Deníček Fantagiro a ostatních snažilek 9.díl

Snažení
  • Fantagiro
  • 22.10.03

AHOJKÝÝÝÝÝ HOLKÝ, :))))) tak je tu zase úterý a já píšu další díl deníčku. Týýý jooo. On je to už devátý díl. to nám to letí. Jsme tady pěkná skupinka. Pár holčin se u nás ani moc neohřálo a už jsou v deníčku pro jarní miminka. Je krásný, že se něco děje.

Dneska nevím jak bude ten deníček vypadat, protože nemůžu pořádně psát. Držím totiž palce MISSORCE, aby ten testík to dkterého jí manžílek dokope byl pozitivnííííííí !!!!!! Moooooooc jí to přeju. Jsem napnutá jak kšandy, které na sebe cpe nějaký tlustoch :-))))))) nééé vážně. Připadám si jak malé dítě, které se těší až rodiče otevřou dveře pokoje a před ním se objeví vánoční stromeček, který rozzáří celý pokoj a pod ním spousta dááárečků. Přesně tak si ted připadám a to se nejedná o mě. teda já nevím co budu dělat až budu aktivní snažilka.to si snad okoušu ruce :-))))

Můj víkendík byl v sobotu pracovní. byla jsem u rodičů a pomáhala jsem mamce na zahradě. zazimovává atd. bylo to moc fajn akorát byla strašná kosa, takže jsem po celém dni nevěděla, že mám nějaké ruce a nohy. byla jsem totálně zmrzlá a večer se to začalo projevovat. začalo mě pekelně bolet v krku. Nemohla jsem ani polykat. fakt jsem se začínala děsit, že je to začátek angíny. Takže jsem si řekla, že to během neděle musím zažehnat. A taky že jo. Celou neděli jsem poslušně ležela, vařila si litry čaje. Dávala si vymačkané pomeranče a citrony a cpala jsem se kiwi. :-))) A hele ono se to fakt leklo a přestalo to. Dneska sice furt kejchám,, ale to mi připadá v tomto šíleném počasí normální. takže zbytek nějakých zárodků jdu dneska vypotit do posilovny. :-))))) Jdu tam se svojí mamkou :-)))) Ona se totiž rozhodla, že já mám pevnou vůli a vidí, že fakt chdoím pravidelně cvičit, takže mám být její trenérka a budeme spolu chdoit 2× týdně do posilovny a já pak chodím ještě na ten aerobic. to ona ne. Bylo by toho na ní moc. Tak jsem zvědavá jak bude funět a nadávat mi, protože já neslevím :-)))))))) Bude mít co chtěla. hihihihihi..... Jsem přísná. tak Vám zítra povím jak fnukala. hihih a néééé, že jí budete litovat !!!!!!!

MISSORKO : takže ještě jednou mooooc držím palečky a hned jak otestuješ prosím zpráááávu !!!! jasný ?? A šéfový se neodmlouvá. :-)))))

MOLLY : jsem moc ráda, že jste obě v pořádku a že Natálka je už doma. takže ted už nebrání žádný stres tomu, aby se k tobě nastěhoval mimísek. držím palečky, aby jsi dopadla u té nové doktorky dobře. :-))

MELISKO : teda z tebe bude hotová tanečnice. Věřím, že to je asi pořádná zábava a určitě se tam nasměješ :-)))))

SANDRINE : hele holka necahctáš se tam na tý dovolený už nějak dlouho ??? my tady máme tak hnusně a ty se tam furt vyvaluješ. At žije spravedlnost !!! :-)))) Nééééé já Ti to mooooc přeju. Vždyt už bylo na čase, aby jsi si odpočinula.

PEPIGABO : tak co dělá naše hasička ? :-))) Co Kačka ? Už je zdravá ? Jak pokračuje snaženíčko ?

BUDULINKU : těšíme se na fotečky !!! :-))

KAJDULO : tak jak sji dopadla u pí doktorky s tou cystou :??????? víš už něco ?

MISENKO : ty se fakt neboj tééé laparoskopie. Já myxslím, že tě ty bolesti přejdou samy od sebe a kdyby ne, tak ten zákrok fakt nic není. Vím o čem mluvím. Tak neboj.

Holky je Vá s tsrašně moc a já musím taky kromě emimina pracovat :-))))) I když bych raději seděla jen na těchto stránkách, tak to nejde :-))))

takže na všechny které jsem zapomněla se omlouvám. KIKINKO, ATANER, MAXI atd...... !!!!

mějte se krásně a těším se na Vaše přííspěvky.

Páá Vaše sluníčko Fantagiro .-))

Hodnotilo 1 lidí. Score 1.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Missorka  22.10.03 06:08

Ahojky sluníčková šéfová,

jsem první, ale není to žádné překvapení, poslední dobou ráno nějak špatně dospávám. :-) Děkuju za poznámku v deníčku a ještě víc děkuju za všechnu podporu, kterou tady na emiminu cítím, mám pocit, jako bych s sebou pořád měla houf dobrejch kamarádek co mi drží palce, strašně moc to pro mě znamená :-)))

Odlet stále nikde, žádnej MS příznak, žádnej těhu příznak :-) Je to veselý a napínavý, muž mě pozoruje a oslovuje v množným čísle (zejména na to „miluju vás“ bych si fakt zvykla) :-)) Já se snažím držet při zemi a říkat si, že to ještě nemusí nic znamenat, ale občas dovolím svojí dušičce odlétnout do těch úžasnejch představ, že ten mimís v tom bříšku fakt je, a to je potom paráda.

Mám vás moc ráda. Jo, a mimochodem - nemohly bychom se (aspoň některé) vidět???? :-) Myslím, že by to bylo skvělý.

Krásný den přeje napnutá Missorka :-)

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 22.10.03 07:52

Ahojky holčinky, zdraví vás snažilka od vede (od Montičky) :-)))))
Misorko přeju hodně štěstíčka a držím palečky, aby se ti na testíku objevily pořádně tlusté čárečky :-)

Fantagiro teda obdivuju tvojí mamku, takhle se odhodlat do posilky to je super.

Mějte se všichni moc krásně ahojky Maru

 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 22.10.03 08:34

Ahoj holky snaživý,
nový deníček je super!!!!!!!

Fantagiro: ta tvoje mamina musí být asi stejné číslo jako ty, ale klobouk dolů před ní. já se nemůžu pořád dokopat k cvičení mimo domov a tak se mordím aspoň doma a v práci chodím do posilovny, ale výsledek zatím nic moc.

Missorko: nechávej svoje myšlenky častěji ulítávat, je to přece krásné to snění a představy a i to čekání. Moc ti držím palečkya hele nechceš se už testnout, my jsme tady snad víc napnuté než ty, že jo Fantagiro. A s novým seznámkem počkáme až se testneš, ju.

Slunce v duši přeje vaše Pepigaba

 
Anonymní  22.10.03 09:14

Ahojky holky,

tak ted k mojí mamce :-))) včera funěla a škemrala jak malý štěně, ale já jsem byla nekompromisní, tak ted čekám, kdy mě začně bombardovat mailama , že se nemůže hýbat … hihihihihihihih . Já jsem cvičila taky svůj obvyklý trénink, takže se cítím jako vždy skvěle. :-))))))

PEPIGABO A MARU : ona by se jinak sama taky nedokopala. kdybych s ní nešla já, tak by se na to vyprdla :-))) Takhle ví, že mě to odříct nesmí. chi chi :-))))))

MISSORKO : bože já jsem fakt jak kšandy. Budeš teda testovat zítra ? prosím prosím. Užžžžžžžžž :-)))))) Hned nám musíš říct výsledek. Slibuješ ?
No já myslím, že bychom se mohli vidět. Určitě by to byl skvělý nápad. ty jsi z Prahy, vid ? :-)

Fantagiro :-)

 
Missorka  22.10.03 09:57

Ahojky,

jsem kousek od Prahy, ale v Praze pracuju, takže srazík není problém. Bylo by to skvělý :-))

Cop se TT týče - my se s mužem dohodli, že až budou // hodíme áčko z práce :-)) No, a to by se nejvíc hodilo právě v ten pátek, takže to musím vydržet, i když červíček ve mně hlodá… :-)
Mám vás ráda.
 Peta

 
Anonymní  22.10.03 10:11

jéééé to do pátku nevydržím. Ale dobře. Budeme se modlit s tebou !!!!!!! :-)))) Tak se nějak můžeme domluvit na ten srazík. Jsem zvědavá kolk by nás tam bylo. Možná jen my dvě… hihihihihihihi

fantagiro

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 22.10.03 10:17

Ahoj holky,
zdravím v novém deníčku. Já jsem včera byla tančit a potom jsem se cítila fakt skvěle, taková celá uvolněná. Šla jsem do schodů a přišla jsem si jak na pérkách, bylo to zajímavé :-))). Ale když začneme něco opakovat, co jsme dělali minulou hodinu, tak mi přijde, že to dělám poprvé, než se do toho zase dostanu. Ale je to holky komedie. Chodím tam ještě s kamarádkou a když se na ní podívám, musím se začít smát. To fakt nejde!! Vypadáme strašně komicky. Učitelka tancuje elegantně a my jsme jak postřelený :-))). Zatím se tomu nedá říkat tancování, spíš stojíme na místě nebo chodíme a různě se kroutíme. Když přijdu domů, tak mi přítel říká, tak mi něco ukaž. Ale to fakt nejde, vůbec se na to necítím, že bych mu mohla něco ukázat. Zatím se snažím přijít na to, jak pohybovat jenom pánví a zbytek těla nechat tam kde má být.

Fantagiro: tak moji mamku bych nikam nedostala, natož do posilovny. Už jsem jí kolikrát říkala, že si půjdem zaplavat nebo ať se mnou chodí cvičit. Ale to bych ji musela naložit, převlíknout a pak by možná šla, ale bylo by to po zlém né po dobrém :-)).

Missorko: aaaaaaaaaaaž v pátek, no dobře, tak my to vydržíme :-)))))

Meliska

 
Missorka  22.10.03 10:19

Melisko,

je skvělý, že si užíváš tanečky. :-)
Já se taky pátka si nedočkááááááá­áááááám :-)
 Peta

 
Anonymní  22.10.03 12:42

Ahojky straaaasne drzim palecky at jsou ty carecky pekne tlusty :-)). kopretina (snazilka nakukovatelka)

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 22.10.03 12:47

Můžu vědět , který debil sem napsal ten poslední komentář s tím : TO DOUFAM, ZE SE TAKY NEDOCKAS !!!!! ?????? A navíc prýs mým podpisem jako nepřihlášenou ???

Chce mě někdo naštvat ?????????

MISSORKO : to co je tu napsané jako poslední sem nepsala já. Někdo se mě tu snaží naštvat a to se mi nelíbí.

FANTAGIRO :-)

 
Missorka  22.10.03 13:02

Ahoj princezničko,

to by mě teda taky zajímalo, protože pak to tedy není moc vtipný. Já to nejdřív vzala jako, že mě pokoušíš, abych testovala dřív, že mě ponoukáš nevydržet do pátku (ty tendence mám) :-))
Vím, že si tady s holkama přejeme jen to nejlepší, takže se na ten příspěvek vykašleme!!! :-)
Nenaštvávej se a buď v pohodě, teď pádím ke kamarádce podívat se na čtrnáctidenní miminko a taky to chci vzít přes lékárnu pro TT :-))) (Kdyby něco, pošli smsku)
Měj se hezky.
 Peta

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 22.10.03 13:10

no já taky nevím kdo to byl. každopádně všechny víme, že z našeho deníčku by tohle nikdo neudělal. A ten kdo to udělal a je srab se podepsat svým jménem, tak je ubožák. Vtipné to vůbec nebylo !!!!!!

Tak si užij 14 ti denní mimi a už okoukej co potřebuje… hihihihihih… A v lééékarně jen samé pozitvní testíky !!! jiný nekupuj. :-))))

pááá FANTAGIRO :-))

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 22.10.03 15:38

přeju moc štěstíčka v testování pořádné dvě čárky tlustice :-)))))))A hnedka to sem napiš a´t se můžem radovat. Maru

 
Missorka  22.10.03 19:16

Marunko :-)

štěstíčko potřebujeme každá. Tobě ho přeju plnou náruč a dej taky vědět jak jsi dopadla… :-)
 P.

 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 23.10.03 07:55

Holky, co je to tady za blázinec, můj komentář neodešel a objevit se tady týden starý včetně deníčku, to je divné!!!!!!!!!
Pepigaba

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 23.10.03 08:05

Je to nějaké divné a co tu dělá ten starý deníček. Koukala jsem jak blázen, když jsem sem vlezla.
Meliska

 
Missorka  23.10.03 08:08

Kočky,

mám pocit, že nám někdo dělá pěknej guláš v deníčku. Nejdřív někdo poslal komentář a podepsal se nepřihlášená Fantagiro, ačkoli šéfová o něm vůbec neví a pk sem někdo nakopíruje straý komentáře a věci. zajímalo by mě, co se tu děje. :-((
Ale jinak - úsměv na líčka - protože už je čtvrtek a za chvilku je tu víkend!!! :-)
Krásný den.
 Peta

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 23.10.03 09:13

Ahojky holky,

ted jsem se konečně dostala na net a nestačím zírat. Fakt by mě zajímalo kdo může být tak škodolibej !!!!!!!!!!! Nelíbí se mi , že nám někdo kazí deníček. To je tu nějaká závist či co ? každopádně bud AT TOHO TEN SRAB NECHÁ NEBO AT SE PŘIZNÁ KDO TO JE !!!!!!!!!!!!!!

MISSORKO : fakt to nechápu. Každopádně se užžžžž mooooc těším na zítra až nám oznámíš dvě čárky !!! já se nemůžu dočkat :-))))

Fantagiro

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 23.10.03 09:25

Peto,

koukala jsem k nám do fotoalba a viděla jsem tam tu maličkou. Ta je tááááááááák krásná :-))))) Ty už třeba takovou budeš mít za 9 měsícůůů :-))) hihih.. Fakt je úúúžasná. děkujeme .

Fantagiro

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 23.10.03 09:44

AHojky holčinky :o)

Přeji krásný den :o)

MISSORKO: Moc držím palečky a už se nemůžu (asi jako všichni :o)) dočkat zítřka, až nám dáš zprávičku, jak to dopadlo :o) Budeš určitě novopečetěná těhulka :o)

Fantagiro: Ahojky šéfová, já svou mamču začala tahat na plavání a perličky … zrovna včera jsme byly, snažila se se mnou držet tempo (ačkoli jsem jí od toho už chvíli zrazovala) a pak jí chytla taková křeč do nohy, že málem nevylezla z bazénu … Takže ona zbytečná aktivita někdy taky škodí :o) :o:o)

Pa pa pa

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 23.10.03 09:44

Ahoj holky,
tak uz je mi konecne lepe, v krku uz zase tak moc neboli a ryma se uz taky ztratila. To bude asi tim ceckem, kterym se laduju. jelikoz se uz daji koupit mikulaske mandarinky a ty ja miluju. Mnam.

MISSORKO: ja se pridavam a drzim moc moc palecky, aby tam ty dve // byly.

FANTAGIRO: Na provokatele se vykasli. Chce te otravit a vsechny ostatni taky. Nejlepsi je nereagovat. Ale je to fakt trapne.

Tak holky paaaa

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 23.10.03 10:37

koukám, že ten nebo ta si nedá pokoj !!!! Pokud se někdo baví tímto způsobem, tak je to dost ubohé a nic víc. Každopádně mě to od deníčku neodradí !!!!!!!!!!!!!!!!!

MAXI : to jsem ráda, že už je Ti líp. Ono to fakt chce hodně vitamínků :-))

SARLOTKO : dneska jdeme zase cvičit. Tak jsem na ní zvědavá. Já byla i včera. To jsem si zase dala pořádně do těla. :-)) Mám z toho vždy báječný pocit.

Fantagiro

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 23.10.03 10:51

Hej,
tohle uz neni vtipne. Mozna by sis mel(a) najit neco jinyho a uzitecnejsiho na praci nez otravovat normalni lidicky.

Maxi

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 23.10.03 11:00

TAK UŽ MI DOŠLA TRPĚLIVOST !! NAPSALA JSEM ŠÁRCE TADY NA EMIMINO JESTLI BY S TÍM NEMOHLA NĚCO UDĚLAT. JSEM FAKT ZVĚDAVÁ.

TAK UVIDÍME HOLKY.
ZATÍM PÁÁÁÁÁ

Fantagiro :-))

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 23.10.03 11:04

Ahojky fantagiro,
doufam, ze se to vyresi.
Kdyz se nekdo ani nepodepise, tak je to zbabelec. Nic si z toho nedelej.

Pekny den preje Maxi

 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 23.10.03 13:53

Tak jo, tak jsi si zase udělal dobře a co dobrý! je fakt, že já mám o uspokojení v jakémkoliv směru jiné představy, ale jsou mezi námi i takový ( takové to se mi moc nezdá) kterým stačí i toto, tak já ti to teda přeju.

Holky kromě zimy je docela fajn den, po delší době mám energie na rozdávání, nechcete kousíček!!!

Missorko: tak držím palečky a zítra první letím na net a nic jiného než // neberu.

Fantagiro: klídek, bude to v pohodě!!!!!§
Pepigaba

 
Missorka  23.10.03 13:53

Ahojky holčiny moje,

cítím se strašně fajn, protože to jak mi tady drží všichni palce, je tak neuvěřitelně příjemný, že bych si na to určitě i zvykla :-) Jste neskutečně miloučké a mám vás všechny ráda. Takže jednotlivě neděkuju, ale veškerá podpora se samozřejmě vítá, zejména zítra tak v 6,30 :-)) Je to skoro jako TT v přímém přenosu, ne? :-))
Jste moje sluníčka a nemít vás bylo by to čekání o hodně složitější (i když i takhle je to hustýýýýýýýýýýý :-)))

Peta

 
Missorka  23.10.03 13:57

Jasně Pepigabo :-) Já myslím, že ta druhá tam prostě MUSÍ bejt a i kdyby nebyla, tak si ji snad kvůli vám (i kvůli sobě) vymyslím :-))))
 P.

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 23.10.03 14:00

Já bych si trochu vzala :-))), včera jsme byli posedět, trochu degustovat a dobře se napapkat a dneska jsem tak trochu mrtvolka. Tak doufám, že zítra to bude lepší, protože musím nasbírat energii na to cvičení.
Takže zítra si přečtu jak Missorka objevila dvě krášné čárky, jak jinak že :-)))) a pak se uvidíme až v novém deníčku, protože v pondělí mám volno a v úterý je svátek.

Doufám, že ten Kazideňuch na to brzy doplatí, na každého jednou dojde!

Meliska

 
Lea
Kecalka 207 příspěvků 23.10.03 14:01

Ahoj Peto,

myslim na tebe, at to tedy zitra rano vyjde. Je to napinave, co? Asi das hned vedet, ze?

Tak hodne stesticka

Lea

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 23.10.03 14:35

Ahojky holčiny,

tak jsem to už zařídila s pomocí Šárky. Opravdu vzorně se o emimino strará !!!!!! Musíme počkat až do večera a pak z databáze našeho deníčku vymažou všechny ANONYMNI PRISPEVKY. !!!!!! Vím, že pár z Vás tu občas bylo nepřihlášeno ( omylem ) i mě se to stalo, ale nedá se nic dělat. Takže tu zustanou příspěvky jen přihlášených. Já si myslím, že je to fér.
Takže doufám, že se to večer vyřeší a ten magor toho nechá.
Každopádně jsme dostali od Šárky pochvalu, že máme moc pěkný deníček a že nás to nemá odradit !!! :-))))
Tak se přece nedáme, ne ???? :-)))

MISSORKO : Petu, já se nemůžu dočkat. Dneska snad nebudu ani spát. Hele to fakt není možný. Kdyby jsi nebyla těhulinka, tak by jsi to už podle mě dávno dostala. tak se drž a chovej se jako těhotná !!!!! :-))))) Zítra nahlaš zprávu !!!!

Fantagiro :-))

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 23.10.03 14:56

Ahojte Berušky,

tak koukám, že nám nějaké pako kazí deníček. Nechápu jak někomu může vadit, že si tady povídáme. Lidi jsou různí a asi je to imbecil s IQ vyšumělé trávy.

Obvykle sprostá a tvrdá slova nepoužívám, ale nenapadá mě nic lepšího jak toho … nazvat.

Každopádně jsem se přihlásila.

Teda Peťo, já vůbec nechápu jak můžeš mít tak pevné nervy. Držím Ti palečky. Stejně tam ty // budou!!! Jsem o tom přesvědčená.

Na rodinu jsem dala fotečky. Uvidíte, tuctová holka.

Zatím páá Budulínek

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 23.10.03 14:57

Ahojte Berušky,

tak koukám, že nám nějaké pako kazí deníček. Nechápu jak někomu může vadit, že si tady povídáme. Lidi jsou různí a asi je to imbecil s IQ vyšumělé trávy.

Obvykle sprostá a tvrdá slova nepoužívám, ale nenapadá mě nic lepšího jak toho … nazvat.

Každopádně jsem se přihlásila.

Teda Peťo, já vůbec nechápu jak můžeš mít tak pevné nervy. Držím Ti palečky. Stejně tam ty // budou!!! Jsem o tom přesvědčená.

Na rodinu jsem dala fotečky. Uvidíte, tuctová holka.

Zatím páá Budulínek

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 23.10.03 14:58

Ahojte Berušky,

tak koukám, že nám nějaké pako kazí deníček. Nechápu jak někomu může vadit, že si tady povídáme. Lidi jsou různí a asi je to imbecil s IQ vyšumělé trávy.

Obvykle sprostá a tvrdá slova nepoužívám, ale nenapadá mě nic lepšího jak toho … nazvat.

Každopádně jsem se přihlásila.

Teda Peťo, já vůbec nechápu jak můžeš mít tak pevné nervy. Držím Ti palečky. Stejně tam ty // budou!!! Jsem o tom přesvědčená.

Na rodinu jsem dala fotečky. Uvidíte, tuctová holka.

Zatím páá Budulínek

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 23.10.03 15:06

Ahojky,

BUDULINKU : tedáááá jsi kooooočááá :-))) Moc ti to sluší. Vypadáš strašně sympaticky. K Tobě ten mimísek musí přijít co nejdřív. :-) Držím palečky.

MISSORKO : jo ještě jsem Ti chtěla říct, že zítra v 6:30 už budu vzhůru a budu sedět a držet palečky. Nic jiného dělat nebudu !!! Tak nééé, že si to něčím prodloužíš. :-)))))Prostě v 6:30 ráno vstáváš a jdeš testovat, jasný ?? Jinak bdu mít ty prsty úplně promodralý :-))))))

Fantagiro :-)

 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 23.10.03 15:16

Tak Missorko já už jsem 6:30 taky vzhůru a budu držet palečky i na nohách, tak to vypadá na budíček u tebe. ´Já ti snad dám číslo na mobil ať to vím hned, protože nevím jak dojdu do práce se zaťatýma prstama na nohách (teda to bude pohled k popukání). Tak testuj, testuj, testuj (Lenin to říkal o něčem jiném)!!!!!!!!­!!!!!!!!! DRŽÍM PALCE!!!!!!!

Budulínku: už letím na rodinu se podívat na tu kočku!

Papa Pepigaba

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 23.10.03 16:42

Budulinku, ja ci taky videt fotecky, ale nevim kde… :((((

Maxi

 
Missorka  24.10.03 03:43

Holky moje zlatý,

jsou TAAAAAAAAAAAA­AAAAAAAAAAAAM­MMM!!!!!

Díky moc, vylíčím později, jdu ještě postýlkovat.

Mám vás ráda.
Peta

 
lesnenka
Povídálka 41 příspěvků 24.10.03 04:03

Tak mam tu cest ti jako prvni pogratulovat, to je super!!! Sice jsem zatim pasivne jen Vas denicek cetla, ale tohle se nedalo vydrzet :O). Takze moc gratuluju, musis byt stastna jako blecha, to je uzasny :O))). Zuivej si to krasny stesti :o).
osamelka lesnenka

 
Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 24.10.03 06:54

To je skvělý !!!!! Moc ti gratuluju.

Holky nenechte se odradit tím ubožákem co vám tady zamořuje deníček, u nás (Monticky) to taky jednou někdo zkoušel ale nepovedlo se mu :-)

Ahoj Petra

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 24.10.03 07:27

Missorko,
moc moc moc gratuluji, je to nádherná zprávička a přeji moc moc moc štěstíčka! Opravdu si to zasloužíš. Je to skvělý. Užívej si to. Teď bude ten pátek o mnoho hezčí.
Meliska

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 24.10.03 07:37

Missorko
strašně moc ti gratuluji k // a obdivuji,že si vydržela tak dlouho netestovat.
jinak deníček máte strašně super,ráda si ho pročítám.
pa Magráta + překvapeníčko zítra 20t.t

 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 24.10.03 07:56

Ahoj Missorko,
strašně MOOOOOOOOOOOOOOOC gratululuji!!!!!!!!! Už jsem nemohla dospat a taď mi ukápla slzička, to je tak perfektní. Mamulinko, tak se opatruj a dávejte na sebe pozor, jste super dvojka no teď vlastně trojka i s hemžátkem. Tak ještě jednou gratuluji a na dálku ti třepu rukou, cítíš to!
Pepigaba

 
Kikinka
Stálice 84 příspěvků 24.10.03 08:18

Missorko,
zlatíčko naše, obrovskáááááá­ááááááááááááá­ááááááááááááá gratuuuuuuuuu­uuuuuuulaaaaa­aaaaace!!!! Ani nevíš jakou jsi mi udělala dneska přeobrovskou radost. Je mi úplně jasný, jak se cítíš a jaký pocity se v tobě odehrávají. Však jsem si tím prošla před nedávnem taky. Moc moc moc se holčičko naše opatruj a dávej na sebe pozor (manžílek ať se pěkně stará a opatruje tě)
Na mě už to těhulkovství začíná být pomalu znát. Mám 5 kg navíc a připadám si jako slonice, ale to nejhorší teprve bohužel přijde :-((. Dneska jsem chtěla vlézt do kabátu a byl mi poněkud těsný, takže za chvíli se nevejdu fakt do ničeho??
Moc se zlatíčko opatruj a pohlaď za mě bříško.
Paaa Kikinka
P.S. holky Vás ostatní všechny zdravím, přeji Vám krásný víkendík (já ho budu mít prodloužený neboť mám v pondělí dovču) a zase brzy na viděnou.

 
Missorka  24.10.03 08:38

Snažilenky moje,

ještě jednou vám všem děkuju a přikládám k počteníčku jeden testovací příběh :-)

Přišla jsem včera domů a na lednici se na mě smála Clearblue krabička. Muž kolem ní chodil, významně se usmíval a asi očekával, že vyměknu a testnu to večer. Ale to mě nezná :-))) Když už jsem to vydržela celý týden, tak jedna noc nehrála roli… (teda teď se mi to tady chvástá, ale byla jsem strašně nervózní - takže velké díky a obejmutí patří naší šéfové, která mě podporovala smskama a byla tak natěšená a tak miloučká :-) Takže jsem tu krabičku s tím testem rozbalila a u Chlapců a chlapů si prostudovala návod. Pak jsem zalehla, hlavu plnou dvou čárek. Ve 3 hodiny ráno jsem byla vzhůru a přemlouvala jsem se, že ještě budu spát, ale jak asi uhodnete, absolutně marně :-)

Vykutala jsem se z pelíšku, klepaly se mi ruce jak ratlíkovi. Na testu psali, že výsledek do jedné minuty - přišlo mi to strašný, že za minutu mají být (možná) všechny ty naděje v tahu, ale pak jsem si řekla, že nebudu dělat ukvapený závěry.

No, co vám budu vyprávět, prostě jsem v tý klepající ruce ten test držela celou tu minutu a postupně koukala, jak se barví to kontrolní okénko. V tu chvíli v tom druhým (nejdůležitějším) okýnku nic nebylo. Ale přísahala bych, že jsem už v tu chvíli věděla, že bude :-) A když se fakt objevila krásná zřetelná čárka (teda žádná tlustice, ale jak pak řekl roztomile můj muž „absolutně průkazná“ :-))) tak jsem byla ráda, že sedím, protože by se mi podlomily kolena a žuchla bych s sebou vedle lednice :-)))

Běžím do ložnice a říkám: „Miláčku, dáš si Milu?“ Hned vysvětlím - můj muž zbožňuje sušenku Mila, jednu dobu měl spotřebu tak čtyři denně a pak mu to přišlo moc a přísahal, že si Milu dá, až budou dvě čárky :-)) Takže proto ta otázka. :-) Takhle čerstvého jsem svého muže v půl čtvrté ráno ještě neviděla :-))) Na:,–(il brejle a začal se shánět po testu… A pak se rozesmál a řekl, že takovou čárku by viděl i bez brejlí!!! :-) Spořádal samozřejmě tu Milu, já vyžahla sklenici hruškovýho džusíku a šli jsme se do postýlky přitulit a samozřejmě jsme vymýšleli jména :-)))

Takž holky moje - já taky měla pocit, že se mi to nikdy nestane! A stalo! A protože od vás ani náhodou nebudu šupajdit do žádnýho těhu deníčku, tak doufám, že mě v tom nenecháte samotnou!!! Moc se těším na další dvoučárkový. Ale stejně tak se těším na každé setkávání a povídání s vámi, protože jste vyjímečné a já jsem šťastná, že jsem vás potkala (promiňte ten srdcovýlev, jsem tak trošku naměkko :-)

Peta a Klíšťáček (z Rokytnice - předminulý víkend jsme slavili sestřinu svatbu v Rokytnici nad Jizerou a strašně mě bolelo v podbřišku - věřím, že to byla OVU, takže budeme mít doma malé Rokytňátko :-)

P.S.: Mám prosbu - moje holčičanda je až v Litoměřicích (moje rodné město). V nastávající situaci mi to nepřijde příliš praktické, ale nechci hledat v Praze někoho na blind. Máte někdo dobrýho holčičáka (teda radši holčičandu :-) ale nevybírám si), který/která by mě vzala??? Budu vděčná, když dáte vědět. :-)

 
Missorka  24.10.03 08:40

Kikinko,

moc děkuju :-) Pozdravuj bříško a z kabátu si nicv nedělej, určitě ti to začínající bříško strašně moc sluší :-)))

Krásný víkend.
Peta

 
Missorka  24.10.03 08:45

Lesněnko, holčičko, díky.

Založíš už ten svůj deníček pro osamělky? Znám nejmíň dvě holky co by po něm toužily :-)) A když ho nezaložíš, tak aspoň zůstaň u nás v deníčku!!! - klidně tě připíšu na seznámek ;-)

Peta

 
Anonymní  24.10.03 08:50

AHoj Peto, Vas denicek pozoruji uz delsi dobu, a moc jsem na Tebe myslela, moc Ti gratuluji. Ja sama jsem ve 4.mesici tak vim, jaka to je radost a stesti.
 Lenka

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 24.10.03 08:56

Ahojky Missorko,

já s taky přidávám ke gratulaci, blahopřeji strašně moc, přeju jen pohodové těhulkvoství. Obdivuji také, že jsi tak dlouho vydržela netestovat, to já bych nevydržela. Tak se měj a pohlaď za mě zatím žádný pupík ale už s drobečkem.
Měj se krásně
papa
Míšenka

 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 24.10.03 09:02

Ahoj Missorko,
já jsem myslela, že zase blbe PC s tím časem, ale ty jsi se vážně testovala ve 3 hoďky ráno. Amanžílek je na Milu, vy jste parádní dvojka.

Jo já jsem se v Rokytnici před rokem vdávala, z Opavy je to pravda trošku z ruky, ale bylo to tam moc perfektní. je fajn, že zůstaneš v našem deníčku, třeba se postupně přemění v těhulovský, jak budou přibývat //. Proč hned zakládat nový, můžeme tady přece být smíšené- předsnažilky, snažilky, těhulky, maminy, ale i ty osamělky, že jo Lesněnko a protože jsme fajn parta naladěná na stejnou vlnu, tak určitě pokecáme o čemkoliv. Co holky, co si o tom myslíte vy, já jsem pro ( no taky jsem si to vymyslela, ještě abych byla proti).
Pepigaba

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama