Deníček Fantagiro a ostatních snažilek 7.díl

Snažení
  • Fantagiro
  • 08.10.03

AHOJKÝ HOLKÝÝÝÝÝÝÝÝ , tak jsem si konečně udělala čas na napsání deníčku v termínu a to tak, aby ve středu mohl být publikovaný :)))) Tak jsem zvědavá jak to dopadne. :)) Dnešní den mi začal dost šíleně. Nejen , že jsem to včera dostala, takže mám šílené bolesti a žaludek jak na vodě, ale i mě bolí záda, takže to fakt stojí za houby. Takže problém jestli dvě nebo jedna čárka je vyřešen !! :(((((( no tak snad někdy příště :)) Ale aby toho nebylo málo, tak jsem ráno ještě bourala v autě.

Naštestí to NEBYLA MOJE VINA !!!!!! jedu si takhle ráno k naší účetní po hlavní silnici a najednou se z vedlejší na mě vyřítilo auto a už byl ve mě. Mále mě narazil až na sloup, ale naště stí jsem to stačila zabrzdit. vyhodil mě až na chodník, takže proražené kolo, rozbitý nárazník a promáčklý bok. Auto nepojízdné !!! Volala jsem miláčkovi a ten přijel. Dal mi svoje auto ( lepší ) :-))) a to moje rozbité vzal do servisu . Jo a ještě jsme čekali hodinu a půl na policajty a ten chlap co do mě narazil byl cizinec. takže jsem si s ním pokecala v angličtině. Takže k účetní jsem přijela pozdě,a le naštěstí ty výplaty mi neutekly :-))))) !!!!!!! Jsem totálně zmrzlá a mám nějakou divnou náladu :-))

Teda holky nevím zda byl dobrý nápad nechat si píchnout tu injekci agolutinu !!! mám pocit, že mám tu MS mnohem silnější a mám větší bolesti až křeče. Navíc v těch zádech mě bolí od toho ( v kříži ) . Jsme sice smutná, že to dopadlo tak jak to dopadlo, ale zase jsem ráda, že už konečně vím na čem jsem. Jen ty testy mě teda zklamaly. Nedokážu si vysvětlit proč se mi tam ty dvě čárky ukázaly, když těhotná na 100 % nejsem :-(((( Uplně nejlepší je, když to gynekolog potvrdí dle UTZ a z krve množství HCG . Tak doufám, že za rok touhle dobou už budu třeba těhu :-)))

PEPIGABO : Dej nám co nejdříve vědět jak to vypadá s tou tvojí MS. Koukala jsem , že máš odlet dnes 7.10, tak Ti moc držím palečky, aby se nekonal a přeji brzo dvě čárečky !!!!!!!!! :-)))

MELISKO : ty jsi nemocná, co ??? Ze jsi se tak dlouho neozvala. Vím, že na posledy jsi tu psala, že Tě postihla nějaká chřipajzna.Tak to ze sebe brzo setřep :-))) Tanečnice naše .

TIFANI : A co ty a Tvoje chřipka ? Taky jsi nemocná, co ?

SANDRINE : Tak jak jde vaše snaženíčko ? Já Ti tak závidím, že za pár dní pojedeš do teplíčkla :-)))))

KIKINKO, DINY, JITY, - Co vaše těhu nálady ? Už je to lepší ? Tak o sobě dejte něco vědět holčiny.

MARKYTKO : fotečky jsem Ti už na rodinu vložila, tak se na to jukni :-)))

tak holky, všem přeji krásný a úspěšný den ( lepší než mám já ) :-))))

Těším se na Vaše příspěvky.

Páá Vaše Fantagiro :-))

Váš příspěvek
Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.03 08:35

Ahojky princezničko a všechny ostatní,

že bych zase jednou vyhrála soutěž o první komentář? :-)) No, uvidíme, jestli mě některá nepředběhnete :-)

Teda tys mi dala, už jsem se bála, že se ti něco stalo, ale hlavně, že to takhle dopadlo a ještě sis v krizovém momentu ověřila, jakého máš doma úžasného muže, ne? :-))))

Je mi moc líto, že ti není dobře, ale zase je vždycky dobrý stát pevnýma nohama na zemi a vědět na čem jsi. A jak jsi psala, tak za rok už možná budeš bříškáčka, uteče to jako voda (my se snažíme čtvrtý měsíc a mám pocit, že je to teprve chvilička :-)

Myslím na všechny kočky předodletky (jak je Pepigabo?) a taky na nás ostatní. U nás tenhle měsíc ani nic nečekáme, díky Švédsku by to byla níhoda, přece jenom jsem tu nebyla 10 dní :-( Ale znáte to, můžu si 100× říkat, že budu v klidu a stejně - naděje umírá poslední, ne? :-))

Přeju vám, ať ten pracovní týden brzy uteče a ať je tu víkendíííííííííík.
Opatrujte se.
 Peta

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.03 08:39

Ahojky Fantagiro! Nebuď smutná z MS, však ona jednou - mrcha - nepřijde :o) Přeju Ti, aby to bylo co nejdřív!!!!A fakt zírám,jak jsi zvládla tu bouračku,já bych z toho asi byla pěkně vyklepaná a asi by chvíli trvalo,než bych si sedla zase za volant…brr…
Je ošklivé počasí, u Tebe taky?ALe jedno pozitivum to má - může být snaženíčko :o))Tak se měj moc hezky a držím palce!! Pa Maxik+20 tt.

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 08.10.03 08:40

Ahoj holčiny,

a jsem PRVNÍ :-))))) a užívám si slastný pocit vítězství :-))))
Včera byl manžel vyzvednout letenky a vouchery v cestovce, takže už to máme hezky doma, ale zatím se moc netěším - spíš mám obavy - spolu jsme u moře nikdy nebyli. Navíc si nějak neumím představit, že někde jinde je krásně teplo a sluníčko, když tady je taková zima. Na druhou stranu takhle jsem to vždycky chtěla - ráda jezdím k moři po sezóně, když je u nás už ošklivo. Dneska ještě razíme koupit dárek mojí máme k narozkám a švagrový k třicátinám, dovyměnit ještě eura (železná zásoba musí být) a pak už nic neřeším. Odlet se zatím nekoná - podle BT bych měla mít tenhle cyklus o něco kratší, tak uvidíme.

FANTAGIRO: s tím odletem mě to mrzí, no aspoň budete postupovat podle plánu - dovolená v Jugoslávii, první dítě, auto, dovolená v Jugoslávii, druhé dítě a pak už jen samá pozitiva a sociální jistoty ........ Řidiči jsou dneska hrozný - vidím to každý den, jezdí jak prasata - promiňte ty výrazy, ale to se fakt nevidí. Naštěstí jsi celá, to je důležitý. Já jsem od tý svý nehody pěkně vyjukaná, jakmile se ke mě z vedlejší řítí auto, instinktivně brzdím - jednou jsem téměř zastavila a on taky - chudák si asi myslel „ženská a neví že je na hlavní“. Jakto že jezdíš pracovně soukromým autem? To bych nedělala, Políčko si kvůli práci nehuntuju.

MELISKO: tak už jsi zdravá?

PEPIGABO: jak je s tebou? Fakt jsi nakonec odletěla nebo to bylo jenom takový nic?

MISSORKO: tak kdy nám popíšeš zážitky ze Švédska, paní učitelko?

Zatím pa (musím to odeslat, aby mě někdo nepředběhl :-))))

Sandrine

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 08.10.03 08:41

Do háje, zase jsem to neodeslala včas :-))))

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.03 08:43

Ahojky, předběhla, ale nerada- Nicméně se zážitkama ze Švédska mám ještě dluh, ale já to sepíšu, stálo to totiž zato!!! :-)
 P.

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 08.10.03 08:46

Ahojky ,

MISSORKO : no přítelovi jsem to ani neříkala, že jsem měla dvakrát dvě čárky na testu ( zbytečně by mě ještě víc vyděsil , ne to on je mistr ) :-))) Ale říkala jsem mu, že jsem to nedostala a on z toho nebyl vůbec nadšenej, takže mám pocit, že se nějak nic v tomhle směru nezměnilo. navíc jsme byli v pátek se podívat u kamarádů na 14ti denní holčičku.. Tak byla tak maličká, sladoučká a úžasná. Já jsem se nemohla od tý postýlky odtrhnout a on jen přišel podíval se a řekl : " hm, dobrý". A šel pryč. Tím mě fakt naštval. Jsem nějak smutná ze všeho, ale ono to nějak dopadne. :-)
Jak jsi se měla vůbec ve Švédsku a jak se vyřešil ten problém s tím bankomatem ? myslela jsem na Tebe jak tam s nima válčíš :-))) Hele naděje umírá vždy poslední :-)) TO SI PAMATUJ !!!!!!!

MAXIK : díky moc za krásnou zprávičku. Já jsem zatím předsnažilka, takže kdyby to ted vyšlo tak to bylo neplánovaně. každopádně problém je vyřešen. Sice mě to strašně mrzí, ale co se dá dělat. Tady je taky strašná zima. Nejradši bych byla zalezlá doma v posteli. Ale to asi všechny tady :-))) Tak se opatruj a pohlad svoje bříško od princezny Fantagrio :-))

FANTAGIRO

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.03 08:47

Jé, tak jsi mě,Péťo, předběhla! CHtěla jsem být první,ale by jsi rychlejší. :o) A koukám, že máme stejné jméno (koukla jsem na Tvoji mailovou adresu :o). Provdala jsem se za Štěpánka, takže teď jsem taky Petra Š. :o))) (ale krycí jméno mám Maxik - to je přezdívka pro naše prcka, kterému je 20.tt :o))

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 08.10.03 08:51

Teda holky vy se tady předbíháte jak někde na závodě :-))))

SANDRINE : Já normálně jezdím služebním, ale včera to nějak nevyšlo, protože jsem ho nechala v práci . Sef měl svoje služební v servisu a tak si půjčil moje no a tak to dopadlo. Jinak jezdím služebním fárem :-))))) Hele ty dodatky z Básníků mě fakt dostaly :-)))))) Dobrýýýýýýý :-))) Ridíči jsou fakt prasata. naštestí tenhle z toho byl dost vyjukanej. Navíc to byl cizinec a ještě ke všemu šilhal, takže se ani nedivím, že mě neviděl, když mu každý oko kouká jinam .-))

Fantagiro

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.03 09:06

Moc děkuji, princezno Fantagiro :o) Bříško hladím každou chvilku, prcek totiž sebou mrská a kolikrát mě tak kopne, že ho musím „uklidnit“. :o) Ty se taky opatruj a přeji Ti lepší náladu, i když při tom počasí to jde těžko…Ale i tak - měj se moc krásně! Pa Maxik

PÉŤO Š. - Psala jsem Ti odpověď,ale nevím,zda to přečteš a zda to vůbec odešlo. Psala jsem je, že jsi mě předběhla, že jsem chtěla být první s příspěvkem :o))! A pak taky to, že se jmenuju úplně stejně - po provdání za Štěpánka jsem po něm zdědila i jeho jméno, takže teď jsem taky Petra Š. (krycí jméno je Maxík - to je pro prcka,je mu 20.tt :o))
Tak ahojky všem! Buďme optimistické - dnes už je středa, týden se láme a za chvilku tu zase bude ten sladký víkend!! :o))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.03 12:06

Ahojky Péťo a Maxíku,

jsem Štěpánková už 27 let, ale zdá se, že do mých 28 to nevydrží :-) a budu Mazancová. :-)
Hodně štěstí.
 P.

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.03 13:18

Ahojky Fantagiro,

ve Švédsku bylo skvěle, určitě se dostanu k tomu, abych vám o tom napsala :-)
A nebuď, prosím, prosím smutná. Myslím, že tvůj přítel jen potřebuje čas, přece je známe, všechno jim tak trochu déle trvá, ale nakonec to většinou vždycky pochopí. Moje kamarádka přišla ve svých 33 letech po několika potratech do jiného stavu a když to řekla svému muži, tak ten reagoval slovy: „A to myslíš vážně?“ Jednu chvíli to vypadalo na rozvod, nějaký čas s ním ani nebydlela, ale pak to nějak vyřešili. byla jsem u nich minulý měsíc a když jsem ho viděla jak se rozplývá nas malou Eliškou, říkala jsem si, že je to prostě troubík troubovitej, ale hlavně, že to pochopil.
Myslím, že tvůj přítel taky pozná co je v životě důležitý. :-) A taky je drsnej chlap, ne? - nebude se přeci rozplývat nad nějakým miminem… :-)
Měj se hezky.
 P.

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 08.10.03 14:07

MISSORKO : No tak nějak asi to bude. Ještě , že tady jsi a hezky mě vždycky takhle uklidníš :-))) Pokud by se totiž nehodlal srovnat, tak není jediný chlap na světě. Je hrozný, že tak uvažuju, ale je to tak. Nebudu se přece furt něčím deptat. Chci konečně normálně žít.
Včera jak jsem měla ty bolesti bříška a zad, tak jsem se sebrala a šla si zacvičit aerobic. A hned to bylo lepší !!!! Dneska jdu znova a ve čtvrtek do posilovny. Už se moc těším. ten pohyb mi fakt strašně pomáhá.
Díky moc za povzbuzení :-))

PEPIGABO : Holčino co je s tebou ?? Kde jsi ????

Fantagrio

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.03 14:50

Teda Fantagiro, nechápu, jak ses mohla při těch bolestech přemluvit a jít cvičit - to bych asi zvládla jen těžko anežko. Ale je fajn, že ti to pomohlo. S přítelem buď v klidu, zase bude líp. Počkej až bude mít vyřešenou školu, tak taky začne myslet i na jiný věci a když mu pak ukážeš nějaký miminko, třeba taky bude celej rozněžnělej. Chlapi se prý totiž dokážou soustředit jenom na jednu věc, nejsou holt tak dokonalí jako my, aby zvládali všechno :-)

Sandrine (nepřihlášená, ale jsem to já)

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 08.10.03 15:23

Ahoj holčiny,
taď jsem se vrátila z posilovny (máme v práci 2 hodiny povinně), musela jsem to rozcvičit, rozproudit, nemyslet…, no jasně, zase jsem odletěla, jaký já mám vztek a jsem smutynka a všechno dohromady. je to blbíčko a tak začne 5 měsíc snažení, to je děs, no hlavně abych to zvládla do přechodu.
Fantagiro: ty jsi teda dobré číslo, ale hlavně, že se nic nestalo tobě. havárky jsou hrozná věc, my jjsme tady u nás měly pár hodně zlých a lidé uvnitř to už bohužel nerozchodili, a těm klukům u zásahu to nezávidím, byl to záhul na psychiku. a neboj přítele to určitě chytne, ono to tak bývá, že když jeden zrovnanejásá, tak ten druhý po mimískovi nesmírně touží a naopak.
Sandrine: tak ti dušičko držím palečky, letět máš povoleno jenom tím érem. Já ti závidím, teplíčko, pohodička, manžílek a možná malý černý pasažér, to by bylo super.
Missorka:už se těším na tvé vyprávění o daleké zemičce, jsem zvědavá jak jste to vyřešily s penězi a vůbec.
Jinak víkend máme holky za chvíli, no já moc odpočívat nebudu zase se budu školit, teda abych se z toho nezbláznila, ale prý je tam já budu mít na rozkaz, holky dovedete si to představit 20 chlapů mě bude poslochat a MUSÍ!!!!!!!!!!!! tak na to jediné se těším. Čusek a všechny hlavu vzhůru, protože může být ještě hůř (třeba 20 měsíc, 30 měsíc snažení.....).
Pepigaba

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.03 16:47

Ahojte holky,
konečně jsem našla Internetovou kavárnu, která odpovídá mým představám, takže budu psát častěji.
Teda, dost mě vyděsil deníček, kvůli té havárce. Hlavně, že si to ustála. Prodělala jsem havárku letos v srpnu a převapilo mě jak člověk v té chvíli uvažuje racionálně. Jestli se někomu něco nestalo, zavolat policajty a tak. Až doma se mi rozklepali kolena. Skončila jsem s autem na boku a ten trouba co do mě narazil mě tlačil před sebou a nakonec jsme se zastavili až o další auto, které stálo na červenou. Prostě jeden blázen nedal přednost při odbočování vlevo.
S tou MS jemi to líto, však ono to jednou přijde.

Pepigabo - a tááák jsem ti držela palečky. Stejně máš ohromné štěstí, že už jedno zlatíčko doma máš.

Můj manžílek ještě donedávna odpovídal na téma miminko „Nové auto“. Ale protože jsem se nedala, jsem holka statečná, už si na to zvykl a minulý týden mě sám od sebe zavedl do minkovského obchodu a okukovali jsme ty roztomilé věcičky. Dóóóóst mě tím překvapil.
Moje blbá nevolnot neustoupila, jenom se trošku změnila. Nejdřív se mi tak 10× denně zvedl žaludek a hned to bylo pryč, kdežto dneska to bylo jenom dvakrát, ale div jsem se nepoblinkala. Zrovna teď je mi špatně. Sedím tu sama holka mezi asi 15 chlapamam,. ti by se divili, kdybych vyklopila žaludek do klávesnice hihihi.

Mohla bych se Vás na něco zeptat?? Dneska jsem dělala miminkovský rozpočwt a potřebovala bych vědět jak je s mateřskou. podařilo se mi zjistit, že se na ni chodí 6-8 týdnu pře plánovaným porodem a mateřská je 28 týdnů. Ale co těch 6-8 týdnů. Nevyznám se v tom. Těch 28 týdnů je od narození dítěte nebo od nástupu na mateřskou. Vypočítává se mateřská jako nemocenská? To je 69% ze mzdy? Budu Vám vděčná za jakékoliv informace. Díky

Mějte se pohádkově a //

Páááá Budulínek

ataner1
Povídálka 48 příspěvků 08.10.03 20:01

Ahojky holčiny!
Tak se zase po delší době ozývám. Nějak jsem neměla náladu. Otravoval mě bacil nebo vir. Teď už je to lepší. Nemusím mít pořád kapesník u nosu.
Cvičit jsem byla jenom jednou. Poprvé jsem se jenom chvilku dívala a pak jsem šupajdila kukýrovat manžu. Ve čtvrtek jsem si bezva zacvičila. Rozhodla jsem se tímto vyhnat vira, ale bohužel marně. V úterý jsem už nebyla.
Než jsem onempocněla, tak jsem si měřila BT. Ve starší knížce jsem četla, že před ovulací klesne o 2 až 3 stupínky a pak stoupne o 2 až 3 nad normál. Někde jsem teď četla, že teď by se po ovulaci měla dostat nad 37 stupňů. Ale tam jsem se nikdy nedostala. Něovuluju teda? Můžete mi to některá vysvětlit. Jsem dost rozpačitá a doktorky se zatím ptát nechci. Díky moc.
Hezký čtvrtek, pátek…
 ataner

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.03 23:18

Ahoj,
peněžitá pomoc v mateřství se vypočítává jako nemocenská dávka, 28 týdnů je včetně oněch 6 - 8 týdnů před porodem. Výše příspěvku je omezená, strop neznám, netýká se mě to, mám nižší plat. Porodné je 8450 Kč. Po 28 týdnech následuje rodičovský příspěvek 2552 Kč a lze si přivydělat max. 3480 Kč. (nechala bych otěhotnět parlament) Pak tu jsou ještě sociální příplatky podle příjmu rodiny - max 1,6 násobek životního minima je strop, totéž se týká i příspěvlu na bydlení. Jo a ještě přídavek na dítě - nepřesahují-li příjmy v rodině měsíčně 1,1 nebo 1,8 nebo 3,0 násobku ž. minima, bude výše přídavku na dítě 541 Kč nebo 474 Kč nebo 273 Kč. Vyplácí to měsíčně ode dne narození dítěte. Trochu jinak je to u svobodných matek. Podrobnosti jsou v zákonech: 117/1995 Sb. o státní sociální podpoře - pozdější předpisy, 88/1968 Sb.o prodloužení mateřské a přídavcích na děti…,463/1991 Sb. o životním minimu - pozdější předpisy.
Tyhle podrobnosti najdeš na internetu. Moc ti přeju (i nám ostatním), abychom byly nezávislé na pomoci od státu.
Ahoj Ája

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 09.10.03 07:49

Krásné ráno holky, ( sice počasí tomu nenazančuje, ale přece ) :-))))

PEPIGABO : a já Ti tak držela palečky. Furt jsem si myslela, že to je jen nějaký blbý náznak. No co, tak hlavu vzhůru. Máte před sebou další krásné snaženíčko :-))))) Jo jo některý nehody jsou fakt hrozný. Ty lidi to častokrát ani nepřežijou :-((( Náštestí to mje byla jen taková tukačka :-)))

SANDRINE : no já se vždycky přinutím jít cvičit. Sport mě prostě baví a je to fajn. A víš co Ti povím ?? Vždycky , když mě od MS strašně bolí bříško, tak jdu cvičit. Fakt to pomáhá a ani si neberu prášek na bolest !!! Chce to se jen přinutit ! :-)))))

Fantagiro

Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 09.10.03 09:41

Ahoj ATANER
S tou ovulací jsi četla dobře, o těch dvou až třech stupínkách. Ale u někoho, kdo má celkovou teplotu těla nižší, tak vůbec nemusí BT (ani po ovulaci) přesáhnout 37 stupnů, může se ti pohybovat z počátku 36,1 apod, a po ovulaci můžeš mít 36,8 nebo 36,9. Není pravidlo, že musí být přes 37, takže se neboj, určitě je to v pohodě. Jde o to, tam u tebe v té krivce ted najít ten skok, kdy teplota trochu klesla a pak prudce stoupla. Tak se zkus mrknout. Měřila jsem ji jen měsíc, a ted už nemusím, ale je to umění v tom umět hledat, to ti povím…
Přeji hodně štěstí a at máš brzy //…
Markytka.

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 09.10.03 09:44

Ahojky holčiny!

Tak jsem si taky 10 dní poležela doma v postýlce s nějakou virózou a dneska jsem první den v práci :o) Už jsem se docela těšila :o)

Tak jsme si s miláčkem koupili bytík. Moooc krásnej. V listopadu bude volnej, pak začnem makat na rekonstrukci a do Vánoc, doufám, bydlíme. Už se moooc těším :o)

Pepigabo: Příště se to už určitě povede :o) Nedělej si starosti. A těch 20 chlapů na starosti … téééda :o)

Všechny moc pozdravuji a přeju nádhernej den :o)

Pa pa pa

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 09.10.03 10:41

Ahoj holky,

tak jsem dneska posledni den v práci a zítra tradá ..... paráda, začínám se těšit, jak odtud vypadnu (myslím z práce, moc mě to tu nebere).

PEPIGABO: ty jsi taková moje souputnice, jak jsem slíbila, tak asi odlítám. Štve mě to, protože tenhle měsíc jsem měla příznaky tak za dvě těhulky. Holt psychika asi taky dělá svý. Ráno jsem kňučela manželovi v náruči, jak je to nespravedlivý, jak budeme na dovolený šizený o snaženíčko a on byl báječnej - prý to vůbec není důležitý a dovča bude nádherná, protože bude se mnou. No není sladkej? A tak se těším na čtvrtý měsíc tulení - jde to otěhotnět hned po MS? Bylo by fajn, kdybychom našeho broučínka počali v Turecku :-)))

AJO: otěhotnět parlament? To jsi mě dostala, ještě teď se směju :-)))) Jenomže jim by to nevadilo, v nemoci berou plný plat (prý si to chudáčci zkrouhli z půl roku na umrněnej měsíc, to asi zkrachujou), takže hádám, že v mateřství se jich 69% platu netýká a kdo ví, jestli se jich vůbec týká ten zázračnej rodičovskej příspěvek 2,5 tis.

BUDULÍNKU: Ještě k tomu stropu u mateřský (té co bereš 28týdnů) - strop je 12 tis a nějaký drobný. Je fajn, že jsi si našla kavárnu, dlouho jsi se tady neukázala.

TIF, MELISKO: kde jste?

ŠARLOTKO: takže se zotavuješ po nemoci? Jenom opatrně, já jsem častokrát vyšla poprvé ven a hned jsem zase onemocněla :-)

Sandrine

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 09.10.03 10:59

SANDRINE ,

nebud smutná !!!!! Máš báááječnýho manžílka. Važ si ho, protože takových moc není !!!!!
A teš se na další měsíc tuleníčka !! přeji Ti krásnou dovču a nádherně si tam odpočin. Budeme na tebe vzpomínat tady z té zimy.

Fantagiro

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 09.10.03 11:02

Ahoj holky,
jsem přítel Melišky, bohužel vám musím říćt, že je pořád ještě nemocná, ale pilně ji tisknu všechno co si tu píšete, už se na vás moc těší, snad už v pondělí bude zdravá, tak s váma poklábosí ona.
Mějte se hezky.

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 09.10.03 11:11

jéééééé ahoj,

no to je milý !!!! děkujeme za zprávu !!! tak jí moooc pozdravuj od mě a at se k nám brzo vrátí !!!!

hezký den
Fantagiro

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 09.10.03 11:29

A sakra, je mezi náma chlap. No, ten si asi musí myslet věci :-)

Melisko, máš fajn přítele, můj manžel by neměl odvahu naspat ani náhodou. V mý bývalý práci ho vůbec neznali, protože když mě vyzvedával, parkoval cca o dva bloky dál. Přijít do kanceláře - naprosto vyloučeno, to by asi umřel :-) Mám tam odtud hodně kamarádů, ale manžela nikdo nikdy neviděl. Došlo to tak daleko, že jsem se na moje loučení se svobodou dozvěděla, že vlastně ani nevěří, že se vdávám, protože jsem si toho záhadního pana Š. prostě vymyslela.

Sandrine

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 09.10.03 11:36

Ahoj kočenky,
dneska budu mít prácičku o nšco kratší, jdu s Kačkou na cvičení, prý má náběh na skoliózua chodí na nápravný tělocvik s taťkou. je fakt, že nevím co tam dělají a na co myslí, protože doma mi nejsou schopni ukázat jak přesně se to má cvičit a tak to budu muset vzít do vlastních rukou a tak se jdu koukat a doma budu s malou cvičit, a snad se to nemine učinkem.

Sandrine: tak to mě holka zlatá mrzí, ale zase se můžete tulit. Zítra ne tebe budu moc myslet, užijte si to s manžílkem co nejvíc to půjde, není nad pohodičku. Hned pio MS teoreticky otěhotnět i můžeš, ale záleží na OVU. Já si myslela, že si letos přivezu malého chorvatka a nic, no tak by mi stačil i opaváček, hlavně aby byl. Jinak máš doma asi super chlapa do nepohody a takových je dnes málo, šťastná to žena…

Šarlotka:ten nový byt musí být super a to zařizování, já bych to dělala pořád, ale penízky mě brzdí.A jak je velký a jaké úpravy budete dělat?

Ataner:na jakém cvičení jsi byla? Já teda cvičím, ale chvílema mám pocit, že důkladně ohoblovat by bylo účinnější a hlavně trvalé, ach jo.

Budulínek: Ono takový net v kavárničce taky není k zahození, tak nám napiš jaká je. a co nového v Ostavě?

Moly: pořád na tebe myslím a držím palečky, co malá už je po operaci? Prosím tě napoš, jsme všechny napnuté.

Fantagiro: A co naše bourající šéfová, co student je to lepší, pořád vaříš?

tady u nás je hrozná zima a pořád prší, br děsné počasí, chtělo by to postýlku.
Pepigaba

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 09.10.03 12:02

Ahojky,

právě obědvám sýrovou pomazánku pikantní s česnekem … je výborná, ale ten smrad v kanclíku … no doufám, že nikdo nepřijde :o) :o:o)

Sandrie: měla jsem jít do práce už v pondělí, ale moje svědomitá paní doktorka mě pro jistotu nechala doma až do středy (a to už jsem jen trochu pokašlávala a měla rýmu). Na druhou stranu, aspoň jsem si pořádně odpočinula, než začal nový pracovní maraton :o)
Ty se ale máš, že pojedeš do teplíčka, po MS se vám tam určitě zadaří :o)

Pepigaba: byteček jsme si koupili družstevní, je to 1+3, 64 m2, báááječnej :o)
Chci jen vybourat příčku spojující chodbu a obývák, původní majitelé tam udělali moc pěknou koupelnu, ale také maxi díru do kuchyně (sama o sobě je dost velká), takže tu bych chtěla přepažit obrovskými dřevěnými šoupačkami rozevíracími veprostřed. Pak už jen položit plovoucí a vymalovat a můžeme se stěhovat :o) Financování je taky trochu problém, byt jsme koupili hotově z vlastních zdrojů, ale na ty úpravy a nové vybavení potřebuji půjčku … asi využiju stavebko, jsou tam docela přijatelné podmínky … jedinej problém budou podfuky s fakturama (za ty korunky chcem dělat nejen úpravy, ale i pořídit elektro a vybavení) … no jsem na to zvědavá…
Ale hrozně moc se těšííím :o)

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 09.10.03 12:04

A manžílka máš opravdu báječnýho, ta podpora je super. Držím moc palečky :o)

Katcha
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 09.10.03 12:40

Ahoj holčiny! To je ale počasí, co?!

Fantagiro, hlavně, že se nikomu nic nestalo! Jsi šikula, že jsi hned zase řídila. Mě bohužel zatím nic a nikdo nedonutil k tomu, abych vůbec jezdila. Řidičák mám 12 let… A z přítelova vlažného nadšení z miminek si nic nedělej. Jednak má asi pořád starosti se školou a každý chlap je celý po..... hlavně z toho svého miminka teprve když se narodí.
Pepigabo, příští měsíc to už určitě vyjde a budeš mít letní miminko. Prý se v létě rodí hlavně kluci, aby jim nebyla zima :-))
Sandrine, otěhotnět můžeš teoreticky i při MS, záleží, kdy máš ovulaci. Jedna známá mojí kamarádky má prý takto 2 děti. Dlouho nemohla otěhotnět, už z toho byla nešťastná, při MS se opila a s manželem si to rozdali a bylo to! Podruhé zas nemohla otěhotnět tak to zkusili zase při MS a bylo opět mimi na cestě.
Tvůj manžel je asi podobný tomu mému. Taky ho nikdy nikdo z mojí práce neviděl, čekal vždy v autě. Navíc jsme se brali narychlo a tajně, takže se to i v práci dozvěděli až když bylo po svatbě. Naštěstí jsem pak přijela na návštěvu do práce s miminkem :-))
Zdravím všechny ostatní snažilky a předsnažilky, přeju všem čekatelkám //
 Katcha

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 10.10.03 13:59

Ahoj holky, dneska je tady nějak mrtvo. Zato u nás to žije, máme vyhlášenou mimořádnou pohotovost a tak dneska žádné užívání si s manžílkem, ale tady v práci. No užívání, co já vím co se tady bude dít. Máme to vyhlášené od 12:00 a konec neznámo kdy, prostě paráda, snad nám dovolí spát v noci (teda s tolika chlapama jsem ještě nespala chi, chi, chi). tak rodinku mám na telefonu, manžílek to uzavřel slovy super já jdu na pivo, no to je opora. Holky pomoc já chci domů a ne tady trčet, jo a to prý jsem ještě nebyla na vojně, já je prdím oni si v tom libujou.
Zatím čusek, já tady budu celý den a noc a den… tak mě nenechte samotnou.
Pepigaba

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 10.10.03 14:05

AHOJKY PEPIGABO,

teda Ti jsou na Tebe oškliví :-))) Já bych Tě tam takhle nenechala. Máš být hezky doma u kačky a hotovo a nééé takový akce :-))) Já jsem zase začala brát HA, ale nevím jestli je to dobrý nápad. Už pátý den co to beru mě furt bolí žaludek a všechno stojí za houby. Pokud to nepřejde, tak se na to vykašlu a pokud miláček zatím nechce mimi, tak at se snaží on !!!! Já bych mimi klidně brala, tak nevím proč zrovná já bych se měla cpát hnusnýma hormonama :-((( No nemám pravdu ?
To počasí mě taky docela ničí. Je to zoufalství taková zima. V Krkonoších je už půl metru sněhu...... uuuuááááááá.

Fantagiro

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.03 15:42

Ahojky holky,
tak se zase hlásím z I-kavárny.

Ájo, jsi príma, moc děkuju za to vysvětlení. Teď už v tom mám jasno. Teda, ale je to pěkně hnusný. Musíme začít šetřit, abychom měli na hypotéku, leasing nájem a nemuseli se chodit pást. Mám pocit, že stát dělá všechno pro to, aby se rodilo ce nejméně dětí. fuj!!

Sandrine - přeji krásnou dovolenou. Nenechej si ji ničím zkazit, užívej si a přijeď krásně naladěná. I tobě děkuju za doplnění informací ohledně mateřské.

Pepigabo - jak se máš? Nezbláznili se tam ti chlapy? No jo, oni se starají o rodinu úplně jinak než my. že? Pokud oni nepřijdou domů, tak se zase tak moc neděje, ale co my? U nás doma, když mamča někam odjela, tak jsme se týden živili vajíčkama a lunchmetem s bramborovou kaší. Taťka neumí pomalu ani čaj, natož vyprat nebo vyžehlit.
Co to naše kafe? Musím se přiznat, že neumím moc řídit, ale pokud by si nemohla přijet snad to nějak zvládnu. Kromě úterý můžu skoro pořád, takže se můžeme domluvit.

Fantagiro, jak je to s těmi fotkami na rodině. Pořád se na ně nemůžu dostat.

Holky mějte se krásně a v pondělí ahoj.
Budulínek

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 10.10.03 20:04

Ahoj Holky,
já už psala jednu zprávu, ale někde se mi ztratila, jsem já trdlo. Tak a všichni normální lidé jsou už doma a mají pohodičku a já tady jako pako sedím v uniformě, už teď bych spala a abych se nenudila, tak dokonce pracuji taď v pátek a skoro je večer, no blázinec.
Fantagiro: já jsem nikdy nebrala HA, nejsem přivrženec ládování se prášků a naštěstí jsem se vždy dohodla s partnerem na ochraně, ano byl to gumárenský průmysl (já tomu říkám pláštěnky) a bylo k spokojenosti obou stran. No a navíc po rozvodu jsem žila nějakou dobu sama a tehdy braní HA bylo zbytečn. A jinak můžeš přítele potěšit, už vymysleli HA i pro muže, tak se nemusíš trápit a přenechat odpovědnost druhé straně. Už se těším na jeho reakci!!! A je tady ta druhá příjemnější varianta a tou je mimi a to by bylo to nejlepší.

Budulínek: to kafčo platí, když mi dáš nějaký kontakt na mojeho majlíka, samozřejmě jestli chceš, tak se domluvíme. Já řídím strašně ráda, je to dobrý relax.Aa s tím šetřením na děti máš pravdu, pokud se podaří mimísek tak se asi půjdeme pást a nebo musím brzo do práce. máme spousty splátek a úvěry, kupovali jsme nějaký byt a přestavovali ten, ve kterém bydlíme.Tak uvidíme.

Musím končit, vyjíždíme, určitě to bude v TV, je to celorepublikové.
Pa Pepigaba

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 13.10.03 09:10

Ahojky holky,

PEPIGABO : tak jaký byl výcvik ? Doufám, že jsi to přežila vše ok !! A co rodinka doma ?? Taky to zvládli ? :-)))) Já tu HA neholdám brát dýl jak 10 měsíců. pak chci mimi !!!!! A pokud to on nebude respektovat, tak nevím co budu dělat. Snad se umoudří !! To víš, že bych to nejraději nebrala a měla mimi jenže s těma chlapama je to fakt složitý !! :-(tak uvidíme.

Tak holky, jaký byl víkendík ?? U mě v e znamení odpočinku a bylo to moooc fajn. Včera jsem byla v kině s přítelem ńa " kašlu na lásku " Byla to praštěná romantická komedie,a le celkem hezký. i jsem se u toho zasmála :-)))

MELISKO : tak co je s tebou ??? Už by jsi měla být zdravá, ne ???

MOLLY : tak jak to vypadá s Natálkou ??? Nic jsi nám nenapsala a já na vás pořád myslím jak to obě zvládáte !! Ozvi se.

FANTAGIRO :-)

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 13.10.03 09:38

Ahoj holky,

tak já se hlásím po kratší pauze - byla jsem nemocná - nějaká chřipajzna mě skolila - do práce se mi vůbec nechtělo, ale sem k vám jsem už moc těšila - takže hádejte, co byla první věc, kterou jsem udělala, když jsem přišla do práce - no jasně - pročítám všechny vaše minulé příspěvky a snažím se alespoň trochu zorientovat.

ataner - všechno nejlepší k dnešnímu svátku!!!! Hlavně hodně zdraví a dobré pohody, všechno ostatní už se pak podaří ((((((((((((-:!!!!

Sarlotko - moc gratuluju k novému bydlení - taky jsem letos zařizovala naše nové hnízdečko - tak ať se Ti vše podaří, jak si přeješ a hlavně ať už slavíte Vánoce v novém!!!!

Sandrine - alespoň na dálku Ti posílám pozdrav a přáníčko krásné dovolené!!! Už se moc těším na zážitky, až se vrátíš!!!! A jak psaly holky - máš opravdu prima manžílka!!!!

Melisko - no teda to musím smeknout pomyslný klobouk - zpravicka od pritele - to je rarita - tak jenom doufám, že už jsi opravdu v pořádku a že se tady brzy objevíš.

Pepigaba - s tím cvičením, jak ani jeden neví, jaké cviky se mají cvičit - to si dovedu živě představit - můj manžílek je taky takový - občas se taky musím do něčeho vložit, aby se to konečně pohnulo ((((((((((((-: Takže moc moc moc držím palečky, aby tvé Kačce pomohl a bylo v pořádku. A taky doufám, že tě tam na té pohotovosti moc netrápili a brzy tě pustili domů!!!

Fantagiro - jsem ráda, že jsi nehodu přežila v pořádku a je mi moc líto tvého odletu na MS. I když ve skrytu duše se musím přiznat, že když jsi poprvé napsala, že jsi možná těhu, tak jsem si říkala, co si tady bez naší šéfové počneme!!!! Je mi to opravdu upřimně líto, ale sobecky musím přiznat, že je prima, že tady s námi budeš i nadále, protože Tě máme opravdu rády šéfová naše. Jaký by to byl deníček snažilek od Fantagiro bez Fantagiro (((((((((((-: Doufám, že mě chápeš.
Jinak ještě k těm hormónům - jestli Ti po nich opravdu nebude dobře, tak se na to vykašli a přestaň je brát - sice jsem je taky jako mladší brala, ale je to, dle mého názoru, velký zásah do organismu, a tak kor když se chcete příští rok začít snažit o mimi, tak bych je nebrala. Já už je asi tak tři roky neberu - s manžílkem taky jako psala Pepigaba - používali jsme kondomy - já tomu zase říkám košilky a taky je to prima. Tak držím palečky, ať to s přítelem vyřešíte ku obé spokojenosti (((((((((-:

Sice jsem po „nuceném“ odpočinku, ale holky, mě vám bylo doma tak dobře - vůbec jsem se do práce netěšila, tak jsem jenom ráda, že venku svítí sluníčko - to mě nabíjí pozitivní energií. Tak se mějte prima a hezký celý týden - ať se vám podaří všechno, co jste si naplánovaly.

Hezký den

Tif

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 13.10.03 10:07

Ahoj holky,
tak vám povím, to byl zase víkend, být jich pár, tak jsem zcela odrovnaná. Cvičení bylo šílené, tak já byla poprvé v bordelu, ano ve veřejném domě. Spolu s policajtama jsme se účastnili čistky na prostitutky, pasáky a podobné, poliši byli ozbrojení pozuby - neprůstřelné vesty, přilby, samopaly a všelijaké zbraně, no holky já měla docela strach, prý tak byli ozbrojeni kvůli ruské mafii. No já to přežila, byla sranda, jedna z „pracovnic“ tvrdila, já tady nepracuji, já jsem tady s AVONEM, jo o půlnoci v kalhotkách a na barové židličce. Když jsem to nad ránem vykládala manžílkovi, tak nechápal a uzavřel to slovy " no super být v práci, mít to zaplacené a strávit noc v bordelu to se může stát jen tobě" a usnul. Já se chvilku prospala a celé dva dny byla na školení a tak dneska piju jedno kafe za druhým a spala bych jak šípková Růženka. Kačenka je dneska s taťkou doma, je nachlazená a dál se uvidí, ale já jsem tak hotová, že snad s ní půjdu na paragraf i s rýmou, no co aspoň budeme spolu a užijeme se.
Tak se při pondělku mějte fajn a hlavně ať nám to utíká co nejrychleji.
Jo a ještě něco, víte, jak jsem vám psala, že se soudím o malou s jejím otcem, tak na poště mě čeká doporučený dopis a já tuším, že už je to předvolání k soudu a to krajskému, už teď je mi z toho nanic, mám snad strach jít i na tu poštu. Vím, že před tím neuteču, ale už na to nemá nervy a žaludek, fuj.
Pepigaba

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 13.10.03 10:39

Ahoj hoky,
tak už jsem konečně zdravá! Tááák jsem se na vás těšila :-)).
Musela jsem ještě přečíst poslední komentáře a už se můžu připojit.
Jinak děkuji za pochvalu přítele, on se nabídl sám, že vám napíše. Tak jsem mu dala podrobné instrukce :-)). Ale nebojte, rozhodně nás nečte, to bylo vyjímečně :-)).
Já už jsem docela ráda, že jsem v práci, protože jsem opravdu celou dobu ležela. Nemohla jsem se zbavit teplot a byla jsem pořád unavená, takže jsem ani nic nedělala a jenom ležela a cpala se. To je zajímavé, chuť k jídlu mě nepřešla :-))).

FANTAGIRO bylo to opravdu napínavé, co se týče tvých dvou čárek a pak té bouračky. Jsem ráda, že se ti nic nestalo a ty dvě čárky k tobě přijdou určitě v tu nejvhodnější chvíli, kdy si to oba budete co nejvíce přát. Třeba pak budeme těhotné spolu :-))). Mě teda prášky nic nedělají, ba naopak nemám skoro žádné bolesti při MS a pleť mám taky mnohem lepší. Ale doktor mi slíbil, že je to poslední balení, co mi dal a že pak budeme těhotnět. Hezky mi to naplánoval, viď. Řekl mi, abych to příteli vysvětlila tak, že přerušíme braní prášků těhotenstvím :-))).

ATANER: přeji Ti také Vše nejlepší k svátku a ať se ti splní tvé velké vytoužené přání :-)))

SANDRINE: také ti přeji krásnou dovolenou a přivez nám trochu toho teplíčka sebou. Minulý týden jsem opravdu byla ráda, že jsem moc nemusela ven. To byl hnus fialovej.

PEPIGABO: jsem ráda, že jsi to ve zdraví přežila, já bych se držela co nejdál vzadu a mysleli by si, že tam střílím, jak by mi cvakaly zuby strachy :-)))). S tím avonem jsi mě pobavila, taky ho prodávám :-)). Doufám, že ti to s tím dopisem dopadne dobře, nějak jsem ten komentář přehlídla, co se týče malé Kačky. Tak si ho pak dohledám. Jinak s tím paragrafem se ti vůbec nedivím, klidně bych si ho vzala, aspoň si od práce oddychneš a užiješ si Kačku.

Musím zase pracovat, ta práce mi bohužel neutekla a trpělivě tu na mě čekala.
Jinak vás všechny moc zdravím.
Meliska

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 13.10.03 10:46

Ahoj Melisko,
tak tě tady zase vítám.No pevně doufám, že to přítel nečetl, protože by se asi divil o čem všem tady plkáme, je to pro nás super odreagování.Přítel musí být asi fajn chlap, když ti vychází tak vstříct. Tak dávej na sebe pozor, ať nechytněš zase nějaký bacil co by tě bacil.
Pa Pepigaba

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 13.10.03 10:53

no táááák se mit o líbí, když je tu zase živo :-)))

TIF : díky díky díky za pochvalu mé šéfovské funkce :-))) Udělala mi radost. Já tu HA na doporučení lékaře mám brát do té doby než se budeme chtít rozmnožit, protože jsem po operaci slepáku v únoru a musím se vyhýbat zánětům a HA chrání před zánětama malé pánve, takže to vydrzím :-))

PEPIGABA : jo počkej to mám pocit, že tuhle razii jsem viděla v televizi… hihihih… bylo to jak z nějakého amerického filmu :-))))) Hele at nechá Tvůj bývalý mažel těhle blbostí !!!! Dítě má být u mamči a at se do toho neplete !!! Já vím, že se mi to říká, :-((( Ach jo. Když náš stát je tak nespravedlivý. Moc Ti budu držet palečky,aby malá byla s Tebou !!!! mooooooc na tebe myslím.

MELISKO : no to jo doooost, že jsi taky přišla. už bylo na čase :-))))) To ti to Tvůj doktor moc hezky naplánoval. Je to moc milé :-))))) Třeba fakt budeme těhotné spolu. Ježiš já se táááááák těším :-))))
Tak ještě odpočívej. Nesmíš to ted moc přehánět s prací. jsi po té nemoci zesláblá !!! To máš příkazem od šéfové :-))

Fantagiro

ataner1
Povídálka 48 příspěvků 13.10.03 21:23

Ahojky holky!
Víkend byl docela fajn. Byl u nás tatínek a babička. Já jsem v neděli odletěla na MS. Nic jiného jsem nečekala. Bolesti jsem měla hrozné. Málem jsem tloukla hlavou do zdi. Pak mě ale napadlo vyzkoušet ten velký balón. A mě se alespoň trošku ulevilo. A tak mě napadá dotaz. Holky, co berete vy? Ibalgin nezabírá, Algifen také.
Se snažením pravděpodobně přestanu na dobu neurčitou. Vypadá to, že manža bude bez práce. Jenom ať není brzo sníh, ať se máme kde pást.
TIF, MELISKO, děkuji za přání k svátku. Moc potěšilo. Dnes si na mě vzpomnělo hodně lidí, dokonce jsem měla zahlcený mobil SMS. Můj nejlepší svátek.
PEPIGABO, doufám, že tě nekomolím. Ten popis akce byl zajímavý. Také dělám Avon, ale takhle mě ho prodávat nenapadlo. Jo, člověk se pořád dozvídá něco nového. A popis cviků v kalanetice Ti raději pošlu e-mailem. Tedy, pokud to ještě pořád chceš vědět a nevadí ti to.
Přeju hezký začátek týdne.
 ataner

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 14.10.03 07:40

Ahoj Ataner,
za ty cviky budu moc ráda, jsou třeba na noje špečky. Já totiž když se nehlídám a jsem v pohodě (což teď) jsem tak přibírám a to je zrovna teď. Nabrala jsem pár kilíček a už to není ončo. Já kdysi před Kačenkou vážila skoro 80 kg, ale pak jsem měla problémy v prvním manželství a shodila, díky nervům 25 kg, ale to jsem vypadala jak z koncentráku, měřím 173 cm. No a od té doby se mi docela dařilo váhu s mírným posunem nahoru udržovat, vždycky když byl stres, tak šla sama dolů, ale teď jsem v pohodě, manžílek vyvařuje a já nabírám a kulička nechci být. A jak jste na tom vy a hubnutí, no jak jsem viděla šéfovou, tak tam to nehrozí.
Ataner, ta přestávečka ve snažení mě moc mrzí, ale rozumím ti a doufám, že se to brzo vyřeší, a o sněhu neuvažuj. S bolestma při MS jsem nikdy neměla problém, tak nemůžu radit.
Pepigaba

Jsem skleróza, tak ti přeji , byť opožděně všechno nejlepší k svátku a mimíska k tomu.

Kajdula1
Kecalka 239 příspěvků 14.10.03 09:54

Nazdárek holčiny!!!
Hlásí se jedna ze ztracených dcer:o)))Byla jsem zase v té práci, kde není netík:o((Ale teď jsem tu......
FANTAGIRO: Velitelko naše!Naposledy, když jsem byla na netíku, tak jsem četla Tvůj příspěvek o //..........A ří­kala jsem si přesnažilka..­.......a na to šup těhule..........no jupííííííí...­.......a teď jsem četla Tvé poslední příspěvky o MS. Princezničko, vím, že je to strašné zklamání, ale..........­........když čtu o Tvém příteli, říkám si, že miminko určitě čeká na dobu, kdy on bude prosit Tebe,aby mimi bylo. No jo, chlapi!Věčné téma.........­....Teď jsem si pořídila knížku „Proč jsou muži z Marsu a ženy z Venuše“ a uklidňuju se tím, že jsou opravdu trošku jiní:o)))Můj manžel mi ohledně miminka přijde podobný, jako ten Tvůj.........­....chvíli to vypadá, jako by se nemohl dočkat a pak..........­.....Však ono se to změní, jsme přece silné holky, tak to by bylo aby nebylo:oDDD
S tou Tvojí bouračkou jsem byla pěkně vykulená!!!Mám za sebou něco podobného....­......Jen s tím rozdílem,že ačkoliv jezdím OPRAVDU velmi opatrně a pomalu, mně pod auto vletěla holka na kole.........­...Hrůza a děs, během vteřiny úplně pomotanej život.........Je to už sice asi 4 roky, ale husinu z toho mám pořád......
TIFANI:Vítám Tě zpátky po nemoci - ty viry jsou teď opravdu šílené:o(((
MELISKO: Tebe taky zdravím už konečně uzdravenou:o)Tvůj přítel si opravdu zaslouží velikou pochvalu!!!
ATANER: To mě mrzí, že manžel bude bez práce.No možná to není 100% a snaženíčko nebudete muset odložit!A určitě je šikulka a práci si brzy najde a LEPŠÍ!!!:o)))
SARLOTKO:Moc gratuluji k novému bytečku!!!Jéé­ééééééé teď se budeš moc „vyřádit“, viď?To zařizování a věci okolo, to mě strašně baví...........
A copak naše těhulinky???Ki­kinko, Diny, Jiti?:o))))
A co nového u mně? Pozemek je bohužel pořád v řešení.....­.......Ale snad se to blíží ke zdárněmé konci:o)
Po zdravotní stránce u mně nic moc, myslím, že se na mne chystá nějaký bacil. Minulý týden mě pořád bolelo bříško, tak jsem se vydala k paní doktorce. Objevila mi velkou cystu, jsem z toho taková přešlá.......­....Ale doufám, že všechno bude O.K.
Včera v noci se nám v rodině narodilo miminko - synoveček Honzík. A mé hormony se tedy projevují!!!Chvíli radost, chvíli smutek a slzičky a tak to pokračuje i dneska:o(((

Tak pro teď je to asi vše, práce čeká a já se hned jak to půjde ozvu!

Pa pa Kajdula

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 14.10.03 11:55

Ahojky Kajdulo, :-)

no už jsem si říkala co je s Tebou. Před chvilkou jsem dopsala nový díl deníčku a psala jsem tam co je s Tebou, aby jsi se taky ozvala. takže se mi ulevilo, že vím, že žiješ :-))) Taky jsem už měla cystu. nebyla jsem z toho nijak nadšená. Naštěstí to byl takový ten druh cysty co sám odešel :-))) Ale tím způsobem, že mi při vyšetřování praskla. Doktor mě pak vzal na UTZ aby viděl jestli tam není nějaká volná tekutina. Naštěstí vše ok. Ale od té doby mě furt bolelo bříško. tak jsem musela absolvovat laparoskopii loni v létě, aby se ukázalo co to bylo. Po gynekologické stránce vše ok. Jen pár srůstů na pravé straně ( nejspíš po té cystě ) no ale bříško bolelo dál a tak jsem letos v únoru absolvovala další laparoskopii ( tentokrát na chirurgii ) DIAGNOZA : chronický zánět slepého střeva !! od té doby vše ok a já jsem v pohodě. Jen na sebe musím být opatrná abych nechytla nějaký zánět po těch vše operacích. tak bud v klidu a doktorka to určo nějak vyřeší. Vždyt chceš mít přece brzo mimi, ne ?
Tak přeju , aby se tě ten bacil brzo pustil.
Měj se krásně a zase swe ozvi.
 papa

fantagiro

Vložit nový komentář