Deníček Fantagiro a ostatních snažilek I

Snažení
  • Fantagiro
  • 27.08.03

Ahojky holky, zdravím pochopitelně i všechny maminky a těhulky :) Tak je tu zase nový týden a ikdyž jsem na začátku deníčku Já a moje nezbedná ovulace slibovala , že to bude takový 14ti denník, tak jsem to zkrátila a budu psát každý týden. Jak vidíte tak jsem i název přizpůsobila pro nás všechny. Takže od teď se tu budeme scházet pod tímto názvem.

Já mám tento týden nějakou depku. Všude kolem mě jsou miminka a těhotný a mě to fakt úplně ničí. tak bych chtěla, aby to jedno miminko bylo moje :-( No jo, ale já si ještě asi nějakou dobu počkám.Dneska mi poslala moje kamarádka fotečky svoji maličké holčičky po narození. teda řeknu Vám tak krásné miminko jsem dlouho neviděla a to jsou krásné všechny !!!!

Poslední dobou máme s přítelem docela dost hádkové dny. Už v pátek jsme se začali nějak dohadovat a táhne se to s námi až do ted. je to pěkně stresující. Všechny tyto hádky jsou totiž ohledně miminka. On se totiž začal vykrucovat a já ani nevím proč. Teď začal s tím, že dítě až tak za 2 - 3 roky ( prý až na to bude „vhodná doba " ) Pěkně mě s tím nasral ( pardon, že se tak vyjadřuju, ale jinak to nejde) On mě nechal namlsat všech těch sladkých řečiček a teď najednou couvá. Takže si asi dovedete představit co to se mnou dělá. Navíc , když ví, že mi gynekolog doporučil porodit první dítě do dvou let, protože pak bych mohla mít dost veliké problémy otěhotnět a problémy i u porodu. A to mi za to fakt nestojí. Navíc já si to miminko moc přeju. Jenže on dokáže být tak neskutečně protivnej a bezcitnej, že si někdy říkám, jak s ním můžu být už tak dlouho ( jsme spolu 4 roky ) . Všechno je totiž poslední dobou v našem vztahu moje vina a jen to dobré je za ním. Takže vlasntě špatná jsem ta já. Navíc stojím před dost těžkým rozhodnutím. Moje rodiče ho totiž nesnášejí. Nepadl jim do oka od samého začátku a já stojím ted mezi ním a mezi svýma rodičema. Rodičem mi totiž jednou řekli, že nechtějí abych si zkazila život a , že jestli chci být s ním, tak ať si vyberu : " Bud oni nebo on“. Síla, co ? Takže fakt bezvadný. Vždycky jsem ho bránila,a le když vidím jak se chová ted, tak bych ho nejradši nakopla do zadku. No jo, život není jednoduchý. Ale já jsem věčný optimista, takže buď to půjde nebo to není jediný chlap na světě.

Holky, já vám tak závidím, že máte spokojené manželství a nebo alespon bezvadné kluky. Doufám, že se ten můj umoudří. Já ze sebe totiž nehodlám dělat hadr na podlahu.

No tak dost vzteku :-))

SANDINE : teda můžu Ti říct, že jak jsem na začátku říkala, že bych dopředu nekupovala žádné oblečky na miminko, tak jsem to včera udělala . Koupila jsem krásný sametový dupačky :-)) Ted si připadám jako blázen a pořád se na ně koukám a osahávám je. Brzo vyrazím asi pro další. :-))

RADKO : přeju ať další snažění o mimíska vyjde co nejdříve a ty nám můžeš brzo napsat o svých dvou čárkách.

MELISKO : Ty jsi koukám stejný maniak jako já. POdle toho jak jsi reagovala rychle, tak je mi jasný, že sem taky nakukuješ několikrát denně. Jsem ráda, že v tom nejsem sama. :-)

MOLLY : ty nebuď smutná. Víš, že jsem tu a můžeš napsat kdykoliv. Myslím, že mluvím tady za nás za všechny, když říkám, že Ti držíme palečky, aby to vyšlo co nejdříve. Hlavně se tím nestresuj. Buď optimistka a věř, že to bude hned lepší. Třeba po zdravotní stránce jsi naprosto v pořádku,a le psychika je pěkný prevít a tak jí zahoď někam daleko.

Tak snad budete mít zase co číst :-))

Holčičky, tak já musím jít zase pracovat. takže se těším na vaše komentáře a příspěvky.

Snažilkám přeji hodně štěstíčka ve snažení a připomínám, že nejlepší je snažení každé 2 dny :-)))) Hlavně to nepřehánějte :-))
Přeji co nejvíce dvou červených čárek !!!

No a nám co se teprve připravují, tak přeji hodně nervů a hlavně výýýýdrž !!

Tak zase příští týden v deníčku Fantagiro a ostatních snažilek !!

papa Fantagiro :-))

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
 
Anonymní  27.08.03 07:42

Ahojky Fantagiro, tož holka to máš opravdu depku. Nezoufej, chlap se uklidní. Vím to z vlastní zkušenosti. Oni si vždycky myslí že jsou TI co to doma vedou. Pak ale přijde sytuace kdy si neví rady a vůdcem celé domácnosti je zase opět žena.
To se týče toho miminka, nezoufej. Pokud máte přátele s mimískem tak tam zajděte na kafe, uvidí mimi a pochybuji, že bude mluvit něco o odložení na pozdějš. Něco jiného by bylo, kdyby mimi mělo ústup před bytovou problematikou a finanční stránkou.
Pkud jde o oblečky, není na škodu mít pár kousků doma. No, dyť já jich mám.
Fanty nezoufej z mimi, víš já jsem vdaná už téměř 7 let a o mimi se pokoušíme celou dobu. Příští rok to IVF a pak uvidíme jak se k mám život postaví.
Pokud jde o ty vaše nálady, tak byly, jsou a budou … ! Nedovedeš si představit, kolik smutku a vzteku, slz a bezrandostí jsem si vytrpěla. Náš vztah je vcelku ideální, máme se rádi, ale ty trhliny může zacelit jedině dítě, po kterém tolik toužíme OBA. Ke štěstí nám oprvadu schází jen to. Co s majetkem, penězi, cestování když jsme jen dva a všichni kolem aspoň tři… ! Hned bychom to měnili oba.
A co tví rodiče versus manžel … ? Nezoufej, vztahy nejsou ideální ani u nás. Pokud tě mohu uklidnit tak já se s tchýni a tchánem neviděla od naší svatby. Před svatbou jsem měla kapánek jiný názor než oni a byla jsem jediná kdo se v té rodině tam postavil a obrátilo se to proti mne. Dokonce naší svatbu plánovaly podle svých a né našich představ. Takže jsem opět zasáhla. Já byla vychovávaná k vlastním názorům a otevřenému jednání. To že u mého manžela lecos zanedbaly a byl zakřiknutý je věc druhá. Prostě to neřeším. Vzájemně se nevyhledáváme, manžel je navštěvuje sám, v případě našich dětí buď už dostanou rozum a pochopí že si sami chceme život tvořit, nebo budu muset svým dětem v pozdějším věku vysvětlit, že né všichni se k sobě chovají hezky.. !
Nezoufej, vychladněte, ty si nenuť hlevně násilým mimi a použij ženské triky… !
Ahojky frezie
Jsem registrovaná ale někde mám heslo, které nemohu najít hihi :-D

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 27.08.03 08:36

Ahojky Frézie,

taky jsem tu blba s heslem. Složitě jsem si ho msuela nechat poslat na mail, protože jsem ho taky zapomněla. Od té doby se tady v práci ani neodhlašuju. Jen to zavřu vždycky tím křížkem a hotovo :-)))))

Já vím, že to není ideální nikde. Neboj já jsem si s ním vytrpěla za ty 4 roky taky už dost. Párkrát mi hodně psychicky ublížil. Ale je to za mnou a já nechci žít minulostí, ale přítomností a budoucností.Jeho problém je totiž to, že je jedináček a od mala měl na co ukázal, takže ta výchova se někde projevila. Navíc ho vychovávala víceméně babička, protože rodiče se honili za kariérou. Tohle nikdy nepochopím, jak může dát ženská přednost kariéře před výchovou miminka. No ale co. Tím se radši nebudu zabývat. A on má podle mě strach, že kdybychom měli miminko, tak by už nebyl středem pozornosti on jako byl od mala až do ted. Ale já tomu nechávám volný průběh.

Jinak mě moc mrzí, že Vám to mimi takhle nejde. Musí to být hodně smutné. Ale já věřím, že to IVF určitě vyjde pokud jsi ty i manžel v pořádku.

Tak se měj krásně :-)

papa Fantagiro :-)

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 27.08.03 08:41

Hele,nový snažideníček.Super. Hlásím se do party.Doufám,že to moc nevadí.Nejsem sice momentálně aktivní snažilka,ale co není.může být.
Nedávno jsem se docela ošklivě rozešla s přítelem,ale začalo se blýskat na lepší časy.Mimochodem,sna­žilky z Prahy se scházejí pravidelně,aby si pokecaly.Jeden srazík je 11.9. v Dunkin donuts na Václaváku.Tak kolem 16 hodiny.Kdo budete chtít,doražte­.Nekoušeme,ne­loupíme a slušně papáme.
Nafteta(Martina)

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 27.08.03 08:50

Ahojky,

vůbec nevadí, že jsi se přidala. Tady se nám to štěbetání vždycky pěkně rozjede.

Tak hlavně ať se nepřestane blýskat na ty lepší časy :-))

držím palečky.
Fantagiro

 
Missorka  27.08.03 09:21

Ahojky Fantagiro,

tak jak jsem tak zjistila ve svém okolí, jsem asi skoro jediná, kdo tu pohádku neviděl, ale doufám, že to nevadí :-) a taky se hlásím k tobě do snaži-deníčku, vedeš ho moc hezky.
Přeju ať se tvůj přítel brzy umoudří (holt to pro něj bude taky změna), každej chlap má něco, ten můj by zas skoro vylupoval kočárky, až mě to bere za srdíčko a tím víc se nemůžu dočkat, aby se to už konečně povedlooooooooooo.
Měj se krásně.
 Peta

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 27.08.03 09:37

Ahojky Peťulko,

to nevadí, že jsi tu pohádku neviděla. Mě se moc líbila a tak jsem si dala tuhle přetdívku. Ona totiž byla takovou osobností, která si šla za svým cílem a nic nevzdávala. Tak se podle toho chci řídit i já.

Každopádně Ti mooooc děkuji za pochvalu deníčku. Jsem ráda, že jsi k nám zavítala a vždy Tě tu ráda uvidím.

To je náhodou moc hezký, že Tvůj manžel ( přítel ) takhle kouká do kočárků. Ani nevíš co bych za to dala, kdyby ten můj tohle dělal, ale na druhou stranu věřím, že to asi musí být dost těžké, když Vám to nejde. Tak se pořádně snažte !! :-))))

Držím ti plaečky a zase se tu ukaž :-)

Fatagiro ( jinak jménem jsem Kačka )

 
Missorka  27.08.03 09:49

Ahojky,

ty jsi tu teda taky furt :-)
My se snažíme teprve třetí měsíc, teda teď začneme třetí. Je to fajn, že vím, že se těší, ale na druhou stranu tím víc mu chci udělat radost, víš :-)
Ale určitě nám to všem vyjde.
 P.

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 27.08.03 09:58

ahojky, :-))

to si piš, že jsem tu furt.Taky aby ne, když jsem tu na tom závislá :-)

Tak to budu moc držet palečky, aby to tenhle měsíc vyšlo .

fantagiro :-))

 
kissie
Povídálka 21 příspěvků 27.08.03 10:30

Ahojky Fantagiro,
většinou teda koukám do Přelétavého deníčku, ale několik holek tě tam zmiňovalo, tak jsem podlehla zvědavosti a nakoukla. Tak to vypadá, že zůstanu u obou deníčků :-)
Nebuď smutná z chování svého přítele. Přejde to (a když ne, není na světě jediný).
Můj přítel má taková střídavá období. Jednou o miminku mluví s nadšením a jiskrou, podruhé mě od toho zrazuje. Je teda pravda, že my nejdřív musíme vyřešit otázku bydlení (ale už se blýská na lepší časy :-) Jinak plánujme snažení na příští rok.
Jak říkám, někdy je ochotný se mnou čumákovat za výlohou s dětskými oblečky, postýlkami apod., někdy mě tam sám dotáhne, a jindy (když vidíme řvoucí či vzteklé děti) se ptá:„A tohle bys chtěla mít doma?!“ Na to mám většinou odpověď:„MY budeme mít vychované děti!“ Prostě, někdy se těší víc, někdy míň někdy vůbec…ale ve své podstatě JO :-)
A rodiče versus on? No, nevím, mamka mi občas zkoušela do nějakého vztahu mluvit nebo mně i postavit před volbu, ale bezúspěšně a pak to vzdala - co se prý bude nervovat. (Bohužel, zemřela dřív, než by mohla poznat mého současného přítele). Táta mi nikdy do ničeho nemluvil ani mě nijak jinak nezkoušel vydírat (protože to v podstatě tví rodiče udělali - promiň). Stejně jako já (asi to mám po něm) razí heslo, že rodiče jsou tu proto, aby ti pomohli a byli tu pro tebe, když si nabiješ čumák. A je lepší si ho nabít než nic nezkusit, ne? Ale věřím, že se to u vás uklidní :-)
A s „tchánovci“ já vycházím dobře (zatím). Vidíme se jedou za 3 týdny (jsou ve Zlíně). Řekla bych, že to stačí až až. I mému příteli ;-)

Takže ti přeji, abys tohle „zamračené“ období se svým přítelem přečkala v pohodě (sluníčko určitě zase vyjde) a měla pak brzy úspěšné snažení ;-)

Pa, Kissie

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 27.08.03 10:51

Ahojky Kissie,

teda koukám, že můj deníček začíná být populární :-)))) To mě moooc těší.

Já vím, že to tak je. Jenže on někdy dokáže být až nepříčetný, když si uvědomí, že se bude starat o dítě. Je to pro něj strašná představa. Naši se k němu chovají totiž proto tak hnusně, protože jsem si s ním ten čumák už dost festově nabila a věř mi, že to mu nezapomenu nikdy v životě. Normální holka by se s ním okamžitě rozešla, ale já jsem asi úplně blbá nebo co. Nejedná se o nějakou nevěru. To bych snad přežila. Tohle bylo mnohem horší a bolestnější, ale nechci to rozebírat a otevírat staré rány. jak říkám, tak žiju přítomností a budoucností a NE MINULOSTI !!! To bych už totiž byla dávno v blázinci. Pokud se neumoudří, tak mám jen jediné řešení : ROZCHOD !! Všichni mě od něho zrazují. Jenže jak to asi znáš, tak láska je mocná čarodějka. No uvidíme. Ať žijou věční optimisté !!! :-)))

tak páčko

Fantagiro :-)

 
Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 27.08.03 12:02

Ahoj Fantagiro,
nejprve jsem ti chtěla pogratulovat k tvému skvělému deníčku. Už to tu sleduji delší dobu, ale až dnes jsem se zaregistrovala.Jen tak dál, at máme co číst a na co reagovat.
S tvým přítelem mě to mrzí. Ale můžu tě uklidnit. Naši nemohli mého přítele (nyní manžela) ani cítit - když jsme spolu začali chodit. Ono je to trochu složitější. Chodili jsme spolu, když mi bylo tak 17, pak se rozešli, byl o hajzl, to vím i já,ale něco mě k němu pořád táhlo, pak jsem začala chodit s jiným klukem, a po 2 letech jsem se s ním rozešla kvůli tomu bývalém „hajzlíkovi“, prostě lásce se nedá poroučet a já tenkrát neposlechla rozum, ale srdce. Takže od 19 let jsme spolu, nyní mi bude v září 24 a naše láska trvá. Hodně lidí uznalo, že se dokázal změnit a jsem ráda. Hned ze začátku mě podvedl s mou „kamarádkou“ když byli oba opilí, bylo to na rozchod, ale překonali jsme to. Po roce spolu začali bydlet a po 3 a půl roku jsme se brali - loni v červnu. A jsem šťastná. Taky si říkám, co by bylo kdyby… Samozřejmě, že nějaké hádky a bouřky ve vztahu jsou, ale to asi bývá všude. Jinak jsem šťastná? A mý rodiče? Z počátku ho nemohli ani vidět, nesměl k nám chodit, nic. (Tím spíš, že jsem kvůli němu nechala hodného kluka), ale pak viděli, jak se mění a že jsem šťastná, i když mou bolest při nevěře taky viděli, ale prostě během těch let se to nějak uklidnilo a dnes na něj nedají dopustit. Mamča mu podstrojuje, když jsme na návštěvě, s taťkou pořád něco probírají a je to super, rozhodně si s mými rodiči rozumí víc, než já s těmi jeho (a to jsem si myslela, že to bude naopak). Proto tě chci uklidnit. NEvím, co ti tvůj přítel způsobil za bolest, ale mě asi nejvíc bolí ta nevěra, než cokoli jiného a nezapomenu na to nikdy, ale nemluvíme o tom. Ale třeba jednou najdou tvý rodiče a tvůj přítel cestu, na které si budou rozumět a budou se „snášet“, určitě, neboj. Když uvidí, že ty jsi šťastná, pak budou i oni…
A s miminkem? Taky dřív říkal, když jsem nakukovala kamarádkám do kočárku, ať se nenakazím, at jdu raději od toho. Ale loni už jsme o mimču začali mluvit (asi proto, že ho mělo dost známých kolem nás) a letos už se snažíme… sice u nas jsou problém zase finance, a přítel scháněl práci, ale prostě kdyby měl člověk čekat, až bude mít dost peněz, tak by to nebylo asi nikdy. Tak jsme se do toho pustili, zatím neúspěšně…
Tak to byl román to by pro dnešek stačilo. Ale těším se na další pokračování…

M i s s o r k a - taky se ted snažíme o mimčo s přítelem 3 měsíc. Takže jsme na tom stejně, můžeme si sdílet postupně své zkušenosti. Když jsme začali poprvé, tak se mě už druhý den přítel ptal, jestli něco pociťuju - no blázní. Ale pak jsme se uklidnili. I když nejde na to nemyslet. A těším se na to, až to bude. MS mám po 27, 26 dnech ,takže žádné nervování, že by přišla třeba po 35 jako u někoho, kdy už bych si myslela, že jsem určitě těhotná. Tak uvidíme, kdy to vyjde, třeba do třetice všeho dobrého :-))
Mé 2 kamarádky jsou právě krátce těhotné, myslela jsem, jak budeme spolu, ale asi mi pěkně „utečou“ a čím víc se je snaží člověk dohnat, tím víc to nejde…
Mějte se, přeji krásný den všem - těhulkám, maminám i snažilkám, i těm co jen nahlížejí…
Markytka.

 
Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 27.08.03 12:04

Missorka: Omlouvám se za chybičku, když jsem psala o „příteli“, už rok je to manžel… jo, jo, jen kdyby se spletl manžílek, to bych byla uražená :-)))
Markytka

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 27.08.03 12:06

Ahoj Fantagiro, Kissie, Missorko, Peťulko,Mafteto, Frézie, Molly, Melisko, Radko a ostatní skorosnažilky, snažilky, těhulky …
paráda, konečne to vyšlo - ráno jsem netrpělivě nakukovala do stránek a nikde jsem deníček nenašla :-)

Radko: pod jakým jménem jsi zaregistrovaná? Nemůžu ti jinak poslat ten mimi seznámek.

Fantagiro: kde začít? Předně si musíš ujasnit, jak to s tvým přítelem je. Jakmile otěhotníš, budeš na něm dost závislá, až se pak mimi narodí, tak ještě víc, takže si to v sobě musíš srovnat. Je to opravdu ten člověk, se kterým chceš strávit zbytek života? Je spolehlivej, neubližuje ti, miluje tě nade všechno atd atd? Já s rodinou svýho manžela taky bezmezně nesouhlasím, vlastně existují dost závažný věci, ve kterých se naprosto rozcházíme, přesto se snažím být s nima v pohodě. Babi mi radila „pořádně si prohlídni jeho rodinu, protože takovej bude jednou i on“. Na to můžu řict jenom jedno - nevěřím. Že má rodiče kariéristy, co se nestarali o dítě? To neznamená, že bude stejný. Důležitý jsou ovšem jeho reakce. Jestli dítě v tuhle chvíli nechce, tak bych být tebou zjistila, z čeho má strach. Jestli jde jenom o to, že si připadá mladej, že jeho kamarádi jsou svobodný a bez závazků nebo nevím co v tom může být, pak spolu můžete diskutovat - v klidu, hlavně se nehádejte a netlač moc na pilu. Jestli ale fakt dítě v horizontu tří let nechce a ty ano, pak je to celkem zá:,–(ní věc a chce to řešit.
Nikdo, ani tvoji rodiče, nemá právo dávat ultimáta typu buď on nebo my. To není fér. Jestli se jim tvůj přítel líbí nebo nelíbí je celkem jedno, důležitý je jestli jsi s ním šťastná ty. Pokud ano, měli by to respektovat. Jistý je, že dítě by je obměkčilo.
Tak nevím, moc jsem ti neporadila, ale víš, neznám tě natolik, abych mohla odhadnout, jestli máš jenom depku a vidíš všechno černě nebo jestli máte fakt problémy. Já taky častokrát uvažovala o rozchodu - ačkoli je manžel zlatíčko největší ze všech a málokdo by to se mnou vydržel, existuje něco, za co bych ho zabila - když mě na něm něco štve, řeknu mu to, on kouká do stropu nebo tak něco, je sticha a když skončím, tak se zvedne a odchází. Neřekne absolutně nic, nechá mě tam a jde. Tím mě vytočí doběla. To mu nestojím ani za odpověď? Jeho nereakce vyvolá jenom to, že začnu rejpat ještě víc a snažím se dostat z něj proboha aspoň nějakou reaci. Častokrát marně. Vzteky brečím a říkám si, když se mnou nemluví, tak přece nikdy nic nevyřešíme, no a když nejsme schopný spolu řešit problémy, tak to asi končíme, už není kam dál jít. Jednou jsem mu to řekla - byl naprosto šokovanej, ztrácel půdu pod nohama. Vysvětlil mi, že se prostě neumí hádat. Doma byli rodiče dost hluční a on se prostě odmítá hádat. Chlapi jsou holt duše složitá. Takže jediná rada: v klidu si promluvte, když si budete naslouchat a budete spolu komunikovat, zvládnete všechno. Dej vědět, jak jsi dopadla.

Sandrine

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 27.08.03 12:09

Ahojky Fantagiro a všechny ostatní,
i já jsem objevila další snžilkovský deníček a chci se k vám přidat. Jsem snažilka už hrooooooozně dlouhou dobu, teď nám doporučili IVF, tak to budeme řešit.

Fantagiro tobě přeju ať to se sým přítelem vyřešíš co nejlépe pro vás pro oba, ať už to bude tak nebo tak. Já když to beru zpětně, tak mi připadají ti chlapi od nás trošku opožděnějších. V době kdy mě začalo brát miminko a že se nám nedaří byl můj manžel úplně vpohodě a ničím se nestresoval. Já se rozplývala nad každým kočárkem a miminkem,on nic moc akorát neteře hlídal a blbnul s nima. Pak jsem měla období, kdy mi miminka a dětičky vháněly slzy do očí a nechtěla jsem jejich společnost vyhledávat, ale zařiďte to když máte kamarádky s malými dětmi a tříletou neteř. A te´d už jsem se pomalu smířila s osudem a můj manžel chodí kolem miminek rozplývá se a prostě všechyn moje reakce má tak s ročním zpožděním.
Všem vám přeju ať se vám vaše sny vyplní co nejdříve a šťastný a pohodový život ahojky Maru

 
Missorka  27.08.03 12:19

Ahoj Markytko,

tak to je fajn, že jsme stejnou dobu snažilky, udělala jsi mi radost :-)
Já brala strašně dlouho HA, asi od 16 a když jsem jí vy:,–(ila tak jsem se bála, jak to dál bude fungovat, ale asi to zatím jde, protože první MS po 30 a teď po 28, takže pohodička. Taky mám těhotné kamarádky, co mi utekly, tak je fajn, že existuje emimčo. Navíc jsme se s přítelem (někdy píšu muž, my to tak nebereme :-) dohodli, že o našem snaženíčku nikomu kolem neřekneme, ale to je strašně těžkýýýý. :-)
Takže určitě napiš, napiš, napiš, jak se vám snaženíčko a věci související daří, budu moc ráda a taky napíšu.
Opatruj se.
 Peta

 
Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 27.08.03 12:20

Ahoj Maru,
přeji ti, aby se vám už brzy miminko povedlo. Neumím si představit tak dlouho čekat… (snežíme se teprve 3 měsíc) ale určitě vám to vyjde, a taky budeš mít rostoucí bříško a pak toho broučka doma v postýlce… A to jak každý říká - nemyslet na to, tak to prostě nejde, vid?
Krásný den… Markytka.

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 27.08.03 12:20

Jo a Fantagiro, že je nakupování oblečků fajn? Sametový dupajdy mám taky nejradši - jsou tak krásně šmatací. Manžel se mi směje, že než je bude mimi nosit, budou celý ošoupaný, ale co, stejně než to mimís dostane, tak to budu muset vyprat, no ne?
A prozradím na sebe ještě jednu úchylku - když mám něco novýho, co se mi fakt hodně líbí, tak se s tím mazlím ještě před spaním, takže to pak leží v ložnici na nočním stolku nebo u postele. Manžel se s tím celkem smířil, i když napřed se mi chechtal - to když mě načapal se střevíčkama, jinak takový náušnice, kojenecký lahve nebo odsávačka, to byla brnkačka. Muž si tu odsávačku hned vyzkoušel - to byla sranda, on není žádný tintítko, takže když mu to vysávalo ty jeho jedničky, myslela jsem, že se potrhám smíchy :-)

Sandrine

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 27.08.03 12:23

Ahoj holky,
tak jsem se sem k vám konečně dostala, od rána mám dost fofr, tak aspoň teď po obědě jsem si našla chviličku. Koukám, že se to tu pěkně rozjelo a že je nás tu víc, zatím i nesnažilek :-).
FANTAGIRO uvidíš, třeba se to u vás urovná a všechno bude jako dřív. My teď s přítelem máme taky nějaké hádavé období, i když možná je to trochu víc moje chyba, protože víc melu :-), ale on mě vždycky něčím vyprovokuje, takže za to vlastně ani nemůžu :-))). Ale co se týče toho, že stojíš mezi rodiči a tvým přítelem, tak to trochu znám. Ale samozřejmě, že by na tebe rodiče neměli takhle naléhat, aby jsi se rozhodla mezi nimi a přítelem. U mě to bylo s bývalým přítelem, s kterým jsem i rok bydlela. Rodiče mi ukazovali jeho chyby a já byla slepá a zamilovaná a možná jsem je tak trochu i nechtěla vidět a přítel mi i věrohodně lhal. Stála jsem tedy mezi rodiči a jím a pořád jim vyvracela, co mi říkali. Když se to všechno provalilo na povrch a já zjistila skutečnost, tak už jsem v tom vztahu nemohla vydržet a akorát jsem se pořád trápila a každý den i probouzela s tím, co zase přijde. Takže v tomhle případě měla mamka pravdu a já nakonec sebrala sílu a odstěhovala se.
Ale to ti určitě neradím, aby jsi to takhle udělala. Tam to prostě jinak udělat nešlo.
Jenom jsem ti chtěla říct, že vím jaké to je, stát někde mezi a přeju ti, aby jsi se rozhodla správně a byla hlavně šťastná. Ale s těmi chlapy je to všude stejné, někdy mi ukazuje pořád miminka, když někde jdeme a pak zase říká, že má ještě čas. Prostě to na ně musíme žensky narafičit a ani nebudou vědět, jak do toho spadli :-)).
No ale teď trochu veseleji, ty potvůrko, ty jsi to nevydržela a už jsi si koupila obleček :-). Jestli to takhle půjde dál, tak to taky nevydržím a půjdu občíhnout krámky. No a k těm dupačkám by se hodilo ještě nějaké bodýčko .-)).
Meliska

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 27.08.03 13:20

no ahojkýýýý holkýýýý, :-))))

to je dost, že jste se tu taky zastavily :-) Už mi bylo smutno :-)))

SANDRINE : jsem si jistá tím, že se milujeme a chceme spolu být. Jenže on je prostě vychovaný úplně jinak než já. Ale to je na moooc dlouho a navíc bych z toho dostala depku a to fakt dnesak nechci. Odpoledne jedeme k jedné známé a jsme tam až do zítřka. Takže zítra dorazím do práce, tak kolem poledne. Jsem zvědavá jestli to přežijeme nebo se porveme :-))
včera jsme se normálně málem porvali v posteli. Furt do mě štouchal až jsem spadla z postele a to jsem si pochopitelně nenechala líbit. Já si myslím, že když je mu 28, tak má akorát tak věk na dítě. Já myslím, že to na něj taky brzo dolehne, protože vidí své kamarády jak se žení a nebo se z nich stavájí budoucí tatínkové. Příští týden jdeme v pátek na jednu svatbu našeho kamaráda. Oni už čekají mimčo. tak jsem zvědavá jestli to s tím mým miláčkem nějak pohne.
Jinak to nakupování těch oblečků je fakt závislost :-))))))) ALE MOOOC KRAAAAASNA !!

MELISKO : já si myslím, že ty neshody jsou v každém vztahu. Někde víc, někde mín. Ale myslím, že když se milujeme, tak zvládneme všechno. No jo , hele fakt jsem koupila první dupajdy. Jsou tak rozkošný. furt je vytahuju z krabice od bot ( kde je mám ted schovaný ) :-))))) Pořád je hladím a šahám na ně. No feťák hadr, fakt. Já bych byla schopná vykoupit celý obchod. A říkám si jak bude asi tomu mimískovi slušet :-))) No nejsem já blázen :-))
taky by jsi měla ty obchůdky občíhnout :-)

Tak zatím pa

Fantagiro :-))

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 27.08.03 13:22

HOLKY TED JSEM ZJISTILA, ŽE DNEŠNÍ NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNEK JE TEN NÁÁÁÁÁÁÁŠ .

NO NENÍ TO KRÁÁÁSNÝ ???? :-))))))

ALESPON MÁM ZASE MOTIVACI .

FANTAGIRO :-)

 
Missorka  27.08.03 13:27

A divíš se? jsme závislačky závislýýýýýýýýýýý :-)

 
Trinitron
Stálice 61 příspěvků 27.08.03 13:28

Ahojky
chci ti jen rict ze nejsi sama v tom,ze se rodicum nelibi Tvuj partner. I ja mam stejny problem. Mozna o to horsi(ci lepsi) ze jsem nyni v 30t. tehotenstvi.A nasi to stale netusi…Muj pritel jim skratka taky nesedl.Ze zacatku to bylo stejne jak u tebe..bud my nebo on..ale po case se to uklidnilo.I oni si uvedomili ze kdyz mi budou takhle vyhrozovat nic tim nezmuzou a navic se jim budu vic a vic odcizovat. A jak je to ted? Nasi pritele nemaji radi,i kdyz se s nim nikdy osobne nestekali(ani je do toho nenutim) ale aspon uz „nehuhlaji“ kdyz travim vetsinu casu snim. A k Tvemu priteli…pokud ti driv rikal ze deti chce a ted rika ze radeji pockat.Nepripada mi to od nej pekne. Spis je to hodne sobecke..Ja muj pritel jsme si to rekli na rovinu,vsechno..Oba jsme mimi moc chteli,oba jsme rikali pockame az dostuduji..ale priroda si poradila sama..bum a je to..Zadne dostudovat.S mimi v naruci do druhaku na vysoke…
A proto (mozna to bude znit tvrde) co bude priste v cem Tvuj pritel takhle razantne zmeni nazor?Nechtela bych byt v Tve kuzi az treba se mu najednou zacnou libit vysoke blond(a ty jsi treba mensi bruneta) doufam ze jsem Te neurazila.Jen rikam to jak me to pripada…
Moje kamaradka(shodou okolnosti byvala pritelkyne meho bratra) v dobe kdyz s brachou chodila stale rikali pockame,na deti je casu dost…(i kdyz ona stejne jako ty mimi moooc chtela,ale pro klid v dome brachovi ustoupila)Pak se spolu po 5 letech rozesli .Ona si nasla skveleho kluka…A ve chvili kdyz se rozhodli mit mimi…nastal problem..mimi stale neprichazelo.­.snazili se 8 let!!! spousta penez,slzicek a marneho cekani…a aby to nebylo tak smutne.Povedlo se..maji krasnou holcicku…A kdyz se ji ted zeptam jestli to stalo za to,Rika mi: Kdybych nebyla hloupa a neustupovala mohla jsem mit mimi uz davno a bez problemu…
Mej se krasne a doporucuji si s pritelem poradne vse vyrikat(hlavne ohledne deti..)
Paaa
Trintron
 (30tt)

 
Missorka  27.08.03 13:31

Trinitron,
ty diblíku, nevěřím (!), že jsi to pořád vašim neřekla. Vím, že je to těžký (četla jsem tvůj deníček), le hupky do toho, budu držet palečky.
Ale zase jste s přítelem šikulky, že to oba zvládáte!
Přeju hodně štěstí a mírnou reakci rodičů. :-)
 Peta

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 27.08.03 13:41

No tak vidíš Fantagiro, že to není tak horký. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že je jedno, že byl vychovanej jinak - postupem času se to srovná. Hele, můj manžel byl vychovanej taky úplně jinak - už jsem to naťukla. Tak třeba u nich doma se prostě jeden nestaral o druhýho. Jeho rodiče si všimli, že se od nich odstěhoval poté, co už půl roku bydlel se mnou. Sila ne? Prostě jim nějak nechyběl. No a hned jak zjistili, že tam není, vyhodili mu postel, zlikvidovali pokoj a kdybychom se nedej bože tehdy rozešli, asi by se ani neměl kam vrátit. Ale když je potřeba posekat trávu u nich na chatě, to jim najednou synek chybí. On byl zvyklej na to, že nepřijít domů tři dny - no problem. No a teď mi každý ráno píše SMS, že dojel v pořádku do práce (oba dojíždíme autem). Všechno se dá. Chce to čas, ale pomaloučku polehoučku si my ženský rafinovaný ty svoje broučky stejně přetvoříme tak trochu k obrazu svýmu :-).

A taky je fakt, že funguje příklad někde u kamarádů. Byli jsem spolu na několika svatbách a pak jsem se taky vzali. Rok jsem ho brala s sebou na návštěvu k mý nejlepší kámošce (dneska má roční holčičku), aby si na miminko hezky zvykal. Ona mi dost pomáhala - jakmile dokojila, vzala milou Hrůzu (to je její přezdívka) a vrazila jí manželovi do náruče. To bys měla vidět jak zjihnul, když držel na ruce mímo. Pak jsme jeli domů a začal o tom sám - ona ta Hrůza je strašně roztomilá, co kdybysme si taky nějaký mímo pořídili, tak nějak, třeba i dřív než později… Pak jednou večer přepínal TV (klasika, můj muž má taky přepínací mánii) a přepnul to na nějakej pořad a začal mě budit „hele, to je Hrůza, no jasně a tady je tvoje kámoška..“ Fakt tam byla, televize je odchytla někde na ulici, ale co je důležitý - on poznal to mimino - to jsem nechápala, myslela jsem, že pro chlapy jsou všechny mimina stejný.
No a pár měsíců na to jsme vy:,–(ili antikoncepci a teď se pokoušíme o mimi druhý měsíc.
Fakt se máme snažit jenom ob den? To nevím jak bych mu vysvětlila.

Sandrine

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 27.08.03 13:44

Jo, protože jsme cvoci a připojujem se každých pět minut. Myslím, že jsme tady všechny stejný krevní skupiny :-)

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 27.08.03 14:04

CO KAŽDÝCH PĚT MINUT. JÁ JSEM TU KAŽDÉ TŘI !!! NÉÉ TO BYCH PŘEHÁNĚLA, ALE TAK NĚJAK PODOBNĚ TO FAKT JE. JSEM RÁDA, ŽE JSME TU VŠECHNY OHLEDNĚ TOHO STEJNÉ :-)))

Holky, ted mi volala sestřička od mého gynekologa, který mi při minulé prohlídce bral taky nějaké vzorky, protože mu připadalo, že mám asi nějaký zánět no a ted mi volala, že prý tam mám opravdu nějaký pozitivní nález a že bych měla přijít. Takže v pátek tam jdu. Snad to není nic vážného !!! Jsem z toho docela vyplašená :-((( Ach jo. Copak nemůžu být chvíli zdravá ??? No jo, ale to je holt život. Doufám, že mi to vylečí a nebudu mít nějaké komplikace v budoucnosti.

TRINITRON : já vím, že máš taky obdobné problémy s přítelem. Cetla jsem Tvůj deníček. Víš to by jsi ho musela znát. On má prostě své dny a nálady. Já myslím, že tohle má každý chlap,ale některý méně, jiný více.
On mě má rád a já jeho taky. A zatím jsme spolu vyřešili každý problém což si myslím, že je to důležité. On totiž ještě nemá dostudovanou školu a tak je trošku nervní. Ted by už měl končit a tak se vše snad vrátí do normálu. A blondýna sice nejsem,ale mrnous taky ne :-))))))
Měj se krásně a pohlad svůj pupíček.

HOLKY ZA CHVILKU BUDU MUSET PÁDIT. MUSÍM JEŠTĚ NĚCO ZAŘÍDIT A PAK HONEM DOMŮ, PROTOŽE JEDEME ZA TOU ZNÁMOU. TAKŽE ZASE SE TU UVIDÍME ZÍTRA KOLEM POLEDNE.
A HEZKY MEZITÍM PIŠTĚ AT MÁM ZASE CO ČÍST.

TAK KRÁSNÝ ZBYTEK DNE A JÁ SE LOUČÍM. ASI SI OKOUŠU NEHTY, ŽE NEBUDU MÍT UŽ POČÍTAT AŽ DO ZÍTŘKA. POMOOOOC :-)))))

TAK PÁÁÁÁÁÁ

FANTAGIRO :-)))

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 27.08.03 14:20

Fantagiro,

klid, dokud nic nevíš, tak se nenervuj a dej pak vědět, jak jsi dopadla.
A není na tom tvůj přítel tak, že má teď nervy ze školy - předpokládám, že má před státnicema, když je mu 28. Jó holka, já znám tolik příběhů s klukama, co se učí na státnice - všichni mají nervy v kýblu. Já sama vysokou zabalila po třech letech bakalářskou zkouškou, protože bych se tam jinak zbláznila.

Sandrine

 
Jity
Stálice 51 příspěvků 27.08.03 14:29

Ahojky, zdravím všechny po své dovolené a také se hlásím k vám:-) Ke snažilkám jsem se zaregistrovala před měsícem a teď jsem byla týden na dovolené a právě se „vrháme“ s přítelem do druhého měsíce snaženíčka - no, přípravy jsou to hezké, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby se zadařilo… Jsem ráda, že tu vznikl ještě jeden snažilkovský deníček, alespoň je více témat…:-) A přiznám se, že jsem stejný závisláček jako vy všechny. Včera jsem byla první den v práci po dovolené a musela jsem si vytisknout některé předchozí článečky i s komentáři, abych byla v obraze :-))))
Tak zatím.
 Jity

 
Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 27.08.03 15:03

Ahoj, no to je super, že jsme se takhle našli.
Kolik ti je? Já jsem brala HA asi 7 let, s malými přestávkami - kvůli křečovým žilám, apod. Ale jinak jsem s ní problémy neměla, po vysazení (V lednu) jsem dostala MS po 28, 26,26,23 - na těch 23 mi doktor řekl (zrovna jsem byla na pravidelné roční prohlídce), že pokud se to po prázdninách nespraví, že se to bude muset upravit, že optimální je 25 - 35, ale 23 že je málo. A pak jsem to dostala za 27 dní - to si umíš představit ty pocity. 23 den nic, 24 taky ne, 25 taky, ta naděje, že už možná… ale 27 dorazila MS jak vyšitá. A další měsíc znovu 27 a ted 26 dní. Je to lepší, než po 34, kdy bych doufala, takhle mě to překvapí dřív, než je 28 den cyklu. No uvidíme. S manžílkem jsme se začali snažit, když jsme slavili narození holčičky kamaráda. Ten den oslavy byl 14. červen a podle mě můj plodný den, ale ten den jsme se v hospůdce rozhodli, že toho drobečka chceme taky, že už nebudeme čekat (loni po svatbě jsme se rozhodli, že za rok, ale letos jsme to kvůli penězům a práci chtěli odložit zase na za rok), . Tak jsme hned druhý den začali. To víš, to první milování, to bylo takový zvláštní, jako že už děláme mimi, ale ted už mi to ani nepřijde… ale je jasný, že v podvědomí to mám. Takže těch prvních 14 dní snažení do MS jsem věděla, že to nevyjde, ale šance tam byla, takže vlastně už jsem MS od snažení dostala 3×, ale o té první jsem si myslela, že přijde, když jsme se snažením začali „pozdě“. A jak je to u vás? To je super, že si můžeme takhle napsat…
Podepsala ses Peta, jsi Petra? Já jsem Markéta. Měj se krásně a těším se na další psaní, jestli chceš, tak napiš na mejlíka Markyy@centrum.cz . budu se těšit.

 
Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 27.08.03 15:09

Fakt super, a bude pořád víc a víc čtený, dávej pozor…
Já sem nekukuju pořád, co je nového za příspěvky.
Markytka.

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 27.08.03 15:11

Teda holky, dneska je to hrozný vůbec nemám čas a už mám absťák!!, že sem nemůžu psát. Když sem občas mrknu, tak šup a dalších deset komentářů navíc.

FANTAGIRO: myslím, že to u doktora nebude nic vážného, hlavně se tím nestresuj už teď, já vím, že se to lehce řekne. A určitě nás informuj, jak to dopadlo.

Myslím si, že hodně působí na chlapy to, s jakými lidmi se stýkají. Jestli mají děti nebo ne. Můj přítel má hodně rád děti a se svým tříletým synovečkem si hodně vyhraje. Strašně s ním blbne a jeho mamka ho pak nemůže dát dohromady :-)). Ale taky mi říkají, že budu mít doma rovnou dvě děti. Ale to si myslím, že to tak nebude, protože když synoveček něco provede, tak ho určitě nekonejší, ale zaséhne takovou tou skoro otcovskou rukou :-)).
Takže, jestli nějaký chlap je nerozhodný, tak ho občas vzít ke kamarádce s malým miminkem a on obměkčí. Já si to budu moc vyzkoušet na tom mým, protože jeho sestra se snaží o druhé a příští rok by uzlíček mohl být na světě a to se pak ukáže jaký je strejda :-)).

Meliska

 
Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 27.08.03 15:17

Ahoj Jity
Vítám tě tu, já jsem tu dnes také poprvé a po dovče jsem nastoupila v pondělí, taky šok.
Jinak s manžílkeme se ted snažíme 3 měsíc, tak taky doufám..... i když když pak vidí člověk ty šíleny měsíce a roky, co některé holčiny musejí čekat, tak je to hrozná představa. No snad se na nás štěstí usměje… Hezky den.
Markytka.

 
Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 27.08.03 15:19

Ahojky, určitě to dobře dopadne, neboj. Hlavně dej vědět. Moje závislost je větší a větší…

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 27.08.03 15:25

Ahoj, taky dneska nestíhám a dost mě to mrzí. Je tu tolik nových lidí, že mám strach, že se v nich za chvíli nevyznám. Totéž se mi stalo u Přelétavýho deníčku - tam píše snad padesát lidí. Abych se tam trochu orientovala, musím si to vytisknout a než stačím něco napsat, je tam dvacet nových komentářů. Jsme holt ženský ukecaný :-)

Sandrine

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 27.08.03 15:42

Čauky,
tak to jsme na tom stejně, u přelétavého deníčku jsem úplně mimo, teď jsem letmo zhlédla nějaké příspěvky, ale je tam toho opradu hodně. Předtím jsem zvládala i jiné deníčky těhulek, ale teď nemám šanci, je jich tu čím dál víc. Tak se raději budu držet toho našeho, abych něco nepropásla :-).
Posílala jsem ti soukromou zprávu, tak doufám, že k tobě dorazila. A ten mů seznámek jsem nenašla, mám akorát co si připravit do porodnice. Ale minule to probírali u Brusinky, tak si to chci vytisknout a dát si to všechno dohromady, co která radí :-). Dneska jsem říkala přítelovi (děláme spolu), že jsem ani nestačila napsat žádný příspěvek a že jich je tam už deset !, to bylo brzo ráno. A on na to „no to je opravdu droga“ :-)), tak mu říkám „to si piš“.
Meliska

 
Anonymní  27.08.03 16:02
 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 27.08.03 16:24

Zprávu jsem dostala, dík. Taky mi to trvalo, než se mi povedlo ji rozbalit - dneska mě celý den zlobí počítač. Tenhle deníček mi nenaskakuje na hlavní straně, nakonec jsem ho musela hledat ve vyhledávání, no hrůza.
Taky se budu držet jenom tohohle deníčku, protože víc toho prostě nestíhám a jsou tady fajn lidi. V práci jsem většinou od osmi a po ránu mám nejvíc práce, takže se utrhnu až tak někdy po desátý, někdy později. Dneska jsem ráno nakukovala, jestli není nový deníček, nic jsem neobjevila
a pak koukám dvě hodiny na to, že se to tady komentářema jenom hemží.
To já když jsem začala hledat info o miminkách, jsem si objednala předplatný Betynky. Teď mi chodí domů pravidelně a to je hezký počteníčko. Dají se tam objednat i speciály - o těhotenství, o jídelníčku pro nejmenší, o zdraví … je to celkem fajn. Tady v práci si to bohužel číst nemůžu, protože by mě kolegyně hned zpovídaly, co se děje - jsou tam dost výmluvný obrázky :-). Nechci, aby tady kdokoli věděl, že se snažíme o mimi - jsem toho názoru, že v práci by se to měli dozvědět až po prvním trimestru, kdy jsou největší rizika zažehnána.

Sandrine

 
Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 27.08.03 16:40

Ahoj Sandrine,
jak se dlouho snažíte o mimčo? My právě třetí měsíc, ale problém je, že manžel je doma jen v úterý a o víkendu ,takže to máme poněku omezené… snad to jednou vyjde.
Přeji hodně štěstí, je to skvělej deníček… Markytka.

 
Anonymní  27.08.03 16:48

Ahoj holkyyyyyyyy,
to je uplna parada,jak je nas tady cim dal vic.
Holky,vcera vecer mi prestal doma fungovat pocitac,nevim,co se mu stalo (asi jsem ho prehrala),ale dneska cela „nadrzena“ jsem letela do prace,protoze jsem vedela,ze tu na nas bude cekat novy denicek.Stal se ze me totalni zavislak na tyto stranky.

Pro novy snazilky bych chtela jenom dodat,ze i my s pritelem se tedkom snazime druhy mesic o mimi.Po zhruba 6 letech brani a v kvetnu vysazeni HA je muj cyklus 38 dni (moc dlouho,aspon tak to bylo minule dva mesice),takze kdy prijde ovulace se snazim zjistit pomoci testu.A predstavte si,tento tyden,zrovna kdyz maji prijit plodny dny,tak nastalo u nas doma hadkovy obdobi.Ale kvuli uplnym kravinam,nic vaznyho.Jak si psala Fantagiro,tak kdyz se hadame,tak je to moje vina,oni prece chlapi jsou vlastne nevinni andilci,no ne?
Takze byla u nas ctyrdenni pauza (ve snaze o miminko),protoze jsme oba trucovali ale nakonec jsme dneska rano uzavreli „mir“,konecne!A hu­ra znovu do toho.Kazdej den jsem si delala ovulacni test,zatim porad negativni,takze moje ovulace si dava na cas,doufam,ze prijde,protoze jsem nekde cetla,ze jsou pripady,ze po vysazeni HA muze byt zena i tri mesice bez ovu,tak jenom doufam,ze nejsem ten pripad.

Sandrine: Taky jsem slysela,ze je lepsi snazit se ob den,protoze pak ty ulicnici spermie jsou vice vykonnejsi.
Ja s tim prihlasenim mam problem,protoze mi to porad nejde.Moje email.adr. je rad76@seznam.cz,tak kdybys byla tak hodna a poslala by jsi mi ten seznamek.

Fantagiro: To me moc mrzi,ale mozna to ma tvuj pritel jenom nejaky spatny obdobi a umoudri se.Taky bych ti poradila,co vetsina holek,vezmi ho ke znamym,kteri maji mimusko a dobre pozoruj jeho reakce,jestli se k miminku bude met a nebo ho bude ignorovat.A snad budes rozumejsi potom i ty,ted to treba vidis moc cerne,ale uvidis bude lip.Me muj pritel kdysi taky obcas potrapil (ne neverou,to bych asi neprekousla),ale nikdy jsem nenasla silu to s nim ukoncit.Zijeme spolu pres ctyri roky,takze i tak trochu zvyk.

Jinak se mejte krasne a brzy ahoj,Radka.

 
Anonymní  27.08.03 17:27

Ahojky Fantagiro:)
Tak to je pak jina:)
myslela jsem ze ten tvuj je jak muj bracha:) Pritelkyne ho mela moooc rada ale on si ji moc nevazil.Chtel mit svuj svobodny zivot a jeho nazory se menili rychleji nez ponozky:) A pokud je ten tvuj jinak super kluk(jinej nez muj bracha), tak se mu to da odpustit(vsak i my zensky mivame blbe nalady).To pak jo…Zdravi
Trintron

 
Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 27.08.03 17:50

Ahoj Radko, hlásí se další snažilka, my se snažíme ted třetí měsíc, MS mám tak po 27 dnech, takže žýdný nervíky navíc, že by třeba nepřišla, vždy překvapí včas.
Tak hodně zdaru a prstíky si budeme držet navzájem. Měj se fajn. Markytka.

 
Missorka  27.08.03 22:11

Teda holčiny, tady to jede…
Doufám, že nám to vydrží, skoro to ani nestíhám číst… :-)

 
molly
Kecalka 115 příspěvků 27.08.03 22:38

Ahoj Holky!!!
Ani nestíhám přečíst všechny příspěvky jak rychle píšete,ale já to napravim.
Já už jsem v úplný pohodě a to hlavně kvůli vám.Zítra jdu k doktorce,tak dám vědět.
Zítra to všechno přečtu a napíšu víc.Tak se zatim mějte a PAAAAAAAAAA
 Molly

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 28.08.03 08:29

Ahoj holky,

teda dneska se mi nedaří - zhavaroval mi počítač zrovna ve chvíli, kdy jsem chtěla odeslat komentář, takže se to celý smazalo. Mám já to štěstí :-)
Takže ještě jednou:

Radko: seznam ti pošlu během dneška. Co se týče snaženíčka ob den, už jsem o tom slyšela z tolika stran, že na tom asi něco bude.

Markytko: je mi 25, v červnu jsme se brali a o mimi se snažíme druhý měsíc. Byla jsem naprosto přesvědčená o tom, že počít dítě je jednoduchý (znám spoustu holek, co do toho spadly ani nevěděly jak). Byla jsem si tak jistá, že se to povede hned na poprvé (protože proč taky ne, že jo) no a o to větší zklamání mě pak čekalo, tím spíš, že těhu test byl falešně pozitivní, to už jsem tady holkám psala. No a tak jsem začala měřit bazální teplotu a sledovat ty ostatní věci a začínám mít obavy, jestli to není spíš na škodu, jít na to tak „vědecky“. Teď už to ale nejde vzít zpátky, vím toho hlavně odtud z e-mimina o početí dětí tolik, že to z hlavy prostě nevymažu. Jenom si nejsem jistá, jestli je to dobře nebo špatně.

Sandrine

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 28.08.03 08:32

Ahoj holky,
doufám, že se máte po ránu fajn, já mám zase spoustu práce, ale na chvíli jsem se utrhla, pšš tajně a hlavně nenápadně :-). Práce nemá nožičky že a vy jste hlavně přednější :-)).

SANDRINE: S tou Betynkou to není špatný nápad .-), já jsem měla půjčené taky nějaké časopisy jako Maminku a Betynku a byly moc fajn. Ale rozhodně s tebou souhlastím s tím snaženíčkem, v práci bych to určitě neříkala a před rodinou bych to asi taky tajila. A ta Betynka by tě opravdu hned prozradila :-). Jedině, že by jsi to přikryla nějakýma deskama, ale to víš, ženský jsou strááášně zvědavý a na všechno přijdou.
Ale taky mě občas zlobí net a emimino mi spadne a dneska se mi nechtěla taky načíst první strana. Ale naštěstí se povedlo.

MARKYTKA, RADKA, MISSORKA, MOLLY, JITY, MARU, SANDRINE tééééda takových snažilek, nově příchozí vítám a moc vám všem přeju, aby jste měli brzo ten svůj uzlíček v náruči. Omlouvám se, jestli jsem na někoho zapomněla. A taky vám trochu závidím s tím snaženíčkem a moc se těším na to svoje :-))). Musí to být krásný pocit.

Meliska

 
Meliska
Kecalka 194 příspěvků 28.08.03 08:46

Holky, co se týče toho snaženíčka ob den, asi je to jenom moje teorie, ale spermie v těle ženy čekají dva dny, to znamená, že můžete otěhotnět i druhý den po snaženíčku. Tak třeba proto se doporučuje snažit ob den, protože oni pak umírají.
Ale fakt by mě zajímalo, co tam ty dva dny dělají .-)), že by mejdan! :-))

 
Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 28.08.03 09:15

Sandrine:
Ahoj a přeji krásný den. Můžu říct, že jsme na tom stejně. Taky jsem si dřív myslela, že to je strašně jednoduchý otěhotnět. A navíc i to, za což se ted červenám, že můžu otěhotnět kdykoli se budeme milovat - takových šancí za ten měsíc :-))). Až později, když jsem se v tom začala hlouběji provrtávat a všechno to zkoumat. Tak jsem zjistila, že jsem plodná 24 hodi nv měsíci - to je bomba, fakt se za to stydím, že jsem to dřív prostě nevěděla. A najednou mi to přišlo jako hrozný zázrak, když se do toho dne (nebo 3 dnů, spermijky vydrží déle) člověk trefí. Fakt asi náhoda. Taky jsem si byla jistá, že to poprvé vyšlo, navíc se mi MS zpozdila (z předchozích 23 dnů), na 27 a já už bláhově doufala, že je to tady… a pak ještě jednou… no tak snad ted, do třetice…
Je fakt, jak píšeš, že díky emiminu a internetu jako takovému, kde neustále hledám a pátrám po nějakých článkách, jsem ted informovaná až dost a mám to v hlavě a nejde na to prostě nemyslet.
Ten první měsíc jsem si říkala: „Ježiš, nějaký měření teplot, to nikdy, chci otěhotnět "normálně“ a né to zkoumat a „pomáhat tomu“. A hle, už od soboty měřím BT, zatím z toho moudrá nejsem, ale uvidíme za měsíc, až tam nějaká ta křivka bude. Je to sranda s námi vid, jak moc to chceme, tak tím víc to nejde. Kámoška otěhotněla taky hned jak se začali snažit a já jí chci dohnat a nejde to…
Měj se a hezky den vám všem. Markytka.

 
Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 28.08.03 09:21

Ahojky, děkuji za přivítání. Je to fakt super deníček, závislost je čím dál větší. Ještě že mám net jen v práci… to by bylo doma peněz a asi bych ani nešla spát. Markytka.

 
Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 28.08.03 09:23

Ahoj snažilky i všechny ostatní…
tak už máme takový podzimní den… alespon ten studený vzduch to připomíná. Jo, už se to blíží… ale když bude venku chladněji, třeba o to víc se budeme doma v postýlce a teplíčku tulit a už nebudeme snažilky, ale čekatelky. Přeji všem krásný jden, jdu pracovat… Markytka.

 
kissie
Povídálka 21 příspěvků 28.08.03 10:02

Ahoj Sandrine i ostatní snažilky,
připoměla jsi mi mojí neteř (23 let). Chudák holka měla od malička problémy s reprodukčními orgány. Nějak ani jedna přesně nevíme, co jí bylo, ale na dětské gyndě byla pečená vařená. Když jí bylo 18, přešla k mému gynekologovi. Je to citlivý chlap a dokáže i nepříjemné zprávy podat jemně. Tak ten jí sdělil, že by měla porodit do svých 22 let, protože pak se u ní zvyšuje pravděpodobnost nějakých problémů. (nevím přesně proč, tak to rozebírat nebudu).
No, Verča se loni vdávala (do Anglie, potvora, teď se mi po ní stýská - jsme jen 4 roky od sebe). Už před tím vy:,–(ila HA. Takže se s manželem milovala něchráněná (přerušovanou soulož sem tam nepočítám ;-) Už předem řekla manželovi o svých problémech s tím, že by chtěla mít mimčo brzo. Takže to pak nechali na matce přírodě, ale nijak se nestresovali. Když to přijde, tak to přijde. Pro ni bylo důlejžitější najít si dobrou práci, stěhovali se a měli toho nad hlavu, takže myšlenky na mimi neměly ani čas ani prostor pro okupování jejího mozku. Prostě měla miliony jiných věcí, na které musela myslet.
Po roce „snažení“ mi podala zprávu - je těhotná!!!! Ani neví jak. Prostě zničeho nic :-)
Jako pikantnost mi říkala, že zrovna den před tím než to zjistila, se o tom doma bavili, že by teda už jako mohli s tím snažením doopravdy začít ;-) Manžel souhlasil. No, v nejvyšší čas, protože Verunka už byla asi 14 dní těhulka :-)
Teď se na to oba dva nesmírně těší.

Takže vám všem, které momentálně o mimi usilujete přeji hodně optimismu a štěstí, aby se vám to co nejdřív povedlo :-)
(já se k vám se snažením přidám až přísští rok ;-)

Hezký den všem,
Kissie

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama


Reklama