před dvěmi týdny jsem měla úplně stejný „problém“. Nedostala jsem to, udělala si test a ta druhá, očekávaná čárečka byla-nebyla. Letěla jsem k doktorovi, co to znamená a ten se mi smál, že jsem dva dni po vynechání menstruace, ať to za pár dní zkusím znovu, ALE ŽE SI MYSLÍ, že těhotná jsem. A taky, že JO. Testy jsem si pro jistotu dělala co dva dny. Až včera čárka byla taková, jaká má být. V pondělí už jdu k panu doktorovi a doufám, že tentokrát se mi smát nebude.
Moc Ti přeji, ať se Ti splní sen.
 Petra

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 02.10.03 08:27

Ahojky holky,

PEPIGABO : Moc děkuji za přání, ale stejně si myslím, že nebude k čemu. Prostě se v tom nevyznám. na jednom testu čárka je slaboučká a na druhém zase není. Co si mám o tom myslet ? Nechám tomu ted volný průběh a pokud to nedostanu do neděe, tak se objednám k doktorovi, aby mi to vysvětlil. Dnes jsem měla BT 37,3, ale na dnešním testíku čárka nebyla :-((((Už se v tom nevyznám. takže ted budu hezky v klidu a ať se s tím moje tělíčko popere samo :-))) Ja si myslím, že těhotná nejsem,a le uvidíme. Vždyť jsme se ani nesnažili :-))) No uvidíme. Tak si hezky užij školeníčko a už se těším až se tu zase ukážeš. ALe ty se pořádně snaž at nahlásíš pořádnpu a viditělnou čárečku !!!! :-)))

Fantagiro

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 02.10.03 08:30

JO ještě jsem zapomněla tady na Petričku !!!

Jenže já fakt nevím co si mám myslet. Na dvou testech čárečka byla a dalších dvou zase ne. A když už tam byla, tak byla tak slaboulinká, že bych na to potřebovala lupu !!! :-))) Co myslíš ty ? Pořád mě bolí v kříži v zádech a chvílema píchá v bříšku. Nepřipadám si jak těhotná, ale taky to nevypadá, že bych to měla dostat. Týý jo to jsou nervy :-)))) Uvidím po neděli. třeba to dostanu a bude klid nebo se objednám k dokotorvi, aby mi to vysvětlil.
Díky za povzbuzení :-))

Fantagiro

 
Jity
Stálice 51 příspěvků 02.10.03 09:04

Ahojky,
to je hezká situace Fantagiro - holt to asi tedy příroda všechno nějak vyřešila :-)). Víš, my když jsme se začali snažit, tak jsme si říkali, že to bude možná tak rok trvat, takže jsme si naplánovali i svatbu - někdy v dubnu atd. Sice, když to nevyšlo na poprvé, tak jsme si říkali, co se děje, ale na druhou stranu bylo všechno v pořádku, vždyť jsme počítali, že to tak bude, ne:-))… A na podruhé už se to povedlo :-)) a my teď řešíme i tu svatbu, tedy vlastně neřešíme, jen nevím, zda nebudeme muset :-)). Tento víkend oznamujeme zprávu mým rodičům (i když zatím dr. nepotvrzenou :-)) a nevím, jak budou reagovat na to, že se chceme brát až s mimi (podle jejich plánů :-)) jsme už měli být asi měsíc spolu:-))- prostě nechci mít svatební těhotenské šaty a na druhou stranu chci, aby bylo už hezky, tak to vidím až na to září (tedy za rok :-)). Přítelova maminka to snad vezme v pohodě, měla ho za svobodna a byla s ním sama, tak myslím, že ji to tolik nepřekvapí :-)) . Mám pocit, že plánovaní - za rok to bude tak nebo tak až tak nefunguje, ale velmi dobře fungují velmi reálné plány (o tom jsem už jednou psala) - tedy třeba to, že si člověk řekne - za 3 roky už bych chtěl… (pak je totiž hodně reálná šance, že to vyjde) - ikdyž od známých a i třeba přispěvatelek na emiminu vím,že je někdy holt potřeba hodně pomoci, takže buďme moc rády, když to vyjde tak jako mně nebo teď Tobě. J á jsem měla podobné pochybnosti jako ty - koupila jsem si testík a čárečka byla hoódně slabounká a moc mi pomohlo, když mě tady holky utěšovaly, že když tam jednou je, tak už nezmizí a měly pravdu, přestože další dva levné testy neukázaly vůbec nic…, ale pak to za další 2 dny další dva tak potvrdily :-)), že už se nedalo pochybovat:-)). I když vlastně stále pochybuji, protože mě dr. objednala až na 8.10. a s tím souvisí, že jsem si v pondělí - „musela“ udělat nový testík (v pořadí 6.:-)), abych tomu zase věřila )čárečky tlusté tam byly raz dva:-)), Zatím žádné příznaky kromě toho, že jsem se opupínkovala a žaludek mám někdy lehounce na vodě a taky mimo toho pondělí. Já totiž trpím na migrény a když jsem přišla do práce a tak jsem zase odešla. Hlava mě bolela už od neděle, ale bála jsem si vzít jakýkoliv prášek. Tak jsem volala dr. (se slazami v očích, protože jsem nevěděla, co mám dělat) a ta mi řekla, že nárazově klidně můžu paralen (i dva) a napařovat si hlavinku,aby se řádně prokrvila a že (pozor dobrá zpráva pro všechny, kdo trpí migrénami !!!!) - s narůstaícm těhotenstvím migrény rychle ustupují…
Trošičku mám problémek, jak oznámím tuto zprávu nejlepší kámošce, která to ještě neví, je o rok a půl starší a teď už skoro dva roky miminko intenzivně chtějí (i když jí by v podstatě nevadilo, kdyby ho měla už od dvaceti). Vždycky byla ta, která říkala, že se strašně moc těší na porod, že by měla miminko klidně hned a doteď se jí to nepodařilo. Je to skvělá holka a bude z ní úplně super máma - dokonce učila jednu domu i v MŠ a zatím jí to nevychází a teď, protože ví, že chceme, tak se mě v mejlíkách vždycky ptá, zda to už vyšlo atd. Vidíme se spolu až v pondělí (já jsem v Praze a ona v Brně), tak to musím nějak jemňunce sdělit, protože vím,že mi to bude moc a moc přát, ale na druhou stranu jí to bude hodně bolet…
Jé - to jsem se to ale rozepsala, asi jsem měla vážně absťák ze psaní :-)).
Děkuji moc Sandrine za gratulaci, včera jsme si užili krásné večeřičky v restauraci a bylo to moc fajn a já si vlastně dala opravdu ten nejhezčí dárek, protože v mých letech - já si připadám tak na 20,ale holt čísla říkají něco jiného :-)), je to opravdu hodně veliké štěstí, že se všechno povedlo tak rychle. Všem to moc a moc přeji.
 Jity

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 02.10.03 09:26

JITY ,

Tak to jsem teda zvědavá jestli se mi tam něco příště ukáže :-))) Já jsem na těhu testech od značky SERATEC DIRECT sleboulinkou čárečku měla, ale na testech UNIMARKT žádnou !!!!! Tak se zkusím otestovat třeba ještě v pátek a pak tomu nechám volnou cestu.
Díky moc.
Fantagiro :-))

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 02.10.03 10:30

Páni, Fangatiro, vyrazila jsi mi dech. To bylo strachu, že ti tady ve snažilkovským deníčku nikdo nezůstane a ono se to pomaloučku polehoučku přeměňuje na deníček těhulkovský - co takhle změna názvu? :-))))) ne, dělám si srandu - co bychom my snažilky pak dělaly?:-))))
Princezno, musím jedině opakovat to, co už jsem myslím psala Jity - těhotná nejsem a na testech nebyl kromě testovací čárky ani náznak jakýkoli další. Prostě nic. Pokud jsi tam čárku, jakkoli slabou, měla, tak by to mělo znamenat jediný - hladina toho hormonu ještě není příliš vysoká, ale je tam. A je docela možný, že různý testy mají různou citlivost.

Pepigabo: jsi snad první člověk co znám, kterej se účastní nějakýho školení, a těší se na něj :-)))) Vy hasiči to asi máte trošku jinak - u nás, jakmile bylo školení, týkalo se hodně psychiky (jednání se zákazníky apod.) a scénky se natáčely na kameru - nejsem žádná herečka a tohle jsem z duše nenáviděla :-)

Jity: tak to ráda slyším, že jste si včera narozky hezky oslavili - i s mímem.

Sandrine

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 02.10.03 10:35

Ahojky Sandrine,

díky moc za útěchu, ale nevím nevím. Spíš se bojím, aby se třeba nejednalo o mimoděložní nebo nevyvíjecí se těhotenství. Přece by měl být ta čárka každý den silnější, ne ? :-((( už mám z toho nervy v háji. Byla bych snad těd radši kdybych to dostala a byl klid od těch nervů. I když vidět ńějkou tečku na ultrazvuku by taky nebylo špatný. :-)) Ale už chci vědět co se vlastně děje.
každopádně deníček přejmenovat nechci !!! to bych Vám nikdy neudělala !!!! :-))

Tak doufám, že Vám budu moct co nejdříve říct nějaký závěr :-)))))

fantagiro

 
Jity
Stálice 51 příspěvků 02.10.03 11:15

Teda, teď jsi mě dala :-)), taková školení je totiž často vedu :-)) a ty mi chceš říct, že se na ně netěšíš…:-))))
 Jity

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 02.10.03 11:40

Nejenže se na ně netěším, ale mám z nich žaludeční nervózu. Koukni, někdy je to zajímavý a já si to vklidu vyslechnu - někdy to prospím :-))), někdy se zapojím, ale co opravdu nemůžu, to je ta chvíle, kdy lektor dovypráví, co chtěl a řekne: „tak a teď si to ukážeme v praxi - Věro, Alice, Radku, co kdybyste nám tady teď předvedli, jak zvládnout problematickýho klienta - Radek bude zákazník a Věra s Alicí se ho budou snažit nějak usměrnit“ - načež pořádně osvítí přední část místnosti, hrne se ke kameře a štyluje ji tak, aby byly záběry co nejlepší. To je můj konec - jsem menší a ještě menší a nejradši bych tam ani nebyla :-) Víš, takový scénky považuju naprosto za zbytečný - většina z nás se nedokáže vžít do situace. To by ten lektor musel být s námi v provozu a filmovat nás v reálu. Hrát prostě neumím - Radek mi ani zdaleka nenahání hrůzu, je mi úplně jedno jestli na mě řve, jsem schopná se s ním do krve pohádat, protože vím, že to prostě klient není, je to kámoš a můžu mu říct cokoli :-)))
No a když potom začne lektor to natočený video přede všema promítat a průběžně ho zastavuje a poukazuje na chyby - to už bych fakt vraždila. Je to naprosto ponižující. Připadám si pak jako malá holka ve škole u ústního zkoušení - to jsem taky měla vždycky nervy v kýblu.
Ale jinak nic proti práci lektorů :-))) máš svojí práci jistě ráda - já prostě stojím na druhý straně. Možná ti můj názor pomůže, protože od školených se to nikdy nedozvíš. Jasně že na konci kurzu jsme vždycky vyplňovali jenom samou chválu - kurz byl výbornej, zábavnej, srozumitelnej, lektor byl připravenej … bla bla bla - věděli jsme, že to pak dává lektor číst majitelce a ta by asi nepřežila, že vyhodila těžký prachy za naše proškolení a my si z toho nevzali téměř nic - pak se v klidu vrátíme do práce a pokračujeme v zaběhlých kolejích :-)))
Jsem pesimistka? Ale u nás to tak vždycky fungovalo - školeních jsem měla celou řadu, včetně víkendových - to je ten správnej vopruz - jsi s kolegama přes týden a pak s nima trávíš ještě víkend, náhradní volno pochopitelně žádný, protože to děláme přece pro sebe - stačí, že nám to majitelka platí, že :-))).

Jity, nezlob se, ale já prostě takový ty akční školení fakt nerada. Ale kdybys mě školila ty, určitě bych se těšila (za předpokladu, že bys mě nenatáčela na kameru) :-)))))

Pa

Sandrine

 
Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 02.10.03 11:48

Ahoj Fantagiro,

patřím sice do deníčku snažilek u Montičky, ale tenhle tvůj mi nedal, abych na něho nepřispěla.

Nevím jestli zrovna moje zkušenost tě potěší, ale měla jsem podobnou zkušenost. Nedostavila se MS, musím podotknout, že jsem brala HA a tak jsem začala panikařit, nechápala jsem jak je to možné. Navštívila jsem svého doktora, ten mi udělal ultrazvuk, nic nenašel, ale řekl mi, abych si pro jistotu udělala těhotenský test. Koupila jsem úplně obyčejný, připadalo mi zbytečné vyhazovat peníze za drahý. Ráno jsem ho tedy vyzkoušela a k mému zděšení se tam ukázala druhá čárka, ovšem velmi velmi slaboulinká. Takže jsem letěla opět ke svému doktorovi i on na to koukal jako blázen, protože dle UTZ nic nenasvědčovalo tomu, že bych mohla být těhotná, jediná možnost, která mého lékaře napadla bylo mimoděložní těhotenství. takže jsme se domluvili na odběru krve, pokud bych byla těhule, tak by se to prokázalo. Čekání do druhého dne bylo nekonečné, málem mě z toho piclo, celou nos jsem nespala. Druhý den jsem si naklusala pro výsledek a pan doktor mi sdělil, že krevní test je naprosto negativní a těhotná nejsem, za dva dny se pak dostavila i MS. Proč se na testíku ukázala druhá slaboulinká čárka nevím, možná jen únava materiálu.

Asi jsem tě moc nepotěšila, ale snad se nebudeš za mou zkušenost zlobit. Určitě ještě počkej a pak testík zopakuj, pokud těhotná budeš tak se to projeví a lékař by ti pak tvé těhotenství potvrdil.

Pavča

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 02.10.03 11:51

Fantagiro neblázni - přestaň se stresovat, dej si Gejshu, Kinder Bueno nebo něco stejně dobrýho a uklidni se. V jedný větě pochybuješ, jestli jsi těhotná a ve druhý se obáváš mimoděložního nebo nevyvíjejícího se těhotenství. Jestli by ti v tuhle chvíli něco škodilo, pak zbytečnej stres - kašli na to a hlavně klid. Pořádně si přečti příbalový leták těhutestu - nepíšou tam náhodou, že když je čárka slabá, má se test opakovat po cca 3 dnech? Důvod je ten, že během tý doby by se už mohla zvýšit hodnota hormonu. Na testy můžou mít vliv různý věci - v jakou dobu ho zkoušíš, jakou moč používáš (jenom ranní?), jaký test používáš, prostě těch faktorů je dost. Teď to neřeš a zkus to zase v neděli - OK? A uvidíš, že ta čárka už bude pořádně růžová, modrá nebo jakej test vlastně máš :-))))

Sandrine

 
ve
Povídálka 38 příspěvků 02.10.03 14:30

Ahoj Fantagiro, my se ještě neznáme. Čtu si Váš deníček skoro každý den. Dnes jsem se rozhodla Ti napsat, protože jsem v podobné situaci. Taky mám spoždění a zatím žádné příznaky, že by to mělo přijít. Snažíme se teprve první měsíc, takže si moc velké naděje nedělám, ale na druhou stranu co když je to tady :-) Včera na mě vlezla děsná chřipka a já mám teď nervy z toho,že jestli v bříšku někoho mám, že to nedopadne dobře. Jednu takovou zkušenost mám za sebou. Zatím si říkám, že s testem nebudu plašit a pokud do neděli nic, tak půjdu k doktorovi. Moc totiž těm testům nevěřím. Předtím mi taky nic neukázal a bylo to tam :-) Tak píšu, aby jsi věděla, že nejsi sama napnutá jako kšandy! Držím nám pěsti, aby bylo vše v pořádku! Verča

 
Petricka
Kecalka 452 příspěvků 02.10.03 15:06

Ahojky,
strašně ráda bych Tě potěšila. Ale odborník nejsem. „Snad těhotná“ jsem poprvé. Na tom prvním testu, který jsi si dělala Seratec Direct je napsáno, že jsi těhotná i když je čárečka slaboučká. Jinak, jak jsem si tady tak porůznu četla, tak testy jsou různé a pravděpodobně reagují na různou hladinu HCG. Uvidíš. Radit, že bys na to neměla myslet a stresovat je asi blbost. Sama vím, že to NEJDE. Ale radu přece jenom mám: Nevyhazuj další peníze za testy a běž k doktorovi.
Měj se krásně a držím palečky.
 Petra

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 02.10.03 15:54

Ahojky Fantagiro, my se také neznáme, patřím také do deníčku k Montičce, ale jak to tak vypadá, tak od pondělka povedu svůj vlastní :-). Před asi týdnem jsem řešila stejnou situaci. Jen s tím rozdílem, že jsem si byla nějak moc jistá, že test dopadnout jinak než pozitivně nemůže. A taky ne. 28DC a 2 čárečky, ale ta druhá tak slaboučká, že bych na ní potřebovala lupu - to bylo 23.9., druhý den totéž - měla jsem 2 stejné testy za 33Kč. Počkala jsem tedy do tohoto pondělí a udělala opět testík stejný. A čárky už byly pořádně tlusté. V pondělí ráno jdu na UZV, tak se těším, že něco už uvidím. MS stále nedorazila a tak si jsem jistá, že těhotná jsem. Dle mých výpočtů jsem dle MS 5tt+1 a podle početí 20-22 dní. Hrozně moc ti držím palčky, aby jsi opravdu byla těhotná a mohla se radovat z letního miminka. Jo a mimochodem, my se snažili od začátku března a pořád jsem byla v pohodě a nakonec jsem otěhotněla v době, kdy jsem finišovala v autoškole a byla jeden velký nerváček. Tak se měj hezky a drž se. Petra

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 02.10.03 16:36

Ahoj Fantagiro,

k vám do deníčku nepatřím, mám už Adámka skoro 10 měsíčního, ale dnes mi Tvůj úvod nedal a přečetla jsem si celý deníček.....Já být Tebou, ani nečekám do neděle, teda pondělí a mastím k doktorovi hned. To jsou nervy jako blázen…úplně to s Tebou prožívám. Já bych to zvědavostí nemohla vydržet ani minutu. Jdi tam hned zítra prosím a řekni, jak to dopadlo :-))))

Moc a moc Ti to přeju, ať už máš mimíska nebo mimulku v bříšku

papa Veronika a Adámek

 
molly
Kecalka 115 příspěvků 02.10.03 16:43

Ahoj Holčiny!
Tak jsem se rozhodla,že vám napíšu,aby jste si nemyslely,že jsem se na vás vybodla :-)
Těhotná ještě nejsem a pomalu a jistě jdeme do sedého už děsivého měsíce snažení.zítra se objednám k nové doktorce,protože ta moje současná se mnou nic nedělá ani s mým 30.-48. denním cyklem,což mi nepřipadá normální!
Jinak duševně jsem na tom dost špatně! Ják víte,tak jsme včera odvezli Natálku do nemocnice.Dnes měla být operována,ale má rýmu,tak jí na:,–(ili antibiotika a musíme čekat (už zase,já pořád na něco čekám).Operace může být zítra,ale taky až za týden,to bychom si ji mohly vzít na víkend domů.Bude tam 14 dní a možná i tři týdny.Už abych tam byla s ní,tolik mi chybí.Ale ona je tak hodná,když jsme ji tam dávali,tak vůbec neplakala (já jo) a těšila se na děti.Nejradši bych tak na měsíc usnula a probudila se až bude Natálka doma,ale to nejde.Zvládneme to !
Tak jsem si tu vyplakala duši a trošku vás k tomu zneužila :-)
FANTAGIRO: moc ti přeju,aby to dopadlo tak jak chceš ty (asi tušim jak mamino :-) )
Mějte se krásně a zase se tu objevim Pa Molly

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 02.10.03 17:00

Molly, zlatíčko, vítej zpátky.
Je jasný, že ti zrovna teď není nejlíp - jsi máma a holčičku máš v nemocnici, to by zamávalo s každým. Máš štěstí, že je Natálka tak skvělá holka a vzala to dobře. Mysli na to, že jí ta operace strašně moc pomůže, teď z toho ještě nemá rozum, ale až bude velká, tak to jistě ocení. Čas teď zrovna moc neutíká viď? Ale pak se to najednou překulí a budete v nemocnici aspoň spolu - to už bude líp viď.
Změna doktora je myslím rozumnej nápad - cyklus 48 dní se mi zdá taky kapánek delší než by měl být, ale je to individuální. Třeba ti to nový doktor nějak přijatelně vysvětlí. No a snaženíčko - chce to myslet pozitivně. Kamarádka si naplánovala dítě na květen a rodila koncem září, takže suma sumárum se taky snažili o něco dýl, než plánovali. Ty máš aspoň tu výhodu, že už jedno dítě máš, takže víš, že děti mít prostě můžete. Já se občas děsím toho, že třeba s manželem nejsme tak úplně kompatibilní - fuj, hnusný myšlenky, pryč s nima, chce to pozitivně - my prostě mímo být budeme a basta :-))))

Pevný nervy a ať to máte brzy za sebou

Sandrine

 
molly
Kecalka 115 příspěvků 02.10.03 17:22

Moc ti děkuju za tvá slova a věř,že si toho opravdu vážim! Čas teď opravdu utíká velmi pomalu,ale co se dá dělat, bude se nám to krátit pomalu,ale zvládneme to.
Vím,že mam velké plus,že už mam jedno dítko,ale znáš to všichni to chceme pokud možno hned a když to nejde,tak jsme hned neplodné :-) No jo,jsme jen ženské praštěné.A ty taky zažeň myšlenky typu co když...... a možná že....... Jednou to vyjde,já ti to nařizuju! A jak dlouho se snažíte?
Zatim se měj krásně a mysli pozitivně,to ti taky nařizuju :-))))
Pa Molly

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 02.10.03 19:08

Ahojky Molly, posílala jsem Ti osobní zprávičku a ty nic, teď už chápu. Máte starosti s Natálkou. Drž se a přeju Vám, aby bylo vše brzy ok a vy jste mohli být zase spolu všichni doma. A co se týče tvého vstupu do 7 měsíce snažení - třeba to bude šťastný měsíc jako u mě. Pozitivní testíky a v pondělí jdu na gyndu. A taky se povedlo až 7 měsíc. Půjdeš k té mé doktorce, nebo jsi našla nějakou blíž? Měj se krásně a Natálce ať všechno dobře dopadne.
Pusinka od Montičky

 
Anonymní  02.10.03 19:21

Ahojky holky,

tak jsem nepřihlášená, ale jsem tady. Mooooc děkuji všem za povzbudivé příspěvky :-))) Holky asi to nevydržím a půjdu k doktorovi už zítra. Musím tam zavolat, aby měl volno. Tak uvidíme. Každopádně dám vědět. Stejně si myslím, že je to planý poplach.

MOLLY : strašně moc na tebe beruško myslím a hlavně taky na Natálku. Už jsem si říkala, kdy nám dáš vědět, že to má za sebou. Hned se nám ozvi kdy chudinka půjde na operaci. Naprosto chápu, že jsi na mrtvici z toho, že nemůžeš být s ní. DRZ SE !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!! JSME V DUCHU S TEBOU !!! :-)

PUSINKO : díky moc za zprávičku. Jsme napnutá jak kšandy jak to dopadne. Tobě držím palečky, aby Ti to v pondělí dopadlo dobře a ty byla těhulka !!! :-))))

Tak holky zase zítra
Vaše Fantagiro :-))

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 02.10.03 19:37

Ahoj Fantagiro, myslím si, že zavolat k doktorce můžeš, ale že na jakékoliv vyšetření bude brzo. Snad jen krev by Ti mohla vzít. Mě řekla, ať přijdu radši později. Budu v podstatě skoro končit 6tt. No ale určitě jí zavolej a ona to posoudí. Držím palečky a díky. Pusinka

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.10.03 07:09

Ahojky holky,

tak jsme ještě včera večer volala k mému doktorovi a dnes ráno tam jdu.V 7:50. Když nic jiného, tak mi alespon vezme krev a třeba vyloučí nějaké ošklivosti. Tak uvidíme.

Každopádně držte palce a já se hned po návratu ozvu !! Ale narovinu říkám, že si připadám, že to co nejdřív dostanu. :-((((

Tak zatím páááá
Fantagiro

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.10.03 08:17

Ahoj holky,

tak jsem zpět od doktora :-(( V postatě jsem se nic nedozvěděla. Vzal mě na ultrazvuk ( vnitřní ) - konstatoval, že tam nic vidět není , jen mám hodně narostlou dělozní sliznici ( prostě jako před MS ) , takže jsem dostala včeličku AGOLUTINU a měla bych to dostat. Pokud by tam prý těhotenství bylo, tak ta injekce by neublížila. Takže pokud to do 14ti dnů dostanu, tak můžu klidně začít brát HA. Pokud ne, tak mám zase přijít.
Tak jsem moc zvědavá jak to dopadne. Já se už ale cítím, že bych to měla co nejdřív dostat. Tak uvidíme. Každopádně prý na 90% těhotná nejsem :-((((((

Docela mě to mrzelo. Ale to vy moc dobře víte asi jak, když to tady všechny snažilky prožívají stejně.

Tak holky honem zase nějaké dvě // at má Missorka co aktualizovat v seznámku !!!!

krásný den
Fantagiro :-(

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 03.10.03 08:50

Jasně - přesně o tom to je. Chlapi to takhle tragicky neprožívají a jsou v pohodě. Můj muž počítá s tím, že prostě snažení může trvat půl roku i rok, takže ho první neúspěch nemůže zaskočit. Já jsem jiná - něco si naplánuju a jsem celá nemocná z toho, když to pak nevychází tak, jak jsem si předsevzala - ženská no. Snažíme se teď třetí měsíc a MS čekám tak okolo 14.10. Už třetí den mě ale dost fest bolí břicho, takže kdo ví, třeba si to odbydu hned a vrhneme se na nový snaženíčko :-)))

Sandrine

 
Anonymní  03.10.03 11:18

Ahoj holky, tak jsem se dostala k deníčku až dnes, a ještě nepřihlášená. Nějak nestíhám.
Fantagiro,
nesmutni. Pokud ti lékař dělal ultrazvuk, tak nemohl prostě nic vidět. Já jsem u něj byla min. týden kdy jsem byla týden! po nedostání MS a ani mi ho nedělal, protože by to bylo zbytečné a jdu tam až příští čtvrtek (takže 3 týdny a pár dní po vynechání MS) a tam už prý něco vidět bude.
A krev ti bral? Z té by se to mělo poznat (pokud jsem to přehlédla v tom spěchu, tak se omlouvám, ale myslím, že ne). Takže nezoufej, třeba to ještě vyjde.
Dnes nebo v pondělí bych ti mohla na mejlík poslat mou fotku, s pejsánkem. Tak mě můžeš šoupnout do fotoalba na rodině. Čekám, až mi foto zašle má sestra, tak snad to vyjde.
Jinak se holčiny snažte, at hlásíte co nejdříve další //. Mě ted bylo 3 dny dost špatně. Ted už to celkem jde. Mějte se moc hezky a držím palce všem.
Ahoj
MARKYTKA

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.10.03 11:28

Ahojky Markytko,

děkuju za povzbuzení,ale já si myslím, že to těhotenství. Prostě mě ty dva testíky z moči nalákaly a ted mě to mrzí, že to nevyšlo. Jen jsem zvědavá kdy to dostanu po té injekci. Asi to tak má být. Každopádně jsem v pohodě a až to dostanu, tak začnu brát HA a mimi si naplánujeme až na ten příští rok tak jako bylo již naplánované :-)))) Krev mi nebral, protože prý taky tvrdil, že je to brzo. Což se mě nezdá, protože jsem už 4 den po vynechání MS a HCG by se z krve už dalo poznat, protože když se třeba jedná o mimoděložní těhotenství, tak se musí zjisti co nejdříve. takže byl prostě jen línej. No nic. Ted budu čekat. Dneska ráno jsem měla už i nižší BT než včera, takže to opravdu vypadá na tu rudou mrchu :-((

Fotku mi každopádně pošli na mail. Budu se moc těšit a hned jí dám na rodinu, abychom Tě taky konečně poznaly :-)))

HOLČINY, já jedu zítra na tu oslavu 50 let výročí svatby babi a dědy. tak si vezmu od miláčka digitální foťák a budu fotit. Tak Vám pak zase šoupnu nějakou svojí aktuální fotečku :-))))

Mám nějak moc práce :-(((

Fantagiro

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 03.10.03 13:46

Ahoj holčiny!
Konečně pátek, do práce sice nechodím, ale vždycky se těším, že bude s námi manžel doma. Tento víkend si tedy moc neužiju, bolí mě hlava a dnes nebo zítra přijde MS.
Fantagiro, přeju Ti, aby se situace rychle vyjasnila, ta nejistota je nepříjemná. Mě se před časem stalo něco podobného. Druhá čárka byla hrozně slaboučká a ani ne růžová, prostě na tom místě kde by měla být to bylo takové výraznější. Ale bylo to až asi po 10 minutách, má se to zjišťovat asi po 3. No já hned začala plašit, volala jsem manželovi do práce, skoro jsem brečela. Míše byl necelý rok, představa dalšího těhotenství tak brzy mě vyděsila. No byl to planý poplach a stejně mi to bylo nakonec trochu líto.
Takže když těhotná teď nebudeš, ber to pozitivně, v zimě si zalyžuješ (těhotná těžko), v létě si užijete pěknou dovolenou ze které si určitě přivezete to naplánované mimi.
Všem přeju hezký víkend, asi bude hnusně takže ho aktivní snažilky určitě využijí tím jediným správným způsobem ;-) a ostatní koukejte trénovat ať vám to pak naostro jde!
 Katcha

 
Anonymní  04.10.03 18:29

Ahoj holky,
tak jsem se včera vrátila ze školení, bylo super, až na to počasí, vypadalo to, že každou chvíli začne sněžit, mlha , vítr.u nás na školeníčku se sejdeme z celého kraje a
sdělujeme si svoje zkušenosti a poznatky, snažíme se sladit to co děláme a hlavně jsme moc rádi, že se všichni dohromady vidíme. jinak o dalším víkendu se jedu zase školit (je toho nějak moc) a na to se už tak moc netěším (takže tě Sandrine úplně chápu a navíc to bude něco podobného co ty nemáš ráda, a já teda taky ne).
Tady u nás začalo pravé pozimní počasí, plískanice, vítr… jenom vlézt do postele a to bych nerada, br mám tady zimu, tak asi půjdu zapnout topení. Jinak mi je holky opět dom breku, v pondělí mám odletět a už teď to vypadá na 100% je odletím a tojsem si zase (bláhově) myslela, že se povedlo. No prostě jak jsem stará tak jsem blbá (holky a ono zaklínadlo nemyslet je naprd, stejně myslím a furt). Tak jsem to ořvala a jsem sama na sebe naštvaná, tak jsem si řekla, že si koupím něco nasebe a taky to udělám, takový balzám na duši a biudu to dělat tak dlouho dokud hemžátko nebude tam, kde má být ( no hlavně abych nezrujnivala domácí kasu hi,hi,hi).
Molly: holka zlatá drž se a Natálku pohlaď a dej ji pusinku. Chápu tě, já bez Kačky jsem taky jako tělo bez duše.
Fantagiro: sluníčko princeznovské, držím palečky ať to vše dopadne k tvojí spokojenosti a tvé tělíčko netropí hlouposti.
Holky papa a už se na vás moc těším Pepigaba

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 06.10.03 09:45

Ahoj holky,

tak po víkendu už zase zařezávám :-))) Víkend byl divnej - u nás byla hasičská oslava (Pepigabo těm holkám to v uniformách tak slušelo). Napřed se soutěžilo, potom tam naaranžovali bouračku (jedno auto na střeše leželo na druhým) a borci a ABA ukazovali, jak se vystříhává raněný z auta. Když „raněného“ předali záchranné službě (byl dokonale ošetřen, dostal i „kapačku“ - plechovku Gambrinusu :-))) tak ty vraky zapálili. Nikdy jsem to na vlastní oči neviděla a je to dost síla - během pár vteřin jsou auta v jednom ohni - v tom se přiřítili profi hasiči a během několika minut bylo po ohni - byli naprosto dokonalí. No a večer byla taneční zábava a tady moje zábava skončila. Manžel se alkoholu téměř nedotknul, takže se nebavil. Stál tam opřenej o zábradlí a celý večer se od něho nehnul. A já tolik chtěla tancovat. Dokonce jsem škemrala, aby se mnou šel a on že ne, ať se nezlobim, ale že by si připadal blbě. On má prostě utkvělou představu, že jakmile půjde tancovat, všichni se na něj budou dívat, protože je asi středem vesmíru, nebo co. Kluci z Aby, Hasiči, všichni krásně vytáčeli, tak jsem se naštvala a šla jsem tancovat sama s bráchou, jeho ženou a synkem. Dělala jsem, jak se hrozně bavím, ale co vám budu povídat, nebavilo mě to, měla jsem díky němu zkaženej večer. Můžu si stokrát říkat, že se nenechám otrávit, ale stejně jsem si nepřála nic víc, než tancovat s ním a on tupoun nešel.

Fantagiro: tak jak? Už víš jak jsi na tom?

Pepigabo: držím moc palečky, aby z toho dnešního plánovaného letu sešlo :-))) Já se chystám co nejdřív taky - počítám, že tak ve středu nebo nejpozději v pátek mě to čeká taky. V pátek by se mi to teda moc nehodilo, letíme na dovču, ale co se dá dělat :-)))

Molly: tak jak je s Natálkou?

Pa

Sandrine

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 06.10.03 10:48

AHOJ HOLKY,

tak jsem zase po víkendu tu.

nemám nějak dobrou náladu. To počasí o víkendu mě málem zničilo a to jsme měli tu oslavu. bylo to fajn.

Holčiny moc děkuju za povzbuzení, ale furt nevím na čem jsem. Už mi z toho hrabe !!! MS stále nikde a když jsem si v neděli ráno dělala TT , tak byl negativní bez jákéhokoliv náznaku druhé čárky. Takže je už skoro jasné, že těhulka nejsem a mám jen rozházený cyklus. začala jsem hodně cvičit, takže je možné, že se mi to opozdilo díky té fyzické námaze. jsem jen zvědavá kdy to dostanu, protože jsem dostala v pátek tu injekci na vyvolání a stále nic. Ríkal, že tak do 14 dnů nejpozději bych to měla dostat. Tak dneska je to teprve 4 den. Ach jo :-((

MOLLY : jak to vypadá s Natálkou ? Má to už za sebou ? Pořád na Tebe a na ní myslím jak to asi zvládáš. Tak dej vědět !!§ prosím.

MARKYTKO : fotky jsem Ti už na rodinu vložila, takže je tam máš :-))) Moc Ti to tam sluší.

PEPIGABO : to počasí bylo fakt strašný. Nejradši bych ležela celý víkend v posteli a nic nedělala. :-))

SANDRINE : tak jak se snažíte ? Doufám, že nebudeš muset nic odkládat kvůli té dovče a že nahlásíš dvě čárky. :-)))

Tak hezký alespon dnes slunečný den ( když už zařezáváme v práci ,tak krásně svítí sluníčko ) To je jak naschvál :-))

Vaše Fantagiro :-))

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 06.10.03 11:30

Ahojky, zrovna něco podobného co prožíváš probíráme na chatíku. Gucci je 12den po včeličce a 61DC a MS pořád nic, TT negativní. Nejsi v tom sama. Držím palečky.

 
molly
Kecalka 115 příspěvků 07.10.03 08:56

Ahojky Holky Moje Zlatý!
Tak jsem teď volala do nemocnice a moje zlatíčko je právě na sále.Mam strach,jsem hrozně nervózní,ale na druhou stranu jsem moc ráda,že už to bude mít zasebou.A hlavně už konečně za ní pojedu!Až bude něco nového,tak se zase ozvu.
Pa Molly

 
Anonymní  07.10.03 09:08

Milá Molly,
moc a moc držím vám oběma palečky a hlavně ať všechno je rychle za vámi a čas utíká jako vítr.Ty to určitě zvládneš a malá je šikulka po mamince. Určitě to bude dobré a dej vědět.
Pepigaba

Jo a jen tak, já to zatím nedostala, ale určitě odletím.

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 07.10.03 09:24

Ahojky Molly,

hrozně moc držím zlatíčku pěsti aby bhylo vše v pořádku. A neboj, už za ní brzo budeš moci jít a bude líp. DOBŘE TO DOPADNE, uvidíš. Tak se měj krásně.
Míšenka

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 07.10.03 09:39

Čauvec Molly,
tak vidíš, konečně to budete mít za sebou. Natálce držím palce a dej vědět, jak jste dopadly.

Sandrine

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 07.10.03 09:40

Pepigabo,
nech si toho. Jaký „určitě odletím“? Chce to pozitivní myšlení a hlavně neházet flintu do žita. A že jsi pořád ještě neodletěla je fajn ne?

Sandrine

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 07.10.03 09:42

Ahoj holkýýýý,
tedá jestli to budu takhle flákat tak za chvíli budu totálně mimo mísu.

Vzala jsem si papírek, že si budu dělat poznámky, kdo má jaké trápení, komu držet palečky a tak. Jenže… za chvíli mi jeden nestačil a potom ani druhý.

Molly - moc držím palečky, však vy to zvládnete. Jste přece holky šikovné. Natálce přeju hodně štěstíčka, hlavně ať může být brzo s mámou.

Fantagiro - nesmutni, hlavu vzhůru. Přeju Ti ať to dopadne tak jak si v hloubi svého srdíčka přeješ. Že uhádneme co to je??

Sandrine - Jako bys mi z duše mluvila o netančícím manželovi. Můj manžel tančí pouze po druhém pivu, ale je zvláštní. že to nikdy není se mnou. Vždycky jenom na akcích z práce. Vytáčí tam všechny holky, ani nevíte jak je mi to líto. Na ples ho dostanu pouze jednou ročně a i ten probíhá tak, že ho přemlouvám, abychom si šli zatancovat. Pozor, když tančíme, tak pouze ploužáky.Já nevím proč se ti chlapy tak stydí. Ten můj trpí představou, že se ztrapní, že se na něj budou všichni dívat … Nechápu to. Jinak je, ale zlatíčko, které miluju a on miluje mě, takže to je vlastně prkotina. Když se potřebuju vyblbnout na parketu, tak jdu s kamarádkama na dámskou jízdu. Chodíme na Stodolní a je to paráda. Kdybyste nevěděli co to je Stodolní, ráda vysvětlím, ale jezdí sem za zábavou i pražáci ( do Ostravy ).

Palečky budu držet všem na tento týden. Pepigabě, Sandrine, Ataner - snad jsem na nikoho nezapoměla.

Jinak je mi už tři dny nějak divně, často se zvedne žaludek, jídla, která mám normálně ráda, mi nějak nechutnají. Jsou tři možnosti co se děje. Buď jsem těhotná, nebo si to jen úspěšně namlouvám a nebo na mě leze nějaká chřipajzna. Asi tušíte, která by mě nejvíce potěšila, že?

Mějte se krásně a držte se. Páá Budulínek

 
Babinka
Povídálka 20 příspěvků 07.10.03 10:41

Ahoj Holčiny,
tady se teda událo věcí !!
Děkuju všem za držení palečků, zkouška snad dopadla dobře (zatím ještě nevím známku - byla to písemka), je pravda že některé pojmy jsem slyšela poprvé v životě, ale co nevím to si vymyslím :o))))
Tento měsíc mě čekají ještě dvě v pondělí a příští týden v sobotu. Nejhorší je, že se vůbec nemůžu donutit učit :o(((
Mějte se krááásně

Babinka

 
Missorka  07.10.03 10:45

Ahojky Kočky,

po dlouhé době se hlásím a předem avizuju, že jenom krátce :-( Strašně se mi po vás všech stýská, ale po 10 dnech mimo práci a domov, je toho strašně na dohánění a večer si doháním absťák po muži :-) Snad se k vám co nejdřív zase dostanu a napíšu nejnovější drby a zážitky :-)
Mám ve svém okolí zase novou těhulku a v neděli čerstvě narozenou malou Alžbětku, takže je veselo a mám z toho radost, zvlášť když si říkám, že na každého jednou dojde… :-)
Mějte se hezky.
Ozvu se.
 Peta

P.S.: Fakt sem tady už dlouho nebyla, protože právě před chvílí jsem tenhle komentář přidala k dalšímu deníčku, jsem to ale popletka, hned ¨jsem vám ho sem zkopírovala :-)))

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 07.10.03 10:58

AHOJKY HOLKY,

teda dneska je strašný den. Víc Vám napíšu v novém deníčku !! jdu ho vytvořit dokud mám na to čas :-)))

PEPIGABO : držím palečky, aby jsi to nedostala !!! dej vědět, jsem napnutá jak kšandy :-)))

MOLLY : moooooooc držím palečky. dej vědět jak maličké je !!!! Cekáme tu na tebe !!!

Fantagiro

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 07.10.03 11:40

NOVÝ DENÍČEK NAPSANÝ.

FANTAGIRO :-))

 
Anonymní  07.10.03 15:11

Čusek, tak jsem smutynka,začínám odlítávat, kdyby aspoň na koštěti, tak by byla sranda, ale takhle…
Pepigaba

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 07.10.03 15:31

Tak budeme smutnit spolu Petulko. taky smutním a navíc se svíjím v křečích :-(((((((
napsala jsem to všechno do zítřejšího deníčku.
Nesmutni. Alespon na to budeme dvě :-)

Ju ?????

Fantagiro

 
Anonymní  07.10.03 16:37

Nesmutni Pepigabičko, jednou to vyjde. Já se k tobě co nevidět zase připojím, neboj, samotnou tě v tom nenechám :-))))

Sandrine

 
Anonymní  07.10.03 16:41

Princezničko, takže už máš jasno? No co se dá dělat, tak se aspoň budete držet plánu - třeba by to na přítele takhle bylo moc brzy. Blbá útěcha, co? To jsem celá já, ale když mě nic lepšího nenapadlo :-)

Sandrine (nepřihlášená)

 
molly
Kecalka 115 příspěvků 07.10.03 17:57

No Holky,co to vidim,takovýho smutku :-(
Mě povzbuzujete a sami jste tu smutné.
Nebojte,ono to vyjde,jen má všechno svuj čas.Někdo čeká chvíli a někdo dýl,já vim neni to spravedlivý,ale to my nezměníme,ško­da.Utřete slzičky,hodně se nadechněte,usmějte se na sebe do zrcadla a ono to pujde.A vy předsnažilky musíte být ještě silnější,taky se dočkáte.Já mam zrovna taky MS a zvládám to dobře(jiný starosti),ale doufám,že příště už to vyjde a jestli ne,tak už budu vážně nasr…
Mějte se co možná nejlíp a mějte hlavně rády sami sebe.A žádné černé myšleky! Ty zakazuju!
Pa Molly

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama